13 spôsobov, ako získať zadarmo darčekové karty Apple

Chcete sa naučiť, ako získať zadarmo darčekové karty Apple? Tu je 13 spôsobov.

Chcete sa naučiť, ako získať bezplatné darčekové karty Apple?

Kto by nechcel dostávať darčekové karty Apple zadarmo? Koniec koncov, darčekovú kartu Apple môžete použiť na nákup notebooku, iPhonu, iPadu, Apple Watch, iCloudu a ďalších. V tomto článku sa podelím o niekoľko metód, ktoré vám pomôžu získať darčekové karty Apple z domova.

Mnoho webových stránok vám umožňuje získať zadarmo darčekové karty Apple dokončením jednoduchých úloh, skenovaním účtenky alebo účasťou na prieskume trhu. Tieto platformy neposkytujú iba darčekové karty Apple; niektoré tiež ponúkajú ďalšie bezplatné darčekové karty, ako je Visa alebo Amazon.

Teraz, než si myslíte, že to nie je možné. Osobne som v priebehu rokov získal viac ako 100 bezplatných darčekových kariet a je vždy príjemné použiť bezplatnú darčekovú kartu na platbu za niečo, čo chcem.

Súvisiaci obsah:

Ako zarobiť zadarmo darčekové karty Apple

Dnes budem hovoriť o rôznych spôsoboch, ako môžete získať bezplatné darčekové karty Apple. Trávením času na týchto stránkach a aplikáciách môžete získať odmeny a body, ktoré je možné vymeniť za darčekové karty.

Tu je stručný zoznam, než začneme:

1. Swagbucks

Swagbucks je obľúbená platforma pre odmeny, kde môžete získavať body (nazývané Swagbucks alebo SB) plnením úloh, ako je vykonávanie prieskumov, sledovanie videí alebo hranie hier. Získané body je možné vymeniť za rôzne darčekové karty, vrátane darčekových kariet Apple Store (a dokonca darčekových kariet Google Play).

Swagbucks používam roky a zatiaľ som získal viac ako 105 darčekových kariet zadarmo. Je ľahké získavať body a stránky sa veľmi ľahko používajú.

Ako funguje Swagbucks:

 1. Kliknite sem a zaregistrujte sa zadarmo pre Swagbucks (a získajte bonus 10 $).
 2. Začnite zbierať body tým, že budete odpovedať na prieskumy, používať ich vyhľadávač, hrať hry, používať kupóny a ďalšie.
 3. Akonáhle nazbierate dostatok bodov, môžete ich vymeniť za darčekové karty Apple. (rovnako ako mnoho ďalších možností).

2. Získajte odmeny

Fetch Rewards je aplikácia, ktorá vám umožňuje získavať body skenovaním účteniek z obchodov s potravinami. Získané body je možné vymeniť za darčekové karty Apple a ďalšie odmeny.

Odmeny Fetch používam zakaždým, keď idem do obchodu s potravinami. Používanie a získavanie bodov zaberie menej ako minútu, takže je to zbytočné. Moja rutina zahŕňa návštevu obchodu s potravinami a nakupovanie ako obvykle. Nie je potrebné vopred otvárať aplikáciu Fetch Rewards. Po nákupe sa odhlásim a po príchode domov otvorím aplikáciu v telefóne a odfotím účtenku. Fetch Rewards rýchlo naskenuje a pripíše body na môj účet – rýchly a jednoduchý proces!

Čítať:  Ako získať väčšiu hodnotu zo svojho rozpočtu na marketing sociálnych médií

Takto funguje Fetch Rewards:

 1. Nakupujte položky obvyklým spôsobom, či už online alebo vo fyzických obchodoch.
 2. Po dokončení nákupu si odfoťte účtenku pomocou telefónu.
 3. Zbierajte body prostredníctvom odmien Fetch.

Kliknutím sem sa môžete prihlásiť na odber odmien Fetch.

3. Miláčik

Honey je rozšírenie prehliadača, ktoré automaticky aplikuje kódy kupónov, keď nakupujete online.

Med je malá tajná zbraň na online nakupovanie. Predstavte si, že nakupujete ako obvykle, a hneď pri pokladni sa do toho vrhne Honey, aby pre vás našiel a uplatnil tie najlepšie kupónové kódy.

Neskôr môžete tieto body premeniť na bezplatné darčekové karty Apple. A Hádaj čo? Je to super jednoduché – stačí dve kliknutia! Oh, a najlepšia časť? Nebude vás to stáť ani korunu – je to úplne zadarmo!

Viac o Honey sa môžete dozvedieť tu.

4. Americký spotrebiteľský názor

American Consumer Opinion je spoločnosť zaoberajúca sa prieskumom trhu, ktorá odmeňuje užívateľov za zdieľanie ich názorov prostredníctvom online prieskumov. Akonáhle vaše zárobky dosiahnu určitú hranicu, môžete ich vymeniť za darčekové karty alebo hotovosť.

Registrácia vás nebude stáť nič a môžete zarobiť $ 1 až $ 5 (dlhšie prieskumy platí viac!). Poskytli účastníkom prieskumu neuveriteľných 35 miliónov dolárov+, pričom bolo zverejnených 20 miliónov prieskumov. A Hádaj čo? Majú obrovskú komunitu viac ako 7 miliónov členov!

Kliknite tu a prihláste sa na odber amerického spotrebiteľského názoru.

5. Prieskum Junkie

Survey Junkie je špecializovaná platforma pre prieskumy, kde môžete získavať body účasti na denných prieskumoch. Tieto body je možné vymeniť za kódy darčekových kariet Apple alebo iné odmeny, ako sú peniaze PayPal alebo predplatené debetné karty Visa.

Odpovedaním na tri prieskumy denne na Survey Junkie vám zarobí okolo 40 dolárov mesačne.

Spoločnosti platia za názory a online prieskumy, pretože sa snažia zistiť, čo môžu urobiť pre zlepšenie svojich produktov a spoločnosti. Niekedy dokonca využívajú spätnú väzbu na vytvorenie úplne nových produktov, aby naplnili potrebu. Ako môžete vidieť, platené online prieskumy sú pre spoločnosť nesmierne užitočné.

Kliknutím sem sa môžete prihlásiť do prieskumu Junkie.

6. Značkové prieskumy

Branded Surveys je ďalšia platforma prieskumu, kde môžete získavať body zodpovedaním otázok, ktoré je možné neskôr vymeniť za bezplatné darčekové karty. Vyplnenie prieskumov obvykle trvá 5–15 minút a vaša spätná väzba pomáha zlepšiť spoločnosť a/alebo jej produkt.

Všetky sú o online prieskumoch, ktoré vám zaplatia, v rozmedzí od 0,50 do 5,00 USD za prieskum. A tu je to hlavné: pripojenie je úplne zadarmo, ako vždy navrhujem.

Teraz je tu skvelá časť – Branded Surveys zasypal svojich členov odmenami cez 39 miliónov dolárov. Pôsobivé, že? A čerešnička navrch? Majú poklad viac ako 100 možností bezplatných darčekových kariet, ako sú bezplatné darčekové karty Apple.

Kliknutím sem sa môžete prihlásiť do prieskumov značky.

7. Cena Rebel

Prize Rebel je platforma, ktorá ponúka širokú škálu úloh, ktoré je možné splniť za odmeny. Tieto úlohy zahŕňajú prieskumy, sledovanie videí a dokonca aj prihlasovanie na odber ponúk. Akonáhle nazbierate dostatok bodov, môžete ich vymeniť za darčekové karty Apple alebo iné odmeny.

Čím Prize Rebel septembra? Je to svetová párty! Či už ste v USA alebo mimo nich, majú pre vás miesto. Už žiadne problémy s umiestnením! Prize Rebel môžete použiť takmer z akejkoľvek krajiny na svete. Prieskumy však nie sú dostupné pre každú krajinu, ale stále existujú ďalšie spôsoby, ako získať body na tomto webe, napríklad vyplnením ponukových stien a odporúčaním nových členov.

Čítať:  Beaver Builder vs Divi: Podrobný prehľad Fe...

A čerešnička navrch? Od roku 2007 sa podelili o viac ako 29 miliónov dolárov v hotovosti a darčekových kartách zadarmo. Je čas tieto odmeny získať, priateľovi!

Do Prize Rebel sa môžete prihlásiť kliknutím sem.

8. Užívateľské rozhovory

Počúvajte, pretože užívateľské rozhovory sú v tejto zostave špičkou! Nie je to vaše obvyklé miesto pre online prieskum – je to hra, ktorá mení prieskum trhu. Platí oveľa viac ako priemerný prieskumový web.

User Interviews je platforma, ktorá spája výskumníkov s účastníkmi za účelom vykonávania štúdií. Účasťou na týchto štúdiách (obvykle formou rozhovorov) môžete zarobiť peniaze, ktoré možno použiť na nákup darčekových kariet Apple alebo iných predmetov.

Môžete si zarobiť 50 až 100 $ za hodinu alebo ešte viac zdieľaním svojich postrehov v užívateľských rozhovoroch na rôzne témy. Priemerná výplata? Sladkých 65 dolárov. Tieto diskusie prebiehajú po telefóne alebo prostredníctvom videohovorov, pričom otázky kladú anketári. A Hádaj čo? Zahájili viac ako 2 000 štúdií mesačne a len za posledný rok odmenili viac ako 87 000 ľudí.

Kliknite tu a prihláste sa k užívateľským rozhovorom.

9. Hore

Upside je platforma pre cash back odmeny špeciálne na nákupy plynu. Pomocou aplikácie na vyhľadanie a nákup plynu môžete zarobiť peniaze späť, ktoré je možné vymeniť za darčekové karty, napríklad za bezplatné darčekové karty iTunes.

Táto šikovná telefónna aplikácia vám strčí peniaze do vrecka, kedykoľvek narazíte na konkrétne čerpacie stanice uvedené v ich aplikácii. Teraz sa v aplikácii nezobrazí každá čerpacia stanica, takže pre získanie bodov musíte urobiť trochu viac práce (napríklad ísť na inú čerpaciu stanicu ako normálne).

Funguje to takto: Otvorte aplikáciu a vyhľadajte najbližšie čerpacie stanice. A teraz tá zábavná časť: môžete získať až 0,25 $ za galón cash back za plyn! A tým odmeny nekončia. Tieto zárobky môžete vo svojej banke premeniť na chladnú hotovosť alebo získať úžasné darčekové karty zadarmo.

Tu sa môžete prihlásiť do Upside.

10. InboxDollars

InboxDollars je ďalšia známa platforma, ktorá platí používateľom za vypĺňanie prieskumov, sledovanie videí, čítanie e-mailov a dokonca aj nakupovanie online. Svoje zárobky môžete vyplatiť vo forme darčekových kariet Apple alebo iných obľúbených možností.

Väčšina ich prieskumov platí približne 0,50 až 5,00 USD a ich zodpovedanie zaberie 3 až 25 minút. Čím dlhší je prieskum, tým všeobecne viac peňazí zaplatí.

Prihlásením na InboxDollars prostredníctvom tohto odkazu môžete získať bezplatný registračný bonus 5 $.

11. Aplikácia Ibotta

Ibotta je aplikácia na vrátenie peňazí, ktorá vám dáva peniaze, keď nakupujete, napríklad v obchode s potravinami. Použitím aplikácie a nahraním účteniek po dokončení nákupu môžete za svoje nákupy zarobiť peniaze späť, ktoré je možné vymeniť za darčekové karty Apple. Ibottu používam neustále a je to skvelá aplikácia!

Tu je návod, ako Ibotta funguje:

 • Krok jedna: Stiahnite si aplikáciu.
 • Krok 2: Prezrite si dostupné ponuky v obchode, v ktorom plánujete nakupovať.
 • Krok tri: Po dokončení nákupu naskenujte účtenku.

Ibotta je podobná Fetch Rewards, ale je s tým trochu viac práce. Ak chcete získať body na Ibotta, budete musieť ísť do aplikácie, než pôjdete do obchodu s potravinami a vybrať ponuky, ktoré plánujete kúpiť. Obvykle však môžete na Ibotte získať viac bodov. Skvelá vec na týchto dvoch je, že v oboch aplikáciách môžete použiť rovnaké účtenky – takže môžete získať čo najviac bodov.

Čítať:  Ako pridať porovnávaciu tabuľku do WordPress pomocou NicheTable

12. MyPoints

MyPoints je ďalšia platforma pre odmeny podobná Swagbucks, kde môžete získavať body za nakupovanie, hranie hier a vykonávanie prieskumov. Body je možné vymeniť za darčekové karty Apple, darčekové karty Walmart a ďalšie.

MyPoints boli uvedené v New York Times, ABC News, Yahoo a ďalších.

Od roku 1996 rozdali viac ako 236 miliónov dolárov v darčekových kartách av hotovosti PayPal.

Prihláste sa k odberu MyPoints tu.

13. Odporúčacie programy

Účasťou v rôznych programoch odporúčania, obvykle odporúčaním priateľov na konkrétnu stránku alebo produkt, môžete získať body odmien alebo hotovosť, ktoré možno vymeniť za darčekové karty Apple.

Ak ste fanúšikom webovej stránky, služby alebo produktu, oplatí sa skontrolovať, či majú program odporúčania. Pri šírení lásky môžete získať úžasné odmeny!

notebook na zelenom stole, ktorý sa používa na získanie darčekových kariet Apple zadarmo

Ako uplatniť kódy darčekových kariet Apple

Takže ste uplatnili svoje body a dostali kód darčekovej karty Apple. Čo bude ďalej?

Darčekové karty Apple je možné použiť v obchode Apple Store, aplikácii Apple Store, Apple.com, App Store, iTunes, Apple Music, Apple TV a Apple Books. Takže, ako vidíte, máte veľa možností!

Pokiaľ ide o fyzickú darčekovú kartu, ktorú ste dostali, budete musieť nájsť 16-miestny kód na zadnej strane darčekovej karty Apple alebo darčekovej karty iTunes. Ak je váš kód prostredníctvom e-mailu, budete musieť jednoducho získať kód z e-mailu, ktorý dostanete. Tento kód je dôležitý pre uplatnenie hodnoty vašej darčekovej karty. Potom prejdete do obchodu App Store alebo na web Apple, kde uplatníte darčekovú kartu.

Tiež rýchla poznámka: na použitie bezplatnej darčekovej karty nepotrebujete mať aktuálny účet Apple. Svoju bezplatnú darčekovú kartu môžete použiť osobne v obchode Apple (napríklad v obchode vo vašom okolí).

Ak však chcete uplatniť svoj bezplatný kód darčekovej karty Apple prostredníctvom online obchodu App Store, jednoducho použijete svoje zariadenie Apple, ako je Mac, iPad alebo iPhone, a budete postupovať podľa týchto pokynov:

Ako uplatniť bezplatnú e-darčekovú kartu Apple na počítači Mac:

 1. Otvorte v počítači App Store.
 2. Kliknite na svoje meno alebo na tlačidlo prihlásenia.
 3. Kliknite na Uplatniť darčekovú kartu a postupujte podľa pokynov.
 4. Ak máte problémy s uplatnením karty pomocou fotoaparátu, môžete kód darčekovej karty zadať aj ručne.

Ako uplatniť bezplatnú e-darčekovú kartu Apple na iPade alebo iPhone:

 1. Otvorte na svojom zariadení App Store.
 2. Kliknite na svoj profilový obrázok.
 3. Prejdite nadol na položku Uplatniť darčekovú kartu alebo kód a postupujte podľa pokynov.

Po úspešnom uplatnení darčekovej karty bude zostatok automaticky pridaný na váš účet Apple ID. Teraz môžete tento kredit použiť na nákup produktov Apple, ako sú Macy, iPady, AirPods a príslušenstvo. Táto oblasť vám tiež zobrazí zostatok na vašom účte Apple, aby ste vedeli, koľko vám zostáva.

Často kladené otázky O darčekových kartách Apple zadarmo

Tu sú odpovede na bežné otázky, ako získať darčekovú kartu Apple zadarmo.

Ako môžem získať zadarmo darčekovú kartu Apple?

Bezplatnú darčekovú kartu Apple môžete získať registráciou na vyššie uvedených webových stránkach. Tieto webové stránky vám budú platiť za plnenie rôznych úloh, ako je odpovedanie na platené prieskumy, sledovanie videí a filmov alebo nakupovanie online prostredníctvom ich webu. Na oplátku vám dajú body, ktoré je možné vymeniť za darčekové karty Apple.

Čítať:  Ako opraviť „Kód chyby: prístupový bod 22“ Spotify

Ako môžem zadarmo získať kód darčekovej karty iTunes v hodnote 15$?

Ak chcete získať zadarmo darčekovú kartu iTunes v hodnote 15 USD, môžete sa zúčastniť úloh alebo aktivít na mnohých rôznych vyššie uvedených stránkach. Tieto vyššie uvedené webové stránky vám poskytujú odmeny za nakupovanie online, odpovedanie na prieskumy, skenovanie účteniek s potravinami a ďalšie. Získaním bodov môžete zdarma uplatniť kódy kariet Apple za požadovanú čiastku, napríklad 15 $. Väčšina webových stránok bude mať minimum, ktoré môžete taktiež uplatniť.

Aké sú niektoré spôsoby, ako získať zadarmo darčekové karty Apple online?

Niektoré spôsoby, ako získať bezplatné darčekové karty Apple online, zahŕňajú účasť v prieskumoch, sledovaní videí, nakupovaní alebo používaní webových stránok pre cashback. Stránky ako Swagbucks, MyPoints, InboxDollars a Rakuten vám môžu pomôcť získať bezplatné darčekové karty získavaním bodov, ktoré môžete neskôr vymeniť za darčekové karty Apple.

Existujú nejaké aplikácie, ktoré pomáhajú získať zadarmo kódy darčekových kariet iTunes?

Áno, niekoľko aplikácií vám pomôže získať zadarmo kódy darčekových kariet iTunes. Swagbucks a Fetch Rewards sú príklady aplikácií, ktoré vás odmeňujú body za splnenie rôznych druhov úloh. Svoje body môžete vymeniť za bezplatné kódy darčekových kariet iTunes.

Kde nájdem bezplatné kódy darčekových kariet Apple bez toho, aby som musel vykonávať prieskumy?

Dobre, chápem to – na tomto zozname je množstvo prieskumných spoločností! Nájdenie bezplatných kódov darčekových kariet Apple bez registrácie na prieskumový web môže byť trochu náročné, pretože väčšina webov ponúkajúcich darčekové karty obvykle vyžaduje účasť v prieskumoch, cieľových skupinách alebo testovaní produktov. Môžete však skúsiť použiť aplikáciu, ako je Fetch Rewards, ktorá vám dáva body za skenovanie účteniek z potravín.

Ponúkajú darčeky alebo súťaže šancu vyhrať darčekové karty Apple?

Áno, môžete vyhrať bezplatné darčekové karty Apple zadaním darčekov a súťaží. Tieto typy darčekov možno nájsť na sociálnych médiách alebo webových stránkach a účasť často zahŕňa jednoduché veci, ktoré musíte urobiť, ako je sledovanie účtu, zdieľanie príspevkov alebo zanechanie komentára. Môžete začať jednoducho vyhľadaním #giveaway na sociálnych sieťach. Existujú aj webové stránky s darčekmi, ktoré môžete vyhľadať na Google a ktoré obsahujú darčeky z celého webu.

Existujú nejaké webové stránky s bezplatným doručovaním e-mailov darčekových kariet iTunes?

Keď získate bezplatnú darčekovú kartu iTunes prostredníctvom mnohých vyššie uvedených webových stránok, obvykle vám e-mailom poskytnú kód darčekovej karty. Akonáhle budete mať dostatok bodov na uplatnenie darčekovej karty, web vám zašle e-mailom kód darčekovej karty, ktorý môžete použiť na pridanie kreditu na svoj účet Apple. Použitie vašich elektronických darčekových kariet je veľmi jednoduché a rýchle! Urobil som to viac ako 100-krát.

Ako získať zadarmo darčekové karty Apple – zhrnutie

Dúfam, že sa vám tento článok o tom, ako získať darčekové karty Apple zadarmo, páčil. Ako vidíte, existuje mnoho skvelých možností! Mnoho z vyššie uvedených webov vám poskytne niekoľko rôznych možností darčekových kariet iných ako Apple, ako sú bezplatné darčekové karty Visa, darčekové karty Amazon a ďalšie.

Tu je zoznam rôznych spôsobov, ako môžete získať zadarmo kódy darčekových kariet Apple:

Už ste niekedy získali bezplatné darčekové karty Apple? Vedeli ste, že je to možné?

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE