11 najlepších nečinných hier pre Android pre prírastkových fanúšikov

Idle hry sú stále obľúbenejšie. Základnou a najobľúbenejšou variantou je inkrementálna nečinná hra. Tam sa zdroje hromadia automaticky. Môžete ich použiť na upgrad svojich vecí, aby ste rýchlejšie generovali zdroje. Slučka vás núti neustále to robiť, pokiaľ nevygenerujete masívne čísla. Niektoré nečinné hry majú tiež mechaniku RPG, mechaniku zlúčenia a dokonca mechaniku klikra. V tomto zozname zaokrúhlime tie najlepšie nečinné hry pre Android.

Najlepšie nečinné hry pre Android

Takmer hrdina

Cena: Zadarmo hrať

Takmer hrdina je technicky nečinné RPG, ale má prírastkové prvky. Svojich hrdinov posielate na dobrodružstvo, kde generujú zdroje na pozadí, keď ste offline. Pomocou zdrojov posilňujete hrdinov a posielate ich na nebezpečnejšie výpravy. Okrem toho je k dispozícii niekoľko herných režimov, 17 hrdinov, ktoré je možné zvýšiť, a veľa ďalších vecí, ktoré môžete robiť. Každého hrdinu môžete dokonca upgradovať niekoľkými rôznymi spôsobmi. Celkovo je to solídny zážitok.

Rozmery antihmoty

Cena: Zadarmo hrať

Antimatter Dimensions je tradičnejšia inkrementálna nečinná hra. Cieľom je generovať stále väčšie čísla, kým nedosiahnete nekonečna. Urobíte to pomocou upgradov z antihmoty, ktorú vytvoríte. Čísla sa pomerne rýchlo zväčšujú, takže ľudia, ktorí to radi vidia, majú hru, ktorú môžu hrať. Ako väčšina inkrementálnych hier to nie je nijako zvlášť zložité. Necháte zdroje hromadiť sa, utrácate ich za upgrady a rýchlejšie generujete ďalšie zdroje. Užívateľské rozhranie je trochu základné, ale musí byť, aby vyhovovalo tak masívnym číslam.

Čítať:  7 spôsobov, ako opraviť ukladanie videa YouTube do vyrovnávacej pamäte v systéme Android TV

Clickpokalypsa II

Cena: Voľný, uvoľniť

Clickpocalypse II nemá najkrajšiu grafiku. Avšak je to jedna z najlepších nečinných hier, o ktorých vieme. Vytvoríte skupinu hrdinov, ktorí sa potápia v kobkách. Generujú XP a korisť pre seba a zdroje pre vás. Samozrejme tiež odomykajú rôzne schopnosti, ako sa zvyšujú. Užívateľské rozhranie rozhodne nie je najkrajšie na pohľad a na menších obrazovkách môže byť zle čitateľné. Inak je to jedna z najlepších hier v žánri. Hra je zadarmo s reklamou. Uvítali by sme platobnú metódu, ktorá by reklamy odstránila, ale je to len drobný háčik.

Egg, Inc

Cena: Zadarmo hrať

Egg, Inc je farmársky simulátor, ktorý využíva mechaniku nečinnosti a klikru. Hra začína tým, že sa vám vyliahne hromada kurčiat. To vám generuje zdroje na upgrade vašej farmy a generovanie ďalších zdrojov. Páči sa nám, ako farmársky simulátor preberá inkrementálnu mechaniku. Vďaka tomu sú veci živšie, než obvykle nájdete v tomto priestore. V hre je aj reklama voliteľná, ako mnoho hviezd v tomto priestore. Okrem občasných chýb hlásených hráčmi nie je na tejto hre mnoho chýb.

Nekonečná hranica

Cena: Zadarmo hrať

Endless Frontier je ďalšia nečinná hra s RPG a klikacie prvky. Kliknutím na partiu zvýšite úroveň svojho hrdinu, a potom idú a bojujú, kým už nebudú môcť. Hra sa hrá sama na pozadí, keď ste preč, takže po návrate máte veľa zdrojov, ktoré môžete minúť za vylepšenia. Nie je to najelegantnejšia hra v žánri nečinnosti, ale myslíme si, že celkom dobre kombinuje prvky clicker, RPG a nečinnosti. Navyše kvalita života je tiež celkom dobrá. Okrem občas odfláknutej prezentácie sa nám táto celkom páči.

Čítať:  20 najlepších stránok na nákup sledovateľov klubovne (2024)

Exponenciálna nečinnosť

Cena: Zadarmo / až 3,99 $

Exponenciálna Idle je jednou z tých hier, kde grafika ustupuje do pozadia mechaniky. Toto je prírastková hra inšpirovaná matematikou. Vaším cieľom je využiť exponenciálny rast na generovanie tony a tony peňazí. Odtiaľto robíte obvyklé veci, ako je nákup vylepšení a odmien. Jedinečnou časťou je, kde hráč vyberá rovnice zo zoznamu, aby pomohol rýchlo vygenerovať viac peňazí. Tento má vysokú úroveň lesku, slušnú úroveň obtiažnosti a všetko funguje, ako má. Tento určite odporúčame.

Grimoárový prírastkový

Cena: Zadarmo / 4,49 $

Grimoire Incremental je iný druh nečinnej hry. Umožňuje vám vybrať si medzi kliknutím a nečinnosťou na generovanie zdrojov. Vďaka tomu môžete rýchlejšie klopať, keď hráte, a nechať nečinnú časť robiť svoju vec, keď nie ste. To neznie úplne jedinečne, ale spôsob, akým je to implementované, to tak cíti. Hráči vytvárajú kúzla a používajú ich na formovanie svojich skúseností. Je jednoduchšie ukázať, než vysvetľovať slovami, preto odporúčame vyskúšať a presvedčiť sa na vlastné oči. Je to určite jedna z najlepších prírastkových hier.

ISEPS

Cena: Zadarmo hrať

ISEPS je prírastková hra, ktorá využíva častice. Váš telefón vykresľuje tieto pekné malé častice, ktoré generujú zdroje. Zdroje použijete na vytvorenie väčšieho množstva častíc. Existuje niekoľko upgradov, ktoré zvyšujú generovanie zdrojov za sekundu, čo nie je ojedinelé. Jedinečné je však to, že niektoré telefóny nemajú takú grafickú zdatnosť, aby to zvládli, pretože častice sú vykreslené vo vysokej kvalite. Neexistujú žiadne vynútené reklamy, a hoci existujú nákupy v aplikácii, vôbec ich nepotrebujete. Je to jedna z lepšie vyzerajúcich možností, aj keď je to stále jednoduchá hra.

Čítať:  Recenzia AMZScout: Stojí to za to?

Melvor nečinný

Cena: Zadarmo / 9,99 $

Melvor Idle je jednou z mála prémiových idle hier na zozname. Hra je inšpirovaná RuneScape a to ukazuje širokú škálu možností, ktoré má hráč, pokiaľ ide o veci, ako je odomykanie zručností. Všetko, čo robíte, slúži svojmu účelu. Napríklad, budete generovať viac dreva nákupom do dreva. K dispozícii je aj bojová mechanika s viac ako 100 príšerami. Hra tiež obsahuje viac ako 1 100 predmetov na zbieranie, domácich miláčikov a všetky druhy ďalších vecí. Vývojár je tiež pomerne aktívny, čo je pri prémiových hrách vzácne.

Minútová séria

Cena: Zadarmo s reklamami (obvykle)

Moitititi je autor na Google Play s niekoľkými dobrými nečinnými hrami zo série Minute. Príklady zahŕňajú MinuteQuest, MinuteFrontier, MinuteMonsters, MinuteHunter a MinuteKnights. Hry sú RPG s jednou obrazovkou, kde postupujete o úroveň vyššie a bojujete so svojimi hrdinami, kým sa nedostanete na koniec. Jedinou nevýhodou je, že časť AFK je o niečo obmedzenejšia, než bežne vídame v prírastkových hrách. Niektoré veci môžete naplánovať automaticky, ale toto je skôr manuálna hra ako ostatní na zozname. Hry sú zadarmo s reklamou, ale radi by sme videli spôsob, ako zaplatiť za odstránenie reklám. Občas môžu byť trochu otravní.

Soda Dungeon 2

Cena: Zadarmo hrať

Soda Dungeon 2 je pokračovaním veľmi úspešného Soda Dungeon a je to dobrá hra sama o sebe. V hre si hráči najímajú Soda Junkies, aby sa v ich mene vydali na dobrodružstvo a questy. Získate tak korisť bez toho, aby ste museli veľa robiť. Toto je pekné, pretože môžete robiť veci, ktoré normálne robiť nemôžete. Napríklad existuje vlastná mechanika správania, kde môžete naprogramovať svoje postavy, aby robili, čo chcete, keď tam nie ste. Hra vám umožňuje získavať bojové kredity v režime offline, ktoré môžete po návrate vymeniť za predmety. Je tam tiež množstvo dobrého humoru. Séria Soda sa nám jednoznačne páči.

Čítať:  10 najobľúbenejších trendov TikTok pre značky v roku 2024

Pokiaľ sme vynechali nejaké veľké nečinné hry, povedzte nám o nich v komentároch. Môžete tiež kliknúť sem a pozrieť sa na naše najnovšie zoznamy aplikácií a hier pre Android.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE