11 najlepších doplnkov WordPress pre firmy v roku 2024

V online svete, v ktorom žijeme, je kritické mať firemnú webovú stránku. Nielenže si však potrebujete vybudovať solídnu stránku pomocou WordPress, ale potrebujete aj správne doplnky, ktoré vám pomôžu hladko fungovať.

Existujú určité doplnky WordPress pre obchodné webové stránky, ktoré si musíte všimnúť.

Ste trochu zaskočení, keď príde na to, aké sú najlepšie doplnky pre obchodné stránky WordPress? Existuje množstvo nevyhnutných doplnkov, ktoré potrebuje každý web.

No nebojte sa, ste na správnom mieste. V tomto článku sa budem zaoberať niektorými z najlepších obchodných doplnkov, ktoré WordPress ponúka.

Prečo WordPress pre váš firemný web?

WordPress je veľmi pôsobivý systém na správu obsahu (CMS) a je všeobecne považovaný za užívateľsky najprívetivejšiu platformu.

V súčasnosti poháňa viac ako 40 % webových stránok na internete a má 60 % podiel na trhu, pokiaľ ide o 10 miliónov najlepších webových stránok online.

Platforma WordPress je už teraz výkonná a veľkou súčasťou jej popularity je aj prispôsobenie. Momentálne ich je takmer 60 000 pluginov dostupné, bezplatné aj platené.

Tieto doplnky fungujú ako rozšírenia vašej firemnej webovej stránky WordPress.

Nedá sa preceňovať, aké dôležité môžu byť správne doplnky pre celkový výkon. Nielenže pridávajú úžasné funkcie bez toho, aby ste museli poznať kód, ale tiež vylepšujú existujúce možnosti.

Okrem toho, ak nájdete najlepšie doplnky WordPress pre podnikanie, môžu zvýšiť SEO stránky, zvýšiť generovanie potenciálnych zákazníkov a urobiť webovú stránku vašej firmy užívateľsky prívetivou a jednoduchou navigáciou.

Tu je niekoľko populárnych doplnkov WordPress, ktoré by ste si určite mali nainštalovať na svoju firemnú webovú stránku.

Poznámka: Mnohé z týchto doplnkov majú bezplatné aj platené verzie. Vyberte verziu, ktorá najlepšie vyhovuje webovej stránke vašej firmy.

Najlepšie obchodné doplnky WordPress

1. Yoast SEO

Začnime tento zoznam tým, že sa budeme zaoberať pravdepodobne najdôležitejším aspektom akejkoľvek obchodnej webovej stránky, situáciou SEO. Každá obchodná webová stránka WordPress musí mať pevnú štruktúru SEO, aby ju používatelia mohli nájsť a správne indexovať spoločnosťou Google.

Tu prichádza Yoast SEO.

Tento doplnok je najpopulárnejším doplnkom WordPress SEO na svete. Yoast poskytuje používateľom všetky nástroje, ktoré potrebujú na správne nastavenie webovej stránky pre vyhľadávače a indexovanie.

Plugin sa postará o všetko, čo si viete predstaviť, takže máte menej starostí. Doplnok Yoast SEO by mal byť na vrchole vášho zoznamu, od poskytovania vstavaných máp stránok XML až po starostlivosť o správnu štruktúru adries URL a metaznačky.

Čítať:  2024 Kravaty pre najhorúcejší rok v histórii

2. Celková vyrovnávacia pamäť W3

Hneď v pätách štruktúry SEO pre vašu firemnú webovú stránku je správne ukladanie do vyrovnávacej pamäte. W3 Total Cache stavia na SEO tým, že poskytuje zvýšený celkový výkon webových stránok.

Dosahuje to skrátením doby načítania využitím funkcií, ako je integrácia siete na doručovanie obsahu (CDN) a najnovšie osvedčené postupy.

Existuje veľa dobrých doplnkov na ukladanie do vyrovnávacej pamäte, z ktorých si môžete vybrať. W3 Total Cache tu však získava uznanie z niekoľkých dôvodov.

Na začiatok, doplnok poskytuje agnostický rámec Web Performance Optimization (WPO) pre webového hostiteľa pre WordPress. Je to jediný modul na ukladanie do vyrovnávacej pamäte, ktorý to poskytuje.

Okrem toho je to jeden z najpopulárnejších, ak nie najobľúbenejších doplnkov pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte pre WordPress, ktoré sú k dispozícii. Existuje niekoľko kilometrov dlhý zoznam funkcií, ktoré vám budú poskytnuté po inštalácii na váš web.

Doplnok W3 Total Cache je jednoducho nevyhnutným doplnkom WordPress pre obchodné webové stránky, od vylepšených výsledkov vyhľadávacieho nástroja až po rýchlejšie načítanie stránky.

3. MonsterInsights

Ďalším skutočne dôležitým nástrojom pre všetky obchodné webové stránky WordPress je Analytics. MonsterInsights poskytuje niektoré z najlepších nástrojov Analytics. Doplnok sa pripája priamo k službe Google Analytics a poskytuje vám všetky štatistiky a grafy, na ktoré si spomeniete.

To nie je všetko. Môžete spravovať celé nastavenie priamo z pohodlia vášho administračného panela WordPress. To znamená, že nie je možné prechádzať zo služby Google Analytics na váš web WordPress.

Všetko je priamo pred vami, ľahko spravovateľné, na jednom mieste.

Ak chcete použiteľné prehľady a prispôsobené prehľady, ktoré eliminujú zbytočnosti a umožnia vám lepšie porozumieť vašej návštevnosti a marketingovým pokusom, potom je MonsterInsights doplnok, ktorý si musíte nainštalovať na svoje stránky ešte dnes.

4. OptinMonster

Čo je niečo, v čom sa vždy snažíte zlepšovať a robiť správne, keď podnikáte? Ak ste odpovedali na marketing, mali by ste pravdu.

Zostavenie dobrej marketingovej kampane si vyžaduje veľa práce. Či už sa snažíte využiť marketing sociálnych médií alebo sa pokúšate vytvoriť vstupné stránky, ktoré konvertujú, OptinMonster vám môže pomôcť dosiahnuť všetky marketingové ciele vašej firmy.

Toto je jeden z najlepších doplnkov WordPress pre obchodné webové stránky v okolí. Oprávnene, pretože vám pomáha vytvárať najrôznejšie cielené marketingové materiály.

Od dynamických kontextových okien vytvorených na generovanie väčšieho počtu e-mailových predplatiteľov až po iné špecializované e-mailové formuláre, tento marketingový doplnok má všetko.

Môžete tiež vytvoriť lepiace pruhy a oznámenia a ďalšie možnosti marketingu vstupnej stránky. Všetky formuláre a možnosti zostavenia reagujú na mobilné zariadenia a sú pripravené na spustenie hneď po vybalení.

Čítať:  Ako sa pozerať na Maxa na Roku

Uistite sa, že vaša firemná webová stránka využíva marketingové nástroje, ktoré poskytuje OptinMonster.

5. Doplnok obchodného adresára

Doplnok Business Directory môže pre vašu firemnú webovú stránku urobiť dve veľmi dôležité veci. Môže pomôcť pri SEO, o ktorom sme už niekoľkokrát hovorili vyššie, a pri správnom zaobchádzaní môže zvýšiť interakciu používateľa na vašom webe.

Doplnok vám umožňuje vytvárať a udržiavať jednoduchý, ale výkonný obchodný adresár priamo na vašom webe.

Napríklad možno chcete uviesť zoznam všetkých relevantných kostolov alebo knižníc vo vašej oblasti. Môžete to jednoducho urobiť pomocou doplnku Business Directory.

Môžete dokonca myslieť vo väčšom a vybudovať a udržiavať celý obchodný adresár všetkých druhov podnikov a nehnuteľností vo vašom meste. Na vašu webovú stránku tak privediete viac používateľov, čím sa vytvoria interakcie a prekliknutia, ktoré tam možno predtým neboli.

Doplnok môžete jednoducho speňažiť, ak sa tak rozhodnete, alebo môžete iným firmám povoliť, aby požiadali o zaradenie na váš web. Toto je určite doplnok WordPress pre podnikanie, na ktorý sa budete chcieť dlho pozrieť.

6. SeedProd

Vstupné stránky. Sú veľmi dôležitým aspektom marketingu a veľmi dôležitým aspektom dizajnu obchodných webových stránok.

Zatiaľ čo sme sa toho dotkli trochu vyššie s OptinMonster, SeedProd je v skutočnosti plne funkčný tvorca vstupnej stránky, ktorý vám alebo vášmu marketingovému tímu umožní vytvoriť akýkoľvek typ vstupnej stránky, ktorú si možno predstaviť na vašom webe WordPress.

Keď hovorím, že je možné vytvoriť akýkoľvek typ vstupnej stránky, myslím to vážne.

Po nainštalovaní vám doplnok umožní presunúť myšou na ľubovoľný počet vstupných stránok WordPress. To znamená, že čoskoro bude možné budovať predaj, vstupné stránky prihlásenia, údržby a webinárov.

Doplnok SeedProd tiež prichádza s viac ako 100 vopred vytvorenými šablónami, vďaka čomu je ešte jednoduchšie vytvárať nádherné vstupné stránky, ktoré získavajú konverzie a sú tiež pripravené pre mobilné zariadenia.

Toto je najlepší doplnok na tvorbu vstupných stránok WordPress v okolí, takže ho teraz využite na zvýšenie konverzií.

7. Bezpečnosť Sucuri

Dostali sme sa do časti nášho zoznamu, kde musíme hovoriť o bezpečnosti webových stránok. Máte to, čo zatiaľ potrebujete pre SEO, Analytics, konverzie a interakciu s používateľmi. Spojme to všetko dohromady tým, že sa uistíme, že web vašej firmy je bezpečný.

Teraz existuje niekoľko krokov, ktoré môžete podniknúť, aby ste sa uistili, že váš web WordPress je bezpečný. To zahŕňa získanie SSL a niekoľko ďalších vecí.

Inštalácia Sucuri Security na vašu stránku vám však poskytne prístup k širokému spektru ďalších bezpečnostných funkcií, ktoré môžete použiť na zabezpečenie celej platformy firemných webových stránok.

Čítať:  Stav slova 2024: Tri piliere pre WordP...

Nechcete vybudovať a navrhnúť špičkovú obchodnú stránku len preto, aby sa niečo pokazilo, pretože nebola správne zabezpečená.

Od auditu aktivity po monitorovanie integrity a vzdialené skenovanie škodlivého softvéru, tento doplnok má všetko. Zoznam bezpečnostných funkcií poskytovaných Sucuri Security je na špičkovej úrovni a mal by byť nainštalovaný na každej obchodnej webovej stránke WordPress.

8. WP formuláre

WP Forms poskytuje krásny nástroj na tvorbu formulárov drag and drop, ktorý môžete použiť na zostavenie a zobrazenie sortimentu kontaktných formulárov na vašom webe. Toto je formulárový systém, ktorý existuje už nejaký čas a je veľmi ľahké sa ho naučiť používať.

Teraz sa možno budete chcieť pozrieť na profesionálnu (platenú) verziu tohto doplnku, jednoducho kvôli všetkým veciam, ktoré môžete urobiť, a funkciám, ktoré môžete odomknúť.

Aj keď sa však budete držať bezplatnej (jednoduchej) verzie formulárov WP, existuje veľa možností na vytvorenie solídnych kontaktných formulárov, ktoré môžete zviditeľniť na rôznych častiach svojej firemnej stránky.

Nemusíte hľadať iného tvorcu formulárov. WP Forms vás pokrýva a umožní vám vytvárať kontaktné formuláre, formuláre spätnej väzby, formuláre predplatného, ​​platobné formuláre a ďalšie typy pre vaše stránky v priebehu niekoľkých minút.

9. Smush

Obrázky sú veľkou súčasťou webových stránok a SEO. To platí najmä pre obchodné stránky, ktoré majú galérie a portfóliá. Smush je veľmi dôležitý doplnok WordPress pre obchodné webové stránky, pretože funguje ako doplnok na optimalizáciu obrázkov typu set-and-go.

Aj keď existuje niekoľko spôsobov, ako môžete optimalizovať svoje obrázky vo WordPress, Smush robí kompresiu za vás. Odstraňuje všetky údaje, ktoré nie sú potrebné, a tiež komprimuje vaše obrovské obrázky do veľkosti, ktorá dokonale funguje na stránkach WordPress.

Doplnok zachováva všetku kvalitu obrazu a vzhľad na mieste, ale robí vaše obrázky vhodnejšími na účely SEO aj rýchlosti stránky. Aj keď neprevádzkujete firemnú webovú stránku WordPress s množstvom obrázkov, Smush môže byť stále veľmi cenný.

10. BackUpBuddy

Zatiaľ čo väčšina hostingových spoločností poskytuje zálohy webových stránok, nikdy nie je na škodu mať svoj vlastný plán zálohovania a stratégiu. Tu prichádza do hry BackUpBuddy.

Jednoducho povedané, tento doplnok rýchlo a jednoducho zálohuje, obnovuje a presúva stránky WordPress.

Priznajme si, že mnohí z nás majú problémy so zálohovaním a zisťovaním, ako to všetko zvládnuť. Zásuvný modul BackUpBuddy vám umožňuje jednoducho nastaviť úplné zálohy, naplánovať automatické zálohovanie, ukladanie v cloude a v prípade potreby obnoviť a migrovať webové stránky.

Tento záložný doplnok ide ešte o krok ďalej tým, že vykonáva kontroly škodlivého softvéru, ktoré vám pomôžu vyhnúť sa akýmkoľvek problémom so zabezpečením na vašom webe.

Čítať:  Čo je backend vo WordPress?

Ak si musíte vybrať jeden plne funkčný doplnok na zálohovanie, ktorý vám poskytne všetky možné nástroje na zálohovanie a migráciu webových stránok, potom je to ten pravý.

11. LiveChat

Tento zoznam najlepších doplnkov WordPress pre obchodné webové stránky dopĺňa LiveChat. Názov tu hovorí za všetko.

Tento doplnok vám dáva možnosť chatovať naživo a v reálnom čase s používateľmi, ktorí navštevujú váš web. Je to dôležité, pretože umožňuje okamžitú interakciu, čo môže byť veľmi užitočné pri kladení otázok alebo získavaní dôležitých informácií o cenách a službách.

Doplnok obsahuje komplexnú sadu funkcií, ktoré vám pomôžu uzavrieť predaj a získať viac konverzií. Súčasťou LiveChatu je možnosť umožniť agentom automaticky odosielať personalizované správy.

Môžete to tiež nastaviť tak, aby sa určitý spúšťač spustil, keď návštevník splní vopred definované kritériá, ako je počet stránok alebo určité navštívené stránky.

Pridajte si to do svojho zoznamu doplnkov firemných webových stránok a budete mať takmer každý doplnok, ktorý potrebujete na prevádzkovanie úspešného podnikového webu.

Bonusové nástroje pre vašu firemnú webstránku

Áno, vždy existujú ďalšie doplnky, ktoré môžu byť veľmi prospešné pre prevádzkovanie firemnej webovej stránky WordPress. Vyššie uvedené sú jedny z mojich obľúbených a so žiadnym z nich nemôžete urobiť chybu. Ako už bolo povedané, tu je niekoľko bonusových nástrojov, na ktoré sa môžete pozrieť a ktoré vám pomôžu spravovať aj vaše stránky.

  • Gramaticky: Nástroj na kontrolu gramatiky, ktorý má tiež zabudovaný detektor plagiátov a ďalšie gramatické nástroje.
  • SmashBalloon: Toto je popredný doplnok pre informačné kanály sociálnych médií pre WordPress. Použite ho na správu vašich sociálnych kanálov.
  • Adobe Photoshop: Ideálne pre akýkoľvek marketing, branding a dizajn, ktoré vaša firma potrebuje. Toto je vždy nástroj, ktorý musíte mať v zadnom vrecku.
  • MaxCDN: Ide o sieť na doručovanie obsahu, ktorá vám môže pomôcť zrýchliť vašu webovú stránku šírením obsahu na viacero serverov.
  • Antispam Bee: Tento doplnok vám môže pomôcť ovládať a spravovať komentáre a spätné odkazy na vašom webe. Funguje to veľmi dobre s Akismet, vstavaným nástrojom na komentáre WordPress.

Záver

Dúfam, že vám tento článok pomohol zúžiť a vidieť niektoré z najlepších doplnkov WordPress pre obchodné webové stránky. Áno, so 60 000 dostupnými zásuvnými modulmi môže byť ťažké určiť, ktoré z nich by ste si mali zaobstarať a nainštalovať na svoje stránky.

Vyššie uvedené sú niektoré z mojich obľúbených a s použitím žiadneho z nich nemôžete urobiť chybu. Môžete ich použiť na nabitie vašej stránky a dosiahnuť veľa vecí bez toho, aby ste sa museli učiť alebo dotýkať sa akéhokoľvek typu kódu. Užite si to!

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE