3 spôsoby, ako zmeniť používateľské meno alebo zobrazované meno na Discord

Výber používateľského mena pre nový účet Discord môže byť únavný. Niekedy si narýchlo vytvoríte používateľské meno bez toho, aby ste o tom dlho premýšľali, len aby ste si uvedomili, že to nie je to, čo ste chceli. Ak chcete zmeniť svoje používateľské meno, ale mýlite sa medzi používateľským menom a zobrazovaným menom, môžu znieť podobne. Existujú však rozdiely medzi používateľským menom Discord a zobrazovaným názvom; Disocrd nedávno vydal aktualizáciu, aby zmiernil zmätok. Táto komplexná príručka bude diskutovať o rozdieloch a poskytne podrobné pokyny na zmenu používateľského mena a zobrazovaného mena na Discord.

Rozdiel medzi používateľským menom Discord a zobrazovaným menom

Používateľské meno Discord – Používateľské meno je jedinečná identita používateľa, ktorú je potrebné nastaviť pri vytváraní nového účtu Discord v službe Discord. Ktokoľvek vás môže nájsť pomocou tohto používateľského mena v službe Discord na interakciu s vaším účtom.

Čítať:  Samsung vyvíja GDDR6 DRAM s rýchlosťou 24 Gb/s pre grafiku

Zmeniť používateľské meno Discord, zobrazované meno, prezývku

Zobrazovaný názov nesúladu – Zobrazovaný názov je viditeľný pre ostatných pri interakcii s nimi na serveri. Na zobrazenie môžete použiť svoje skutočné meno, takže každý, kto vás vyhľadá pomocou vášho používateľského mena, si môže byť istý, že ste to vy. Zobrazovaný názov podporuje pridávanie medzier, na rozdiel od používateľského mena.

Nové zmeny používateľského mena a zobrazovaného mena na Discord

Roky nám nezhody bránili vo výbere zobrazovaného názvu pre náš účet. Discord na koniec automaticky pridá štvorciferný číselný kód, aby sa vytvoril jedinečný zobrazovaný názov. Toto nie je intuitívne, keď chcete niekomu povedať svoje používateľské meno, pretože mu musíte povedať aj číslicu čísla.

Možno si však tieto štyri číslice nepamätáte, pretože Discord ich náhodne pridal do vášho používateľského mena. To je dôvod, prečo Discord ustúpil od týchto štyroch číslic a oddelil používateľské meno od zobrazovaného mena. Teraz si môžete vybrať svoje jedinečné zobrazované meno oddelené medzerami.

Ako zmeniť používateľské meno a zobrazované meno na Discord

Či už ide o staré používateľské meno, ktorého sa chcete z akéhokoľvek dôvodu zbaviť alebo zmeniť. Spomenuli sme podrobného sprievodcu zmenou používateľského mena Discord a zobrazovaného mena na vašom smartfóne alebo počítači.

Zmena používateľského mena Discord na počítači

Discord zjednodušil zmenu používateľského mena na počítači pomocou aplikácie Discord a dá sa jednoducho zmeniť v nastaveniach účtu. Postupujte podľa týchto krokov a urobte to isté vo svojom profile Discord.

Čítať:  [Working] 13 spôsobov, ako opraviť iPhone Hotspot sa automaticky vypína

1. Otvor Nesúlad aaplikáciu na pracovnej ploche.

2. Kliknite na Tlačidlo Nastavenia pre prístup k nastaveniam účtu v spodnej lište.

Zmeniť používateľské meno Discord, zobrazované meno, prezývku

3. V časti Nastavenia účtu kliknite na položku tlačidlo Upraviť vedľa užívateľské meno.

Zmeniť používateľské meno Discord, zobrazované meno, prezývku

4. Zadajte nové používateľské meno a aktuálne heslo Discord.

Zmeniť používateľské meno Discord, zobrazované meno, prezývku

5. Kliknite na hotový tlačidlo na uloženie zmien.

Musíte vyriešiť captcha; potom sa používateľské meno zmení.

Zmena používateľského mena Discord na smartfóne

Ak používate Discord na svojom smartfóne, pokyny sa môžu mierne líšiť od PC aplikácie. Napriek tomu je to veľmi jednoduché, ak chcete zmeniť používateľské meno Discord prostredníctvom mobilnej aplikácie na vašom smartfóne. Postupujte podľa pokynov krok za krokom.

1. Otvorte aplikáciu Discord (Android, iOS) a klepnite na profilový obrázok v pravom dolnom rohu.

2. Klepnite na účtu otvorte nastavenia účtu z ponuky.

Zmeniť používateľské meno Discord, zobrazované meno, prezývku

3. Klepnite na Používateľské meno na otvorenie editora.

Zmeniť používateľské meno Discord, zobrazované meno, prezývku

4. Zadajte nové používateľské meno a klepnite na Uložiť tlačidlo v pravom hornom rohu.

5. Zadajte heslo svojho účtu a potvrďte klepnutím na hotový tlačidlo.

Proces overenia je podobný ako v aplikácii pre PC; Ak chcete zmeniť používateľské meno, musíte zadať svoje aktuálne heslo Discord. Môžete byť tiež požiadaní o vyriešenie Captcha, aby ste úspešne zmenili používateľské meno na Discord.

Zmena zobrazovaného názvu na počítači alebo smartfóne

Kroky na zmenu zobrazovaného mena sú podobné ako pri používateľskom mene. Musíte sa dostať do nastavení účtu na pracovnej ploche alebo v aplikácii smartfónu; tam môžete zmeniť zobrazovaný názov. Jediný rozdiel je v tom, že pri zmene zobrazovaného mena sa nevyžaduje overenie heslom, ktoré sa okamžite zmení.

Čítať:  Ako resetovať powerbanku?

Zmeniť používateľské meno Discord, zobrazované meno, prezývku

Zmena prezývky Discord

Prezývka je ďalší spôsob, ako zobraziť vlastný názov pri interakcii so serverom. Podobne ako v skutočnom živote, keď máte viacero kruhov priateľov, pre každý kruh máte rôzne prezývky. V Discord si tiež môžete vybrať jedinečnú prezývku pre konkrétny server. Prezývku môžete jednoducho zmeniť v nastaveniach profilu. Pozrite si postup krok za krokom na zmenu prezývky na Discord.

1. OTVORENÉ Nesúlad a prejdite na server kde si chcete zmeniť prezývku.

2. Kliknite na Názov servera otvoriť Nastavenia servera a vyberte Upraviť server Profil.

Zmeniť používateľské meno Discord, zobrazované meno, prezývku

3. Na ďalšej stránke zadajte požadované prezývka pre daný server a kliknite Uložiť zmeny.

Zmeniť používateľské meno Discord, zobrazované meno, prezývku

4. Vaša prezývka bude na tomto serveri zmenená.

Upozorňujeme, že nie všetky servery vám umožňujú vybrať prezývku pre daný server. Úplne to závisí od toho, či to modul povolil na svojom serveri. Prezývka servera bude sivá a nebudete ju môcť upraviť.

často kladené otázky

Otázka: Aký je rozdiel medzi používateľským menom pre nezhodu a zobrazovaným menom?

Používateľské meno Discord je jedinečné a používa sa na registráciu a prihlásenie do vášho účtu. Zobrazovaný názov je názov, ktorý sa zobrazuje na rôznych diskordových serveroch a chatoch. Prečítajte si viac rozdielov medzi používateľským menom a zobrazovaným menom vyššie v článku.

Otázka: Ako zmeniť používateľské meno na Discord?

Používateľské meno Discord môžete jednoducho zmeniť v nastaveniach používateľského účtu. Pokyny krok za krokom sú uvedené vyššie v tomto článku.

Čítať:  19 najlepších spôsobov, ako zarobiť peniaze, keď spíte

Otázka: Čo je prezývka na Discord serveroch?

Prezývka je užívateľom definovaný názov, ktorý sa objaví pri interakcii s konkrétnym serverom. Prezývku pre každý server je možné nastaviť individuálne. Prečítajte si, ako zmeniť svoju prezývku na ľubovoľnom serveri Discord vyššie.

Zabaliť sa

Teraz poznáte rozdiel medzi používateľským menom Discord, zobrazovaným menom a prezývkou vášho účtu Discord. Nová aktualizácia Discord uľahčila výber jedinečného používateľského mena pre váš účet. Tým sa tiež odstráni možný zmätok ľudí pri výbere nového používateľského mena alebo zobrazovaného mena pre nový účet Discord.

Prečítajte si tiež:

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE