15 dôvodov, prečo by ste mali používať nástroje analýzy sociálnych médií

Stavím sa, že budete súhlasiť, že sledovanie viacerých kampaní na rôznych platformách sociálnych médií je náročné. Musíte bodnúť každú stratégiu a sledovať ich účinnosť.

Predstavte si hnev svojho klienta, ak neodpoviete na čísla návratnosti investícií z poslednej jesennej kampane. Keďže ste obchodník, nemôžete si dovoliť hrať záludne.

Hoci si podniky môžu dovoliť dobrý rozpočet na sledovanie a analýzu výsledkov, prosperujúce agentúry a začínajúce podniky zakopnú. Snažia sa sledovať svoju prítomnosť na sociálnych sieťach online a majú tendenciu premeškať obrovské príležitosti.

Vďaka množstvu nástrojov na analýzu sociálnych médií sa analógia začína navždy meniť. Cenovo dostupné nástroje na trhu nielen bezhlavo zbierajú vaše metriky, ale poskytujú vám pokročilé informácie.

Ak patríte medzi tých, ktorí sa rozhodovali pre monitorovanie sociálnych médií, toto je práve pre vás. Rozprávali sme sa s niektorými začínajúcimi podnikateľmi a majiteľmi firiem, ktorí urobili odvážny krok a prijali svet sociálnych médií.

Tu je návod, ako používajú analytické nástroje sociálnych médií, a vy tiež.

15 dôvodov, prečo by ste mali používať nástroje analýzy sociálnych médií

1. Alvin Wei, spoluzakladateľ a CMO spoločnosti SEOAntzdôraznili používanie analýzy sociálnych médií na zapojenie publika.

„Používame analytické nástroje sociálnych médií, ktoré nám pomáhajú spravovať naše kampane a kampane našich klientov. Medzi obrovské výhody, ktoré sú zahrnuté, patrí správa obsahu na viacerých platformách a automatizované zverejňovanie, ktoré zaisťuje, že príspevky na sociálnych médiách môžu byť zverejnené v automatickom pilote.

Interakcia s publikom na sociálnych médiách je jednoduchá prostredníctvom ovládacieho panela a môžeme sledovať údaje a vytvárať prehľady, aby sme našim klientom pomohli poznať metriky výkonnosti každého kľúčového ukazovateľa výkonu, ktorý sledujeme.“

2. David Bitton, spoluzakladateľ a CMO at DoorLooposvetľuje svoje skúsenosti s úspechom v automatizácii sociálnych médií.

„S riešeniami automatizácie sociálnych médií sme dosiahli len úžasný úspech. Automatizácia nepochybne zlepšila našu produktivitu a umožnila nám včas identifikovať prekážky skôr, ako povedú k vážnym problémom.

Vykonávame viackanálovú marketingovú stratégiu, ktorá nie je úplne škálovateľná a dlhodobo životaschopná bez správnych nástrojov na automatizáciu sociálnych médií. Naše úsilie v tejto oblasti sme zvýšili vďaka automatizácii.

Môžeme presunúť našich klientov cez predajný lievik rýchlejšie, pretože máme komplexné znalosti o každom klientovi počas celej cesty kupujúceho bez toho, aby sme to museli robiť manuálne. Vďaka tomu dokážeme z nepresvedčených potenciálnych zákazníkov rýchlejšie urobiť platiacich klientov.

Nehovoriac o tom, že automatizované marketingové správy pomáhajú našim marketingovým a predajným tímom efektívnejšie sa spájať. Pracujeme na integrácii nášho marketingového a predajného úsilia, aby sme dosiahli čo najlepšie výsledky.

Používajú sa rovnaké nástroje na vytváranie prehľadov a automatizácie, ktoré sú dostupné obom tímom, takže zosúladenie prebieha organicky. Umožňujú marketingovým tímom identifikovať efektívnu taktiku a predajným tímom sa sústrediť na najvnímavejších zákazníkov. Častá spolupráca a komunikácia umožňujú spätné získavanie vytvorených a prijatých potenciálnych zákazníkov, čo pomáha obom tímom pri optimalizácii stratégií a kvantifikácii úsilia o zvýšenie celkovej efektívnosti.“

3. Daniel Chabbert, generálny riaditeľ a zakladateľ spoločnosti PurpleFirehovorí o časovej úspore, ktorú má jeho tím po použití analytických nástrojov sociálnych médií.

„Nástroje automatizácie môžu výrazne znížiť množstvo času stráveného tvorbou a správou prehľadov marketingových kampaní. Umožňujú vám rýchlo a jednoducho vytvárať komplexné správy o návratnosti investícií.

Sú navrhnuté tak, aby poskytovali podrobné informácie o výkonnosti kampane, čo vám umožňuje rýchlo identifikovať oblasti optimalizácie. Poskytujú tiež širokú škálu pokročilých možností vykazovania, ako sú automatické denné zostavy, viackanálová analýza a vizualizácie na analýzu údajov.

Čítať:  Stojí to za prepnutie?

Okrem toho ponúkajú intuitívne používateľské rozhrania, ktoré obchodníkom umožňujú jednoduchú navigáciu, rýchle nastavenie kampaní a meranie výkonnosti v reálnom čase. Niektoré nástroje dokonca poskytujú komplexné rozhranie API umožňujúce integráciu s rôznymi marketingovými platformami, aby ste mohli ďalej zefektívniť proces podávania správ. Pomocou takýchto nástrojov si môžete byť istí, že maximalizujete návratnosť investícií svojich kampaní.“

4. Ryan Mckenzie, spoluzakladateľ a CMO spoločnosti Skutočná Zemhovorí o výkonnosti kampane založenej na analýze sociálnych médií.

„Nástroje automatizácie pomáhajú obchodníkom vytvárať kampane a zostavy na meranie návratnosti investícií. Poskytuje ľahko použiteľný informačný panel, ktorý vám umožní rýchlo nastaviť kampane, sledovať výsledky a analyzovať výkonnosť.

Platforma má tiež výkonný nástroj na vytváranie prehľadov, ktorý vám umožňuje rýchlo generovať prehľady pre akúkoľvek kampaň, čo vám umožňuje merať návratnosť investícií a robiť rozhodnutia na základe údajov. Niektoré nástroje majú aj niekoľko funkcií, ktoré pomáhajú zefektívniť proces podávania správ, ako sú napríklad automatické e-mailové kampane s užitočnými integráciami. To všetko uľahčuje marketingovým pracovníkom sledovať ich výkonnosť, analyzovať ich výsledky a optimalizovať budúce kampane tak, aby boli úspešné.“

5. Gergo Vari, generálny riaditeľ spoločnosti Lensazdôrazňuje dôležitosť správy obsahu v marketingu sociálnych médií.

„Správa obsahu je kľúčovým aspektom našej stratégie sociálnych médií. Pomocou analýzy sociálnych médií môžeme identifikovať populárne témy a populárny obsah v našom výklenku. To nám umožňuje pripravovať a zdieľať relevantný obsah s našim publikom a udržiavať ho v zapojení a informovaní.

Používame analytické nástroje na monitorovanie konverzácií, hashtagov a kľúčových slov súvisiacich s naším odvetvím. Pomáha nám to držať krok so súčasnými trendmi a pochopiť záujmy nášho publika. Potom vyberáme vysokokvalitný obsah, ktorý možno zdieľať, ktorý je v súlade s týmito trendmi a záujmami, čím zaisťujeme, že si udržíme silné spojenie s našimi sledovateľmi.

V konečnom dôsledku nám spravovanie obsahu, podporované analýzou sociálnych médií, umožňuje poskytovať hodnotu nášmu publiku a zároveň zvyšovať viditeľnosť a dôveryhodnosť našej značky v rámci nášho výklenku.“

6. Michael Alexis, generálny riaditeľ spoločnosti swag.orgzdôrazňuje dosiahnutie zdravej rovnováhy medzi ľudským zásahom a automatizáciou.

„Dôrazne chcem osloviť obchodníkov a vlastníkov agentúr, ktorí sa pri vytváraní prehľadov kampaní pre návratnosť investícií príliš spoliehajú na automatizačné nástroje. Aj keď tieto nástroje môžu byť v určitých schopnostiach určite užitočné, nikdy by nemali nahradiť skutočnú ľudskú analýzu a intuíciu.

Jedným nezvyčajným príkladom tohto problému je príbeh spoločnosti, ktorá spustila automatizovanú kampaň na sociálnych sieťach bez toho, aby dôkladne zvážila svoje cieľové publikum. Kampaň sa nakoniec zamerala na skupinu jednotlivcov, ktorí sa vôbec nezaujímali o ich produkt, čo v konečnom dôsledku viedlo k nízkej angažovanosti a neuspokojivým výsledkom.

Interakcie, ako sú hodnotenia Páči sa mi, komentáre a sledovatelia, môžu byť metrikami márnosti. Interakcia s publikom môže byť dobrá pre rast a zviditeľnenie aplikácií. To však neznamená, že sa to nevyhnutne premietne do predaja alebo iných cieľov spoločnosti. Napríklad naša sesterská značka Museum Hack mala veľkú sledovanosť na sociálnych sieťach. Hoci naše príspevky získali priazeň, niektoré časti nášho publika nás videli ako meme účet a neuvedomili si, že sme v skutočnosti spoločnosť poskytujúca zájazdy do múzea.

Medzitým sa jedna z mojich zamestnankýň podelila o svoje skúsenosti so mnou prevádzkovaním malej, lokalizovanej rukoväte pre významnú značku. Niektoré z jej najmenej obľúbených príspevkov boli stále úspešné, pretože zaujali výklenok a rozšírili jej publikum a viedli k nadviazaniu vzťahov s inými účtami a miestnymi podnikmi, ktoré neskôr dokázala využiť v partnerstvách a presadzovať svoje výkonnostné ciele.

Toto je len niekoľko prípadov, keď automatizácia sama osebe to jednoducho nezvládne – potrebujeme premyslenú analýzu a inovácie od marketingových profesionálov, aby sme našim kampaniam skutočne poskytli konkurenčnú výhodu.“

7. Sweetlana Portnay, hlavná redaktorka Top10.comodhaľuje, ako sa nástroje automatizácie sociálnych médií stali povinným doplnkom marketingového spektra.

„Automatizácia sociálnych médií a nástroje na podávanie správ sa stali nevyhnutnou súčasťou nástrojov pre obchodníkov, najmä keď sa digitálny svet neustále vyvíja rýchlym tempom. Tieto nástroje nám umožňujú jednoducho vytvárať, spravovať, spúšťať a podávať správy o kampaniach na sociálnych sieťach, čo v konečnom dôsledku šetrí čas a zároveň vytvára cenné informácie.

Čítať:  Ako opraviť TikTok Clear Display nefunguje

Videl som prudký nárast používania automatizačných a reportovacích nástrojov marketingovými profesionálmi, ktorí chcú zlepšiť svoju návratnosť investícií. Tieto nástroje nielen pomáhajú automatizovať opakujúce sa úlohy, ale poskytujú aj hĺbkové údaje a analýzy, ktoré môžu pomôcť marketingovým tímom prijímať informované rozhodnutia.

Niektoré z týchto nástrojov vám tiež umožňujú spravovať vašu aktivitu na sociálnych sieťach z jedného centrálneho miesta a poskytujú cenné informácie o výkonnosti vašich sociálnych médií. Zatiaľ čo iné vám umožňujú naplánovať si príspevky na sociálnych sieťach vopred a poskytnúť podrobné analýzy výkonnosti vašich príspevkov.“

8. Jesper Nissen, Yacsuvádza, že nástroje sociálnych médií zvyšujú efektivitu, ak sa používajú správne.

„Využitie nástrojov automatizácie sociálnych médií na optimalizáciu návratnosti investícií a zvýšenie efektivity je dnes bežným trendom. Nástroje na automatizáciu sociálnych médií a vytváranie prehľadov pomáhajú obchodníkom šetriť čas pri analýze a sledovaní výkonnosti kampaní.

Automatizačné nástroje uľahčujú meranie účinnosti marketingových stratégií a umožňujú podnikom robiť rozhodnutia založené na údajoch.

Samotné používanie nástrojov na automatizáciu sociálnych médií nemusí byť efektívne; je nevyhnutné, aby ho podporovali odborníci, ktorí môžu využiť poskytnuté údaje na optimalizáciu výsledkov.“

9. Ahmet Durmusoglu, spoluzakladateľ spoločnosti ContentGosúhlasí s tým, že nástroje na podávanie správ zo sociálnych médií vám poskytujú veľmi potrebnú výhodu oproti ostatným.

„S istotou môžem povedať, že automatizácia sociálnych médií a nástroje na podávanie správ boli nevyhnutnou súčasťou našich marketingových stratégií. S rastúcou konkurenciou v digitálnom priestore potreboval náš marketingový tím využiť automatizačné nástroje sociálnych médií, aby ušetril čas, znížil náklady a zachoval konzistentnosť naprieč viacerými kanálmi.

Náš tím použil rôzne automatizačné nástroje. Všetky nám pomohli zjednodušiť pracovné zaťaženie sociálnych médií plánovaním príspevkov na rôznych platformách, sledovaním miery zapojenia a zhromažďovaním cenných údajov o našej cieľovej skupine. Tieto automatizačné nástroje poskytujú aj funkcie prehľadov, ktoré nám umožňujú sledovať kľúčové metriky, ako je návratnosť investícií, potenciálni zákazníci a návštevnosť webových stránok.

Pevne verím, že využitie automatizačných nástrojov pre marketing sociálnych médií je nevyhnutné škálovanie podnikov. Pri správnom používaní týchto nástrojov je možné znížiť časové a finančné náklady, maximalizovať angažovanosť a v konečnom dôsledku dosiahnuť návratnosť investícií. Je však dôležité poznamenať, že automatizačné nástroje nie sú náhradou za ľudskú interakciu a angažovanosť, ale skôr spôsobom, ako doplniť stratégie, ktoré používame.“

10. Serbay Arda Ayzit, Expert na digitálny marketingprikývne, ako automatizačné nástroje odhaľujú transparentný pohľad na výkonnosť kampane.

„Nachádzam automatizačné nástroje, ktoré mi pomáhajú vytvárať prehľady kampaní pre návratnosť investícií. Najmä mám skvelé skúsenosti s automatizačnými nástrojmi, ktoré sú výslovne navrhnuté tak, aby pomohli obchodníkom merať a analyzovať výkonnosť ich kampaní.

Niektoré z nich obsahujú jednoduché rozhranie, ktoré používateľom umožňuje rýchlo vytvárať podrobné prehľady o všetkých aspektoch kampane, ako sú cena za akvizíciu (CZA), návratnosť výdavkov na reklamu (ROAS) a hodnota životnosti (HŽ).

Dokonca aj funkcie automatického vytvárania prehľadov umožňujú marketingovým špecialistom rýchlo identifikovať trendy a odhaliť poznatky, ktoré možno použiť na zlepšenie efektivity ich kampaní.“

11. Lisa Richards, generálna riaditeľka a tvorkyňa spoločnosti Candida diétaodhaľuje tajomstvo, ako čo najlepšie využiť analytické nástroje na zapojenie zákazníkov.

Moje obľúbené nástroje na automatizáciu a vytváranie prehľadov sociálnych médií mi umožňujú najmä plánovať príspevky a poskytujú mi hĺbkovú analýzu toho, ako dobre funguje moja marketingová stratégia sociálnych médií.

Tieto analýzy mi tiež poskytujú prehľad o oblastiach, v ktorých sa môžem zlepšiť, a o pokroku, ktorý robím v oblasti zapojenia, konverzií a spokojnosti zákazníkov.

Môžem spravovať účty sociálnych médií svojej značky a získať jednotný pohľad na celú prítomnosť mojej značky na sociálnych sieťach jediným kliknutím. Páči sa mi aj skutočnosť, že nástroje v dnešnej dobe majú intuitívne používateľské rozhrania, ktoré uľahčujú ich používanie každému.

Čítať:  Význam webovej analýzy

Poskytujú tiež analýzy a správy o výkonnosti v reálnom čase, čo mi umožňuje vidieť, ako dobre fungujú moje príspevky na sociálnych sieťach v reálnom čase. Niektoré majú dokonca funkciu chatu v aplikácii, ktorú možno použiť na interakciu so zákazníkmi a ostatnými členmi tímu v reálnom čase.“

12. Gauri Manglik, generálny riaditeľ spoločnosti Instrumentlzdieľa svoje skúsenosti s používaním nástrojov sociálnych médií na zefektívnenie celého cvičenia.

„Mám veľa skúseností s automatizáciou sociálnych médií a nástrojmi na podávanie správ. Používal som ich pre svoju osobnú značku aj pre svojich klientov a zistil som, že sú skutočne nápomocné pri zefektívňovaní procesu uverejňovania príspevkov na sociálnych sieťach.

Odporúčam používať automatizačné nástroje na plánovanie príspevkov v konkrétnych časoch dňa a na uverejňovanie na viacerých platformách naraz, ale nespoliehať sa na ne pri vytváraní vašej správy. Chcete sa uistiť, že pri uverejňovaní príspevkov môžete stále komunikovať so svojím publikom, preto príliš neautomatizujte časť písania – iba časť plánovania.

Odporúčam tiež použiť analytické nástroje, aby ste zistili, aké druhy príspevkov sú pre vás osobne alebo pre vášho klienta najlepšie. Pomôže vám to určiť, aké typy obsahu by ste mali zverejniť, aby ste u svojho publika získali čo najväčší záujem.“

13. James Wilkinson, Balance Onepreniká hlboko do zložitosti optimalizácie obsahu, ktorú možno zjednodušiť pomocou nástrojov sociálnych médií.

„Na všetky naše aktivity v oblasti správy sociálnych médií používame marketingové nástroje. Zautomatizovali naše procesy plánovania a publikovania a zároveň nám umožnili analyzovať výkonnosť našich príspevkov na hlavných platformách sociálnych médií, na ktorých publikujeme.

Umožňujú nám tiež vytvárať a plánovať príspevky v jednom sedení, čím odbremení náš tím od únavnej úlohy manuálneho zverejňovania príspevkov počas dňa/týždňa. Poskytujú nám tiež zobrazenie kalendára všetkých našich naplánovaných príspevkov v danom časovom období, čo výrazne zvýšilo efektivitu našich stratégií plánovania obsahu a zároveň zabezpečilo, že náš kalendár obsahu sociálnych médií je v súlade s našimi celkovými marketingovými cieľmi obsahu.

Tieto nástroje sa dodávajú aj s funkciou optimalizácie obsahu, ktorá poskytuje automatizované a vysoko presné odporúčania, kedy by sme mali uverejňovať rôzne typy obsahu na našich rôznych kanáloch sociálnych médií. To nám umožnilo neustále uverejňovať obsah v najoptimálnejších časoch, čo nám pomohlo výrazne zvýšiť náš dosah a angažovanosť na sociálnych médiách.

Niektoré analytické nástroje nám navyše poskytujú podrobný prehľad o výkone každého príspevku v danom čase, čo nám umožňuje podľa potreby optimalizovať. Môžeme tiež sledovať našu celkovú výkonnosť na sociálnych sieťach podľa kampane, návratnosť investícií, náklady a rast v priebehu času, čo nám poskytuje informácie, ktoré môžeme použiť na maximalizáciu návratnosti každej kampane.“

14. Arthur Worsley, zakladateľ Umenie žiťhovorí o škálovaní kampaní na sociálnych sieťach pomocou nástrojov automatizácie.

„Spoliehame sa na analytické nástroje sociálnych médií, ktoré automaticky spravujú naše kampane na sociálnych sieťach a vytvárajú správy, ktoré merajú ROI kampane, okrem iných kritických metrík sociálnych médií. Umožňujú nám efektívne spravovať prítomnosť našej značky na sociálnych sieťach, spúšťať a škálovať kampane, monitorovať výsledky na granulárnej úrovni, kampane A/B testovania a merať spokojnosť zákazníkov a ROI každej kampane.

Poskytujú nám tiež prehľad o tom, ako optimalizovaný je náš obsah sociálnych médií a čo musíme zlepšiť, aby bol hyper-cielený. Jeho funkcie sú neuveriteľne flexibilné, vrátane toho, že môžeme naplánovať príspevky priamo z prehliadača na počítači bez toho, aby sme sa najprv museli prihlasovať do každej sociálnej siete samostatne.

Analytické funkcie sú tiež dosť robustné a umožňujú nám sledovať, koľko ľudí si prezrelo náš obsah na každej platforme, koľko ľudí kliklo na odkazy v príspevku a ako sa správajú, keď prídu na vstupnú stránku, koľkokrát ľudia zdieľali príspevok na sociálnych sieťach a počet komentárov, ktoré príspevky získali, ako aj zmienky o značke na rôznych platformách.“

Čítať:  Významy telegramov Emoji - úplný zoznam

15. Naman Nepál, zakladateľ Cove Commerceponorí sa hlboko do aplikácie nástrojov na meranie vykazovania návratnosti investícií.

„Využívame automatizáciu sociálnych médií a nástroje na vytváranie prehľadov, aby sme optimalizovali naše marketingové úsilie a vyhodnocovali návratnosť investícií do kampaní pre spoločnosti DTC, s ktorými spolupracujeme.

Analytické nástroje väčšinou používame na plánovanie a správu nášho obsahu na viacerých platformách. Tieto nástroje nám pomáhajú šetriť čas a zaisťujú, že neustále uverejňujeme vysokokvalitný obsah, ktorý rezonuje s naším cieľovým publikom. Tieto nástroje používame aj na získanie prehľadu o výkonnosti nášho obsahu, čo nám umožňuje robiť rozhodnutia založené na údajoch a optimalizovať našu stratégiu sociálnych médií.

Pri podávaní správ sa spoliehame na Google Analytics a natívne analýzy platforiem na sledovanie a meranie výkonnosti našich kampaní. Niekedy tiež integrujeme údaje z viacerých platforiem do jedného hlavného panela pomocou nástroja tretej strany. Tieto informácie potom môžeme použiť na spresnenie našich marketingových stratégií a zlepšenie návratnosti investícií.

Pri vytváraní prehľadov kampaní sa zameriavame na kľúčové ukazovatele výkonnosti (KPI), ktoré priamo ovplyvňujú našu návratnosť investícií. Výnosy sú číslo 1 KPI, ktoré meriame. Potom prejdeme k tomu, aké ďalšie KPI ovplyvňujú výnosy, a potom sa vrátime k identifikácii oblastí na zlepšenie.“

Záverečné slová

Nástroje sociálnych médií nie sú v dnešnej dobe žiadnym luxusom. Existuje veľa alternatív v dostupnej cenovej kategórii. Začínajúce firmy a začínajúce agentúry sa však stále obávajú investícií do analytických nástrojov sociálnych médií, pretože sa obávajú zmeny. Sú príliš pohodlné so svojimi súčasnými metódami a váhajú pri skúšaní niečoho nového, aj keď to môže zlepšiť ich výkon na sociálnych sieťach.

Aj keď sa môžu vyskytnúť pochybnosti o nákupe analytických nástrojov sociálnych médií, ich výhody sú nepopierateľné. Investovaním do týchto nástrojov môžu značky získať cenné poznatky a rýchlejšie dosiahnuť svoje ciele v oblasti sociálnych médií.

Začnite s intuitívnym nástrojom na analýzu sociálnych médií, ako je Sprout Social, a postupne inovujte podľa toho, ako rastú vaše potreby a rozpočet. Najlepšie na tom je, že nemusíte zháňať školenia a zdroje, pretože ich používanie je jednoduché aj pre začiatočníkov. Využite bezplatnú skúšobnú verziu a presvedčte sa sami.

často kladené otázky

1. Čo by som mal hľadať v nástroji na analýzu sociálnych médií?

Pri nákupe nástrojov na analýzu sociálnych médií by ste mali hľadať niekoľko kľúčových funkcií vrátane:
– Presnosť a spoľahlivosť údajov
– Integrácia s vašimi platformami sociálnych médií
-Prispôsobiteľné dashboardy a zostavy
-Pohľady a segmentácia publika
– Analýza konkurencie
-Identifikácia influencera
– Analýza výkonu obsahu
– Analýza sentimentu
– Sledovanie návratnosti investícií

2. Ako zistím, či je analytický nástroj sociálnych médií vhodný pre moje podnikanie?

Ak chcete zistiť, či je nástroj na analýzu sociálnych médií vhodný pre vašu firmu, mali by ste zvážiť svoje marketingové ciele na sociálnych sieťach a veľkosť vašej firmy. Ak máte veľké zastúpenie v sociálnych médiách a chcete rozšíriť svoje úsilie, investícia do nástroja na analýzu sociálnych médií vám môže pomôcť dosiahnuť vaše ciele efektívnejšie a efektívnejšie. Ak ste však malá firma s obmedzenou prítomnosťou na sociálnych médiách, možno si vystačíte s bezplatnými analytickými nástrojmi alebo manuálnymi metódami.

3. Koľko by som mal očakávať, že zaplatím za analytický nástroj sociálnych médií?

Náklady na nástroj na analýzu sociálnych médií sa môžu značne líšiť v závislosti od nástroja a úrovne ponúkaných funkcií. Niektoré základné nástroje môžu byť dostupné zadarmo, zatiaľ čo pokročilejšie nástroje môžu stáť stovky alebo dokonca tisíce dolárov mesačne. Pri zvažovaní nákladov na nástroj je dôležité zvážiť potenciálnu návratnosť investícií a úroveň hodnoty, ktorú môže nástroj poskytnúť vášmu podniku.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE