4 najlepšie Drag & Zrušte tvorbu stránok WordPress na rok 2024

Ak používate WordPress, už chápete, aké dôležité sú dobrí tvorcovia stránok. Umožňujú vám prevziať plnú kontrolu nad rozložením stránok, spravovať prvky lokality ako moduly drag and drop a dokonca upraviť hlavičku a pätu webovej stránky.

Bez dobrého tvorcu môžete upravovať iba riadky a stĺpce v tele stránky svojho webu WordPress a vykonávať minimálne úpravy jeho hlavičky a päty.

S nimi môžete vytvárať skvelé webové stránky bez akýchkoľvek znalostí kódovania alebo dizajnu. V závislosti od vašich potrieb vám to ušetrí čas alebo peniaze. Poďme si vysvetliť ako.

Normálne trvá vývojárom webových stránok stovky hodín, kým sa naučia základy vývoja webových stránok, ale s tvorcami stránok si môžete vytvoriť kompletnú webovú stránku od nuly za pár hodín.

Možno ste vlastníkom malej firmy a chcete si najať niekoho, kto vám vytvorí webovú stránku na mieru? V takom prípade je dobré vedieť, že skvelí tvorcovia webových stránok môžu stáť aj 50 dolárov. To je celkom výhodná ponuka, pretože získanie vlastnej webovej stránky pre malé firmy zvyčajne začína na 3 000 USD, pričom mnohé vlastné stránky dosahujú 50 000 dolárov alebo viac.

Ak vezmeme do úvahy toto všetko, môžeme s istotou dospieť k záveru, že doplnky na tvorbu stránok WordPress sú nevyhnutné na vytváranie vlastných návrhov a ich naplnenie úžasne štylizovaným obsahom. V tomto článku sme otestovali a preskúmali všetkých populárnych tvorcov stránok WordPress. Majte na pamäti, že keď si vyberiete nástroj na tvorbu stránok, možno by ste sa ho mali držať, pretože prepínanie môže spôsobiť, že sa stránky budú zrýchľovať alebo spomaliť.

Čítajte ďalej a pozrite si naše možnosti pre 4 najlepších tvorcov stránok roku 2020.

Beaver Builder

Funkcie uvedené na oficiálnych stránkach

Živé úpravy frontendu, podpora krátkych kódov a miniaplikácií, vhodný pre mobilné zariadenia / responzívny, vhodný pre vývojárov, pripravený na preklad, podporuje príspevky, stránky a vlastné typy príspevkov, podpora WooCommerce, odovzdávanie stránok klientom s režimom editora, vyladené a optimalizované pre SEO, viac stránok Schopné, opakovane použiteľné šablóny, ukladanie a opätovné použitie riadkov a modulov, import/export a oveľa viac.

Informácie o cene

Beaver Builder prichádza s 3 cenovými plánmi a sú to:

Štandardný plán stojí 99 dolárov jednorazovo. Dá sa použiť na neobmedzených webových stránkach a zahŕňa všetky prémiové moduly a šablóny.

Pro plán stojí 199 dolárov jednorazovo a obsahuje rovnaké funkcie ako štandardný plán, s pridaním témy Beaver Builder a možnosťou viacerých lokalít.

Plán agentúry stojí 399 USD jednorazovo a zahŕňa všetky funkcie štandardných a profesionálnych plánov, plus pokročilú správu viacerých miest a biele označovanie.

K dispozícii je bezplatná verzia a všetky tri plány sa dodávajú aj s jednoročnou podporou.

Divi Builder

Funkcie uvedené na oficiálnych stránkach

Vytváranie drag & Drop, skutočné vizuálne úpravy, vlastné ovládanie CSS, responzívne úpravy, množstvo možností dizajnu, vložené úpravy textu, ukladanie a správa návrhov, globálne prvky a štýly, vrátenie späť, opätovné vykonanie a revízie, viacnásobný výber a hromadné úpravy, hľadanie & Nahradiť štýly, vstavané split-testovanie, moduly WooCommerce, globálne štýly webových stránok a oveľa viac.

Informácie o cene

Divi Buildervyrobený spoločnosťou Elegant Themes, prichádza iba s dvoma cenovými plánmi:

 • Ročný prístup
 • Doživotný prístup

Ročný prístupový plán stojí 89 USD ročne a zahŕňa tieto funkcie: Prístup k Divi, Extra, Bloom & Monarch, stovky rozložení webových stránok, podpora a možno ho použiť na neobmedzenom počte webových stránok.

Čítať:  Integrácia BigCommerce a WordPress: Váš sprievodca inštaláciou

Plán celoživotného prístupu má cenu 249 USD jednorazovo a zahŕňa pridanie doživotných aktualizácií a doživotnú podporu.

Nie je k dispozícii žiadna bezplatná verzia, ale existuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Elementor

Funkcie uvedené na oficiálnych stránkach

Drag & Drop Editor, 300+ šablón vytvorených dizajnérmi, 90+ miniaplikácií, responzívna úprava, tvorca kontextových okien, tvorca tém, WooCommerce Builder, riadkové úpravy, editor celej lokality, globálny widget, efekty pohybu, globálne vlastné CSS, tvorca kontextových okien, TypeKit Integrácia, 100% odozva, 24/7 prémiová podpora a oveľa viac.

Informácie o cene

Elementor Pro ponúka tri cenové plány:

Osobný plán, ktorého cena je 49 USD ročne za jednu stránku, zahŕňa 50+ miniaplikácií, 300+ šablón, Theme Builder, WooCommerce Builder a jeden rok podpory.

Plán Plus stojí 99 dolárov ročne, prichádza s rovnakými funkciami ako osobný plán a umožňuje vám používať Elementor na 3 rôznych webových stránkach.

Program Expert stojí 199 USD ročne, prichádza s rovnakými funkciami ako Osobný plán a možno ho použiť na 1 000 rôznych webových stránkach.

K dispozícii je aj bezplatná verzia doplnku a všetky platené plány majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Thrive Architect

Funkcie uvedené na oficiálnych stránkach

Okamžité úpravy presunutím myšou, šablóny vstupnej stránky, vopred vytvorené prvky konverzie, mimoriadne flexibilné rozloženia stĺpcov, celkové prispôsobenie písma, štýl každého detailu, dokonalý mobilný zážitok, úpravy reagujúce na mobilné zariadenia, dynamické animácie a akcie, vložené úpravy textu a mnoho ďalších .

Informácie o cene

Thrive Architect prichádza v troch úrovniach:

 • Jednotná licencia
 • 5 Licenčný balík
 • Prosperujúce členstvo

Plán Single License stojí 67 dolárov jednorazovo a je určený len pre jednu webovú stránku. Plán 5 License Pack stojí jednorazovo 97 dolárov a ako už názov napovedá, dá sa použiť na piatich webových stránkach.

Čítať:  11 najlepších nástrojov Cloud Web Scraper & Služby v roku 2024 (bezplatné a platené)

Plán členstva Thrive stojí 228 USD ročne až pre 25 webových stránok a zahŕňa prístup ku všetkým doplnkom a témam z ThriveThemes.

Všetky plány zahŕňajú 334 šablón vstupných stránok a prichádzajú s neobmedzenými bezplatnými aktualizáciami a jednoročnou podporou.

Nie je k dispozícii žiadna bezplatná verzia, ale existuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Porovnanie funkcií

Naučiť sa, ktoré funkcie potrebujete, si vyžaduje čas a prax. Niektoré budú okamžite zrejmé a budú vyhovovať vašej aktuálnej potrebe, ale je dobré plánovať aj do budúcnosti.

Pomocou nižšie uvedenej tabuľky môžete rýchlo zistiť, čo môže byť pre vaše potreby ideálne.

Beaver Builder Divi Builder Elementor Thrive Architect
Živá ukážka ÁNO ÁNO NIE NIE
Bezplatná verzia ÁNO NIE ÁNO NIE
Ceny začínajú od 99 dolárov jednorazovo 89 dolárov ročne 49 dolárov ročne 67 dolárov jednorazovo
Používanie webovej stránky za túto cenu Neobmedzené webové stránky Neobmedzené webové stránky 1 web 1 web
Užívatelsky prívetivý ÁNO ÁNO ÁNO ÁNO
In-line úprava ÁNO ÁNO ÁNO ÁNO
Počet šablón Neuvedený 1198 300+ 334
Podpora produktu 1 rok Počas predplatného Počas predplatného 1 rok
Aktualizácie Neuvedený Počas predplatného Počas predplatného Neobmedzené

Pochopenie dôležitých funkcií

Zbežné pochopenie žargónu používaného v tvorcoch stránok vám pomôže rozhodnúť sa, ktoré potrebujete a bez ktorých sa nezaobídete.

Responzívna úprava znamená, že webová stránka, ktorú vytvárate, sa automaticky prispôsobí rôznym zariadeniam a veľkostiam obrazovky. Znamená to tiež, že tvorca obsahuje ďalšie možnosti na prispôsobenie každej verzie webu samostatne.

Multisite je funkcia, ktorá zaručuje kompatibilitu s WordPress Multisite a umožňuje vykonávať zmeny na viacerých weboch z jedného administračného panela WordPress.

Živé ukážky a bezplatné verzie sú veľmi dôležité, pretože vám umožňujú otestovať staviteľa pred investíciou. Zvlášť dôležité pre napäté rozpočty.

Čítať:  Ako pridať Google AdSense do WordPress

Cena za web by sa malo zvážiť, ak si myslíte, že existuje primeraná šanca, že budete musieť použiť nástroj na vytvorenie niekoľkých webových stránok. Niektorí z týchto staviteľov sa dodávajú s licenciou, ktorá vám umožňuje používať ich bez akýchkoľvek obmedzení.

Užívatelsky prívetivý znamená, že nástroj na tvorbu stránok sa dá ľahko a rýchlo naučiť, nevyžaduje špeciálne znalosti a umožňuje príjemný a intuitívny pracovný postup.

Priama úprava je funkcia, ktorá vám umožňuje pridávať obsah, ako je text, na živú stránku v reálnom čase bez otvárania ďalších okien a prechodu z náhľadu na celú stranu. Všetky naše odporúčania zahŕňajú túto funkciu, pretože veríme, že je nevyhnutnou súčasťou užívateľsky prívetivého pracovného postupu.

Šablóny sú vopred vytvorené rozloženia stránky vytvorené z existujúcich prvkov tvorcu stránok. Čím viac, tým lepšie, pretože vám to umožňuje rýchlo pristupovať k desiatkam návrhov stránok a jednoducho ich naplniť obsahom stránok alebo ich upraviť podľa vašich predstáv.

Podpora produktu by ste nemali podceňovať, pokiaľ ide o tvorcov stránok. Keď sa zoznámite s tvorcom stránok, budete chcieť nastaviť niektoré pokročilé nastavenia, ako je vlastný CSS, čo môže vyžadovať, aby sa zapojil vývojár. Tu prichádza dobrá podpora a pomáha vám vyhnúť sa dodatočným výdavkom, kedykoľvek je to možné.

Ďalšie pozoruhodné zmienky o nástroji na tvorbu stránok

Tu je niekoľko ďalších skvelých tvorcov stránok pre WordPress, ktorí sa nedostali do nášho zoznamu štyroch najlepších:

 • Brizy
 • Themify Builder
 • Kyslík
 • Vizuálny skladateľ
 • WPBakery Page Builder
 • SiteOrigin Page Builder

Všetci vyššie uvedení tvorcovia stránok sú skvelí kandidáti a dôrazne odporúčame, aby ste si ich tiež vyskúšali.

Ušetrite čas a peniaze pomocou vhodného nástroja na tvorbu stránok

Testovanie Nástrojov na tvorbu stránok a výber toho, ktorý vám najlepšie vyhovuje, môže chvíľu trvať, no investícia má obrovskú návratnosť.

Dúfame, že tento článok splní svoj účel a ušetrí vám energiu a peniaze potrebné na testovanie desiatok z nich. Dali sme si záležať na zvýraznení dôležitých funkcií, aby ste sa neuspokojili s tým nesprávnym.

Pevne veríme, že ak vyskúšate tieto štyri nástroje na tvorbu stránok v ich platenej forme, získate najlepší zážitok z funkcií a celkovú spokojnosť s používaním. Toto je najlepší spôsob, ako nájsť ten, ktorý vám vyhovuje, a nakoniec urobiť informované rozhodnutie o kúpe.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE