3 spôsoby prehrávania zvuku z dvoch aplikácií naraz v systéme Android

Na počítači môžete prehrávať zvuk z viacerých aplikácií súčasne, čo je vynikajúce pri multitaskingu. Na druhej strane, smartfóny majú iba jeden zvukový stream pre médiá, čo môže byť problém, ak chcete z nejakého dôvodu prehrávať zvuk z dvoch aplikácií súčasne. Povedzme, že sledujete nejaké video, hráte hru alebo počúvate hudbu, a keď príde hlasová správa alebo video správa, budete musieť vypnúť jednu aplikáciu, aby ste mohli počúvať zvuk z inej. V tomto čítaní budeme diskutovať o tom, ako prehrávať zvuk z dvoch aplikácií súčasne v systéme Android.

Ako prehrávať zvuk z dvoch aplikácií naraz v systéme Android?

Občas, pri hraní hier pre viacerých hráčov, ak chcete hrať hudbu na pozadí. Smartfón však umožňuje prehrávať zvuk súčasne iba jednej aplikácii. Máme pre vás niekoľko riešení a riešení na prehrávanie zvuku z dvoch aplikácií naraz na vašom smartfóne.

Metóda 1 – Prehrávanie zvuku z dvoch aplikácií naraz na telefónoch Samsung Galaxy

Samsung má v obchode Galaxy Store aplikáciu, ktorá rozširuje nastavenia zvuku vášho telefónu. Aplikácia s názvom SoundAssistant dokáže okrem niekoľkých ďalších funkcií súvisiacich so zvukom vytvoriť v telefóne zvuk z viacerých aplikácií.

Čítať:  4 spôsoby, ako zastaviť vysielanie upozornení na spam na Instagrame

1. Nainštalujte Aplikácia SoundAssistant a otvorte ho.

2. Teraz prejdite nadol v hlavnej ponuke a nájdite „MultiSound“ a klepnite na text namiesto prepínača vedľa neho.

prehrávanie zvuku z dvoch aplikácií na Samsung

3. Povoliť Všetky aplikácie prepnite, ak chcete zvuk zo všetkých aplikácií súčasne. Alebo môžete vyberte aplikácie že chcete súčasne prehrávať zvuk.

prehrávanie zvuku z dvoch aplikácií na Samsung

Prvá možnosť je lepšia, ak chcete prehrávať skladby a zároveň robiť iné veci zahŕňajúce zvuk. Druhá možnosť je však flexibilnejšia, keďže funguje s akoukoľvek aplikáciou.

Metóda 2 – Prehrávanie zvuku z dvoch aplikácií naraz na smartfóne Xiaomi

MIUI od Xiaomi má túto funkciu, ktorá vám umožní súčasne prehrávať zvuk z dvoch aplikácií. Ak vlastníte smartfón Xiaomi, môžete túto funkciu využiť nasledovne:

1. Otvor nastavenie aplikáciu vo vašom smartfóne Xiaomi.

2. Nájdite Zvuk a vibrácie a klepnutím ju otvorte.

3. Tu vyberte Zvukový asistent možnosť zo zoznamu.

prehrávanie zvuku z dvoch aplikácií na xiaomi

4. Teraz povoľte Povoliť viacero zvukov prepnúť.

prehrávanie zvuku z dvoch aplikácií na xiaomi

Po dokončení môže váš telefón prehrávať zvuk z rôznych aplikácií súčasne. Okrem toho sa pri každom prehrávaní zvuku dvoch aplikácií naraz zobrazí malé kontextové okno, pomocou ktorého budete môcť spravovať úroveň hlasitosti oboch aplikácií.

Metóda 3 – Prehrávanie hudby súčasne pri hraní hier

Poweramp je výkonný hudobný prehrávač pre Android s mnohými funkciami pre hudobných nadšencov. Tento hudobný prehrávač vám umožňuje prehrávať miestnu hudbu na pozadí, dokonca aj počas hrania hry.

1. Stiahnite si a nainštalujte Aplikácia Poweramp Music Player z obchodu Google Play.

Čítať:  3 spôsoby, ako naskenovať akýkoľvek čiarový kód alebo QR kód na iPhone

2. Otvor Aplikácia Poweramp a choďte do nastavenie Ponuka.

3. Ísť do Audio > Audio Focus a vypnite „Krátka zmena zamerania zvuku“.


Teraz môžete prehrávať hudbu a minimalizovať prehrávač, aby ste otvorili inú aplikáciu. Hudba bude hrať na pozadí bez ohľadu na to, koľko aplikácií otvoríte alebo na ktoré prepnete.

Špeciálne na tento účel existuje špeciálna aplikácia, tzv SoundAura. Táto aplikácia prehráva iba offline súbory a naďalej ich prehráva na pozadí. Môžete prepínať medzi rôznymi aplikáciami, ale táto aplikácia prehráva hudbu, kým ju nezastavíte. Jedinou nevýhodou je, že táto aplikácia nie je v Obchode Play; musíte aplikáciu načítať z vyššie uvedeného odkazu.

často kladené otázky

Otázka: Môžem prehrávať zvuk z dvoch aplikácií naraz?

Áno, telefóny Samsung a Xiaomi majú špeciálnu funkciu, ktorá vám umožňuje prehrávať zvuk z dvoch aplikácií súčasne. Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, skontrolujte vyššie uvedené metódy.

Otázka: Ako môžem na telefóne prehrávať hudbu na pozadí?

Prehrávač hudby Poweramp vám umožňuje prehrávať hudbu na pozadí v telefóne pri používaní akejkoľvek inej aplikácie. Môžete tiež použiť Spotify alebo iné služby streamovania hudby.

Zabaliť sa

To nás privádza na koniec tohto článku, kde sme diskutovali o tom, ako súčasne prehrávať zvuk z dvoch aplikácií na vašom Androide. Dá sa použiť na hranie obľúbenej hry bez prerušenia hudby. Zostaňte naladení na GadgetToUse, kde nájdete ďalšie tipy a triky a pozrite si tie, ktoré sú prepojené nižšie.

Čítať:  3 spôsoby, ako odstrániť svoje videá YouTube

Mohlo by vás zaujímať:

Môžete nás tiež sledovať pre okamžité technologické novinky na Google News alebo ak chcete získať tipy a triky, recenzie smartfónov a gadgetov, pripojte sa GadgetsToUse Telegram Group alebo sa prihláste na odber najnovších recenzií videí GadgetsToUse Youtube Channel.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE