20+ základných častí webovej stránky [Updated]

Dnešné obchodné prostredie je hybridom osobných a digitálnych skúseností. Vybudovanie splavnej webovej stránky výrazne zvyšuje dôveryhodnosť vašej firmy, pretože zákazníkom poskytuje spoľahlivý a všade prítomný zdroj informácií v ľahko dostupnom formáte.

Aj keď to moderné nástroje na tvorbu webových stránok uľahčujú ako kedykoľvek predtým, stále je dôležité poznať základnú anatómiu webovej stránky. Každý komponent slúži na vašom webe dôležitému účelu a spoločne by mali návštevníkom aj zákazníkom ponúknuť bezproblémovú skúsenosť s vašou firmou.

Tu sú kľúčové komponenty webovej stránky, ktoré potrebujete vedieť.

Základné časti webovej stránky

Toto sú kľúčové komponenty webovej stránky. Väčšina z nás na ne nemyslí, keď prechádzame internetom, ale všimli by sme si ich, keby chýbali alebo boli nejako mimo, pretože sú to základné prvky.

Hlavička je horná časť vašej webovej stránky, ktorá obsahuje logoponuky, zvyčajne vyhľadávací panel a často jednoduché tlačidlá s výzvou na akciu, ako sú napríklad prihlásenie do e-mailu alebo „zavolaj teraztlačidlo “.

Súčasným trendom sú skôr jednoduché hlavičky, ktoré sa načítavajú rýchlo, než tie ťažké, plné obrázkov, ktoré zaberajú polovicu stránky.

Je dôležité, aby hlavička bola konzistentná na všetkých stránkach vašej lokality, aby sa návštevníci mohli ľahko pohybovať.

Päta je spodná časť vašej webovej stránky a funguje ako sekundárna ponuka. Obsahuje odkazy na informácie ako:

 • Právne informácie
 • Kariéra
 • Ochrana osobných údajov/Podmienky
 • Kontaktuj nás
 • O nás

Vaša päta by mala mať minimálne informácie o autorských právach a pravidlách a podmienkach ochrany osobných údajov.

Toto sú dôležité právne detaily. Mnohé webové stránky obsahujú v päte aj mapu lokality. Je to užitočné pre veľké webové stránky s viacerými sekciami, pretože pomáha používateľom rýchlejšie sa pohybovať po stránke.

Bočné panely sú jednou z najviac prispôsobiteľných častí webovej stránky.

Môžu byť na ľavej alebo pravej strane stránky alebo na oboch. Obsahujú ľubovoľnú kombináciu nasledujúcich prvkov:

 • výzvy na akciu
 • Sociálne informačné kanály
 • Najnovšie blogové príspevky
 • E-mailové prihlasovacie údaje
 • O nás
 • Bios autorov
 • Nákupné widgety
 • Ohlasy zákazníkov
 • Kontaktné informácie
 • Videá

Vyberte si pre svoj bočný panel niekoľko najdôležitejších, aby ste sa vyhli neprehľadnému pocitu.

Návštevníci potrebujú spôsob, ako navštíviť rôzne sekcie webových stránok. Vaša ponuka je mapa vášho webu a mala by byť prístupná z hlavičky.

Odkazy na menu by mali byť rozdelené podľa kategórií spôsobom, ktorý má zmysel pre vaše podnikanie – napríklad rezidenčné a obchodné služby pre inštalatérsku spoločnosť.

Kliknutie na odkaz presmeruje návštevníkov na rôzne stránky webu.

Na mobilných zariadeniach je menu zvyčajne reprezentované ako tri riadky naukladané na sebe – teda „hamburgerové menu“. Prehliadače klepnutím na ponuku zobrazíte rozšírené možnosti. Uistite sa, že každá webová stránka je prepojená s vašou ponukou, inak ju návštevníci nenájdu. Rozšíriteľné ponuky môžu pomôcť znížiť neporiadok v hlavičke vášho webu.

Obsah tela

Všetky dizajnové prvky v konečnom dôsledku dopĺňajú obsah tela každej stránky.

Zvyčajne sa to týka písaného obsahu stránky, hoci ak máte stránku s množstvom obrázkov (napríklad fotogalériu), hlavným obsahom sú fotografie.

Pojem „telo“ sa vzťahuje na kód HTML pre túto sekciu, ktorý hovorí vašej obsahovej platforme, aby ho umiestnila do veľkého otvoreného priestoru v strede vašej stránky.

Strúhanka

Drobečková navigácia je podobná ponuke stránky v tom, že pomáha používateľovi pochopiť, kde sa na vašej webovej lokalite momentálne nachádza. Ak je webová lokalita usporiadaná hierarchicky, je možné použiť aj navigáciu z jednej stránky na druhú.

Čítať:  Ako nájsť influencery z YouTube: 7 základných taktík pre spojenie so správnymi tvorcami

Drobčeky sú užitočné nielen pre ľudí, ale aj Google ich používa na lepšie pochopenie vašej stránky.

To má vplyv na SEO vášho webu, pretože Google môže hodnotiť vaše webové stránky pre vhodné vyhľadávacie dopyty.

Tu je príklad strúhanky na webovej lokalite elektronického obchodu:

Ako môžete vidieť z cesty strúhanky, používateľ sa nachádza v „Digitálne fotoaparáty typu Point & Shoot“, ale môžete ľahko prejsť do kategórie “Fotoaparát a fotografie“, stačí kliknúť na odkaz.

Drobky sa však neobmedzujú len na webové stránky elektronického obchodu. Mnoho spoločností SaaS používa vo svojich blogových príspevkoch strúhanku.

Obrázky/Hlavný obrázok

Webové stránky potrebujú vizuály, aby upútali pozornosť diváka a rýchlo oznámili, aký typ obsahu na danej lokalite nájdu.

Väčšina stránok obsahuje hlavný obrázok alebo obrázok hrdinu. Toto je reprezentatívny obrázok pre každú stránku. Mali by byť zahrnuté aj ďalšie obrázky, ale hlavný obrázok by mal byť prvý.

Na WordPress je odporúčaný obrázok známy aj ako miniatúra príspevku. Tento obrázok je indexovaný s webovou stránkou a zobrazuje sa vo vyhľadávaniach ako vizuálne spojenie pre danú stránku.

Posúvač

Posuvník webovej stránky je zbierka obrázkov alebo videí, ktoré sa otáčajú automaticky, takmer ako prezentácia, preto názov „posuvník“.

Posuvníky možno umiestniť na ľubovoľnú časť webovej stránky, ale sú obzvlášť bežné ako náhrada za obrázok hrdinu na domovskej stránke.

Posuvníky sú bežné prvky na webových stránkach elektronického obchodu. Zvyčajne obsahujú nadpis, nejaký text, obrázok a tlačidlo s výzvou na akciu.

Tlačidlá zdieľania na sociálnych sieťach

Keď sa niekto dostane na váš web, chcete mu čo najviac uľahčiť zdieľanie vášho obsahu alebo produktov s priateľmi.

Tu prichádzajú na rad tlačidlá zdieľania na sociálnych sieťach. Tlačidlá zdieľania na sociálnych sieťach umožňujú návštevníkom zdieľať stránky na rôznych sociálnych sieťach, ako sú Facebook, LinkedIn a Twitter. Môžete tiež pridať tlačidlo, ktoré môžu návštevníci použiť na zdieľanie vášho obsahu prostredníctvom e-mailu.

Tieto prvky je možné pridať do rôznych iných častí webových stránok, ako je päta, bočný panel, blogové príspevky atď.

Hlavné webové stránky

Každá webová stránka má zbierku základných stránok, ktoré sú kľúčové pre anatómiu webovej stránky. Toto sú:

 • Domov
 • Pristátie
 • O nás
 • Kontakt
 • Blog

Popíšeme, na čo slúžia jednotlivé stránky.

Domovská stránka

Toto je domáca základňa a jedna zo základných súčastí webovej stránky. Odkazuje na všetky vaše ďalšie stránky a slúži ako uvítanie a úvod pre návštevníkov. Zvyčajne obsahuje obrázok funkcie, odkazy na kľúčový obsah na vašom webe a kľúčový úvod alebo výhody vášho podnikania.

Logo, ktoré zahrniete do hlavičky (ktoré by malo byť na každej stránke, nezabudnite) by malo odkazovať späť na vašu domovskú stránku pre prípad, že by sa návštevníci stratili v rôznych sekciách webovej lokality.

Vaša domovská stránka by mala zostať konzistentná, ale vždy aktuálna. Zastarané webové stránky narúšajú dôveru zákazníkov.

Vstupná stránka

Vstupná stránka je iná ako domovská stránka. Vstupné stránky sú zvyčajne spojené s propagačnou kampaňou a poskytujú potenciálnym zákazníkom miesto pôda keď kliknú na reklamu alebo príspevok na sociálnej sieti.

Vstupné stránky sú jednoduché a propagujú jednu priamu výzvu na akciu, napríklad „kúpte teraz“,”zavolajte na bezplatnú cenovú ponuku“, alebo “stiahnite si návod“.

Môžete vytvoriť viacero vstupných stránok pre konkrétne propagačné akcie alebo kampane a tie zastarané by ste mali zrušiť, aby ste predišli smerovaniu potenciálnych zákazníkov k zbytočnému obsahu.

Stránka O nás

Váš “O nás“ Stránka je jednou z najdôležitejších na vašom webe.

Často je to prvá zastávka pre nových návštevníkov vašej stránky a mala by obsahovať niečo o vašej histórii, poslaní a charakteristických črtách.

Kontaktná stránka

Vaša kontaktná stránka je nevyhnutná a mala by byť dostupná z ktorejkoľvek časti vašej lokality prostredníctvom bočného panela alebo ponuky hlavičky.

Čítať:  SEO Industry smúti nad stratou Billa Slawského, priekopníka patentov SEO

Udržujte túto stránku jednoduchou a prehľadnou. E-mailový formulár, adresa a telefónne číslo sú základnými súčasťami.

Webový blog

Blogy sú skvelým nástrojom na zvýšenie návštevnosti vašich stránok s dôveryhodným obsahom. Vaše blogy by mali byť prístupné z blogovej stránky, ktorá uvádza jednotlivé príspevky postupne, pričom najnovší je navrchu.

Môžete mať aj sekciu pre odporúčané blogové príspevky, ktoré chcete zvýrazniť, alebo miesto, kde môžete prezentovať svoje najobľúbenejšie príspevky.

Možno budete musieť rozdeliť blogové príspevky na viacero stránok, aby ste urýchlili načítanie. Uistite sa, že máte príspevky v chronologickom poradí, aj keď môžete umožniť divákom triediť články podľa témy alebo kategórie, najmä ak máte veľa príspevkov.

Chybová stránka 404

Keď bola jedna z vašich webových adries odstránená alebo presunutá, návštevníci sa dostanú na chybovú stránku 404, ak odstránená webová adresa nebola presmerovaná.

Aj keď to nie je naozaj dobré pre vaše SEO alebo používateľskú skúsenosť s webom, nakoniec budete mať 404 stránok, pretože váš web bude pribúdať. Je to takmer nevyhnutné.

Nedovoľte však používateľom, aby sa dostali len na nejakú bežnú stránku 404, ktorá nerobí nič pre to, aby zostali na vašom webe.

Namiesto toho by ste mali pre svoj web vytvoriť vlastnú chybovú stránku 404 s odkazmi na iné dôležité stránky alebo „stránky s peniazmi“.

Môžete tiež pridať vyhľadávací panel alebo odkaz na svoju domovskú stránku.

Ak sa pozriete na stránku Asana 404, uvidíte, že využili príležitosť presmerovať návštevníkov prichádzajúcich na mŕtve stránky na ich domovskú stránku, blog a užitočných sprievodcov.

Dôležité koncepty webových stránok

Pokiaľ ide o dizajn webových stránok, existuje veľa žargónu. Tu je niekoľko najdôležitejších pojmov, ktoré je potrebné poznať.

Nad záhybom

Noviny sú zložené a najdôležitejší príbeh je zvyčajne umiestnený na prednej strane smerom hore, takže ho možno rýchlo naskenovať, aj keď sú noviny zložené.

Pokiaľ ide o sekcie webovej stránky, „nad záhybom“ znamená obsah, ktorý si návštevníci môžu prezerať bez posúvania stránky nadol.

Výskum ukazuje, že ľudia trávia až 80 % svojho času skenovania na webovom obsahu nad záhybom stránky, väčšinou sa rozhodujú, či sa chcú obťažovať posúvaním nadol, aby mohli pokračovať v čítaní.

Mal by to byť obsah, ktorý upúta pozornosť, napríklad výrazný nadpis, zaujímavý obrázok funkcie alebo jednoriadkové zhrnutie, v ktorom sa uvádza, o čom stránka je a prečo je hodnotná.

výzva na akciu (CTA)

Webové stránky môžu mať viac ako jednu výzvu na akciu a môžu byť umiestnené v niekoľkých rôznych častiach webovej stránky: bočný panel a hlavička sú najbežnejšie.

Výzvy na akciu vyzývajú divákov, aby urobili niečo pre ďalšiu interakciu s vašou značkou a zobrazili sa na vašej webovej stránke ako kontextové okno alebo formulár. Bežné frázy zahŕňajú:

 • Prihlásiť sa na odber
 • Uč sa viac
 • Skúste to zadarmo
 • Dokončiť objednávku
 • Vidieť ako
 • konaj teraz
 • Zarezervujte si ďalšie dobrodružstvo
 • Zavolajte nám
 • Naplánujte si konzultáciu
 • Zosúlaďte sa
 • Dopraj si
 • Získajte zľavu 10 %.

Výzvy na akciu by mali byť naliehavé, ale nie dotieravé a mali by zodpovedať tónu vašej značky. Tieto zvyčajne vyžadujú, aby divák odoslal e-mailovú adresu.

Všetky vaše najdôležitejšie webové stránky – domovská stránka, kontaktujte nás, o nás a stránka blogu – by mali obsahovať výzvu na akciu, aj keď je to také jednoduché ako e-mailový prihlasovací formulár.

Formuláre

Webový formulár je stránka, na ktorú používatelia dobrovoľne zadávajú osobné údaje. Prieskumy, e-mailové prihlásenia, aktualizácie dodávok a vernostné programy sa spracúvajú prostredníctvom webových formulárov.

Formuláre udržujte krátke a jasné a vždy zahrňte vyhlásenie o tom, ako budú informácie použité. Podľa HubSpot zlepšenie používateľskej skúsenosti s webovými formulármi zvýšilo mieru konverzie potenciálnych zákazníkov v podnikoch až o 75 %.

Mobilné responzívne webové stránky

Na celom svete sa polovica všetkého prehliadania internetu uskutočňuje na mobilnom zariadení. Okrem toho viac používateľov nakupuje prostredníctvom mobilných zariadení. To znamená, že váš web musí byť optimalizovaný na jednoduché prezeranie a interakciu prostredníctvom smartfónov a tabletov.

Čítať:  Čo je to pripojený marketing? A ako to využijete?

Toto sa nedeje automaticky. Niektorí tvorcovia webových stránok sú zameraní na webové stránky vhodné pre mobilné zariadenia – Konštantný kontakt je jedným z príkladov.

Dobré mobilné webové stránky sú jednoduché, majú jasné CTA a obsahujú vysokokvalitné obrázky.

Tvorcovia webových stránok a systémy na správu obsahu

Služby na tvorbu webu ako WordPress a Shopify výrazne zjednodušili vytváranie webových stránok bez pokročilých technických znalostí.

To je miesto, kde väčšina ľudí začína proces navrhovania a vytvárania webovej stránky. Každá stránka je v podstate séria kódu a tvorca webových stránok vám umožňuje navrhnúť webovú stránku bez priameho prístupu k tomuto kódu.

Používatelia si vyberajú zo série vopred navrhnutých šablón, ktoré ponúkajú rôzne stupne prispôsobenia.

Tvorcovia webových stránok umožňujú správcom webových stránok nahrávať nový obsah, meniť rozloženie stránky, integrovať formuláre a sociálne kanály a pridávať špeciálne nástroje nazývané doplnky.

Väčšina webových tvorcov sa tiež nazýva systémy na správu obsahu, čo znamená, že môžete písať, upravovať a uverejňovať svoj obsah pomocou jeho rozhrania.

Tu sme zvážili niekoľko najpopulárnejších tvorcov webových stránok:

WordPress

Jedným z najpopulárnejších dostupných tvorcov webových stránok je WordPress.

S nekonečnými možnosťami prispôsobenia a primeranými ročnými nákladmi ponúka WordPress aj veľa možností optimalizácie pre mobilné zariadenia. Aj keď možno budete musieť sem-tam upraviť nejaké HTML, väčšinou je to užívateľsky prívetivé.

Shopify

Pravdepodobne najviac prispôsobiteľný tvorca webových stránok elektronického obchodu, Shopify, má viac ako milión a pol používateľov po celom svete. Má integrovaný platobný systém, čo z neho robí skvelú voľbu pre internetové obchody.

Wix

Wix je dobrou voľbou, ak chcete začať rýchlo a nie ste taký náročný na možnosti prispôsobenia. Aj keď nemá toľko možností organizácie blogov ako WordPress, môže byť dobrou voľbou pre malé podniky, ktoré chcú výklad a niektoré možnosti obsahu.

Squarespace

Všetky šablóny Squarespace sú automaticky vhodné pre mobilné zariadenia a jednoduchý, jasný dizajn obľubujú verejné osobnosti ako Amanda Gorman. Je to tiež lacnejšie ako niektorí konkurenti.

Weebly

Weebly, dobrá voľba pre stránky elektronického obchodu, má intuitívne rozhranie a ponúka obmedzený zážitok zadarmo, pričom úrovne s skromnou cenou ponúkajú ďalšie funkcie. Má skôr sekciu Aplikácie než doplnky, ktoré môžu byť pre používateľov WordPress známejšie.

Technické časti webovej stránky

Zákulisné informácie, ako je hosting, domény a CMS, sú stále dôležité na úplné pochopenie anatómie webovej stránky. Najdôležitejšie komponenty sme pokryli nižšie.

Pluginy

Pluginy sú ako aplikácie, ktoré pridávajú funkcie na váš web. Váš tvorca webových stránok ponúkne ponuku doplnkov kompatibilných s jeho rozhraním. Niektoré sú bezplatné a iné vyžadujú predplatné alebo účet v službe tretej strany.

Doplnky možno nájsť na mnohých častiach webovej lokality a môžu zahŕňať:

 • Tlačidlá zdieľania na sociálnych sieťach
 • Vložené videá
 • E-mailové prihlasovacie formuláre
 • SEO nástroje
 • Podielové počítadlá
 • Generátory vyskakovacích okien

Hosting

Webhosting je v podstate vaša malá časť internetovej nehnuteľnosti, na ktorej staviate svoju webovú stránku. Všetky webové stránky si musia zakúpiť hosting, čo je prenájom priestoru na serveri na ukladanie a publikovanie vášho obsahu.

Rovnako ako nájomné, aj hosting je potrebné každoročne obnovovať. Väčšina tvorcov webových stránok ponúka aj zoznam kompatibilných hostingových služieb.

Doménové meno

Každá webová stránka má jedinečné umiestnenie na internete, ku ktorému sa pristupuje pomocou jej IP adresy. Táto adresa je dlhý rad čísel, takže existuje textová verzia „priateľská k ľuďom“ nazývaná názov domény.

Názov domény sa tiež nazýva webová adresa. Riadi sa štandardným vzorcom:

www
doménové meno
.org, .com, .edu atď.

To by malo čo najjasnejšie vyjadrovať povahu webovej stránky a malo by byť ľahko zapamätateľné a pravopisné.

Napríklad celebrity si často vyberajú svoje vlastné meno ako názov svojej domény. Bežný názov už môže byť použitý alebo ťažko napísateľný názov môže ľuďom sťažiť nájdenie stránky.

Čítať:  Aktualizácia algoritmu Google dnes 23. apríla 2024

URL

URL je skratka pre Uniform Resource Locator a odkazuje na presné umiestnenie danej webovej stránky. Zahŕňa názov vašej domény a konkrétne informácie o stránke.

Názvy domén smerujú používateľov na domovskú stránku lokality. Adresy URL smerujú na konkrétnu stránku na tejto lokalite.

Napríklad, https://www.taylorswift.com/ presmeruje na domovskú stránku oficiálnej webovej stránky Taylor Swift https://store.taylorswift.com/collections/new-merchandise-beach-collection/products/just-a-summer-thing-scrunchies presmeruje na stránku s konkrétnym produktom v obchode danej lokality.

Väčšina tvorcov webových stránok poskytuje určitú kontrolu nad adresou URL. Ak sa ju rozhodnete neprispôsobiť, automaticky sa vygeneruje na základe názvu vašej webovej stránky.

SSL

SSL je skratka pre secure sockets layer a je to typ kódu, ktorý zaisťuje bezpečné šifrovanie medzi serverom a prehliadačom.

To chráni údaje, ktoré prechádzajú medzi týmito dvoma miestami. To bráni útočníkom tretích strán zachytiť údaje zadané do prehliadača pri ich ceste na server. Preto sa odporúča, aby každá stránka žiadajúca o osobné informácie získala certifikát SSL.

Certifikáty SSL sa dodávajú v širokom rozsahu s rôznymi úrovňami ochrany. Certifikáty s vyššou bezpečnosťou sú zvyčajne vyžadované zákonom napríklad pre finančné alebo poisťovacie webové stránky, zatiaľ čo štandardná stránka elektronického obchodu bude mať nižšie bezpečnostné požiadavky.

Cena certifikátu závisí aj od úrovne zabezpečenia, ktorú poskytuje, a väčšina z nich sa musí každoročne obnovovať.

SEO

SEO je skratka pre Search Engine Optimization a je primárnym spôsobom, ako váš web nájdu vyhľadávače (najmä Google).

Väčšina hľadajúcich klikne iba na prvú stránku výsledkov vyhľadávania, takže je dôležité, aby sa vaša stránka javila pre Google ako užitočná.

To sa dosiahne optimalizáciou alebo zahrnutím kľúčových slov do rôznych častí webovej stránky.

Výskum kľúčových slov identifikuje, ktoré kľúčové slová hľadá vaša cieľová skupina. Existuje mnoho nástrojov navrhnutých na vykonávanie výskumu kľúčových slov alebo použitie funkcie prediktívneho vyhľadávania Google je dobrý spôsob, ako nájsť dlhé hľadané frázy, nazývané long-tail kľúčové slová.

Sekcie webovej stránky na optimalizáciu zahŕňajú:

Meta popis: Každá webová stránka má meta popis, ktorý vysvetľuje, o čom stránka je. Váš webový tvorca vám to umožňuje priamo upraviť tak, aby obsahoval dôležité kľúčové slová.

Značka názvu: Zahrňte cieľové kľúčové slová do svojich názvov, aby ste vyhľadávacím nástrojom a čitateľom okamžite ukázali, že toto je téma, ktorú hľadajú.

Značky hlavičky: Použitie správnej kombinácie značiek hlavičky na štruktúrovanie hierarchie tém predstavuje najlepší postup pre publikovanie obsahu na vašej lokalite.

Text tela: Vyhnite sa rozptýleniu kľúčových slov všade, čo poškodzuje vaše hodnotenie Google. Ich rozumné zahrnutie do prvého odseku je tým najstrategickejším spôsobom, ako optimalizovať svoje stránky.

CDN

CDN je skratka pre Content Delivery Network a je definovaná ako sieť serverov umiestnených na rôznych miestach po celom svete.

Účelom CDN je zvýšiť rýchlosť načítania vašej webovej lokality alebo aplikácie hosťovaním vášho obsahu/súborov webovej lokality na serveri, ktorý je najbližšie k používateľovi.

V dôsledku toho môže sieť CDN znížiť mieru odchodov a predĺžiť čas strávený na vašom webe. Obe sú kľúčové pri zlepšovaní celkového výkonu webových stránok.

Príklady sietí CDN zahŕňajú:

 • Cloudflare
 • StackPath
 • KeyCDN

Sitemap

Sitemap je súbor, ktorý obsahuje zoznam všetkých adries URL webovej lokality spolu s užitočnými metadátami o každej webovej adrese.

Ako už názov napovedá, je to v podstate „mapa“ vašej webovej stránky. Táto mapa pomáha prehľadávačom vyhľadávacích nástrojov nájsť a indexovať všetky stránky vášho webu.

Ak vaša webová lokalita obsahuje stránky, ktoré neboli indexované spoločnosťou Google, tieto stránky sa nebudú môcť zobraziť vo výsledkoch vyhľadávania.

V dôsledku toho zohrávajú mapy stránok zásadnú úlohu pri indexovateľnosti vašich webových stránok.

Našťastie väčšina systémov na správu obsahu automaticky generuje mapu webu vašej webovej lokality, takže to nemusíte robiť ručne.

Môžete tiež použiť bezplatný nástroj XML Sitemap Generator od Ahrefs na vytvorenie celej sitemapy vášho webu.

Ako optimalizujete stránky svojich klientov? Radi by sme od vás počuli. Tweetujte nám @seoptimer.

Kliknutím na obrázok nižšie si stiahnete našu infografiku o základných častiach webovej stránky.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE