10 najlepších torrent aplikácií a sťahovanie torrentov pre Android

Napriek ich povesti existuje množstvo legitímnych dôvodov pre torrentové aplikácie. Niektoré právne dôvody na používanie torrentov zahŕňajú všeobecné zdieľanie súborov, Linux ISO a veľa ďalších vecí. Dokonca aj niektorí umelci budú ochotne distribuovať svoje dielo prostredníctvom torrentov, pretože im to dáva väčší dosah. Našťastie je ich pre mobily veľa. Ak ste na trhu, tu sú najlepšie torrentové aplikácie a sťahovače torrentov pre Android.

Radi by sme Fludovi udelili čestné uznanie (Google Play). Ako sťahovač torrentov je celkom dobrý, ale od roku 2020 nemá aktualizáciu. Nevieme, či je to abandonware alebo nie, ale stále funguje dobre.

Najlepšie torrent aplikácie a sťahovače pre Android

1DM je všestranná aplikácia pre sťahovanie. Obsahuje integrovaný prehliadač, takže môžete nájsť požadované médiá a stiahnuť ich. Súčasťou je funkcia sťahovania torrentu. Funguje ako väčšina ostatných sťahovačov torrentov. Stiahnete si odkaz na magnet a ten stiahne súbor, pre ktorý je torrent určený. Niektoré ďalšie funkcie zahŕňajú témy, MP-DASH video, možnosť sťahovať veci zo sociálnych médií a ďalšie. Existuje prémiová verzia, ktorá odstraňuje pridávanie, ale väčšina ostatných funkcií je väčšinou rovnaká. Je to pekná aplikácia, pretože okrem torrentov vie množstvo rôznych vecí. Pre tých, ktorí sa chcú sústrediť iba na torrenty, sa však môže zdať, že je to trochu veľa.

Čítať:  Najlepšie náramky Fitbit Versa 4, ktoré si môžete kúpiť

BitLord je sťahovač torrentov, ktorý funguje celkom dobre. Obsahuje tiež vstavaný audio prehrávač spolu s podporou Chromecast, podporou titulkov a ďalšími. K dispozícii je režim iba Wi-Fi, ktorý je v predvolenom nastavení povolený, aby ste náhodou nevypálili svoj mobilný dátový prídel. Je to jednoduché na použitie a môžete robiť obvyklé veci, ako je výber umiestnenia na sťahovanie súborov. Aplikácia zaškrtáva políčka a nerobí nič iné, čo je dobrá vec v závislosti na tom, kto ste.

BitTorrent a uTorrent

Cena: Zadarmo / 2,99-3,99 USD (každý)

BitTorrent a µTorrent sú dve torrentové aplikácie od rovnakého vývojára. Konajú však inak. Základná sada funkcií je medzi nimi rovnaká. To zahŕňa sťahovanie iba cez Wi-Fi, výber umiestnenia úložiska a podporu všetkých rovnakých protokolov. To je miesto, kde µTorrent končí ako základná, jednoduchá torrentová aplikácia. BitTorrent pokračuje v propagácii legálnych hudobných a video torrentov nezávislými umelcami. BitTorrent je vhodný na objavovanie hudby aj torrentovanie. µTorrent je lepší pre jednoduchšiu torrentovú aplikáciu. Obaja majú bezplatné verzie s reklamou. BitTorrent stojí 2,99 USD, zatiaľ čo µTorrent stojí 3,99 USD.

FrostWire

Cena: Zadarmo / až $ 25,00

FrostWire je populárny sťahovač torrentov. Vyznačuje sa moderným jednoduchým dizajnom a niekoľkými dobrými základnými funkciami. To zahŕňa podporu pre súbory .torrent a taktiež magnetické odkazy. Tento obsahuje aj vyhľadávanie torrentov. Nie je to veľmi dobré, ale je to tam, keby si to potreboval. Medzi ďalšie funkcie patrí hudobný prehrávač a prehliadač médií. Sú tiež rozhodne priemerné. Našťastie časť, kde sťahuje torrenty, funguje v našom testovaní dobre. Je to open source a zadarmo s reklamami. V prípade potreby môžete zaplatiť za ich odstránenie. Väčšina sťažností na tento je spôsobená tým, že vyhľadávanie torrentov naozaj nie je skvelé.

Čítať:  Nemusíte byť dizajnér, aby ste navrhli domovskú stránku svojho obchodu

Joe Hindy / Android Authority

LibreTorrent je open source torrentová aplikácia so všetkými základmi. Je založený na otvorenom zdrojovom kóde libtorrent a odkaz naň nájdete v popise Google Play, ak si ho chcete prečítať. Aplikácia má jednoduché užívateľské rozhranie Material Design so svetlým a tmavým režimom. Okrem toho môžete sledovať všetky svoje aktívne torrenty. Vyskúšali sme to av skutočnosti sme s tým nezaznamenali žiadne problémy, aj keď niektoré recenzie na Google Play to trochu poškodzujú. Celkovo je to vynikajúca bezplatná torrentová aplikácia a vzhľad to všetko spája.

nzb360

Cena: Zadarmo / až 9,99 $

nzb360 je torrentová aplikácia, ktorá tiež podporuje množstvo služieb. Niektoré služby na zozname zahŕňajú uTorrent, qBittorrent, Deluge, SABnzbd, NZBget a mnoho ďalších. Aplikácia má strmšiu krivku učenia a vyžaduje niektoré veci, ako sú prihlasovacie údaje. Po konfigurácii však môžete bez problémov spravovať veci ako Sonarr, Radarr atď. Časť na sťahovanie torrentu je v porovnaní s väčšinou ostatných funkcií sekundárna, ale je to skvelá alternatíva k množstvu vecí.

Tornádo

Cena: Zadarmo / 2,90 $

Tornado je niečo trochu iné. Nesťahuje torrenty sám o sebe. Namiesto toho sa pripojí k vášmu počítaču. Týmto spôsobom uvidíte, ako sa tam sťahujú torrenty. To uvoľní miesto a energiu na vašom zariadení, takže záťaž unesie váš počítač. Funguje s Transmission, populárnou multiplatformnou torrentovou aplikáciou pre väčšinu desktopových operačných systémov. Aplikácia vám umožňuje pridávať a odoberať torrenty, zobrazovať štatistiky relácií a ďalšie funkcie správy. Bezplatná verzia je skúšobná. Plná verzia stojí 2,90 $.

Čítať:  Alternatívy pre nákup a predaj online

TorrDroid je jedna z novších torrent aplikácií. Uvádza všetky základy správne. To zahŕňa podporu pre súbory .torrent, magnetické odkazy, väčšinu protokolov, sťahovanie iba cez Wi-Fi a ďalšie. Obsahuje aj vyhľadávanie torrentov. Avšak, ako väčšina, je fľakatý a nekonzistentný. Dizajn je jednoduchý a ľahko sa používa. Aplikácia je zadarmo aj s reklamou. Našou jedinou výhradou je, že neexistuje možnosť zakúpiť si profesionálnu verziu na odstránenie reklám. Inak je to dobré.

Transdrone funguje veľa ako Torrnado. Je to aplikácia pre správu torrentov pre váš počítač. Umožňuje vám spravovať váš seedbox alebo domáci server zo vzdialeného umiestnenia. Aplikácia môže spúšťať a zastavovať torrenty, pridávať torrenty, nastavovať priority, zobrazovať sledovače a ďalšie. Rozhranie je na náš vkus trochu stará škola. Nemôžeme však namietať, že aplikácia nie je funkčná a stabilná. Existuje ďalšia verzia tejto aplikácie s názvom Transdroid. Je však k dispozícii iba ako tretia strana na stiahnutie z oficiálnych stránok. Tento je ale dosť dobrý.

tTorrent

Cena: Zadarmo / 1,99 $

tTorrent je jednou z najpopulárnejších torrent aplikácií. Má množstvo funkcií a to zahŕňa väčšinu základov. Sťahuje torrenty, umožňuje meniť nastavenia sťahovania a podporuje magnetické odkazy a ďalšie protokoly. Aplikácia má dokonca šifrovanie a webové rozhranie s podporou Transdrone a Transdroid. Užívateľské rozhranie je moderné a jednoduché. Dokonca aj verzia pre je lacnejšie ako priemer za 1,99 $. Jednoducho zaškrtne všetky políčka bez toho, aby to príliš komplikovalo.

Čítať:  Čo robiť a čo nerobiť pre členstvo vo WordPresse...

Ďakujem za prečítanie! Vyskúšajte aj tieto:

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE