13 najlepších SEO nástrojov na kontrolu spätných odkazov

Na internete je kvalita v číslach.

Navždy sa zaoberáme hodnoteniami SERP a číslami návštevnosti a hodnoteniami auditov. Aby vyhľadávač ohodnotil stránky ako dôveryhodné alebo nie, preosievajú rôzne faktory, pričom jedným z najdôležitejších sú spätné odkazy.

Tieto môžu určiť autoritu vašich webových stránok tým, že poskytujú dôveryhodnosť. Vďaka tomu sa vaša doména a ďalšie odkazy na vašej doméne dostanú na vyššie hodnotenie v hodnotách SERP Google.

Čo sú spätné odkazy?

Spätný odkaz je odkaz na webe, ktorý vás spája. Preto, ak na vás odkazuje viac webových stránok, budete vnímaní ako skutočný zdroj. Len mať obrovské množstvo spätných odkazov však nestačí. Je tiež potrebné skontrolovať kvalitu týchto spätných odkazov.

Ak na vás odkazuje stránka so zlým hodnotením alebo stránka s podozrivým obsahom, môže to skutočne poškodiť vašu stránku, potom to môže byť dobré! Spätné odkazy sú spôsobom budovania dôvery v rámci online komunity, preto je rovnako dôležité, kto ich posiela.

Kontrolóri spätných odkazov majú v podstate svoju vlastnú veľkú databázu webových stránok, ktoré prehľadávajú, aby na vás našli odkazy.

Ideálnou stratégiou by bolo získať spätné odkazy z väčších, renomovaných stránok. Aj keď existuje veľa účinných stratégií vytvárania odkazov, tento článok nie je o nich.

Pozrieme sa na niektoré z najlepších kontrolórov spätných odkazov a na to, ako z nich profitovať!

Nie je zriedkavé vidieť, že SEMRush je na vrchole mnohých zoznamov SEO produktov. Koniec koncov, pokiaľ ide o digitálny marketing, SEMRush ponúka komplexný balík.

Vo svojej databáze majú celkovo viac ako 43 miliárd odkazov, čo im umožňuje vykonávať pomerne intenzívnu kontrolu.

Po vykonaní analýzy údaje, ktoré ponúka SEMRush, obsahujú zoznam všetkých domén, ktoré sa na vás spätne odkazujú, ich skóre autority a typ spätného odkazu (obrázok/text/ atď.). Pomocou analýzy priamych odkazov môžete údaje rozčleniť pomocou filtrov, ako je typ spätného odkazu, skóre autority, adresa IP alebo geografická poloha. Môžete to vidieť aj na základe času a stratených alebo získaných spätných odkazov.

Môžete si vybrať, či chcete byť upozornení, ak konkrétna stránka vymaže svoje spätné odkazy. Okrem toho sa môžete rozhodnúť odstrániť niektoré spätné odkazy, ktoré sú spamové. SEMRush vám tiež umožňuje vykonať analýzu konkurencie, kde môžete vidieť, ktoré sú najlepšie stránky, ktoré na ne odkazujú. Môžete vykonať analýzu vedľa seba a identifikovať najuznávanejšie stránky, ktoré na ne spätne odkazujú.

Takže teraz máte úplný zoznam stránok, na ktoré sa môžete zamerať na ďalšom stretnutí! Ponúkajú tiež nástroj Backlink Audit, pomocou ktorého sa môžete vyhnúť sankciám od spoločnosti Google. SEMRush ponúka 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu svojej služby s plánom Pro vo výške 119,95 USD mesačne. Toto je najlacnejší plán, ktorý ponúka prístup k funkcii analýzy spätných odkazov.

Tu je kupón na získanie 14 dní bezplatného prístupu k plánu SEMRush Pro.

Ahrefs ponúka obmedzenú bezplatnú skúšobnú verziu svojho nástroja na kontrolu spätných odkazov, ktorý vám umožňuje vidieť niekoľko najlepších spätných odkazov (ale nie sa ponoriť do žiadnych podrobností). S databázou 25,86 biliónov poskytuje Ahrefs celkom presné metriky a umožňuje aj analýzu konkurentov.

Ahrefs vám umožňuje vidieť hodnotenie vašej domény, celkový počet spätných odkazov a odkazujúcich domén a kľúčové slová, podľa ktorých sú hodnotené. Môžete identifikovať nefunkčné alebo odstránené spätné odkazy. Na posúdenie toho, aký dobrý je spätný odkaz, Ahrefs ponúkajú metriky známe ako Domain Rating (DR) a URL Rating (UR). Môžete tiež vidieť ich premávku.

Ahrefs vám umožňuje vygenerovať prehľad sprostredkujúcich domén. Pozostáva zo zoznamu všetkých domén s ich skóre Ahrefs, organickou návštevnosťou a cielenými odkazmi.

Prípadne prehľad Prepojené domény zobrazuje odchádzajúce odkazy vašej webovej lokality. Samozrejme, spolu s tým môžete získať úplný prehľad pre akýkoľvek konkrétny spätný odkaz, ak sa tak rozhodnete. Umožňujú vám ho filtrovať podľa typu odkazu, platformy, návštevnosti, hodnotení UR/DR a jazyka. Okrem toho si môžete vybrať, aby ste videli podobné stránky so spätným odkazom zoskupené, aby ste ich mohli ľahko študovať.

Čítať:  Zlepšite UX a branding bielym označením WordPress

Čo ponúkajú navyše, je analýza kotviaceho textu – dokáže odhaliť spamové stránky, ktoré potom môžete odstrániť alebo sa od nich dištancovať. Môžete ho získať za 99 USD mesačne so 7-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou predtým.

Na rozdiel od Ahrefs a SEMrush, kde je kontrola spätných odkazov súčasťou väčšieho balíka SEO, LinkMiner ponúka exkluzívny nástroj na kontrolu spätných odkazov.

Tvrdia, že vo svojej neustále rastúcej databáze majú celkovo 9,5 bilióna odkazov. Ako nástroj vyvinutý spoločnosťou Mangools si môžete vytvoriť účet Mangools a získať bezplatnú skúšobnú verziu LinkMiner, ktorá trvá 10 dní.

LinkMiner má väčšinu spoločných funkcií, ktoré majú iné nástroje na kontrolu spätných odkazov/SEO – umožňuje vám zobraziť zoznam spätných odkazov a filtrovať pomocou typu odkazu, návštevnosti a podobne.

Môžete tiež vidieť odkazy, ktoré ste stratili alebo ktoré ste novo získali. Novou funkciou, ktorú LinkMiner ponúka, je možnosť zaradiť konkrétny odkaz medzi obľúbené, aby ste sa k nemu mohli neskôr vrátiť alebo sledovať jeho vytváranie odkazov.

LinkMiner používa Trust Flow a Citation Flow na zobrazenie dôveryhodnosti odkazujúcej stránky. LinkMiner prichádza s nízkou cenou, a preto je to dobré východiskové miesto pre tých, ktorí sa chcú zoznámiť s kontrolórmi spätných odkazov.

Od Mangools môžete získať aj samostatné nástroje na vyhľadávanie kľúčových slov a profilovanie stránok. Môžete ho získať za 29,90 USD mesačne, čo vám tiež umožní až 100 kľúčových slov a vyhľadávaní SERP za deň.

Ubersuggest, ktorý ponúka Neil Patel, je nástrojom na výskum kľúčových slov a kontrolu spätných odkazov. Podobne ako v prípade Ahrefs existuje obmedzená bezplatná verzia, kde môžete vidieť niektoré základné detaily.

Bezplatná verzia umožňuje vykonať až 3 vyhľadávania denne. Toto je celkom skvelá funkcia, pretože žiadny iný (prémiový) nástroj neponúka prístup bez registrácie.

Po vstupe na stránku sa dostanete na stránku s prehľadom, z ktorej môžete prejsť na stránku s údajmi o spätných odkazoch. Ubersuggest umožňuje vizuálny pohľad na spätné odkazy v priebehu času spolu s distribúciou kotviaceho textu pre každú doménu.

Pre každú sprostredkujúcu doménu môžete vidieť skóre autority domény (podľa hodnotenia Moz), skóre autority stránky, text kotvy a dátum posledného prehľadávania.

Pomocou ich všeobecných filtrov ich môžete triediť podľa typu odkazov. Ubersuggest má tiež pokročilé filtre, kde ho môžete triediť na základe konkrétnej domény alebo pridať kombináciu značiek filtra. Okrem toho môžete vidieť stratené odkazy v priebehu času, ktoré sa prekrývajú s novými získanými odkazmi. Toto je skvelá vizualizácia, ktorá vám umožní vidieť váš rast novým spôsobom.

Je skvelé, že Ubersuggest umožňuje vidieť tieto komplexné podrobnosti zadarmo predtým, ako sa zaviažete k nástroju. Jednotlivci môžu získať balík za 12 USD mesačne, ktorý im umožňuje spravovať až 3 webové stránky.

Moz Pro prichádza s kompletným balíkom SEO, ktorý obsahuje Link Explorer. Toto je funkcia, ktorá umožňuje kontrolovať ich spätné odkazy. Moz’s Link Explorer má databázu 40 biliónov odkazov.

Link Explorer ponúka hlavne prehľad vašej webovej stránky. Tieto prichádzajúce odkazy môžete sledovať kontrolou ich skóre spamu, kotviacich textov, návštevnosti a skóre autority domény.

Pomocou analýzy konkurentov môžete porovnať svoje spätné odkazy až so 4 konkurentmi súčasne. Link Explorer je skvelý nástroj na audit a skutočnosť, že prichádza s ďalšími nástrojmi SEO, ako je kontrola hodnotenia, audit stránok a sledovanie kampaní, ho robí ešte užitočnejším.

Jedna špeciálna funkcia, ktorú tu nájdete, je Link Intersect. Pomocou Link Intersect môžete vidieť Vennov diagram prepojení a ich prepojenia. Môžete tak vidieť, ktoré stránky odkazujú na vás aj na vašu konkurenciu a ktoré odkazujú iba na ne alebo len na vás. Je to skvelý spôsob, ako nájsť nové stránky na zacielenie!

Čítať:  SEO trendy v roku 2024: Budúcnosť SEO, na čom najviac záleží a prečo

Okrem toho vám Moz umožňuje vidieť bežné veci, ako sú rozbité a stratené zoznamy. Tie je možné triediť podľa dátumu. Za 99 USD mesačne môžete získať prístup k balíku Moz Pro.

Medzi zoznamom Linkody vyniká ako automatická kontrola spätných odkazov. Linkody ponúkal iba služby kontroly spätných odkazov (bez celého radu nástrojov SEO).

Neguje potrebu manuálneho posúvania a kontroly odkazov pomocou e-mailových upozornení a denného generovania správ.

Linkody si môžete nastaviť e-mail na konci dňa so zoznamom celkovej výkonnosti novo získaných a stratených odkazov. Pri návšteve ich stránky môžete získať zoznam všetkých vašich odkazujúcich domén s ich kotviacimi textami, typmi odkazov, skóre spamu, stavom indexu Google, geografickou polohou a ďalšími údajmi. Všetky tieto kategórie možno použiť na filtrovanie a triedenie výsledkov.

Vďaka hlbšej analýze môžete zistiť hlavné výrazy kotvy, skontrolovať distribúciu metrík pre polohu, typ stránky a skóre spamu. Na základe skóre spamu môžete použiť nástroj na dištancovanie sa od nich na odstránenie spätných odkazov z určitých stránok. Okrem toho Linkody umožňuje analýzu konkurencie, kde môžete vidieť, ktoré stránky odkazujú iba na vás alebo na ne (podobne ako Moz).

Linkody ponúka celkom kompletné a ľahko pochopiteľné správy o spätných odkazoch, ktoré je možné ďalej označovať bielou značkou a prispôsobiť. Linkody môžete získať len za 14,90 USD mesačne, čo vám umožní sledovať až 500 odkazov.

Medzi mnohými nástrojmi SEO má BuzzSumo sadu nástrojov na monitorovanie značky, ktorá zahŕňa funkciu analýzy spätných odkazov.

Vďaka tomu môžete nielen sledovať spätné odkazy, ale aj akýkoľvek typ zmienky o značke a zmienke konkurenta a merať ich sentiment. Pokiaľ ide o monitorovanie imidžu vašej značky, sada nástrojov BuzzSumo má všetko, čo by ste potrebovali.

Podobne ako Linkody, BuzzSumo vám tiež umožňuje nastaviť denný alebo týždenný súhrn e-mailov na sledovanie spätných odkazov za daný týždeň. Pomocou nástroja na analýzu spätných odkazov môžete vidieť všetky sprostredkujúce stránky spolu s výkonom každej stránky.

Keďže ide o súčasť ich sady nástrojov na monitorovanie značky, budete môcť vidieť zdieľania stránky na Facebooku, Twitteri a iných sociálnych médiách.

Pomocou nástroja na dištancovanie sa od Googlu sa môžete dištancovať od konkrétneho sprostredkovania, ak ho považujete za nedôveryhodné. Podobne ako Ubersuggest, BuzzSumo umožňuje bezplatné zobrazenie niektorých štatistík prehľadu webových stránok bez registrácie.

Zatiaľ čo Ubersiggest stále poskytuje údaje, ktoré sú do určitej miery použiteľné, bezplatná správa BuzzSumo je takmer nulová a na získanie dobrých prehľadov budete potrebovať bezplatnú skúšobnú verziu.

BuzzSumo má bezplatný plán, ktorý umožňuje vykonať až 10 vyhľadávaní za mesiac (po registrácii). To umožňuje prístup aj ku kontrole spätných odkazov. Rozhodne odporúčame skontrolovať to predtým, ako sa pustíte do používania nástroja.

cognitiveSEO ponúka sériu nástrojov SEO, medzi nimi aj nástroj na analýzu spätných odkazov, na ktorý sa pozrieme. Zatiaľ čo ich používateľské rozhranie môže potrebovať aktualizáciu, kognitívneSEO má všetko, čo človek od takéhoto nástroja potrebuje, a ešte viac.

Pomocou cognitiveSEO môžete skontrolovať sprostredkujúce stránky, spustiť automatický test detekcie neprirodzených odkazov a použiť nástroj Link Navigator. Pomocou testu Unnatural Link Detection môžete vytvoriť zoznam stránok šíriacich nevyžiadanú poštu, ktoré budú odoslané spoločnosti Google Disavow. Navigátor odkazov umožňuje automatickú klasifikáciu, takže nemusíte manuálne kontrolovať skóre spamu každého nástroja.

Celkovo je kognitívne SEO mimoriadne časovo nenáročná možnosť. Ich pomlčka zobrazuje všetky potrebné informácie s ľahko čitateľnými a rýchlymi vizuálmi. Môžete si pozrieť podrobnosti profilu domény každého odkazujúceho odkazu a zobraziť graf trendov ich prepojenia v priebehu času. Vďaka bezplatnej skúšobnej verzii na 7 dní si môžete pozrieť, ako nástroj funguje.

cognitiveSEO prichádza so statným štítkom 129,99 USD mesačne, ktorý zahŕňa audit stránok, analýzu odkazov, sledovanie hodnotenia a viditeľnosť na sociálnej sieti. To môže byť viac, ako ste očakávali, ale kognitívne SEO je skvelé, ak menej známy nástroj robí svoju prácu dobre.

Čítať:  Pochopenie modelu pripisovania služby Google Analytics

Ak hľadáte nástroj, ktorý funguje dobre a má slušnú bezplatnú verziu, potom SEO SpyGlass je ten, ktorý ste hľadali. SEO SpyGlass prejde denne 7,1 miliardy webových stránok a dokáže porovnať štatistiky až 2 stránok súčasne.

S ich platenými balíkmi môžete porovnať až 11 vedľa seba.

SEO SpyGlass vám umožňuje vidieť všetky odkazujúce domény, ale bezplatná verzia to obmedzuje na 1 100 odkazov na doménu. Celkový počet stránok, ktoré môžete vyhľadávať za deň alebo mesiac, však nie je obmedzený. Pomocou Porovnania domén môžete porovnať odkazy a tiež zobraziť prepojenia stránok sprostredkovania.

Po tomto všetkom si môžete vygenerovať report a stiahnuť si ho vo forme CSV súboru. Pokiaľ ide o bezplatné verzie, SEO SpyGlass je to najlepšie, čo môžete nájsť a ktoré ponúka podrobné analýzy a neobmedzené vyhľadávanie. Môžete sa pozrieť na živé odkazy, stratené odkazy a podrobnosti o týchto stránkach, ako je návštevnosť a skóre lokality.

Každá stránka sa dodáva so skóre rizika penalizácie – kde vyššie skóre znamená vyššiu šancu, že bude penalizovaná spoločnosťou Google. V prípade stránok, ako je táto, sa od nich môžete dištancovať pomocou generátora súborov na dištancovanie sa, ktorý sa nachádza aj v bezplatnej verzii. S platenými verziami za 99 USD ročne si môžete naplánovať kontroly vopred a uložiť si každý zo svojich prehľadov.

OpenLinkProfiler je ďalší bezplatný nástroj v tomto zozname. Ak hľadáte niečo rýchle, jednoduché a presné, OpenLinkProfiler funguje jednoducho skvele.

Je súčasťou nástrojov vyvinutých spoločnosťou SEOProfiler a zatiaľ čo ostatné balíčky sú platené, analýzu spätných odkazov môžete získať úplne zadarmo!

OpenLinkProfiler ponúka podrobné údaje vrátane celkového počtu odkazov na sprostredkovanie, jedinečných stránok, dôveryhodných stránok a celkového skóre vplyvu odkazov. Posledne menované označuje celkovú dôveryhodnosť všetkých spätných odkazov dohromady, teda vysoké skóre ukazuje na dôveryhodnejšiu stránku.

OpenLinkProfiler tiež ponúka mnoho filtrov a značiek na triedenie výsledkov, ktoré uľahčujú prechádzanie. Keďže ide o bezplatný nástroj, ktorý nevyžaduje ani žiadne prihlásenie, prehľad nemôžete uložiť.

OpenLinkProfiler zobrazuje pre každú prepojenú stránku odvetvový typ stránky, skóre vplyvu odkazu, text kotvy a dátum overenia. K dispozícii je tiež funkcia Dezinfekcia odkazov, ktorá obsahuje zoznam všetkých podozrivých stránok, ktoré na vás odkazujú. Aj keď sa to generuje automaticky, môžete si tiež nastaviť vlastné kritériá na filtrovanie odkazov. Z nich môžete vytvoriť súbor, od ktorého sa dištancujete, a exportovať ho.

OpenLinkProfiler umožňuje analýzu do veľkej hĺbky a ponúka vizuály pre kontexty odkazov, distribúciu LIS, distribúciu odkazov podľa odvetvia a krajiny a ďalšie. Kedykoľvek si môžete vytvoriť účet a uložiť svoje údaje, nástroj zostáva bezplatný.

Medzi mnohými nástrojmi SEO, ktoré ponúka Majestic SEO, je kontrola spätných odkazov s bezplatnou skúšobnou verziou. Ponúka analýzu spätných odkazov s celkovým skóre stránky a grafom profilu odkazu. Majestic SEO používa Trust Flow a Citation Flow na zobrazenie kvality a množstva odkazov na webovú stránku.

Môžete vidieť celkový počet sprostredkujúcich domén a subdomén, sprostredkujúcich IP adries, jedinečných stránok a podobne. Čo ponúkajú viac, je kontext odkazov.

To vám ponúka informácie o tom, ako je odkaz umiestnený na tejto stránke. Takže aj keď môžete vidieť typ odkazu, ktorý ponúkajú mnohí iní, môžete tiež zmerať jeho pozíciu na stránke, aká časť textu je to a aké ďalšie stránky sú prepojené v blízkosti!

Majestic SEO ide ešte ďalej a poskytuje podrobné informácie o historických údajoch a úsilí o vytváranie odkazov. Podobné informácie sú dostupné aj o distribúcii kotviaceho textu. Lite plán môžete získať za 39,99 libier mesačne, čo obmedzuje vašu analýzu na 1 milión jednotiek.

So Seobility môžete získať až 3 bezplatné kontroly denne, ktoré sú skvelé na overenie metrík ponúkaných týmto nástrojom. Seobility neponúka takú vizuálnu grafiku ako ostatné tu uvedené nástroje, ale stále robí prácu, na ktorú bola určená.

Čítať:  Ochrana vášho obchodu Magento pred podvodmi v elektronickom obchode

Môžete sa pozrieť na celkové spätné odkazy, hodnotenia domén a percentá sledovania v porovnaní s nesledovanými odkazmi. Seobility uvádza iba jeden spätný odkaz z každej domény, ale našťastie zobrazuje všetky domény. Kliknutím na zobraziť viac môžete zobraziť subdomény. Spolu s tým ponúka hodnotenie tohto odkazu, text kotvy a typ odkazu.

Celú vec je možné exportovať ako súbor PDF alebo CSV. So Seobility nemôžete vidieť žiadne grafické znázornenia vašich údajov ani prístupové údaje o stratených a získaných odkazoch, preto sú jej možnosti značne obmedzené. Je to však jedna z najlepších bezplatných verzií, ktoré sú k dispozícii, bez akýchkoľvek registrácií.

Za 50 USD mesačne si môžete vybrať verziu Premium, ktorá ponúka ďalšie podrobnosti, ako sú nové a stratené odkazy, prístup k nástrojom na vytváranie odkazov, týždenné e-mailové aktualizácie a ďalšie.

Prišli sme k poslednému nástroju v zozname a takmer všetky sme ich videli. Čo je teda na Kerboo zvláštne? To je Kerboo Monitor!

Vďaka tomu Kerboo monitoruje spätné odkazy každý deň podľa plánu a generuje zoznam špičkových odkazov, ktoré považuje za prospešné pre vašu stránku. Tento druh automatizácie uberá veľa ručnej práce.

Keď Kerboo zistí, že konkrétny odkaz už nie je platný viac ako 3 dni, pošle vám upozornenie, aby ste mohli vykonať svoje vlastné vyšetrovanie. To umožňuje používateľom zostať na vrchole svojej hry bez toho, aby museli každý deň listovať dlhými zoznamami. Ich skóre LinkRisk vám povie, koľko ešte musíte popracovať na vytvorení dôveryhodnej stránky.

Nájde tiež spamové a podozrivé súbory a uchovávajú ich pripravené na okamžitý import do súboru, od ktorého sa dištancujete. Odkazy môžu byť ďalej pridané do zoznamu monitorov, kde budete upozornení, ak sa na vás znova pokúsia vytvoriť spätný odkaz! To je určite skvelá funkcia. Kerboo sa podarilo pozrieť sa na hlúposť a vytvoriť skvelý nástroj na kontrolu spätných odkazov.

Ak hľadáte niečo také solídne ako SEMrush alebo Ahrefs, ale bez poriadnej cenovky, Serpstat prišiel s niečím veľkolepým.

Nástroj Serpstat Competitor Backlink Analysis Tool len za 52 USD mesačne.

Serpstat vám umožňuje vidieť prehľad vašich spätných odkazov, spätných odkazov distribuovaných podľa krajín, vizuálne znázornenie stratených a získaných odkazov, top kotvy a ďalšie.

Pre každý spätný odkaz sa hlbšie ponoria do IP adries, podsietí, doplnené o skóre autority domény. Ako nástroj na analýzu konkurencie môžete porovnať svoje výsledky s konkurenciou a nájsť prekrývajúce sa alebo exkluzívne domény. Môžete získať prehľad o ich najvýkonnejších stránkach spolu s ich spätnými odkazmi a kotviacimi textami.

To isté je možné zobraziť pre vašu vlastnú doménu. Môžete tiež porovnať viacero stránok a nájsť pre ne spoločné stránky so spätnými odkazmi.

Ich najnižšie balíčky sa dodávajú s nástrojom na analýzu, ako aj s nástrojom na sledovanie hodnotenia, auditom stránok, analýzou webových stránok a nástrojom na analýzu kľúčových slov. Môžete teda vykonávať kontrolu kvality svojich kľúčových slov a vykonávať pravidelné kontroly webových stránok.

Okrem toho je Serpstat k dispozícii vo forme rozšírenia prehliadača, ktoré uľahčuje prístup. Vďaka novým aktualizáciám, ktoré sa vydávajú každé dva týždne, vám Serpstat môže pomôcť zostať na vrchole vašej hry!

Záver

Vďaka toľkým možnostiam a mnohým z nich ponúkajúcim bezplatné vyhľadávanie určite nájdete tú, ktorá vám najlepšie vyhovuje. SEO Spyglass je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú bezplatnú verziu s podrobnou analýzou. OpenLinkProfiler je na druhom mieste s možnosťou vytvorenia účtu a ukladania správ.

Mnohí si možno nebudú chcieť dopriať kompletné SEO balíčky, ako sú tie od SEMrush alebo Ahrefs, vďaka čomu sú skoršie voľby oveľa dôležitejšie.

Ale aj pri týchto balíkoch má cenovka vlastné prémiové služby a výhody. SEMrush poskytuje podrobné informácie a použiteľné údaje, ktoré nemožno očakávať od bezplatných nástrojov.

Možno sa to všetko scvrkáva na riadenie jednej priority a potrieb. Dajte nám teda vedieť, ktorý z nich preferujete!

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE