10 úžasných tém WordPress s plochým dizajnom

Flat je nová čierna, pokiaľ ide o dizajn používateľského rozhrania. Časy rozsiahlych kvapkajúcich tieňov a bohatých textúr sú preč. Na ich mieste nájdeme jednoduché, výrazné farebné palety, absenciu hĺbky a dostatok bieleho priestoru.

Tento trend je výrazne ovplyvnený estetikou dizajnu moderného používateľského rozhrania spoločnosti Microsoft a pokračujú v ňom zmeny, ktoré spoločnosť Apple nedávno oznámila v používateľskom rozhraní iOS, ktoré v septembri ukáže vítaný nedostatok zelenej plsti a prešívania. Používatelia WordPress, ktorí chcú využiť trend k plochému dizajnu, majú na výber veľké množstvo tém WordPress s plochým dizajnom. Ako obvykle majú rôznu kvalitu, takže vám pomôžeme odfiltrovať nečistoty od toho, čo stojí za to.

Káva a smotana Je to zvláštne, bez akejkoľvek podobnosti s kávou a smotanou v palete farieb, toto je elegantný nápad s jednostránkovou témou HTML5 pre podniky, najmä kreatívne agentúry.

Shift Táto téma v štýle tumblog, ktorá je jasne ovplyvnená moderným používateľským rozhraním okna, predstavuje skvelú platformu na zdieľanie obrázkov, úryvkov textu a odkazov.

Alfie Alfie je citlivá téma WordPress založená na Bootstrap, ktorá do svojho elegantného rozhrania obsahuje množstvo funkcií. Dizajn trochu pripomína nový Google+ a Google Now, pričom väčšina prvkov rozhrania má podobu kariet.

Okázalý Showy je responzívna téma portfólia, ktorá vďaka animovanej mriežke umiestni vašu prácu do popredia.

Dizajnový Dizajn je jednou z mála tém, ktorým chýba posuvník, čo je podľa mňa pozitívum. Tam, kde by ste bežne našli posúvač, má Designy veľkú jednotku na hrdinov s priestorom pre predstavený obrázok s remienkom. Domovská stránka má pri posúvaní nadol úhľadný paralaxový efekt.

Čítať:  Video pre predaj: Zistite, ako pomocou videa zvýšiť výnosy

Základy podnikania Business Essentials je ďalšia elegantná, plochá téma zameraná na podniky, ale táto je vhodná pre spoločnosti, ktoré ponúkajú služby ako poradenstvo a nie sú navrhnuté s ohľadom na kreatívy.

Vetro Vetro je responzívna téma s tlmenou farebnou paletou, ktorá upriamuje pozornosť návštevníka na text stránky.

Argo Argo je one-pager, ktorý obsahuje niektoré inovatívne animačné efekty.

Remeselník Artisan je jednou z triezvejších tém, na ktoré sme sa tu pozreli, s monochromatickou farebnou schémou prerušovanou červenými odleskami.

Citlivý Dokončíme to s pozornosťou z úložiska tém WordPress. Je to ďaleko od najkrajších tém, ktoré sme videli, a trochu prezrádza plochú estetiku s textúrovaným pozadím, ktoré vyzerá veľmi podobne ako plátno od Apple, ale ak hľadáte slušnú voľnú tému s nárokmi na lichotenie, môžete to urobiť horšie.

Či už máte radi alebo nenávidíte estetiku plochého dizajnu, nemožno poprieť, že tu zostane v dohľadnej budúcnosti, takže ak hľadáte nový vzhľad svojej stránky, určite by ste mali zvážiť tému WordPress s plochým dizajnom.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE