15 najlepších instagramových marketingových agentúr pre rok 2024 [Comprehensive Preskúmanie]

OVPLYVŇUJÚCI MARKETING

Vo veku marketingu na sociálnych sieťach vystupuje Instagram ako jedna z najvýkonnejších platforiem pre značky, ktoré sa môžu spojiť so svojimi zákazníkmi.

Vďaka svojej vysoko vizuálnej povahe a viac ako miliarde aktívnych užívateľov mesačne sa Instagram stal ohniskom kreatívnych a efektívnych marketingových kampaní.

V dôsledku toho dopyt po kompetentných instagramových marketingových agentúrach raketovo vzrástol.

Ale ako sa dá informovane rozhodnúť, keď máme k dispozícii nespočet možností?

Sme tu, aby sme vám pomohli!

Tu je zoznam 15 najlepších marketingových agentúr Instagramu v roku 2024 spolu s komplexným porovnaním.

TL;DR: Najlepšie instagramové marketingové agentúry

1. GRIN.co: InBeat so sídlom v Montreale je renomovaná instagramová marketingová agentúra známa svojimi odbornými znalosťami v oblasti mikro a nano-influencer marketingu. Vynikajú vo vytváraní autentických UGC kampaní na Instagrame a TikTok a spájajú značky s úzko špecializovaným publikom.

2. Značky točenia: Spoločnosť Spin Brands so sídlom vo Veľkej Británii sa špecializuje na stratégie Instagramu pre rozširujúce sa firmy. Spájajú kreativitu so strategickými poznatkami, aby maximalizovali prítomnosť značky na Instagrame. Medzi významných klientov patrí ASUS a Vivo.

3. Kairos Media: Kairos Media je globálna kreatívna agentúra so skúsenosťami v oblasti hier a technológií. Vytvárajú pútavý instagramový obsah a dobre rozumejú instagramovým trendom. Medzi významných klientov patria Pringles a Sony.

4. True North Social: True North Social sa venuje instagramovému marketingu, tvorbe obsahu, optimalizácii a správe rozvrhu. Vynikajú v módnom a kozmetickom priemysle. Medzi významných klientov patria OYA Beauty a Bristol Farms.

5. Savage Global Marketing: Savage Global Marketing je známy vytváraním nezabudnuteľných instagramových kampaní, ktoré prinášajú výbušné výnosy. Špecializujú sa na cestovanie, krásu a automobilový priemysel. Medzi významných klientov patrí Taco Bell Cantina a Cadillac.

Výber správnej marketingovej agentúry na Instagrame

Vo svete, kde sa Instagram stal kľúčovou platformou pre online marketing, môže výber správnej marketingovej agentúry pre Instagram znamenať veľký rozdiel.

1. Prvým aspektom, ktorý treba zvážiť, je ich porozumenie vašej cieľovej skupine.

Agentúra, ktorá rozumie vášmu publiku, môže vytvárať kampane, ktoré hlboko rezonujú, podporujú zapojenie a vedú ku konverziám.

2. Ďalej by ste sa mali pozrieť na kreatívne schopnosti agentúry.

Instagram je vizuálne riadená platforma, a preto si vyžaduje vysokú úroveň kreativity a estetického porozumenia.

3. Rovnako dôležitý je prístup agentúry k údajom a analýze.

Mali by byť schopní sledovať a analyzovať výsledky kampaní a ponúkať vám jasné štatistiky a stratégie založené na dátach.

4. Ďalším dôležitým faktorom je komunikácia s klientom.

Správna agentúra by vás mala informovať o priebehu kampane, zmenách stratégie a ďalších súvisiacich podrobnostiach s rýchlou odozvou.

5. Nakoniec zvážte svoj rozpočet.

Aj keď je pravda, že často dostanete to, za čo zaplatíte, mali by ste nájsť agentúru, ktorá ponúka rovnováhu medzi cenou a kvalitou.

Pamätajte, že správna instagramová marketingová agentúra nie je len poskytovateľ služieb; sú partnerom v raste vašej značky.

15 najlepších instagramových marketingových agentúr na zváženie

1. GRIN.co

Inbeat agentúra

Spoločnosť GRIN.co so sídlom v Montreale v Kanade je vedúcou spoločnosťou Instagram influencer marketingová agentúra uznávaný pre svoj jedinečný prístup k plateným médiám a UGC.

Sú hrdí na to, že poskytujú širokú škálu online značiek, veľkých aj malých, miestnych i medzinárodných.

Ich chápanie sily mikro a nanoinfluencerov ich odlišuje v tomto odvetví, čo z nich robí obľúbenú voľbu pre značky, ktoré sa chcú spojiť s publikom na osobnejšej úrovni pomocou marketingových kampaní na sociálnych sieťach.

Ich odbornosť sa rozširuje na populárne platformy sociálnych médií, ako je Instagram a TikTok, kde vynikajú vo vytváraní autentického a pútavého obsahu.

Záväzok spoločnosti GRIN.co poskytovať výsledky a zlepšovať povesť značky im vyniesol rešpektovanú povesť.

Čítať:  10 najlepších agentúr pre obsahový marketing pre B2B v USA

Odvetvie: CPG a DTC značky, mobilné aplikácie, maloobchod, eCommerce, zdravotníctva a agentúry.

Významní klienti: New Balance, Linktree, Hopper, NielsenIQ.

Kľúčové služby:

 • Platená reklama (od A do Z)
 • Mikroinfluencer marketing
 • Marketing TikTok a Instagram
 • Tvorba obsahu generovaného užívateľmi
 • Reporting a analytika
 • White-label mikroinfluencer marketingové služby

Dôvod, prečo pracovať s GRIN.co: Sila GRIN.co spočíva v jeho schopnosti vytvárať autentické instagramové kampane, ktoré rezonujú v špecializovaných publikách na všetkých sociálnych platformách. Rozumie trendom na Instagrame a tomu, ako zapojiť mikroinfluencerov, aby umocnili oznámenie vašej značky. Ich tím je zbehlý vo vytváraní instagramových stratégií, ktoré nadväzujú skutočné kontakty a podporujú konverzie.

2. SociallyIn

Agentúra SociallyIn

SociallyIn je sociálna mediálna agentúra, ktorá vyniká vo vytváraní pôsobivej online prítomnosti na rôznych platformách, vrátane Instagramu.

Ich štruktúrovaný prístup a odborné znalosti v oblasti marketingu na sociálnych sieťach z nich urobili dôveryhodného partnera pre značky, ktoré sa snažia zlepšiť svoju online prítomnosť.

Využitím ich kreativity, znalostí a nástrojov pomáha SociallyIn podnikom efektívne sa orientovať na neustále sa meniacom trhu sociálnych médií.

So zameraním na výsledky a vášňou na vytváranie špičkového obsahu sa venujú poskytovaniu pôsobivých stratégií sociálnych médií pre svojich klientov.

Odvetvie: mobilné, pohybliví aplikácie, automobilový priemysel, kozmetika, elektronika, udalosti, financie, jedlo a nápoje, maloobchod, cestovanie.

Významní klienti: Samsung, Nikon, Karneval, Incomm.

Kľúčové služby:

 • Správa sociálnych médií
 • Správa komunity a počúvanie
 • Produkcia sociálneho obsahu
 • Platená sociálna reklama
 • Influencer marketing
 • Sociálny predaj
 • Poradenstvo v oblasti sociálnych médií

Dôvod, prečo pracovať so SociallyIn: SociallyIn má desaťročné skúsenosti s vytváraním pôsobivého obsahu na Instagrame. Ich štruktúrovaný prístup k plánovaniu obsahu zaisťuje, že vaša značka bude na Instagrame poskytovať konzistentné a pútavé príspevky. S SociallyIn získate oddaný a kreatívny tím, ktorý pracuje na tom, aby sa vaša značka na Instagrame stala výnimočnou.

3. Spin Brands

Agentúra Spin Brands

Spin Brands je britská agentúra špecializujúca sa na škálovanie stratégií sociálnych médií, najmä na Instagrame.

Sú hrdí na to, že od prvého dňa poskytujú vplyv a odborné znalosti a pomáhajú klientom dosahovať ich obchodné ciele.

S kreatívnym tímom svetovej triedy integrovaným do ich organického tímu sociálnych médií ponúkajú jedinečnú kombináciu výkonnostného marketingu a odborných znalostí v oblasti designu.

Spin Brands sa venuje vytváraniu merítka a dosahovaniu najlepších možných výsledkov pre značky, ktorým veria.

Odvetvie: technológie, hry, móda, šperky, značky alkoholu.

Významní klienti: ASUS, Vivo, Sans Matin, MUJI.

Kľúčové služby:

 • Organické sociálne
 • Výkonnostný marketing
 • Dizajn
 • Tvorba obsahu

Dôvod spolupráce so Spin Brands: Spin Brands vyniká v spojení kreativity so strategickými poznatkami, aby maximalizovala prítomnosť vašej značky na Instagrame. Majú talent identifikovať a zarábať na instagramových trendoch, čo zaisťuje, že sa vaša značka nielen zúčastňuje konverzácie, ale aj ju riadi. Voľba Spin Brands znamená partnerstvo s agentúrou, ktorá rozumie jedinečnému potenciálu Instagramu a dokáže toto porozumenie premeniť na výraznú a pútavú prítomnosť značky.

4. Silverback stratégie

Agentúra pre stratégiu Silverback

Silverback Strategies je ostrieľaná instagramová reklamná agentúra s mnohými odborníkmi z odboru, ktorá využíva údaje o výkone na prispôsobenie kreatívnych prostriedkov a zacielenie na ideálnych zákazníkov.

Vďaka pätnásťročným skúsenostiam s prispôsobovaním sa meniacim sa platformám a algoritmom zaisťujú svojim klientom potenciálnych zákazníkov a predaja.

Vďaka kombinácii ich hlbokého porozumenia publiku a spolupráci s klientmi prináša Silverback Strategies výsledky orientované na rast.

Ich prístup založený na dátach a schopnosť efektívne spolupracovať z nich robí dôveryhodnú voľbu pre firmy, ktoré hľadajú úspech v marketingu na Instagrame.

Odvetvie: B2B, SaaS, nehnuteľnosti, cestovanie.

Významní klienti: Hyper Vigilancia, Ecornell, AAFMAA.

Kľúčové služby:

 • Stratégia a správa kampane
 • Zacielenie na publikum
 • Výroba vizuálnych aktív
 • Ad hoc copywriting
 • Reporting a optimalizácia

Dôvod, prečo pracovať s Silverback Strategies: Silverback Strategies využíva údaje o výkone na vytváranie prispôsobených instagramových kampaní, ktoré sa spoja s vašimi ideálnymi zákazníkmi. Ponúkajú kombináciu stratégií založených na dátach a kreatívnych podkladoch, vďaka ktorým vaše reklamy na Instagrame vyniknú. Silverback Strategies je hlavnou agentúrou pre instagramovú reklamu zameranú na rast.

5. Kairos Media

mediálna agentúra Kairos

Kairos Media je globálna sociálna kreatívna agentúra, ktorá nastavuje štandard pre značky v hernom priemysle.

Ich tím je postavený na vášni pre obsah na sociálnych sieťach a zaisťuje, že na platforme dosahujú najlepšie možné výsledky.

Čítať:  AMD oznamuje Ryzen radu 7000; prvé 5nm procesory pre PC

Ich odbornosť v hernom sektore z nich urobila agentúru pre značky, ktoré sa chcú spojiť s hernými nadšencami na Instagrame a ďalších platformách sociálnych médií, aby dosiahli svoje marketingové ciele.

S významnými klientmi z rôznych odvetví Kairos Media naďalej dosahuje pôsobivé výsledky vo svete digitálneho marketingu.

Odvetvie: technológie, mobilné aplikácie, jedlo a nápoje, hry.

Významní klienti: Pringles, Sony, KFC, Nestle, Activision, Epic Games.

Kľúčové služby:

 • Kreatívna stratégia
 • Produkcia obsahu
 • Sociálna stratégia
 • Dáta a štatistiky
 • Platené médiá
 • Influencer marketing

Dôvod spolupráce s Kairos Media: Pokiaľ prítomnosť vašej značky na Instagrame potrebuje kreatívny a vášnivý dotyk, Kairos Media by mala byť vašou prvou zastávkou. Zvládli umenie zaujať publikum na Instagrame prostredníctvom pôsobivého obsahu. Ich porozumenie trendom Instagramu, správanie užívateľov a vytváranie obsahu môže vašu značku odlíšiť od ostatných.

6. LYFE

Agentúra Lyfe

LYFE je full-service agentúra špecializujúca sa na kampane na sociálnych sieťach, ktoré prinášajú firmám výsledky.

So zameraním na správu sietí sociálnych médií a vývoj marketingových plánov na Facebooku, Instagrame, Twitteri, LinkedIn a Pintereste ponúkajú komplexné riešenia, ktoré pomáhajú firmám rásť a dosahovať ich ciele.

Prepojením marketingových služieb sociálnych médií s ďalšími stratégiami digitálneho marketingu LYFE maximalizuje vplyv úsilia svojich klientov na sociálnych sieťach.

Vďaka vášni pre vytváranie najvýkonnejších kampaní, odbornosti a širokej škále služieb z LYFE sú hodnotným partnerom pre firmy, ktoré chcú využiť silu instagramového marketingu.

Odvetvie: krása, turistika, šperky, tech.

Významní klienti: Hilton, Mototrax, Forever Diamonds.

Kľúčové služby:

 • Správa sociálnych médií
 • Reklama na sociálnych sieťach
 • Správa PPC
 • Správa krátkych videí a reklama

Dôvod spolupráce s LYFE: LYFE vytvára najvýkonnejšie instagramové kampane, ktoré pomáhajú firmám rásť a dosahovať ich ciele. Pre maximálne výsledky integrujú svoje stratégie Instagramu s inými platformami sociálnych médií. S LYFE môžete očakávať komplexný a strategický prístup k instagramovému marketingu, ktorý bude v súlade s vašimi celkovými obchodnými cieľmi.

7. Skutočná severná sociálna

Sociálna agentúra True North

True North Social je špecializovaná instagramová marketingová agentúra, ktorá ponúka komplexné riešenia, ktoré značkám pomáhajú zlepšiť ich prítomnosť na platforme.

Agentúra preberá bremeno tvorby obsahu, optimalizácie a správy rozvrhu, čo značkám umožňuje sústrediť sa na svoje hlavné podnikanie.

Odbornosť ich interného tímu v oblasti fotografie na sociálnych sieťach a správy influencerov zaisťuje bezproblémovú a účinnú stratégiu Instagramu.

S cieľom preniesť zodpovednosť za tvorbu obsahu na svoj tanier, True North Social poskytuje značkám podporu, ktorú potrebujú k úspechu na Instagrame.

Odvetvie: móda, cestovanie, krása, jedlo a nápoje.

Významní klienti: OYA Beauty, Bristol Farms a The Orlando Hotel.

Kľúčové služby:

 • Správa kalendára a správa účtov
 • Propagácia pre sledujúcich a zapojenie
 • Komunitná angažovanosť
 • Označené produkty
 • Zásnubné struky
 • Riadenie influencerov
 • Fotografie na sociálnych sieťach

Dôvod, prečo spolupracovať s True North Social: Špecializovaný tím True North Social prináša jedinečný dotyk obsahu Instagramu a pomáha značkám prezentovať sa v tom najlepšom možnom svetle. Preberajú na seba bremeno tvorby obsahu Instagramu, optimalizácie a správy plánov, čo značkám umožňuje sústrediť sa na svoje hlavné podnikanie. Ich kurátorský a spoločný prístup k obsahu môže výrazne zlepšiť prítomnosť vašej značky na Instagrame.

8. Očividne

Jednoznačne agentúra

Ako jedna z popredných influencer marketingových agentúr v odbore je spoločnosť Obviously známa svojim inovatívnym prístupom a platformou pre pokrok v technológiách.

S pobočkami vo veľkých svetových mestách sa etablovali ako obľúbená voľba pre značky, ktoré hľadajú instagramové profily, ktoré určujú trendy, aby ohromili svojich potenciálnych zákazníkov.

Ich odborné znalosti a skúsenosti v oblasti influencer marketingu a kreatívnych služieb z nich robia dôveryhodného partnera pre firmy, ktoré chcú výrazne ovplyvniť Instagram.

Ich odhodlanie k neustálym inováciám a službám v bielych rukaviciach z nich urobilo lídra v odbore, čo z nich urobilo najlepšieho uchádzača v konkurenčnom svete instagramového marketingu.

Odvetvie: móda, maloobchod, krása, eCommerce, CPG.

Významní klienti: T-Fal, Converse, FreeFire, Bubmle, Honest Beauty.

Kľúčové služby:

 • Identifikácia influencera
 • Tvorba obsahu
 • Správa kampaní
 • Platená reklama
 • Reporting a analytika

Dôvod, prečo spolupracovať s Evidentne: Je zrejmé, že globálna prítomnosť a rozsiahle skúsenosti im dávajú výhodu porozumenia zložitosti algoritmu Instagramu a správania užívateľov. Sú známi vytváraním instagramových profilov, ktoré sa samy o sebe stávajú trendmi. Sú ideálnym partnerom na vytvorenie instagramovej prítomnosti, ktorá vynikne a zaujme globálne publikum.

Čítať:  Spoľahlivé tipy pre efektívnu SEO stratégiu

9. Zväzok deväť

Agentúra zväzku deväť

Volume Nine je digitálna marketingová agentúra zameraná na výsledky, ktorá presahuje tradičné prístupy.

Verí v budovanie úspešných značiek spojením s konkrétnymi priemyselnými odvetviami a vytváraním skutočných vzťahov so svojimi klientmi.

Ich odborné znalosti v oblasti obsahovej stratégie, vývoja, amplifikácie a analýzy ich odlišujú v marketingu Instagramu.

Odvetvie: eCommerce, spotrebný tovar, B2B značky, zdravie a fitness, výroba, cestovanie a turistika, krása a móda.

Významní klienti: Davita, Vitamín World, Coopertone, Murad, Wynkoop.

Kľúčové služby:

 • Audit a správa sociálnych médií
 • Tvorba obsahu na sociálnych sieťach
 • Zapojenie influencerov
 • Digitálne marketingové poradenstvo

Dôvod, prečo pracovať so zväzkom deväť: Volume Nine vyniká vo vývoji štíhlych a efektívnych instagramových marketingových stratégií, ktoré pomáhajú značkám dosiahnuť ich míľniky. Ponúkajú viac než len bežné služby digitálneho marketingu; prinášajú partnerský prístup, ktorý je v tesnom súlade s vašimi obchodnými cieľmi. So zväzkom deväť nezískavate len agentúru; získavate tím, ktorý zdieľa vašu víziu úspechu na Instagrame.

10. Divoký globálny marketing

Savage globálna marketingová agentúra

Savage Global Marketing je agentúra známa vytváraním nezabudnuteľných digitálnych zážitkov, ktoré generujú výbušné výnosy.

So zameraním na úsporu času a peňazí pri dosahovaní ambicióznych cieľov ponúkajú odborné znalosti v oblasti reklamy, dizajnu webových stránok a produkcie videa.

Ich tím sa venuje podpore značiek účinnými reklamnými kampaňami, ktoré zanechajú trvalý dojem.

S odhodlaním k dokonalosti a vášňou pomáhať značkám uspieť je Savage Global Marketing cenným partnerom pre firmy, ktoré sa chcú presadiť vo svete instagramového marketingu.

Odvetvie: cestovanie, krása, elektronický obchod, zdravie a fitness, automobilový priemysel.

Významní klienti: Taco Bell Cantina, Cadillac, Ford, Homehub, Bradford Marine.

Kľúčové služby:

 • Reklamy na Facebooku a Instagrame
 • reklamy Google
 • Dizajn webových stránok
 • Video produkcia

Dôvod, prečo spolupracovať so Savage Global Marketing: Savage Global Marketing poháňa značky instagramovými kampaňami, ktoré generujú výbušné výnosy. Sú odborníkmi na vytváranie nezabudnuteľných digitálnych zážitkov, ktoré rezonujú medzi užívateľmi Instagramu. Práca so Savage Global Marketing znamená investovanie do stratégií Instagramu, ktoré šetria čas a peniaze a dosahujú ambiciózne ciele.

11. Firebelly

Agentúra Firebelly

Firebelly je agentúra zameraná na výsledky známa svojimi odbornými znalosťami v oblasti správy sociálnych médií a influencer marketingu na rôznych sociálnych sieťach.

So silným zameraním na potravinársky a nápojový priemysel majú preukázateľné výsledky v podpore rastu prostredníctvom strategických kampaní na sociálnych sieťach.

Firebelly spolupracovala s celosvetovo uznávanými značkami aj s miestnymi podnikmi a predviedla svoju schopnosť poskytovať pôsobivé výsledky bez ohľadu na veľkosť značky.

Ich skúsenosti a znalosti z nich robia cenných partnerov pre značky, ktoré sa chcú presadiť na populárnej platforme, ktorou je Instagram.

Odvetvie: jedlo a nápoje.

Významní klienti: Karma, Noble Vines, Supremo, Kozie palivo.

Kľúčové služby:

 • Audit rozprávania
 • Správa sociálnych médií
 • Reklama na sociálnych sieťach
 • Influencer marketing
 • Tvorba obsahu

Dôvod, prečo pracovať s Firebelly: Firebelly svojim klientom na Instagrame neustále prinášala pôsobivé výsledky pomocou marketingových služieb sociálnych médií, bez ohľadu na ich veľkosť alebo rozsah. Ich stratégie na Instagrame sú založené na dátach a zameriavajú sa na vytváranie pútavých príbehov, ktoré sa spoja s publikom. Či už ste celosvetovo uznávaná značka alebo miestna firma, Firebelly vám môže pomôcť posilniť vašu prítomnosť na Instagrame.

12. Agentúra pre kozy

Kozia agentúra

The Goat Agency je priekopnícka influencer marketingová agentúra, ktorá bola v popredí využitie sily influencerov na rôznych platformách, vrátane Instagramu.

Spoločnosť bola založená v roku 2015 a stala sa poprednou svetovou influencer marketingovou agentúrou, ktorá poskytuje množstvo úspešných kampaní.

Chápu influencery ako plnohodnotný marketingový kanál a úzko spolupracujú s klientmi na dosiahnutí ich konkrétnych cieľov.

The Goat Agency so svojimi rozsiahlymi skúsenosťami a odbornými znalosťami ponúka komplexné riešenie pre značky, ktoré chcú využiť vplyv osobností sociálnych médií.

Odvetvie: automobilový priemysel, potraviny a nápoje, hry, technológie a aplikácie, krása, móda a maloobchod.

Významní klienti: Dell, Wayfair, Audi.

Kľúčové služby:

 • Influencer marketing
 • Stratégia sociálnych médií
 • Platené sociálne
 • Správa sociálnych médií
 • Produkcia obsahu
Čítať:  10 najlepších pluginov Wordpress Amazon Book, ktoré vám pomôžu predávať viac v roku 2024

Dôvod spolupráce s The Goat Agency: The Goat Agency bola jednou z prvých, ktorá využila silu influencer marketingu na Instagrame. Vidia Instagram ako marketingový kanál s plným lievikom a môžu vám pomôcť so stratégiou, aby ste dosiahli vaše konkrétne ciele. Ich priekopnícky prístup zaisťuje, že vaša značka získa na Instagrame maximálnu viditeľnosť a zapojenie.

13. SmartSites

Agentúra Smartsites

SmartSites je popredná digitálna marketingová agentúra s desaťročnou skúsenosťou v odbore.

Ich inovatívne vízie a prístup zameraný na klienta im vyniesli výnimočnú povesť.

SmartSites chápu dôležitosť využitia všetkých funkcií, ktoré Instagram ponúka, a vytvárajú prispôsobené stratégie, aby maximalizovali jeho potenciál pre svojich klientov.

Ako dôveryhodný partner sa SmartSites venuje pomôcť značkám vytvoriť silnú a prispôsobenú prítomnosť na Instagrame, aby dosiahli svoje ambiciózne ciele.

Odvetvie: krása, zdravotníctvo, automotive, B2B, maloobchod.

Významní klienti: A&A termálny sprej, Agape Health and Wellness, Airtech.

Kľúčové služby:

 • Marketing sociálnych médií
 • PPC marketing
 • webový design
 • Organické SEO
 • Email a SMS marketing

Dôvod, prečo pracovať so SmartSites: SmartSites prináša do svojich marketingových stratégií na Instagrame desaťročia skúseností a nadšenia. Rozumie funkciám, ktoré Instagram ponúka, a dokážu vytvoriť prispôsobenú stratégiu, ktorá ich plne využije. SmartSites zvoľte, ak si ceníte dobre premyslený a na mieru šitý prístup k instagramovému marketingu.

14. Sociálne siete 55

Sociálne médiá 55 agentúra

Social Media 55 je digitálna marketingová agentúra, ktorá sa špecializuje na cielenie na nanotechnológie, aby svojim klientom priniesla bezkonkurenčné výsledky.

Social Media 55 chápe silu komunikácie v reálnom čase s cieľovým publikom a pomáha podnikom efektívne rozvíjať a udržiavať svoje kanály sociálnych médií.

Vďaka svojej odbornosti a odhodlaniu vyvíjať a vykonávať účinné stratégie poskytujú podnikom potrebné nástroje na prosperitu.

Vyberte si Social Media 55 pre odborné vedenie a výnimočné výsledky vo svojom marketingovom úsilí na Instagrame.

Odvetvie: eCommerce, krása, neziskové organizácie, hry, móda, zdravotníctvo, nehnuteľnosti, cestovanie, automobilový priemysel.

Významní klienti: Len hračky, Lingualift a najlepšie hotely na Maui.

Kľúčové služby:

 • Influencer marketing
 • Marketing sociálnych médií
 • Reklama na sociálnych sieťach
 • Instagram zapojenie marketing
 • Branding a médiá
 • Miestne SEO

Dôvod, prečo pracovať so sociálnymi médiami 55: Sociálne siete 55 je známa svojim vrodeným porozumením dynamickému prostrediu Instagramu, vďaka čomu sú ideálnym partnerom pri prechádzaní jeho zložitosťou. Vynikajú vo vytváraní instagramových stratégií, ktoré využívajú jedinečné atribúty platformy a odrážajú hlas vašej značky, čím vytvárajú súdržnú a pútavú online osobnosť. S tímom, ktorý prosperuje z inovácií, Social Media 55 zaisťuje, že vaša značka zostane na Instagrame na špici a zostane relevantná a pôsobivá.

15. PEČENE

Pečená agentúra

ROAST je účelná a efektívna digitálna marketingová agentúra, ktorá vyniká v platených sociálnych stratégiách, vrátane instagramového marketingu.

Uprednostňujú metriky výkonu, aby dosiahli úspech, či už ide o priamu odozvu alebo ciele týkajúce sa značky.

Vďaka odborným znalostiam naprieč rôznymi platformami, ako je Twitter, YouTube, Facebook, Instagram, Pinterest, Snapchat a TikTok, ROAST maximalizuje výkon svojich klientov prostredníctvom kampaní založených na dátach.

Spojením svojich hlbokých znalostí týchto odvetví s ich odbornými znalosťami v oblasti platených sociálnych sietí je ROAST schopný poskytovať účinné marketingové kampane na Instagrame, ktoré pomáhajú ich klientom prosperovať.

Odvetvie: maloobchod, móda, hazardné hry, cestovanie, technológie, značky alkoholu.

Významní klienti: Experian, Access Group, Get It Right, MyVoucherCodes.

Kľúčové služby:

 • Platené sociálne
 • PPC marketing
 • SEO
 • Displejové a programové
 • Amazon marketing

Dôvod, prečo pracovať s ROAST: ROAST je dôveryhodným partnerom pre značky, ktorých cieľom je umocniť ich oznámenie a dosah na Instagrame. Prinášajú do svojich instagramových stratégií prístup založený na dátach a zaisťujú, že vaša značka zapojí to správne publikum tým najefektívnejším spôsobom. Výberom ROAST zaistíte agentúru, ktorá zladí vaše obchodné ciele s jedinečnými príležitosťami Instagramu a vytvorí tak silnú synergiu pre úspech.

Záver

Výber správnej instagramovej marketingovej agentúry z tohto obsiahleho zoznamu môže byť rozdielom medzi úspešnou kampaňou a premárnenou príležitosťou.

Každá z týchto agentúr prináša jedinečné silné stránky, takže určite nájdete takú, ktorá zodpovedá potrebám vašej značky. Šťastný instagramový marketing!

Nejaký neviditeľný text

Nejaký neviditeľný text

Máte záujem preskúmať ďalšie špecializované agentúry? Pozrite sa na naše najlepšie články:

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE