[3 Best Ways] Vidíte, či má niekto viacero účtov na Instagrame?

Odpoveď na „vidíte, či má niekto viacero účtov na Instagrame?“ je dosť komplikované. Hlavným dôvodom je absencia akejkoľvek špecifickej funkcie. Keďže Instagramu chýba vyhradené tlačidlo alebo niečo na detekciu viacerých účtov, ľudia často považujú kontrolu, či používateľ nemá viacero účtov, za nemožné. No nie je to tak.

Instagram je sociálna sieť na zdieľanie fotografií a videí, kde môžete upravovať a odovzdávať fotografie a krátke videá. Kedysi bola populárna iba u tínedžerov a stala sa jednou z najrozšírenejších sociálnych sietí na svete. Hoci jadro spočíva na schopnostiach zdieľania médií, platforma zaznamenala v priebehu rokov značný vývoj. Rastúca popularita spolu so značným prechodom núti používateľov využívať výhody rôznymi spôsobmi.

Spomedzi mnohých chodníkov je prevádzka na viac ako jednom instagramovom účte najbežnejším spôsobom, ktorý používateľom pomáha flexibilne vyskúšať rôzne veci. Umožňuje vám však táto mimoriadne populárna a trendová platforma sociálnych sietí zistiť, či tam má niekto viacero účtov? Nie, nie, ale ja áno! Nepripúšťam to, ale mám pre vás pár trikov, ktoré by vám mohli pomôcť.

Teraz som si istý, že viete, že toto je správna destinácia na nájdenie odpovede na otázku, či niekto má viacero účtov na Instagrame a koľko účtov na Instagrame môžem mať ja.

V tomto blogovom príspevku vás podrobne prevediem otázkou môžete vidieť, či má niekto viacero účtov na Instagrame a všetko, čo s tým súvisí. Takže bez toho, aby sme strácali čas, začnime.

Tablet Obsahu

Koľko účtov na Instagrame môžem mať?

Predtým, ako sa ponoríte do hĺbky, môžete zistiť, či má niekto viacero účtov na Instagrame, je dôležité vedieť, či Instagram umožňuje mať viacero účtov.

Našťastie vám Instagram umožňuje žiť svoj spoločenský život s viac ako jedným účtom. Instagram si teraz môžete užívať až s piatimi rôznymi účtami. A viete čo je zaujímavejšie? Účty môžete ľahko prepínať bez problémov s odhlásením!

Instagram vám však stále neumožňuje vytvoriť si viac ako jeden účet na jednej e-mailovej adrese. Každý váš účet musí mať individuálnu e-mailovú adresu.

Teraz, keď viete, že si môžete užiť viacero účtov na Instagrame bez toho, aby ste museli robiť nejaké ďalšie problémy, poďme sa pozrieť na to, ako vytvoriť účty na Instagrame a ako ich spravovať.

Vidíte, či má niekto viacero účtov na Instagrame?

Odpoveď na otázku „vidíte, či má niekto viacero účtov na Instagrame? nie je ani ÁNO, ani NIE. Viem, že to znie dosť komplikovane; bohužiaľ, je!

Instagram nemá žiadnu funkciu, ktorá ukazuje, či má niekto viacero účtov na Instagrame. Ale keďže to Instagram neumožňuje, neznamená to, že to v žiadnom prípade nie je možné. Pripravil som niekoľko spôsobov, ktoré vám môžu pomôcť zistiť, či má niekto na Instagrame viacero účtov.

Spôsoby, ktoré tu popíšem, však nie sú zaručenou odpoveďou na otázku „ako zistiť, či má niekto viacero účtov na Instagrame? Oplatí sa ich však vyskúšať.

1. Vyhľadajte ich meno

Prvým a najjednoduchším spôsobom, ako zistiť, či má niekto viacero účtov na Instagrame, je vyhľadať jeho meno. Ak má tento používateľ viacero účtov a všetky pod jeho skutočným menom, všetky ich ľahko nájdete.

Táto metóda však nebude vždy fungovať, pretože nie všetci používatelia vytvoria všetky svoje účty na Instagrame so svojimi skutočnými menami.

Čítať:  Váš 10-krokový affiliate marketingový plán na zvýšenie vašich ziskov v roku 2024

2. Pozrite sa na ich sledovateľov a sledovateľov

Všetky účty niekoho môžete ľahko nájsť, ak ich má všetky pod skutočným menom. Vidíte však, či má niekto viacero účtov na Instagrame a všetky pod rôznymi menami? Áno, ak je ich profilový obrázok ich skutočným obrázkom alebo akýmkoľvek obrázkom s nimi spojeným (obrázok ich obľúbenej fiktívnej postavy, obľúbené jedlo atď.).

Môžete prejsť na ich hlavný účet a prechádzať zoznamom ich sledovateľov a nasledovníkov. Ak sledovali alebo sledujú svoje ďalšie účty, čo pravdepodobne sú, môžete ich ľahko nájsť z ich profilového obrázka.

Toto je jeden z najlepších spôsobov, ako odpovedať na otázku „Môžete vidieť, či má niekto viacero účtov na Instagrame“

3. Skontrolujte ich bio

Môžete zistiť, či má niekto viacero účtov na Instagrame, keď si pozriete jeho životopis? Áno môžeš! Mnoho používateľov uvádza svoje ďalšie účty na Instagrame v životopise svojho hlavného účtu na Instagrame.

Jediné, čo musíte urobiť, je vyhľadať ich hlavný účet, ktorý má zvyčajne ich skutočné meno, a prezrieť si životopis tohto účtu. Ak vo svojom životopise uviedli svoje ďalšie účty, môžete si ich jednoducho zobraziť.

Toto boli možné metódy „ako zistiť, či má niekto viacero účtov na Instagrame? Môžete vyskúšať všetky tieto 3 metódy; Dúfam, že jeden z nich bude pre vás fungovať a uspejete vo svojom poslaní zistiť, či má vaša požadovaná osoba viacero účtov.

Ako vytvoriť účet na Instagrame

Či už používate Instagram na svojom smartfóne alebo počítači, môžete si jednoducho vytvoriť účet na Instagrame. Tu je postup, ako si pomocou zariadenia vytvoriť nový účet Instagram.

Vytvorte si účet Instagram pomocou počítača:

 1. OTVORENÉ Instagram.com
 2. Vyplňte svoju emailovú adresu.
 3. Vytvorte si používateľské meno a heslo. Prípadne si môžete vytvoriť svoj účet pomocou Facebooku.
 4. Ak to robíte prostredníctvom e-mailu, musíte sa zaregistrovať; na Facebooku sa však stačí prihlásiť.

Vytvorte si účet Instagram pomocou systému iOS alebo Android:

 1. Stiahnite si aplikáciu Instagram do svojho smartfónu.
 1. Klepnite na možnosť registrácie. Registrovať sa môžete buď pomocou e-mailu alebo telefónneho čísla.
 2. Vytvorte si používateľské meno a heslo pre svoj účet a vyplňte informácie o svojom profile. Alebo si jednoducho vytvoríte svoj profil cez Facebook.
Čítať:  Ako zobraziť zablokované účty na Instagrame

Teraz mi dovoľte analyzovať situáciu, v ktorej sa nachádzate. Vytvorili ste si viacero účtov na Instagrame, no neviete, ako ich spravovať. Ako som už spomenul, tento článok obsahuje všetko, čo súvisí s tým, ako zistiť, či má niekto viacero účtov na Instagrame a koľko účtov na Instagrame môžem mať, takže sa pozrime na to, ako môžete spravovať viacero účtov na Instagrame.

Správa viacerých účtov na Instagrame

Môžete si vychutnať jednoduché prepínanie medzi účtami Instagram na vašom smartfóne vykonaním týchto krokov:

 1. Vezmite telefón a spustite aplikáciu Instagram.
 2. Stlačte ikonu svojej profilovej fotky v pravom dolnom rohu obrazovky.
 3. Klepnite na svoje používateľské meno v hornej časti obrazovky.
 4. Vyberte účet, ktorý chcete použiť.

To je všetko! Medzi účtami môžete prepínať pomocou týchto 4 jednoduchých a jednoduchých krokov.

Odstráňte účet Instagram z aplikácie

Teraz, keď poznáte odpovede na otázku, koľko účtov na Instagrame môžem mať?, Ako si vytvoriť nový účet na Instagrame? a ako spravovať viacero účtov na Instagrame? Pozrime sa, či sa nudíte z jedného z vašich účtov na Instagrame alebo z akéhokoľvek iného dôvodu chcete jeden zo svojich účtov odstrániť, tak ako to urobiť?

Ktorýkoľvek zo svojich účtov Instagram, či už verejný alebo súkromný, môžete odstrániť podľa týchto krokov:

 1. Klepnite na ikonu svojho profilového obrázku v pravom dolnom rohu.
 2. Klepnite na tri rovnobežné čiary v pravom hornom rohu a potom klepnite na nastavenie.
 3. Stlačte tlačidlo Prihlasovacie údaje.
 4. Klepnite na tri bodky „…“ vedľa účtu, ktorý chcete odstrániť.
 5. Nakoniec klepnite na Odstrániť.

Majte na pamäti, že iba odstraňujete účet z aplikácie. Účet sa neodstráni z platformy a stále je prihlásený na ostatných zariadeniach, na ktorých bol predtým.

Teraz zhrňme časť „Koľko účtov na Instagrame môžem mať? a poďme ďalej, môžete vidieť, či má niekto viacero účtov na Instagrame? Ak áno, ako potom zistiť, či má niekto viacero účtov na Instagrame?

Čítať:  Ako hromadne archivovať príspevky na Instagrame

Často kladené otázky – Môžete vidieť, či má niekto viacero účtov na Instagrame

1. Môžem zlúčiť svoje účty na Instagrame?

Bohužiaľ, nemôžete zlúčiť svoje údaje, sledovateľov alebo účty na Instagrame. Najbližšie, čo môžete dosiahnuť, je opätovné uverejnenie rovnakých obrázkov na oboch účtoch a sledovanie rovnakých používateľov.

2. Môžem si vytvoriť viac ako jeden účet na Instagrame pomocou rovnakého telefónneho čísla?

Instagram neumožňuje vytvoriť dva účty s rovnakým telefónnym číslom alebo e-mailovou adresou.

3. Môžem skryť niektorého z mojich sledovateľov na Instagrame?

Nie, na Instagrame nemôžete skryť žiadneho zo svojich sledovateľov. Každý, kto vás sleduje, bude sedieť v zozname vašich sledovateľov a nemôžete ho skryť. Jediné, čo môžete urobiť, je odstrániť ich zo svojho účtu.

4. Ako vidieť niekoho sledovateľov a zoznam sledovaných osôb bez toho, aby ste ich sledovali?

Ak chcete vidieť sledovateľov a zoznam sledovateľov verejného účtu, nie je v tom žiadna veľká veda. Môžete jednoducho prejsť na ich účet a klepnúť na „nasledovníkov“, aby ste videli sledovateľov a podobne na “nasledujúce“, aby videli všetkých, ktorých sledujú.

Ak je však ich účet súkromný, musíte ich sledovať, aby ste videli ich sledovateľov a zoznam sledovateľov. Kým neprijmú vašu žiadosť o sledovanie, nemôžete vidieť ich sledovateľov ani používateľov, ktorých sledujú. Keď prijmú vašu žiadosť, postup je rovnaký ako pri zobrazení sledovateľov a nasledujúceho zoznamu verejných účtov.

Môžete vidieť, či má niekto viacero účtov na Instagrame: Odpovedané

Áno, pred čítaním tohto článku ste pravdepodobne blúdili po celom internete a hľadali odpoveď na otázku, či má niekto viacero účtov na Instagrame? A ako zistiť, či má niekto viacero účtov na Instagrame? Ale keď sa rozhodnete a prečítate celý tento zápis, som si istý, že tento dotaz nebudete musieť znova hľadať.

A tým som už odpovedal: „Môžete vidieť, či má niekto viacero účtov na Instagrame.“

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE