12 najlepších online prieskumov pre darčekové karty

Hľadáte najlepšie online prieskumy ohľadom darčekových kariet? Chcete získať darčekové poukazy zadarmo bez toho, aby ste museli opustiť pohodlie svojej pohovky? Absolvovaním online prieskumov možno budete môcť získať darčeky zadarmo na miesta, ako sú Starbucks, Walmart, Amazon, Apple, Home Depot, Best Buy, PayPal a mnoho ďalších…

Hľadáte najlepšie online prieskumy ohľadom darčekových kariet?

Chcete získať darčekové poukazy zadarmo bez toho, aby ste museli opustiť pohodlie svojej pohovky?

Absolvovaním online prieskumov môžete získať bezplatné darčeky na miesta, ako sú Starbucks, Walmart, Amazon, Apple, Home Depot, Best Buy, PayPal a mnoho ďalších predajcov.

Vďaka tomu nezbohatnete, ale môžete získať bezplatné darčekové karty zodpovedaním online prieskumov. Spoločnosti v rôznych odvetviach potrebujú spätnú väzbu od ľudí, ako ste vy a ja, a môžete získať odmenu v hotovosti alebo darčekové karty.

Absolvovanie prieskumov ohľadom darčekových kariet má mnoho výhod, napríklad:

 • Zarábanie darčekových kariet zadarmo.
 • Online prieskumy môžete vykonávať doma alebo z telefónu.
 • Pre vyplňovanie online dotazníkov nie je stanovený žiadny harmonogram. Namiesto toho máte flexibilitu vykonávať online prieskumy, kedykoľvek budete chcieť.
 • Môžete získať veci zadarmo. Vďaka online prieskumom som v priebehu rokov získal mnoho vecí zadarmo.
 • Môžete vyjadriť svoj názor a zdieľať spätnú väzbu, aby sa spoločnosti mohli zlepšiť.

Pred chvíľou som si zarábal nejaké peniaze navyše, aby som pomohol splatiť svoje študentské pôžičky tým, že som absolvoval platené online prieskumy. Aj keď som vedel, že ma to nezbohatne, zaistilo mi to vedľajší príjem tým, že som si robil prieskumy, kedykoľvek som mal trochu voľného času. Niekedy som si ich vzal ráno, než som šiel do práce, počas obedňajšej prestávky a keď som pripravoval večeru.

Mojou stratégiou bolo prihlásiť sa k čo najväčšiemu počtu prieskumných spoločností, čo mi umožnilo každý týždeň vyplniť niekoľko prieskumov. To mi umožnilo neustále zarábať hotovosť PayPal a bezplatné darčekové karty.

Ako teda funguje online prieskum darčekových kariet? Firmy si najímajú spoločnosti zaoberajúce sa prieskumom trhu, keď chcú spätnú väzbu o ich produkte, podnikaní a podobne.

Spoločnosť zaoberajúca sa prieskumom trhu vám zašle online prieskum a vy naň potom odpoviete online (alebo niekedy po telefóne). Spoločnosť zaoberajúca sa prieskumom trhu potom zhromažďuje odpovede a to pomáha podnikom dozvedieť sa viac o svojej cieľovej skupine, aby sa mohli lepšie rozhodovať o produktoch, ktoré predávajú, marketingových stratégiách a ďalších.

Otázky, ktoré vám môžu byť položené v online prieskume, môžu zahŕňať to, ako im oznámiť, akú značku toaletného papiera máte najradšej, otestovať chuť nového jedla a vyjadriť svoj názor a vyjadriť svoj názor na novú reklamu.

V dnešnom príspevku na blogu vám pomôžem zistiť, ktoré online prieskumové spoločnosti vám zaplatia darčekovými kartami zadarmo za obyčajné zdieľanie vášho názoru.

Súvisiaci obsah:

Tablet Obsahu

Ako vykonávať prieskumy pre darčekové karty

Tu sú niektoré z odporúčaných prieskumových spoločností, do ktorých sa môžete prihlásiť:

 1. Americký spotrebiteľský názor
 2. Swagbucks
 3. Prieskum Junkie
 4. InboxDollars
 5. Značkové prieskumy
 6. Výskum borovicové šišky
 7. CenaRebel
 8. Užívateľské rozhovory
 9. MyPoints
 10. ProductReviewJobs
 11. ProductReportCard
 12. Rakuten Insight

U žiadnej z dnes spomínaných spoločností sa neplatí žiadny poplatok. Môžete vyplniť prieskumy z najlepších prieskumných webov nižšie a získať odmeny za prieskum zadarmo. Nemusíte nič ďalšie kupovať – produkty, ktoré recenzujete, sú vám poskytované zadarmo.

Nižšie vysvetlím každý nižšie.

1. Americký spotrebiteľský názor

American Consumer Opinion je bezplatná online prieskumová spoločnosť, ktorú vrelo odporúčam. Platí vám za každý vyplnený prieskum.

Obvykle môžete zarobiť kdekoľvek od 1 do 50 USD za prieskum uskutočnený prostredníctvom American Consumer Opinion (100 až 5 000 bodov za prieskum, pričom každý bod sa rovná penny). Všetko závisí od času, ktorý zaberie zodpovedanie otázok.

S American Consumer Opinion môžete tiež príležitostne získať príležitosť vyskúšať nové produkty.

Vyplatili viac ako 35 000 000 USD účastníkom prieskumu a vykonali viac ako 20 miliónov prieskumov. Sú jedným z najpopulárnejších online prieskumných webov s viac ako 7 000 000 členmi.

Tu sa môžete prihlásiť na odber amerického spotrebiteľského názoru.

2. Swagbucks

Swagbucks zaplatil svojim členom 879 562 934 $.

V skutočnosti každý deň rozdajú viac ako 7 000 darčekových kariet!

Sám to dokonca používam už skoro desať rokov.

Použil som Swagbucks na získanie 112 bezplatných darčekových kariet Amazon.

Na dôkaz sa môžete pozrieť nižšie!

snímka obrazovky s množstvom prieskumov týkajúcich sa bezplatných darčekových kariet, ktoré som dostal.

Existuje mnoho spôsobov, ako získať body za bezplatné darčekové karty na Swagbucks (ich body sa nazývajú SB), napríklad:

 • Odpovedanie na online prieskumy
 • Nakupovanie online prostredníctvom platformy Swagbucks
 • Hranie online hry Swagbucks
 • Odpovedanie na denné prieskumy Swagbucks
 • Vyhľadávanie na webe prostredníctvom webu Swagbucks
 • Sledovanie videí a upútaviek
 • Tlač kupónov na potraviny

A viac.

S Swagbucks máte možnosť vymeniť svoje body za mnoho rôznych darčekových kariet do vašich obľúbených obchodov, ako sú Apple, Target, Macys, Amazon, PayPal, Walmart a dokonca aj predplatené darčekové karty Visa.

Tu sa môžete zaregistrovať do Swagbucks a získate bezplatný registračný bonus 10$ len za registráciu cez môj odkaz.

3. Prieskum Junkie

Survey Junkie je platforma pre prieskumy, ktorá vám umožňuje odpovedať na prieskumy výmenou za darčekové karty.

Prieskum Junkie má mnoho rôznych typov odmien, ako je hotovosť PayPal, bankové prevody a darčekové karty, ako je Amazon, Target, Starbucks, iTunes a mnoho ďalších miest.

Prieskumy Junkie sú obvykle kratšie prieskumy, a ak odpoviete na 3 prieskumy každý deň, môžete zarobiť okolo 40 $ mesačne.

Survey Junkie má aj bonusové body promo akcie, kde môžete získať extra body za to, že urobíte veci, ako je dokončenie určitého počtu prieskumov každý deň.

Môžete sa zúčastniť prieskumov ohľadom darčekových kariet tým, že sa prihlásite na odber Survey Junkie tu.

4. InboxDollars

InboxDollars je obľúbený web s prieskumami, ktorý vás odmeňuje za vykonávanie prieskumov, skúšanie nových aplikácií, hranie hier a ďalšie.

Online prieskumy prostredníctvom InboxDollars platí približne 0,50 až 5,00 USD za prieskum. Vyplnenie obvykle trvá približne 3 až 25 minút, pričom kratšie prieskumy obvykle platia menej. Občas rozosielajú pozvánky na prieskumy, ktoré platia 10–20 dolárov alebo niekedy aj viac.

Na odmenách vyplatili vyše 80 miliónov dolárov a majú skvelé recenzie. InboxDollars spolupracuje so spoločnosťami Netflix, Target, Walmart a ďalšími pre ich štúdie prieskumu trhu.

Čítať:  Čo je to WordPress REST API a ako ho používate?

InboxDollars vám platí skutočnou hotovosťou, nie iba body odmien. Môžete tiež získať bezplatné darčekové karty Amazon, darčekové karty Starbucks a ďalšie.

Zaregistrujte sa do InboxDollars tu a získajte bonus 5 $ zadarmo.

5. Značkové prieskumy

Branded Surveys vám platí za účasť v prieskumoch a majú viac ako 3 000 000 používateľov. Môžete sa zadarmo zaregistrovať a dostať zaplatené v hotovosti alebo uplatniť svoje body pomocou viac ako 100 rôznych možností darčekových kariet.

Spoločnosť Branded Surveys vyplatila svojej komunite 37 793 794,07 $.

Na Branded Surveys môžete zarobiť približne 0,50 až 5 USD za každý prieskum, ktorý absolvujete.

Tu sa môžete prihlásiť do prieskumov značky a získať bezplatný bonus 100 bodov za registráciu.

6. Výskum borovicovej šišky

Pinecone Research je jednou z mojich obľúbených prieskumných spoločností a osobne som ich niekoľkokrát použil.

Každý z ich prieskumov platí paušálne 3 doláre a príležitostne môžete vyskúšať aj bezplatné produkty, ako je napríklad toaletný papier.

Odpoveď na typický prieskum Pinecone Research trvá približne 15 až 20 minút.

Do výskumu šiška sa môžete zaregistrovať kliknutím na tento odkaz tu.

7. CenaRebel

PrizeRebel platí body za prieskumy, ktoré absolvujete, a ktoré potom môžete vymeniť za hotovosť PayPal a viac ako 100 ďalších odmien, ako sú darčekové karty. Môžete získať darčekové karty do miest, ako je Amazon, Walmart a ďalšie.

Medzi ďalšie odmeny, ktoré PrizeRebel rozdáva, patrí PlayStation 5, počítačové monitory a ďalšie.

Jedna skvelá vec na PrizeRebel je, že 99% odmien z darčekových kariet vám je zaslaných do 5 minút od uplatnenia vašej odmeny – čo je naozaj rýchle!

PrizeRebel bol založený v roku 2007 a svojim 13 879 544 členom vyplatil viac ako 28 000 000 $ na odmenách.

Do PrizeRebel sa môžete prihlásiť kliknutím sem.

8. Užívateľské rozhovory

Užívateľské rozhovory sa trochu líšia od ostatných spoločností zaoberajúcich sa prieskumom trhu na tomto zozname. Namiesto vašich tradičnejších online prieskumov je User Interviews spoločnosťou zameranou na skupinu.

Stále teda hľadajú vašu spätnú väzbu na produkty a spoločnosti, ale sú viac do hĺbky. Ich štúdium môže prebiehať po telefóne alebo prostredníctvom videopohovoru a ich priemerné štúdium platí cez 65 dolárov.

Spoločnosti ako Spotify, Pinterest, GoPro, Amazon a ďalšie využívajú užívateľské rozhovory na prieskum trhu.

Táto webová stránka spúšťa každý mesiac cez 2 000 štúdií a len v minulom roku zaplatili viac ako 77 000 účastníkov.

Osobne som už predtým robil pohovor s ohniskovou skupinou a dostal som zaplatených 400 dolárov za jednu hodinu práce. Bolo to ľahké a všetko prebiehalo online prostredníctvom videorozhovoru.

Kliknutím sem sa zadarmo zaregistrujete do užívateľských rozhovorov.

12 najlepších online prieskumov pre darčekové karty. Zistite, ako môžete získať bezplatné darčekové karty pomocou online prieskumov. Získajte tipy, ako nájsť legitímne prieskumné weby a maximalizovať svoje zárobky, pomocou tohto komplexného sprievodcu prieskumy pre darčekové karty.

9. MyPoints

MyPoints vám vypláca bezplatné darčekové karty za zodpovedanie online prieskumov, nakupovanie online a účasť v anketách. Od svojho založenia v roku 1996 vyplatili viac ako 236 000 000 $ v darčekových kartách av hotovosti PayPal.

Darčekové karty môžete získať do miest, ako sú Walmart, Amazon a Starbucks.

Kliknutím sem sa môžete prihlásiť na odber MyPoints.

10. ProductReviewJobs

ProductReviewJobs je novší web, kde sa môžete prihlásiť na testovanie produktov, a aktuálne majú okolo 4000 testerov.

Pokiaľ môžete recenzovať jeden produkt za týždeň, môžete si v priemere zarobiť okolo 100 USD za mesiac, pretože priemerná čiastka zaplatená za recenziu produktu je okolo 25 USD.

ProductReviewJobs vám neplatí priamo; sú skôr pracovným miestom a spoločnosť, ktorá najíma, je tá, ktorá vám platí. Prihlásite sa do ProductReviewJobs a oni vám potom e-mailom pošlú, keď sa úloha testovania produktu zhoduje s vašim profilom.

Čítať:  Ako získať nové postavy v Genshin Impact

Sú vám zasielané položky na otestovanie a potom získate odmenu, keď sa potom zúčastníte prieskumov alebo cieľových skupín.

Kliknutím sem sa môžete prihlásiť do ProductReviewJobs.

11. ProductReportCard

ProductReportCard je spoločnosť zaoberajúca sa prieskumom, ktorá tiež poskytuje bezplatné produkty na testovanie a kontrolu. Ich prieskumy sa vyplácajú od 0,50 do 500 USD.

Vykonali prieskum trhu pre spoločnosti ako Papa Johns, Burt's Bees a UPS.

Môžete dostať zaplatené prostredníctvom priameho vkladu, šeku, hotovosti PayPal, darčekových kariet Amazon a ďalších.

Niektoré príklady prieskumov na ProductReportCard zahŕňajú prieskum verejnej mienky o nápojoch, ktorý trvá 13 minút, v ktorom dostanete zaplatené 1,00 USD, a tiež online cieľová skupina, ktorá zaplatí 100 USD za 60 minút vášho času.

Svojim členom vyplatili 14 087 960 $.

Kliknutím sem sa môžete zaregistrovať do ProductReportCard. Ak sa zaregistrujete ešte dnes, môžete získať jednoduchý uvítací bonus 5$ tým, že sa jednoducho zaregistrujete a vykonáte rýchly 5-minútový uvítací prieskum.

12. Rakuten Insight

Rakuten Insight vám platí za vyplnenie online prieskumov pomocou hotovosti PayPal a darčekových kariet Amazon.

Ich prieskumy trvajú od niekoľkých minút do približne 30 minút.

Kliknutím sem sa môžete dozvedieť viac o Rakuten Insight.

12 najlepších online prieskumov pre darčekové karty. Zistite, ako môžete získať bezplatné darčekové karty pomocou online prieskumov. Získajte tipy, ako nájsť legitímne prieskumné weby a maximalizovať svoje zárobky, pomocou tohto komplexného sprievodcu prieskumy pre darčekové karty.

Často kladené otázky týkajúce sa prieskumov darčekových poukazov

Nižšie sú uvedené bežné otázky o tom, ako získať darčekové karty vykonávaním prieskumov.

Ako prebieha prieskum darčekových kariet?

Pri registrácii do vyššie uvedených spoločností vykonávajúcich prieskum budete požiadaní o vytvorenie profilu. Tento profil pomôže spoločnosti vykonávajúce prieskum trhu spojiť vás s najlepšími prieskumami. Profil, ktorý si vytvoríte, vám môže klásť demografické otázky týkajúce sa vášho veku, príjmu, úrovne vzdelania a umiestnenia.

Potom, čo si vytvoríte profil, dostanete pozvánky na prieskum, akonáhle dôjde k zhode. Môže to byť prostredníctvom vašej e-mailovej schránky alebo sa možno budete musieť prihlásiť na webovú stránku prieskumu, aby ste zistili, či sú k dispozícii nejaké prieskumy.

Akonáhle dostanete prieskum, môžu vám byť položené otázky týkajúce sa produktu, spoločnosti alebo konkrétnej témy. Tieto otázky sú preto, aby sa spoločnosti mohli dozvedieť viac o svojich cieľových zákazníkoch ao tom, čo by radi videli. Typický prieskum môže trvať od niekoľkých minút až po viac ako 30 minút. Obvykle platí, že čím dlhší je prieskum, tým vyššia je čiastka, ktorú dostanete.

Otázky v prieskume sú obvykle jednoduché – nežiadajú vás, aby ste riešili problémy s počtom. Namiesto toho chcú počuť váš názor. Na otázky z prieskumu, ktoré obdržíte, budete chcieť odpovedať čestne (a nezabudnite tiež čestne vyplniť svoje osobné údaje, aby ste boli priradení k správnym prieskumom), pretože za to dostávate zaplatené.

Po vyplnení prieskumu získate body alebo darčekové karty. Niektoré z vyššie uvedených spoločností majú minimálnu výplatnú hranicu 5 USD – takže budete musieť získať dostatok bodov, než budete môcť vyberať peniaze.

Sú prieskumy ohľadom darčekových kariet skutočné? Sú prieskumy týkajúce sa darčekových kariet legitímne?

Áno, získanie bezplatných darčekových kariet za vykonávanie prieskumov je skutočné.

V priebehu rokov som získal mnoho darčekových kariet za vykonávanie prieskumov a poznám mnoho ďalších, ktorí to urobili tiež.

V skutočnosti som len zo Swagbucks získal vyše 110 darčekových kariet. Neboli to všetky z prieskumov, ale vzal som ich veľa! Bol som tiež platený na iných webových stránkach, aby som mohol vykonávať prieskumy, ako je výskum borovicové šišky.

Čítať:  Prečo by ste mali používať WordPress pre svoje portfóliové webové stránky?

Hoci sú skutočné, chcete mať na pamäti, že platenými online prieskumami nezarobíte veľa peňazí. Niekedy môže byť ťažké sa zhodovať s prieskumami a inokedy môžete za svoj čas dostať zaplatené menej ako 1 $. Nie je to spôsob, ako zbohatnúť.

Aj vy chcete byť opatrní s podvodmi. Niektoré varovné signály zahŕňajú, ak spoločnosť hovorí, že online prieskumy môžu byť zamestnaním na plný úväzok. Ak si nepamätáte, že ste sa prihlásili do prieskumovej spoločnosti a začali vám chodiť podozrivé e-maily, je najlepšie ich ignorovať a na nič neklikať. Tiež, ak vás prieskumová spoločnosť požiada, aby ste im zaplatili peniaze vopred, aby mohli začať, vyhol by som sa aj tým. Aj keď môže byť vykonávanie prieskumov legitímnym spôsobom, ako získať bezplatné darčekové karty, je dôležité vykonať prieskum a zostať ostražití, aby ste sa vyhli podvodom.

Ako môžem získať čo najviac darčekových kariet zadarmo?

Ak chcete maximalizovať bezplatné darčekové karty, ktoré získate, odporúčam zaregistrovať sa na mnohých weboch s online prieskumy. Je to preto, že vám potom bude ponúknutých viac prieskumov a vy môžete čakať kratšiu dobu, než prieskum príde. Navyše môžete získať bonusové body za pripojenie k mnohým obľúbeným webom s prieskumami.

Tiež by ste chceli odpovedať na prieskum, akonáhle dostanete pozvánku, pretože mnohokrát je k dispozícii iba obmedzený počet miest.

Ako môžem získať bezplatné darčekové karty Amazon?

Áno, existuje mnoho spôsobov, ako získať bezplatné darčekové karty Amazon.

Odporúčam prečítať si 12 jednoduchých spôsobov, ako získať bezplatné darčekové karty Amazon, aby ste sa dozvedeli viac.

Konkrétne recenzie na platených weboch s online prieskumami

Ak sa chcete dozvedieť viac o každej webovej stránke online prieskumu, mám na niekoľko z nich podrobné recenzie. Nájdete ich nižšie:

Akými ďalšími spôsobmi môžem získať bezplatné darčekové karty?

Jedným z mojich obľúbených spôsobov, ako získať bezplatné darčekové karty, je použitie odmien Fetch.

Fetch je aplikácia, v ktorej môžete získať bezplatné darčekové karty tým, že jednoducho odfotíte účtenku z akéhokoľvek obchodu. Potom môžete ľahko získané body uplatniť u online predajcov, ako je Target a Amazon.

Tu sa môžete zaregistrovať do Fetch Rewards.

Fungujú prieskumné stránky iba v USA?

Všetky vyššie uvedené prieskumové spoločnosti budú pracovať v USA. Pokiaľ sídlite mimo USA, môžu pre vás fungovať niektoré z nižšie uvedených (napríklad ak sídlite v Kanade alebo Spojenom kráľovstve).

 1. Swagbucks
 2. Prieskum Junkie
 3. Značkové prieskumy
 4. Výskum borovicové šišky
 5. CenaRebel
 6. Americký spotrebiteľský názor
 7. Užívateľské rozhovory

Viac si môžete prečítať na stránkach Najlepšie platené prieskumy v Kanade.

Vykonávanie prieskumov na darčekové poukážky

Dúfam, že sa vám dnešný článok o tom, ako vykonávať online prieskumy pre bezplatné darčekové karty, páčil. Toto je legitímny spôsob, ako získať bezplatné darčekové karty, ale nezabudnite, že z toho nebudete môcť urobiť prácu na plný úväzok. Namiesto toho si môžete zarobiť nejaké peniaze navyše.

 1. Americký spotrebiteľský názor
 2. Swagbucks
 3. Prieskum Junkie
 4. InboxDollars
 5. Značkové prieskumy
 6. Výskum borovicové šišky
 7. CenaRebel
 8. Užívateľské rozhovory
 9. MyPoints
 10. ProductReviewJobs
 11. ProductReportCard
 12. Rakuten Insight

Odmeny za prieskum sú skvelé a možno budete môcť získať darčekové karty do svojich obľúbených obchodov, ako je Target, Best Buy, CVS, Starbucks a mnoho ďalších. Alebo môžete dokonca dostať šek e-mailom tak, že jednoducho odpoviete na bezplatné prieskumy týkajúce sa darčekových kariet.

Absolvovali ste online prieskumy ohľadom darčekových kariet?

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE