Väčšina profesionálov dnes obsahuje podpis so svojimi e -mailmi. To dáva príjemcom presne vedieť, s kým komunikujú. Niektoré podpisy sú prispôsobené pre jednotlivcov a iné sledujú formát spoločnosti.

Ak máte záujem dozvedieť sa, ako pridať svoj vlastný podpis na Outlook, ste na správnom mieste. Tento článok vysvetlí všetko, čo potrebujete vedieť.

Ak chcete vytvoriť podpis, ktorý chcete pridať na koniec svojich e -mailov, ako aj vybrať ho ako predvolený podpis, budete radi, keď viete, že ide o relatívne jednoduchý proces. Tu je návod, ako pridať svoj podpis do programu Outlook:

  1. Vyberte „Zostavte a odpovedať“, ktorá vás zavedie na obrazovku e -mailových podpisov.
  2. Kliknite na „Nový podpis“ a uvedte mu meno.
  3. Stlačte „Uložiť.“
  4. V časti „Vyberte predvolené podpisy“, kliknite na svoj novovytvorený podpis a použite ho na nové správy a pre preposielané správy.
  5. Zmenu potvrďte opätovným stlačením tlačidla „Uložiť“.

Po nastavení a uložení podpisu môžete ho prispôsobiť v spodnej časti úpravy tak, aby vyhovovali vašim osobným preferenciám. Máte celý rad možností, ako si prispôsobiť svoj podpis, aby bol pre vašich príjemcov jedinečný. Nezabudnite experimentovať s dostupnými možnosťami, aby bol váš podpis vynikajúci.

Nie všetky možnosti sú prítomné v tomto zozname, takže ich vyskúšajte všetky, aby ste zistili, či vyhovujú vašim preferenciám. Upozorňujeme, že ak ste zmätení o tom, čo ikona predstavuje funkciu, umiestnite sa na ňu, aby sa na ňu objavil kurzor, aby sa na obrazovke objavil názov.

Vložte obrázky vložené

Možno budete chcieť do svojho podpisu pridať logo alebo obrázok spoločnosti. Táto voľba vám umožňuje prechádzať pomocou stiahnutých obrázkov vo vašom zariadení, aby ste ju začlenili do vášho podpisu. Po výbere obrázka a kliknutím na položku „Vložte“, môžete ho zmeniť veľkosť podľa svojich predstáv.

Veľkosť písma a písma

Kliknutím na možnosť Písma sa na obrazovke zobrazí rozbaľovacie pole a zoznam všetkých dostupných písiem. Napravo od možnosti „písma“ je ikona „veľkosť písma“. Klepnutím na toto tlačidlo funkcie sa zobrazí podobný rozbaľovací zoznam a umožní vám zvoliť veľkosť písma vášho podpisu.

Môžete tiež odvážne, kurzívou a zdôrazniť niektoré alebo všetky svoje podpisy. Ak to chcete urobiť, zvýraznite text, ktorý chcete zmeniť, a jednoducho kliknite na tlačidlo funkcie, aby ste dosiahli požadovaný efekt, a zmeny sa zobrazia okamžite.

Naopak, ak chcete urobiť opak a zrušiť niektorý z týchto efektov, stačí zvýrazniť text a znova stlačte požadované tlačidlo funkcie.

Hotkeys:

  • BOLD: CTRL + B
  • Kurzíva: Ctrl + i
  • Podčiarknutie: ctrl + u

Zvýrazniť

Ak chcete zvýrazniť niektoré dôležité informácie o svojom podpise, použite funkciu „zvýraznenie“. Ak chcete zvýrazniť text, najskôr stlačte šípku nadol napravo od tlačidla „zvýraznenie“ funkcie a vyberte farbu, ktorú chcete použiť. Potom pretiahnite kurzor cez text, ktorý chcete zvýrazniť, a stlačte tlačidlo „zvýrazniť“ funkciu.

Po dokončení bude pozadie vybraného textu požadovaná farba, zatiaľ čo farba písma zostane rovnaká.

Vaša farba písma bude vždy automaticky čierna. Ak to chcete zmeniť, stlačte šípku nadol na tlačidle funkcie „Farba písma“, vyberte požadovanú farbu a potom začnite písať svoj podpis. Ak ste už začali písať, zvýraznite zadaný text a znova stlačte tlačidlo „Farba písma“ a farba písma sa zmení.

Čítať:  Oprava: Príspevok LinkedIn sa po odoslaní nezobrazuje alebo zmizne

Obidve tieto funkcie môžete použiť na vytvorenie jedinečne zafarbeného a pútavého podpisu.

Ak chcete vytvoriť zoznam odrážok alebo pridať číslovaný zoznam pre informácie o skratkach, stlačte tlačidlá zodpovedajúcich funkcií. Ak už sú vaše informácie prítomné, zvýraznite text a v prípade potreby stlačte tlačidlo „Enter“ na klávesnici, aby ste rozdelili informácie a do svojho zoznamu pridali guľky alebo čísla.

Hotkeys:

  • Gralet body: Ctrl +
  • Číslovanie: Ctrl + /

ZASTAVENIE Zľava alebo doprava

Pomocou týchto funkčných tlačidiel posuniete váš text bližšie alebo ďalej od ľavého okraja na obrazovke. Ak chcete využiť túto funkciu, stačí zvýrazniť text, ktorý by ste chceli presunúť, a stlačením tlačidla „Venujte sa doprava“, aby ste presunuli text niekoľko priestorov doprava. Naopak, ak chcete, aby bol váš text bližšie k ľavému okraju, stlačte „Zasadnutím vľavo“.

Citovať

Táto funkcia pridáva riadok štýlu citácie na zvýraznený text, aby vynikol konkrétne informácie, či už zopakujú dôležité informácie od seba alebo od niekoho iného. Ak chcete vykonať túto funkciu, zvýraznite text, ktorý chcete citovať, a stlačte tlačidlo funkcie „Citát“.

Tieto tri možnosti presunú všetok text na oboch strán alebo do stredu obrazovky, aby vyhovovali vašim preferenciám. This can be useful for several reasons, but center or right aligning can be more aesthetically pleasing than the default left alignment.

Stlačením jedného tlačidla funkcie automaticky zarovná váš text bez toho, aby ste museli čokoľvek zvýrazniť.

Čítať:  "Nemôžete poslať správu tomuto účtu"

Pridajte alebo odstráňte hypertextový odkaz

Pridajte odkaz do svojho podpisu zvýraznením textu a stlačením tlačidla „Hypertext“. Odtiaľto musíte zadať alebo prilepiť adresu URL do poľa, ktorá sa zobrazí, a kliknutím na „OK“ vloží svoj odkaz. Budete vedieť, že je to úspešné, pretože text bude teraz podčiarknutý modrou farbou.

Nátlak:

Ak chcete odstrániť svoj hypertextový odkaz, zvýraznite modrý podčiarknutý text, stlačte 3 bodky (…) v pravom dolnom rohu úpravy a kliknite na „Odstrániť hypertextový odkaz“.

Univo a opakovať

Znížte svoju poslednú akciu stlačením 3 bodiek (…) a kliknutím na tlačidlo „Zrušenie“.

Naopak, ak sa to stalo náhodou, mali by ste stlačiť tlačidlo „Redo“, ktoré sa nachádza vpravo od klávesu „Zrušenie“.

Výmena

Stlačením tohto tlačidla prinesie rozbaľovací zoznam možností zmeny zvýrazneného alebo budúceho písomného textu do určitého prípadu. Zahŕňa to „malé písmená“, „veľké písmená“, „kapitalizovať každé slovo“ a predvolený „prípad vety“.

Po dokončení prispôsobenia podpisu nezabudnite stlačiť tlačidlo Uložiť, aby ste uložili svoje zmeny.

Tipy a osvedčené postupy na vytváranie efektívnych podpisov na programe Outlook

Akonáhle je váš podpis pripravený pridať do budúcej korešpondencie, uistite sa, že váš hotový produkt je vhodný pre situáciu alebo príjemcu, ktorého kontaktujete. Tu je niekoľko tipov a osvedčených postupov na vytvorenie efektívneho podpisu spoločnosti Outlook.

Keep your signature concise and to the point. Používajte iba jeden obrázok relevantný obrázok a vyhnite sa pridaniu príliš veľkého množstva textu alebo vaši príjemcovia môžu prehliadnuť vašu tvrdú prácu.

V prípade podpisu založeného na podnikaní uchovajte svoje informácie do značnej miery obmedzené na vaše meno, titul, titul spoločnosti, logo spoločnosti a kontaktné informácie, aby ste si udržali profesionálny vzhľad na svoje e-maily.

Čítať:  11 opráv pre stav WhatsApp, ktorý sa nenahráva, nefunguje alebo sa nedá odoslať

Používajte konzistentnú značku

Pri zastupovaní spoločnosti sa držte rovnakých písiem a farieb, aby ste zostali rovnomerné so svojou identitou.

Ak vlastníte svoju vlastnú firmu alebo používate osobný e -mail, môžete zahrnúť svoje zámená, ako vysloviť svoje meno, odkazy na vaše sociálne médiá alebo akékoľvek ďalšie kľúčové informácie, ktoré umožňujú vašim príjemcom, aby vás lepšie spoznali.

Outlook vám umožňuje vytvoriť toľko podpisov, koľko by ste chceli, ale stlačením „Nového podpisu“ na obrazovke „Zloženie a odpoveď“. Vytvorte podpis konkrétne prvýkrát, keď niekomu pošlete e -mail, aby ste vedeli, kto ste. Prípadne môžete mať aj skrátený podpis pre odpovede a preposielané správy pre ľudí, s ktorými ste už oboznámili.

Konkrétne podpisy môžete priradiť v rozbaľovacích ponukách „Nové správy“ a „odpovede/dopredu“ v rámci obrazovky „Compose and Reagte“ na programe Outlook.

Otestujte svoje podpisy

Pošlite testovacie e -maily pre seba alebo kolegov, aby ste sa uistili, že sa váš podpis objaví podľa očakávania a že akékoľvek hypertextové odkazy fungujú správne.

Creating a signature on Outlook is an easy process that gives a professional touch to your emails. Ešte lepšie je, že existujú možnosti prispôsobenia na vytvorenie dobre navrhnutého podpisu v programe Outlook a pridanie ďalšej vrstvy sofistikovanosti do vašej elektronickej korešpondencie. Experiment with the custom options available to make a professional and memorable signature to leave a lasting impression on your recipients.

Už ste niekedy pridali podpis v programe Outlook? Ak áno, použili ste niektoré z možností prispôsobenia uvedené v tomto článku? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE