10+ najlepších webov pre zadávanie dát na nájdenie úžasných vzdialených pracovných miest v roku 2024

10+ najlepších webov pre zadávanie dát na nájdenie úžasných vzdialených pracovných miest v roku 2024

Pokiaľ hľadáte prácu z domova, ktorá má len malé prekážky pre vstup, stojí za to sa do zadávania dát pozrieť. A tento upravený zoznam webov na zadávanie dát je dobrým miestom na hľadanie vašej prvej platenej práce.

Mnoho spoločností potrebuje administratívnu podporu a využíva nezávislých dodávateľov, ako je úradník pre zadávanie dát, aby im pomohol.

Práca má obvykle flexibilný rozvrh, ktorý vám umožní pracovať hodiny, ktoré vám vyhovujú.

Úlohy online zadávania dát z domova sú navyše jednoduché, pričom minimálnymi požiadavkami sú stolný počítač alebo notebook, základné počítačové zručnosti, skúsenosti s Dokumentmi Google a Microsoft Excel, vysokorýchlostný prístup k internetu a slušná rýchlosť písania.

Čítajte ďalej a zistite, kde získať najlepšie pracovné miesta na zadávanie dát online.

Najlepšie stránky pre zadávanie dát

Pretože úlohy zadávania dát sú veľmi jednoduché a môže ich vykonávať väčšina ľudí, jednou nevýhodou je, že odmena za tento typ práce je pomerne nízka.

Je tiež dôležité poznamenať, že existujú podvodné spoločnosti, ktoré sa snažia využiť nádejných žiadateľov.

Legitímne úlohy zadávania dát nebudú vyžadovať registračné poplatky ani platbu za školenie alebo vybavenie. S tým bolo povedané, niektoré platformy na voľnej nohe, ako je Fiverr a Upwork, budú účtovať poplatok z každej servisnej transakcie, ktorú urobíte.

Ak máte stále záujem pracovať ako operátor vkladania dát, pokračujte v čítaní a dozviete sa o najlepších spoločnostiach na vkladanie dát, ktoré dnes najímajú.

FlexJobs

zárobkové weby na zadávanie dát

FlexJobs je jedným z najlepších miest na nájdenie pracovných miest na zadávanie dát online a obsahuje stovky pracovných ponúk denne, ktoré ľudia skúmajú a ručne vyberajú, aby sa eliminovali podvody.

Čítať:  Ako vytvoriť efektívny marketingový plán obsahu elektronického obchodu pre vašu novú firmu

To je užitočné najmä pre tých, ktorí chcú nájsť pozície pre vzdialené zadávanie dát, aby ste vedeli, že spoločnosti, o ktoré sa uchádzate, sú nadštandardné a skutočné.

Pripojenie k FlexJobs však príde za cenu 24,95 $ za mesačné predplatné a môžete si tiež vybrať, či budete platiť týždenný poplatok 9,95 $. Ak to však vedie k bezpečnému a dlhodobému zadávaniu dát, malo by sa to považovať za cenu, ktorú stojí za to zaplatiť.

A ďalšou výhodou pripojenia k FlexJobs je, že môžete absolvovať testy zručností, ktoré sa zobrazia potenciálnym zamestnávateľom, ako sú testy rýchlosti písania, ktoré zvýšia vašu šancu na prijatie.

Chcete viac informácií?

Pozrite sa na túto podrobnú recenziu FlexJobs.

Alebo sa jednoducho zaregistrujte a hneď teraz požiadajte o zadávanie dát na FlexJobs.

Upwork

Upwork je platforma na voľnej nohe, kde môžete z domova ponúkať legálne zadávanie dát.

Ak chcete začať, musíte si vytvoriť profil Upwork zdôrazňujúci vaše zručnosti v oblasti zadávania dát a akékoľvek ďalšie služby, ktoré ponúkate.

Ak chcete zvýšiť svoje šance na prijatie do zamestnania, môžete podrobne popísať akékoľvek skúsenosti so zadávaním dát, čo potenciálnym zamestnávateľom poskytne istotu, že viete, čo robíte.

Akonáhle je váš profil aktívny, vyhľadajte úlohy zadávania dát pomocou vyhľadávacieho poľa. Niektorí budú platiť za prácu na základe zmluvy, zatiaľ čo iní budú špecifikovať požadované hodiny týždenne a hodinovú sadzbu.

Zistite viac informácií v tejto recenzii Toptal Vs Upwork.

Prihláste sa k bezplatnému účtu Upwork ešte dnes.

Amazon Mechanical Turk

zárobkové weby na zadávanie dát

Amazon MTurk

je crowdsourcingová platforma, ktorá platí ľuďom za vykonávanie jednoduchých úloh, ako je zadávanie dát, analýza dát, testovanie webových stránok, zhromažďovanie informácií, úpravy fotografií, prepis zvukových súborov a ďalšie.

Ako pracovník Amazon MTurk musíte:

 • Prehľadajte úlohy ľudskej inteligencie
 • Kliknite na ľubovoľné úlohy zadávania dát, ktoré vás zaujímajú
 • Prijmite úlohu, postupujte podľa pokynov a odošlite svoju prácu
 • Keď bude vaša práca schválená, vaše zárobky budú uvoľnené
Čítať:  Koľko ľudí používa Twitch v roku 2024? (Štatistika používania)

Ak chcete začať prijímať úlohy zadávania dát na MTurk, kliknite na ''Požiadať o pracovný účet'' a postupujte podľa registračného procesu.

Spoločnosť Gear Inc.

Spoločnosť Gear Inc. je celosvetovo uznávaná outsourcingová spoločnosť s rozmanitou škálou služieb vrátane moderovania obsahu, riešení kontaktných centier, služieb správy hier, herného dizajnu a samozrejme označovania dát a zadávania dát.

Vychádzajú v ústrety rôznym priemyselným odvetviam a ich služby zadávania dát, kladú dôraz na presnosť, rýchlosť a dôvernosť. Vďaka tomu sú spoľahlivou voľbou pre podniky, ktoré chcú outsourcovať túto kritickú funkciu. A pre tých, ktorí hľadajú pracovné príležitosti, skvelé miesto, kde si vylepšiť svoje zručnosti v oblasti zadávania dát.

Ak sa chcete pripojiť, pozrite sa na stránku s ponukami pracovných miest na ich stránkach a zistite, ktoré voľné miesta sú k dispozícii!

DataPlus+

DataPlus+ je platforma, ktorá ponúka množstvo služieb zadávania dát a služieb vývoja dát.

Najímajú administratívnu podporu, operátorov zadávania dát, pracovníkov programovania databáz a vývojárov MS Access.

Aby ste boli najatí na prácu, musíte absolvovať previerku kriminálnej minulosti, mať vysokorýchlostný prístup k internetu a vlastniť počítač.

Riešenie DionData

zárobkové weby na zadávanie dát

Riešenie DionData je spoločnosť pre správu dát s internými zamestnancami a nezávislými dodávateľmi pracujúcimi z domu.

Často si najímajú špecialistov na zadávanie dát a poskytujú všetky školenia a softvér zadarmo. Práca môže zahŕňať aktualizáciu inventárov a elektronických databáz, vkladanie dát do tabuliek a spracovanie prieskumov a lekárskych tvrdení.

Aby ste u tejto spoločnosti uspeli, musíte mať základné počítačové znalosti, byť občanom Spojených štátov a mať rýchlosť písania aspoň 60 wpm.

Dátové služby Axion

Dátové služby Axion bola založená v roku 1996 a poskytuje služby zadávania dát a riešení internetového výskumu pre spoločnosti po celej krajine.

Táto platforma je jednou z najnáročnejších pre prácu so zadávaním dát, pretože vyžaduje, aby pracovníci mali aspoň dva roky skúseností so zadávaním dát a mali rýchlosť písania 50 wpm. Navyše budete musieť absolvovať trestnú previerku.

Čítať:  Ako jednoducho pridať posúvač príspevkov a kolotoč do WordPress

Ako nezávislý dodávateľ spoločnosti Axion vám bude ponúknutých viac ako 20 hodín týždennej práce so zadávaním dát, ktoré sa platia po jednotlivých kusoch.

Platba sa vykonáva raz za dva týždne priamym vkladom na váš bankový účet.

Clickworker

Clickworker

Clickworker je webová stránka pre mikroúlohy, ktorá ponúka úlohy zadávania dát, na ktorých môžete pracovať kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Majú tiež množstvo zaujímavých úloh, ktoré môžete za peniaze splniť, vrátane fotenia, účasti na školení AI, testovaní aplikácií, písaní, robení hlasových nahrávok a vyplňovaní prieskumov.

Ak sa chcete stať Clickworkerom, musíte:

 • Registrovať
 • Dokončite hodnotenie
 • Ako dobre dosiahnete v hodnotení, určuje, aké úlohy zadávania dát máte k dispozícii

Platba sa vykonáva týždenne za každú dokončenú úlohu priamo na váš účet PayPal alebo Payoneer.

MicroWorkers

Mikropracovníci je ďalšia webová stránka pre mikroúlohy, kde môžete nájsť úlohy pre vzdialené zadávanie dát a množstvo ďalších ľahko platených úloh.

Niektoré z prác, ktoré môžete na tomto webe robiť, zahŕňajú:

 • Dolovanie dát
 • Moderovanie obsahu
 • Transkripcia
 • Vypĺňanie prieskumov
 • Označovanie obrázkov
 • Testovanie aplikácií
 • Preklad

Platba sa vykonáva po schválení práce a môžete ju vybrať, akonáhle dosiahnete minimálnu hranicu 10 USD.

Pracovné riešenie

Pracovné riešenie

Pracovné riešenie je platforma pre outsourcing zákazníckych služieb, ktorá má často k dispozícii úlohy vzdialeného zadávania dát.

Ako jeden z nezávislých dodávateľov Working Solutions môžete:

 • Buďte svojim vlastným šéfom
 • Práca z domu
 • Nastavte si vlastný pracovný čas

Ak chcete byť zvažovaní pre zamestnanie, musíte sa zaregistrovať, prejsť radom online testov a počkať na schválenie vašej žiadosti, čo môže trvať až dva týždne.

Pokiaľ nevidíte žiadne úlohy pre zadávanie dát dostupné okamžite, stále stojí za to sa zaregistrovať a pripojiť sa k ich ''talent komunite'', budete upozornení, keď sa objavia nové príležitosti.

Čítať:  Recenzie ClearVoice: Oplatí sa pracovať pre ClearVoice v roku 2024?

KeyForCash

KeyForCash je organizácia, ktorá pomáha spoločnostiam a vládnym agentúram s ich obchodnými procesmi.

Vždy hľadajú nových pracovníkov na dokončenie projektov zadávania dát a ďalších drobných administratívnych úloh.

Môžete pracovať na toľkých alebo niekoľkých málo zamestnaniach, koľko chcete, pracovať tak dlho, ako vám vyhovuje, a pracovať odkiaľkoľvek, kde máte dobré pripojenie k internetu.

Ak chcete pracovať pre KeyForCash, musíte odpovedať na niekoľko otázok týkajúcich sa:

 • Demografia
 • Vzdelanie
 • Oblasti odbornosti (špecialista na zadávanie dát?)
 • Jazykové znalosti

Nakoniec musíte dokončiť ''hodnotenie umiestnenia'' a skóre z týchto hodnotení určí, aké pracovné pozície dostanete.

OWorkers

Pracovníci

OWorkers ponúka klientom rôzne služby zadávania dát, vrátane spracovania dát a moderovania obsahu vo viac ako 25 jazykoch.

Často spolupracujú s umelou inteligenciou, technologickými štartupmi, spoločnosťami z Fortune 500 a veľkými značkami, ako sú Toyota, Tik Tok, Xerox a JP Morgan.

OWorkers si najímajú nezávislých pracovníkov na zadávanie dát a autorov obsahu, ktorí pracujú z domu a môžu si vybrať hodiny, ktoré im vyhovujú.

Ak sa chcete prihlásiť, prejdite na stránku ''Zamestnanie'' a prihláste sa na akúkoľvek pozíciu vo vašej krajine.

Záverečné myšlienky na stránky s najlepšími zárobkami na zadávanie dát

Po prečítaní o najlepších weboch, ktoré zarábajú zadávanie dát, je na vás, aby ste sa prihlásili na ktorúkoľvek, ktorá vyhovuje vašim schopnostiam a požiadavkám.

Ako vidíte, zatiaľ čo práca v oblasti zadávania dát je žiadaná, vo všeobecnosti existuje veľká konkurencia pre tento typ práce, pretože má nízku kvalifikáciu.

Ak si chcete dať väčšiu šancu na úspech, požiadajte o viac pracovných webov na zadávanie dát a vytvorte si profily nezávislých pracovníkov na weboch, ako sú Fiverr a Upwork.

Týmto spôsobom sa otvárate viacerým úlohám zadávania dát súčasne, aby ste zarobili viac.

Zvážte tiež, či sa uchádzate o rôzne online pracovné pozície, ktoré platia denne, aby ste mohli mať peniaze vždy na svojom bankovom účte.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE