10. výročie WordPress hneď za rohom

WP10

Verili by ste, že od prvého vydania WordPressu ubehlo takmer 10 rokov? Žiadna hlúposť. 10. výročie spustenia platformy je 27. mája a nadšenci a fanúšikovia WordPressu po celom svete plánujú oslavy Meetup a vzdávajú hold vývoju WP na svojich blogoch a webových stránkach.

Chcete sa zapojiť? Na oslavu 10-ročného výročia sa používatelia WordPress z celého sveta plánujú stretnúť na deň spoločného veselia – voliteľné recitály kódovej poézie. Skontrolovať oficiálna stránka WordPres Meetup aby ste zistili, či už nie je pre vašu oblasť naplánované nejaké podujatie. Ak nie, stále je čas zorganizovať deň stretnutia k 10. výročiu WordPress od nuly – ale 27. ročník je hneď za rohom, takže sa radšej pustite do toho!

Plánovanie podujatia WP10 Meetup je jednoduché.

Miesto konania

Najprv nájdite miesto, kde sa môžu stretávať a oslavovať miestni používatelia WP. Môže to byť miestna hala alebo park (v závislosti od počasia!), kde si každý môže priniesť vlastné jedlo a pitie, alebo to môže byť miesto, ktoré ponúka catering, takže nikto nemusí ani pohnúť prstom.

Užitočná rada: Zavolajte do technicky priateľských kaviarní a barov vo vašej oblasti a opýtajte sa, či by nemali záujem o podporu alebo sponzorovanie podujatia. Prípadne, ak očakávate veľkú účasť, kontaktujte miestnu výstavnú sieň alebo hotel s konferenčnými priestormi a opýtajte sa, či by boli ochotní poskytnúť jednu zo svojich spoločenských miestností na popoludnie alebo večer.

Čítať:  Ktorá platforma online kurzov je v roku 2024 celkovo lepšia?

Zhromaždite svoj kmeň

Vaša oslava 10. výročia môže byť intímnou udalosťou pre niekoľko oddaných fanúšikov WP alebo veľkolepou párty s 80, 90 alebo dokonca 100 používateľmi. Koľko ľudí sa počas dňa zúčastní, nie je dôležité – je však nevyhnutné povzbudiť čo najviac miestnych fanúšikov WordPress, aby sa zapojili do zábavy na podujatí, aby skutočne využili zmysel pre komunitu, ktorý je súčasťou platformy. .

Požiadajte všetkých svojich účastníkov, aby sa vyjadrili prostredníctvom svojich sociálnych sietí a povzbudili ostatných používateľov WP, aby sa zúčastnili, a samozrejme propagujte výročie na svojej vlastnej webovej stránke alebo blogu WordPress a požiadajte ostatných účastníkov, aby urobili to isté. Môžete dokonca navrhnúť odznak k 10. výročiu WP, ktorý môžu ľudia zahrnúť na svoje blogy a stránky a odkazovať na ďalšie informácie o podujatí.

Užitočná rada: Vyveste letáky do kybernetických kaviarní, miestnych knižníc a technologických obchodov a propagujte svoj večierok na miestnych technologických kurzoch, skupinám stretnutí, blogerom a tlači. Miestne noviny a technické publikácie môžu mať záujem zúčastniť sa podujatia kvôli novinovému príbehu alebo funkcii, preto ich pozvite a požiadajte ich, aby propagovali podujatie pred výročím.

Pozrite si časť

Noste svoje srdce oddané WP takpovediac na rukáve a nasaďte si rukavice oficiálne tričko WordPress k 10. výročiu len za 10 USD (plus poštovné).

Ak sa plánujete zúčastniť niektorého zo stretnutí pri oslave výročia, prečo nezvážiť skupinovú objednávku týchto historických tričiek, aby ste ušetrili náklady na dopravu? Skontrolujte, kto by mal záujem o vašu miestnu skupinu podujatí – ale rýchlo, aby ste mali dostatok času na doručenie, aby ste dostali svoje objednávky pred veľkým podujatím.

Čítať:  Vytvorenie charitatívnej webovej stránky s WordPress

Ak si myslíte, že čas bude problémom a radšej by ste požiadali miestnu tlačiareň, aby vytvorila nejaké odpaliská pre vašu udalosť, sledujte tento týždeň stránku WordPress News, pretože WordPress zverejní vektorový súbor, ktorý to uľahčí.

A nakoniec…

Účasť na všetkých večierkoch WP10 by mala byť bezplatná – to znamená, že sa neplatí žiadny poplatok – ale je v poriadku požiadať účastníkov, aby si platili za jedlo a nápoje sami. Plánujete párty v kaviarni, reštaurácii alebo bare? Nebolo by na škodu opýtať sa svojho miesta, či zvážia zľavu z menu alebo nápojov pre účastníkov.

Nezabudnite použiť hashtag #wp10 na Twitteri pre všetky vaše aktualizácie a diskusie k 10. výročiu WordPress počas celej udalosti – a nezabudnite sa podeliť o svoje fotografie a videá na 24-hodinovom fotostreame celosvetovej oslavy WordPress v daný deň.

Na oslavu tejto veľkej udalosti 27. dňa uverejníme špeciálnu poctu WordPressu, takže sa v ten deň vráťte na extravaganciu k 10. výročiu!

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE