16 najlepších rozšírení SEO pre Chrome

Google má kompletný obchod plný mnohých rôznych typov rozšírení určených na zvýšenie produktivity pri surfovaní a výskume. Vedeli ste však, že rozšírenia SEO Chrome majú v našom vlastnom arzenáli svoje obľúbené miesto a že ich používame na dennej báze?

Predstavte si tento scenár: začínate na začiatku kampane SEO, ale jednoducho nemôžete dať dohromady počiatočný prieskum a informácie potrebné na získanie údajov, ktoré potrebujete.

Zadajte rozšírenia Google Chrome SEO. Tieto typy rozšírení sú určené na pomoc odborníkom v oblasti SEO s mnohými všednými a opakujúcimi sa úlohami, ale môžu byť tiež úžasnými a zábavnými doplnkami arzenálu kohokoľvek.

Existuje mnoho dôvodov, prečo by ste mali zvážiť používanie bezplatných rozšírení pre Chrome namiesto platených. Napríklad niektoré platené rozšírenia pre Chrome vyžadujú, aby ste sa prihlásili na mesačné predplatné. To znamená, že by ste museli minúť 10 – 20 USD každý mesiac, aby ste udržali svoje rozšírenie aktívne. S bezplatnými rozšíreniami pre Chrome stačí nainštalovať iba raz a už sa nemusíte báť platiť znova.

Patria sem všetko od nástrojov na výskum kľúčových slov až po nástroje na vytváranie odkazov. Zostavili sme teda zoznam 16 najlepších bezplatných rozšírení pre chrome, ktoré vám pomôžu optimalizovať vaše stránky pre hodnotenie vyhľadávacích nástrojov (ako aj ďalšie rozšírenia zvyšujúce produktivitu).

Kľúčové slová všade

Rozšírenie nájdete tu: Kľúčové slová všade.

Jedným z najpopulárnejších nástrojov na výskum kľúčových slov je Keywords Everywhere (KE). KE vám umožňuje zadávať kľúčové slová do svojho rozhrania a následne vám ukáže všetky miesta, kde sa tieto slová na webe vyskytujú. Poskytuje tiež návrhy na súvisiace výrazy.

Je to zadarmo. Môžete pridať až 100 kľúčových slov. Výsledky nie sú dokonalé, ale sú celkom dobré. Údaje môžete exportovať aj vo formáte CSV. To uľahčuje import do Excelu alebo iného tabuľkového procesora. Výsledky sa aktualizujú denne. Navyše je to lacné a za malú sumu môžete získať 100 000 vyhľadávaní kľúčových slov mesačne. Pre tých profesionálov v oblasti SEO, ktorí majú obmedzený rozpočet, je tento nástroj vynikajúcou voľbou.

Rozšírenie WAVE Accessibility Chrome

Rozšírenie nájdete tu: Rozšírenie dostupnosti WAVE.

Rozšírenie WAVE Accessibility Chrome vám pomôže identifikovať problémy s prístupnosťou na webových stránkach. Robí to kontrolou HTML kódu každej stránky podľa W3C Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0 úrovne A štandardu.

Poskytuje konkrétne pokyny založené na osvedčených postupoch dostupnosti a môže vám povedať, či existujú vážne problémy.

Toto rozšírenie je skvelé, pretože vám poskytuje prehľad o problémoch s prístupnosťou na webovej lokalite. Je ľahko pochopiteľný a presne objasňuje, čo je potrebné opraviť. Aj keď ste nováčik v oblasti dostupnosti, pomôže vám poskytnúť kontext a informácie, ktoré vám uľahčia opravu vecí.

Zobraziť vykreslený zdroj

Rozšírenie nájdete tu: Zobraziť vykreslený zdroj.

Rozšírenie View Rendered Source Chrome vám umožňuje porovnať pôvodný zdrojový kód so všetkým, čo fyzicky zmenia akékoľvek súbory JavaScript na stránke. Je to užitočné pri skúmaní, prečo sa niektoré stránky nenačítavajú správne.

Toto rozšírenie je naozaj užitočné, keď potrebujete zistiť, prečo konkrétna stránka nie je navrhnutá s ohľadom na funkcie prístupnosti. Je jednoduchý na používanie a umožňuje vám rýchlo zobraziť pôvodný zdrojový kód. Jeho rozhranie je tiež jednoduché, pokiaľ ide o to, ako funguje: zelená v pravom okne zobrazuje nezmenený kód. Červená zobrazuje kód, ktorý sa zmenil v dôsledku predchádzajúceho súboru JavaScript.

Semrushov SEOQuake

Rozšírenie nájdete tu: SEOQuake.

Toto je jeden z našich obľúbených SEO nástrojov. Ide o bezplatnú službu, ktorá poskytuje pekné prekrytie údajov vo výsledkoch vyhľadávania Google a presne odhaľuje, aké metriky sa zobrazujú pre výsledky na stránke. Umožňuje vám tiež exportovať všetky výsledky do súboru programu Excel, čo vám umožňuje uložiť tieto výsledky na neskoršiu analýzu a použitie.

Je to praktický malý nástroj na rýchlu analýzu údajov a identifikáciu celkového prostredia s výsledkami vyhľadávacieho nástroja.

Je to jednoduché. Je tiež komplexný. A poskytuje niekoľko skvelých funkcií – a to všetko zadarmo. Tieto funkcie vám pomôžu urýchliť vašu analýzu SERP a pomôžu vám veľmi rýchlo zbierať údaje o hodnotení analýzy konkurentov na iných webových lokalitách a miestach.

SEO Pro rozšírenie o marketingový sirup

Rozšírenie nájdete tu: Rozšírenie SEO Pro.

Marketingový sirup Rozšírenie SEO Pro je ďalším skvelým nástrojom na analýzu konkrétnych potenciálnych problémov so SEO s prvkami webovej stránky vykreslenými dopredu a na prvý pohľad. Bonusom je aj ľahko čitateľný formát.

Čítať:  4 spôsoby, ako vám virtuálny riaditeľ pre informácie (vCIO) pomáha

Je to bezplatné rozšírenie a stojí za to. Je to výkonný nástroj, ktorý poskytuje veľa informácií o tom, ako dobre je vaša stránka optimalizovaná.

Páči sa nám skutočnosť, že SEO Pro obsahuje špičkové funkcie SEO na stránke vo veľmi ľahko použiteľnom rozhraní. Jeho rozloženie na prvý pohľad poskytuje názov stránky, meta popis, URL, kanonické, meta tagy robots, základné web vitality, spolu so značkami nadpisov stránky. Ak to použijete v spojení s analýzou stránky konkurenta, pomôže vám to identifikovať, čo robia vaši konkurenti, a zároveň poskytnúť prehľad o tom, čo vaša stránka momentálne robí.

Tiež bol vyvinutý dôveryhodným SEO profesionálom Kristína Azarenko.

Skontrolujte rozšírenie Moje odkazy pre Chrome

Rozšírenie nájdete tu: Skontrolujte rozšírenie Moje odkazy.

Ak chcete skontrolovať odkazy na webovej stránke, potom musíte mať rozšírenie Check My Links. Môžete ľahko zistiť, ktoré odkazy sú na stránke nefunkčné alebo chýbajú. Rozšírenie tiež zvýrazní kotviaci text použitý v odkaze, takže viete, či je odkaz relevantný alebo nie.

Okrem toho toto rozšírenie tiež vyvoláva chyby na viditeľných odkazoch na stránky. Pomocou červených a zelených políčok pozadia je ľahké presne zistiť, ktoré odkazy sú nefunkčné a ktoré sú platné.

Milujeme jednoduchosť tohto rozšírenia. Je ľahko použiteľný a má jednoduché a čisté rozhranie. Je tiež rýchly a pohotový. Navyše je to úplne zadarmo! Okrem toho vám pomôže identifikovať problémy, ktoré nemusia byť priamou príčinou odkazov.

Napríklad, ak máte na stránke príliš veľa zdrojov, ktoré bránia presnému indexovému prehľadávaniu vašich odkazov, množstvo červených chýb, ktoré sa vyvolávajú, je istým znakom toho, že vaša stránka má takýto problém.

Cesta presmerovania Ayima

Rozšírenie nájdete tu: Cesta presmerovania Ayima.

Toto rozšírenie musí mať každý SEO odborník. Cesta presmerovania Ayima vám umožňuje zobraziť adresy URL presmerovania na základe ich cesty. To znamená, že s rozšírením, keď navštívite webovú stránku a vytiahnete ju, zobrazí sa vám cesta presmerovania každej adresy URL na danú stránku.

Pomôže vám to identifikovať problémy s presmerovaním a určiť, či nejaké presmerovania nespôsobujú konflikty so spoločnosťou Google.

Páči sa nám, že toto rozšírenie je zadarmo. Je to tiež neuveriteľne užitočné. Je to jedno z tých rozšírení, ktoré máme nainštalované už roky. Vždy nám to pomohlo analyzovať naše vlastné stránky a identifikovať potenciálne problémy. Jeho jednoduché rozhranie vám tiež umožňuje vidieť presne to: iba presmerovania. A nič iné.

SEO Meta na 1 kliknutie

Rozšírenie je dostupné tu: SEO Meta na 1 kliknutie.

Rozšírenie SEO Meta in 1 click je úžasný nástroj na rýchlu identifikáciu najdôležitejších prvkov stránky. Pomocou tohto rozšírenia môžete zobraziť všetky metaznačky stránky na jednom mieste v ľahko čitateľnom formáte. Je to skvelý nástroj, ktorý vám pomôže identifikovať problémy SEO za chodu.

Milujeme skutočnosť, že je to bezplatné a mimoriadne užitočné. Je to rýchly spôsob, ako získať snímku metadát stránky. Ak hľadáte rýchle riešenie nízko visiacich príležitostí na SEO pre ovocie, je to skvelá voľba.

Kľúčové slovo Surfer

Rozšírenie môžete získať tu: Kľúčové slovo Surfer.

Keyword Surfer je nástroj na výskum kľúčových slov, vďaka ktorému je hľadanie kľúčových slov jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Ide o rozšírenie pre Chrome, ktoré vám umožní vyhľadávať kľúčové slová s pekným množstvom údajov, najmä pokiaľ ide o nástroj, ktorý je zadarmo. Môžete nájsť veci, ako je objem vyhľadávania kľúčových slov, odhady návštevnosti na úrovni domény a ďalšie typy údajov, ktoré sa získavajú priamo z Google SERPs.

Zobrazuje vám tiež pekný graf znázorňujúci najnovšie trendy vyhľadávania pre túto konkrétnu frázu.

Milujeme skutočnosť, že je to zadarmo. Funguje to naozaj dobre a poskytuje zaujímavé informácie o tom, čo ľudia hľadajú. Je to tiež veľmi
jednoduché použitie. Začiarkne všetky políčka pre bezplatný nástroj na výskum kľúčových slov, ktorý vám umožní ťažiť z príležitostí na kľúčové slová s vysokou hodnotou.

Google Tag Assistant

Dostať Google Tag Assistant rozšírenie tu.

Pre rozšírenia Chrome z pohľadu auditu SEO je to celkom fajn. Google Tag Assistant je rozšírenie pre prehliadač Chrome, ktoré vám poskytuje prístup k množstvu značiek GA na stránke. Viaceré značky GA by mohli poukazovať na niekoľko problémov vrátane nadmerného vykazovania (a inflácie) údajov SEO. Ak ide o problém, môže sa stať, že stránka bude nahlasovať príliš veľa.

Samotné viaceré značky však nie sú problémom. Problém je, ak máte viac ako jednu inštanciu značky GA. To znamená, že vaše údaje sú nepresné. A keď sú vaše údaje nepresné, nemôžete robiť správne SEO rozhodnutia.

Toto rozšírenie vám umožňuje odhaliť tento problém a preveriť svoje stránky, aby ste sa uistili, že si nestrelíte do nohy s nainštalovanými ďalšími inštanciami služby Google Analytics.

Páči sa nám, že rozšírenie je zadarmo (samozrejme). Pomáha vám odhaliť chyby vo vašej inštalácii analýzy a môžete presne zistiť, kde sa veci pokazia pri nadmernom (alebo podhodnotení) takýchto údajov. Toto je skvelé rozšírenie, ktoré môžete mať v arzenáli každého SEO profesionála.

Otvorte viacero adries URL

Nájsť Otvorte rozšírenie viacerých adries URL tu.

Čítať:  Google hovorí o tom, prečo neukladajú stránky JavaScript do vyrovnávacej pamäte

Ak chcete otvoriť viacero adries URL naraz, Otvoriť viacero adries URL je rozšírenie prehliadača Chrome, ktoré to dokáže. Je to šikovný malý nástroj, ktorý vám umožní otvoriť toľko kariet, koľko potrebujete. Môžete ich dokonca nastaviť tak, aby sa karty nenačítavali, kým nie sú vybraté, karty sa načítavajú v náhodnom poradí alebo sa karty načítavajú v opačnom poradí. Je to veľmi užitočné, najmä ak pracujete na analýze veľkých dávok adries URL a jednoducho potrebujete spôsob, ako automatizovať ich otváranie naraz.

S týmto rozšírením ho jednoducho otvorte, skopírujte a prilepte svoje adresy URL a kliknite na „Otvoriť adresy URL“ a máte hotovo.

Opäť ide o ďalšie úplne bezplatné rozšírenie, ktoré nemá platenú možnosť. Má tiež schopnosť získať adresy URL z konkrétneho textu, takže nemusíte vždy kopírovať/prilepovať zoznam adries URL.

Analýza vyhľadávania SERPTrends

Môžete získať Rozšírenie SERPTrends pre Chrome tu.

Na vyhodnotenie dynamiky aktuálnych adries URL vo výsledkoch vyhľadávania je to úžasné rozšírenie. Umožňuje vám skontrolovať veci ako: či je adresa URL vo výsledkoch vyhľadávania nová, ako sa posunula a ďalšie praktické informácie.

To vám umožní lepšie uprednostniť vaše úsilie o optimalizáciu stránky a pomôže vám to upraviť stránky na vašej lokalite, ktoré sa možno nezlepšili.

SEPRTrends je úžasné rozšírenie, ktoré je cenné, pokiaľ ide o identifikáciu dôvodov, prečo sa stránka mohla (alebo nemusela) zlepšiť vo vyhľadávaní. Má tiež rýchly odkaz na AHREF, takže môžete vykonať takmer okamžitú celkovú analýzu spätných odkazov.

Hunter.io

Môžete nájsť Rozšírenie Hunter.io Chrome tu.

Ak sa špecializujete na vytváranie odkazov, Hunter.io je pre vás skvelým rozšírením prehliadača Chrome. Toto rozšírenie vráti kontaktné informácie takmer každého, kto súvisí so správou konkrétnej domény webových stránok.

Tieto informácie potom môžete exportovať do tabuľky na jednoduché spracovanie a zostavenie zoznamu.

Jeho rozhranie je jednoduché, je bezplatné (na niekoľko vyhľadávaní) a umožňuje vám presne vidieť, kto môže mať na starosti webovú stránku. Je to jeden z najlepších nástrojov na budovanie odkazov na svete. Platená verzia vám umožňuje vykonávať viac vyhľadávaní za mesiac.

Ak je vašou hlavnou úlohou budovanie odkazov, potom to môže byť nástroj, ktorý potrebujete.

Kontrola značiek HREFLANG

Dostať Rozšírenie HREFLANG Tag Checker pre Chrome tu.

Robíte pre svoj web nejaké medzinárodné SEO? Potom je táto kontrola značiek práve pre vás. Ide o rozšírenie prehliadača Chrome, ktoré je navrhnuté tak, aby automaticky kontrolovalo správnosť nasadenia značky Hreflang. Nie je to však len jednoduchý zoznam údajov značky. V skutočnosti identifikuje, či fyzicky odkazujú späť na stránku, na ktorej sa nachádzate. Je to veľmi užitočné na rýchlu identifikáciu chýb v implementácii Hreflang lokality.

Samozrejme, je to zadarmo. Poskytuje však tiež výrazne viac kontextu ako iné rozšírenia prehliadača Chrome, čo vám umožňuje skutočne zúžiť kritériá testovania za behu. Pomôže vám tiež identifikovať slabé miesta v tom, ako sa tieto značky vytvárajú, aby ste ich mohli podľa potreby upravovať.

Počítadlo MST SERP

Stiahnite si MST SERP Counter.

Toto rozšírenie prehliadača Chrome je veľmi užitočné jednoducho na počítanie záznamov vo výsledkoch vyhľadávania! Zažili ste niekedy situáciu, že ste nevedeli povedať, kde ste, najmä keď máte výsledky vyhľadávania nastavené na 50 alebo 100? Zadajte počítadlo MST SERP!

Jeho hlavný nárok na slávu zahŕňa možnosť pridať oranžové šípky, ktoré ukazujú na každý organický výsledok, a to zahŕňa aj číslo pozície. Toto jedno rozšírenie vám môže výrazne uľahčiť organický výskum a umožní vám na mieste skontrolovať a identifikovať, kde sa stránky môžu zobrazovať vo výsledkoch organického vyhľadávania. Všetko bez toho, aby ste museli spúšťať Google Search Console alebo Google Analytics.

Meta SEO inšpektor

Stiahnite si Meta SEO Inspector

Toto rozšírenie pre Chrome je výkonný nástroj na kontrolu chýb vo vašich metaznačkách. Čo je veľká vec, pretože aj tie najmenšie chyby môžu mať negatívny vplyv na vaše hodnotenie.

Ako toto rozšírenie Google Chrome funguje: načítate stránku, na ktorej chcete skontrolovať svoje metaznačky. Zobrazí sa pole a povie vám, či máte alebo nemáte chyby vo svojich metaznačkách.

Ak sa uistíte, že toto rozšírenie Chrome SEO zahrniete do svojho arzenálu, môžete odhaliť chyby, ktoré ste vo svojich metaznačkách ešte nevideli.

Ubersuggest – Rozšírenie Google SEO Chrome

Stiahnite si rozšírenie Ubersuggest pre výskum kľúčových slov

Aj keď ste už možno raz alebo dvakrát navštívili webovú stránku Ubersuggest, aby ste si urobili ľahký prieskum kľúčových slov, prečo si nestiahnuť rozšírenie Google Chrome určené na prieskum stránok aj na prieskum kľúčových slov?

Ako Ubersuggest funguje je: keď kliknete na rozšírenie, aby ste ho povolili, zobrazí sa ponuka napravo od obrazovky vášho prehliadača. Máte štyri karty, ktoré zahŕňajú Prehľad domény, Kľúčové slová podľa návštevnosti, Spätné odkazy a SEO Analyzer.

Pomocou tohto rozšírenia pre prehliadač Chrome je možné vymyslieť komplexnú stratégiu SEO, ktorá vám pomôže prekonať konkurenciu.

Kontrola stránok pre problémy so SEO

Stiahnite si Site Checker

Čítať:  Stojí tento SEO nástroj pre blogerov za to?

Toto konkrétne rozšírenie SEO Chrome vám umožňuje skontrolovať veľa rôznych atribútov SEO konkrétnej webovej stránky, pričom nikdy neopustíte okno webového prehliadača Google Chrome.

Funguje to takto: všetko, čo urobíte, je prejsť na stránku, ktorú chcete skontrolovať. Potom kliknite na rozšírenie. Vygeneruje všetky tieto konkrétne údaje, ktoré potom môžete použiť na zlepšenie optimalizácie konkrétnej stránky. Ako si viete predstaviť, je to veľmi užitočné pre rýchlu analýzu jednotlivých stránok.

Živé hlavičky HTTP

Stiahnite si živé hlavičky HTTP!

Museli ste niekedy okamžite kontrolovať HTTP hlavičky stránky? Nie, nehovoríme o hlavičkách stránok. Ale hlavičky, ktoré generuje server. Prečo je to užitočné? Niekedy možno budete musieť zistiť, či je stránka neindexovaná serverom, nad súborom robots.txt a na úrovni stránky.

Zadajte živé hlavičky HTTP. Pomocou tohto rozšírenia môžete preskúmať všetky hlavičky HTTP, ktoré server odosiela na stránku. V dôsledku toho môžete riešiť určité problémy s indexovaním, ktoré by ste inak možno nenašli.

Vymazať súbor cookie a znova načítať

Stiahnite si Vymazať cookie a znova načítajte!

Toto rozšírenie SEO Chrome do istej miery súvisí so SEO, aj keď nie úplne. Už ste niekedy pracovali na webovej stránke, ktorá sa jednoducho nenačítala správne? Alebo sa možno jedna z vašich obľúbených webových stránok zasekla počas nahrávania súborov cookie, takže sa teraz musíte vždy najprv prihlásiť na konkrétnu stránku, kým budete pokračovať cez zvyšok tejto webovej stránky?

Zadajte Vymazať súbor cookie a znova načítať. Toto rozšírenie vám umožňuje vytvoriť úplný výpis súborov cookie zo stránky, na ktorej sa nachádzate. Po odstránení súboru cookie môžete stlačiť ctrl+F5 (ak používate počítač so systémom Windows), aby ste stránku obnovili. Je to šialene užitočné na zbavenie sa tvrdohlavých súborov cookie, ktoré sa na jednotlivých stránkach jednoducho nepohnú a vy sa jednoducho nemôžete rozlúčiť so svojimi historickými údajmi prostredníctvom vymazania údajov.

K tomuto rozšíreniu nie je priradená žiadna snímka obrazovky, pretože je to len tlačidlo, na ktoré môžete kliknúť a ktoré automaticky obnoví stránku bez súboru cookie.

Inšpektor veľkosti stránky

Stiahnite si inšpektor veľkosti stránky!

Rozšírenie Page Size Inspector Google Chrome robí presne to, čo by ste očakávali: kontroluje veľkosť stránky konkrétnej stránky, na ktorej sa nachádzate. Skontroluje všetky vaše zdroje, konkrétne požiadavky a poskytne vám metriku merania celkovej veľkosti (v bajtoch).

Toto rozšírenie je opäť veľmi užitočné na zisťovanie metrík konkrétnej stránky, na ktorej sa nachádzate vo svojom prehliadači, a podľa potreby môžete riešiť problémy.

Maják Google

Stiahnite si Google Lighthouse!

Toto rozšírenie SEO Chrome sme museli zahrnúť do nášho zoznamu, pretože je dôležité pre meranie rýchlosti stránky. Nepoznáme žiadneho SEO, ktorý by nemal nainštalovanú aspoň jednu inštanciu Google Lighthouse. Ak ste to však vy, odporúčame vám nainštalovať toto rozšírenie.

Napríklad, toto je vygenerovaná správa z Lighthouse, ktorá obsahuje nedávny príspevok na blogu iloveseo:

Tkáčsky videorekordér

Stiahnite si Loom Video Recorder!

Ak hľadáte efektívnu aplikáciu na nahrávanie videa pre váš prehliadač, ste na správnom mieste. Rozšírenie Loom videorekordér je pre vás! Pre každého, kto potrebuje okamžite zaznamenať a prezentovať problémy na webových stránkach svojmu klientovi, je toto rozšírenie SEO Chrome obrovské.

Nielenže môžete zaznamenať okno prehliadača, ale na zaznamenanie pracovnej plochy môžete použiť aj verziu softvéru pre stolné počítače. Aj keď to nie je úplne zadarmo, platená verzia nie je taká drahá.

H-tag Heading Tag Inspector

Stiahnite si H-tag Heading Tag Inspector!

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, či existuje možnosť vizuálne preskúmať značky nadpisov, aby ste nemuseli prechádzať kódom? Toto rozšírenie SEO Chrome je pre vás. Zvýraznením konkrétnych značiek nadpisov, ktoré sú na stránke vizuálne, je možné vidieť celkovú štruktúru nadpisov stránky, aby ste mohli riešiť problémy so SEO.

Povedzme napríklad, že sme pracovali na audite webovej stránky AHREF. Ak aktivujeme rozšírenie, zobrazí sa konkrétne hlavičky stránok, ako na obrázku nižšie.

Vďaka tomu je veľmi jednoduché prezentovať klientovi snímky obrazovky alebo inak vytvárať odporúčania na základe tých, ktoré klient vidí. Je to veľmi užitočné pri prezentovaní zmien, ktorých získanie by inak mohlo byť náročnejšie.

SERPWorx

Stiahnite si SERPWorx ešte dnes!

Priali ste si niekedy, aby ste mohli vidieť údaje SEO úplne prekryté výsledkami vyhľadávania? Teraz môžeš! Pomocou rozšírenia SERPWorx Google Chrome SEO je možné zobraziť prekryté údaje SERP z vašich obľúbených nástrojov SEO.

Ukáže vám nasledovné:

 • Majestátny tok dôvery, tok citácií a pomer dôvery,
 • Typy kategórií od Majestic,
 • Celkový počet odkazov v Majestic pomocou pomeru doména/stránky,
 • Autorita stránky Moz a autorita domény,
 • Spamové skóre Moz pre doménu, sledované odkazy a celkový počet prepojených domén/stránok,
 • Semrush celkový počet hodnotených kľúčových slov a celková mesačná návštevnosť,
 • Čísla H1s, H2s, H3s a H4s na stránke,
 • celkový počet slov na stránke,
 • celková hustota kľúčových slov stránky,
 • Koľko rokov bola doména prvýkrát archivovaná, vrátane priemeru SERP,
 • Koľko zdieľaní na Facebooku,

Tu je príklad, ako to vyzerá:

Čas zobrazenia G-Mailu

Stiahnite si G-Mail Show Time!

Čítať:  5 prvkov presvedčivej stratégie SEO pre elektronický obchod

Premýšľali ste niekedy, kam ide čas, keď pracujete na kontrole e-mailov v Gmaile a predvolene máte iba dátumy? To je miesto, kde sa toto rozšírenie Google Chrome SEO môže hodiť! Pomocou tohto rozšírenia môžete pridať čas, kedy e-mail prišiel, a zobrazí sa vedľa dátumu vo vašom zozname Gmail.

Je to mimoriadne užitočné, pretože už nebudete musieť najprv kliknúť na e-mail, aby ste videli, kedy e-mail skutočne prišiel. Ak patríte k tým ľuďom, ktorí sú presnejší ako počiatočné údaje, ktoré zobrazuje Gmail, toto rozšírenie je dokonalé a by malo povzbudiť vašu chuť na ďalšie dáta!

SEO Minion

Stiahnite si SEO Minion!

Jedna z najlepších vecí na SEO Minion zahŕňa všetky SEO analýzy na mieste, ktoré robí. Ukáže vám veci, ako je SEO na stránke, zvýraznenie všetkých odkazov, kontrola nefunkčných odkazov, HREFLANG, náhľad SERP, ako aj kontrola polohy SERP.

Priamo z tohto konkrétneho rozšírenia môžete získať veľmi podrobný prehľad o akejkoľvek stránke.

Savvy Time – Prevodník časových pásiem

Stiahnite si Savvy Time Zone Converter!!

Ak pracujete s ľuďmi na medzinárodnej úrovni, ako som ja, potom ste nepochybne narazili na problémy so zabezpečením správneho odhadu správneho časového pásma. Pre istotu to môže byť výzva. S týmto rozšírením SEO Chrome však budete môcť ľahko pracovať so svojimi medzinárodnými klientmi.

Stačí zadať časové pásmo (napríklad PT) alebo mesto (napríklad Newport Beach, Kalifornia) a zobrazia sa možnosti z databázy miest, ktoré môžete pridať do nástroja. Môžete tiež prepínať medzi dopoludním a popoludním a môžete prepínať medzi 12- a 24-hodinovými časovými variáciami. K dispozícii je tiež svetlý režim spolu s tmavým režimom, z ktorého si môžete vybrať pre pokožku.

Úžasná snímka obrazovky

Stiahnite si Awesome Screenshot ešte dnes!

Zasekli ste sa pri vytváraní snímok obrazovky pre klientov s menej kvalitnou aplikáciou, ktorá vám neumožňuje používať symboly, ako sú šípky a iné? Toto rozšírenie SEO Chrome je pre vás! Umožňuje vám vybrať len čiastočne viditeľnú časť stránky, celú stránku alebo vybranú oblasť, ktorú môžete definovať. Navyše si ho môžete uložiť na lokálny disk alebo cloudové úložisko.

Po vykonaní zachytenia sa dostanete na obrazovku s množstvom rôznych značkovacích nástrojov, ktoré vám umožnia vytvoriť prezentovateľnú snímku obrazovky pre akéhokoľvek klienta.

Toto je jeden nástroj na snímanie obrazovky, ktorý je skvelý pre každého profesionála v oblasti SEO, ktorý potrebuje pravidelne vytvárať snímky obrazovky.

Rýchle vytváranie dokumentov Google

Stiahnite si Dokumenty Google Quick Create!

Ocitli ste sa niekedy v situácii, keď potrebujete vytvoriť relatívne rýchly dokument Google? Možno dokument Google, tabuľku Google alebo prezentáciu Google?

Toto rozšírenie SEO Chrome je jedno, bez ktorého určite nechcete byť. Priamo vo svojom prehliadači môžete automaticky vygenerovať nový dokument Google, tabuľku Google, prezentáciu, kresbu alebo formulár Google bez toho, aby ste museli opustiť prehliadač.

Toto rozšírenie je užitočné najmä pre každého, kto často pracuje s dokumentmi Google a potrebuje skutočne rýchlo vytvárať dokumenty.

Giphy pre Google Chrome

Stiahnite si GIPHY pre Google Chrome!

Predstavte si tento scenár: povedzte, že ste vytvárali úplne nový blogový príspevok a ste závislí na dobre…všetkých mémoch. Ale nemôžete si dať dokopy mozog, aby ste našli memy, ktoré potrebujete na vyjadrenie tej jednej konkrétnej myšlienky…no…dokonale?

Zadajte Giphy pre Chrome. Toto rozšírenie SEO chróm je báječný spôsob, ako odhaliť mémy, o ktorých by ste možno nikdy neuvažovali.

Čo spúšťa rozšírenie Chrome

Stiahnite si What Runs!!

Predstavte si tento scenár: pokúšate sa urobiť prieskum konkurencie na iných stránkach patriacich konkurencii. A chcete zistiť, akú technológiu používa konkurent. To by zvyčajne spadalo pod strkanie pod kapotu, takpovediac, a vykonávanie nejakej analýzy kódu, však? Omyl!

Pomocou tohto rozšírenia pre Chrome môžete jediným kliknutím identifikovať, aké technológie používajú konkurenti na svojich webových stránkach.

Pomocou AHREFs.com ako nášho príkladu môžeme vidieť technológiu, ktorá prevádzkuje ich webovú stránku. To zahŕňa skutočnosť, že prevádzkujú server Nginx, používajú Google Font API, Intercom pre svoj komunikačný rámec, ako aj React a jQuery 1.9.1 pre svoje rámce JavaScript.

Celkom fajn, čo?

Ak by sme chceli použiť Semrush ako ďalší príklad, videli by sme nasledovné.

Pre svoje analytické platformy používajú Google Analytics, InspectJet a NewRelic. Pre JavaScript Graphics používajú Highcharts. A na označovanie prvkov stránky na účely údajov používajú Správcu značiek Google. A tiež používajú mnoho Javascript Frameworks, vrátane Lo-Dash, Modernizr 1.7, RequireJS, jQuery 2.1.4, jQuery UI 1.10.3 a samozrejme používajú CloudFlare ako svoje CDN.

Ktoré rozšírenie Google Chrome SEO vám pomôže?

Dúfame, že od rozšírení, ktoré vám pomôžu odhaliť údaje, a ďalších, ktoré vám umožnia odhaliť správne obrázky, ktoré vám pomôžu správne vyjadriť vaše myšlienky, bol v tomto smere veľmi užitočný.

Či už potrebujete rozšírenie pre prehliadač Chrome na identifikáciu chybných hlavičiek HTTP na strane servera, alebo možno také, ktoré vám umožní vykonať správny prieskum SERP, naše zoznamy rozšírení Google Chrome SEO by vám mali pomôcť nájsť práve to, čo potrebujete.

Kedy inštalujete ďalšie rozšírenie SEO pre Google Chrome?

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE