10 spôsobov, ako zvýšiť predaj s WooCommerce

WooCommerce je výkonný nástroj na prevádzkovanie internetového obchodu cez WordPress. Existuje však veľa spôsobov, ako môžete zo skúseností vyťažiť viac a zarobiť viac peňazí. V tomto webinári náš hosť, Kathy Zant, prejde viac ako 10 spôsobmi, ako zvýšiť predaj.

Pochopenie WooCommerce

Najprv chcete plne porozumieť nástroju, ktorý používate. V tomto videu Kathy prejde detaily toho, čo je WooCommerce a ako ho najlepšie využiť.

WooCommerce je plugin s otvoreným zdrojom. To znamená, že je zadarmo a je možné ho prispôsobiť, najmä ak máte šikovný kód. Funguje však hneď po vybalení a poháňa milióny internetových obchodov.

Jednou z najlepších vecí na WooCommerce je, že platformu vlastníte. To znamená, že sa neobmedzujete len na predaj konkrétnych produktov alebo iné spôsoby speňaženia vašich stránok.

Nehovoriac o tom, že ak chcete presunúť svoj obchod na iného hostiteľa, môžete. Niektoré riešenia elektronického obchodu sú proprietárne a uzamknú vás vo svojich službách.

Ďalším vynikajúcim prvkom WooCommerce je neuveriteľne jednoduché nastavenie a prispôsobenie. V skutočnosti je k dispozícii pomerne veľa doplnkov, ktoré rozšíria to, čo váš internetový obchod poskytuje.

Pochopenie predaja

Ak si dáte námahu, aby ste skutočne pochopili, ako dnes funguje predaj, môžete pre svoje stránky otvoriť všetky druhy potenciálu. Dnes Kathy preberá najlepšie metódy na pochopenie toho, ako funguje predaj na súčasnom trhu.

Čítať:  6 najlepších marketingových kanálov pre elektronický obchod & Ako si vybrať, ktoré kanály použiť

Jedna z najlepších vecí, ktoré môžete urobiť, je pomôcť ľuďom riešiť problémy. To sa deje tak, že nepôsobíte príliš predajne. Čím menší tlak na určitý produkt alebo službu ľudia pociťujú, tým je pravdepodobnejšie, že budú dôverovať vašej značke.

A keď začnú dôverovať vašej značke, začnú nakupovať.

10 spôsobov, ako získať viac z WooCommerce

V tomto webinári Kathy preberie 10 vecí, ktoré môžete implementovať práve teraz a ktoré ovplyvnia, koľko peňazí zajtra zarobíte. Niektoré môžu mať dokonca takmer okamžitý vplyv na návštevníkov vašej stránky.

Mnohé z nich sú stratégie, ktoré môžu výrazne ovplyvniť váš dosah na zákazníkov. Kathy napríklad preberá stratégie využívania sociálnych médií vo svoj prospech tým, že chápe, kde sa nachádzajú vaši kupujúci.

Budujte vzťahy so zákazníkmi

Základom je, že chcete budovať silné vzťahy so zákazníkmi. Šťastný a spokojný zákazník bude s väčšou pravdepodobnosťou zdieľať vašu stránku so svojimi priateľmi a rodinou, pričom sa môže stať, že sa stane opakovaným kupujúcim.

A práve títo opakovaní kupujúci vám pomôžu časom vygenerovať veľké množstvo peňazí.

Užite si webinár!

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE