4 spôsoby, ako opraviť automatické odhlásenie zariadení spojených s WhatsApp

Funkcia prihlásenia na viacerých zariadeniach WhatsApp je obrovským hitom. Umožňuje používateľom prehliadať WhatsApp Messenger na akomkoľvek zo svojich zariadení. Ľudia sa však často stretávajú s problémom, keď sa ich prepojené zariadenia po určitom čase automaticky odhlásia. Ak aj vy čelíte hláseniu „Vaše zariadenia boli odhlásené z dôvodu neočakávaného problému“, táto príručka vám pomôže s rôznymi metódami, ako vyriešiť problém s automatickým odhlásením zariadení prepojených cez WhatsApp. Okrem toho sa môžete naučiť upravovať odoslané správy na WhatsApp.

Ako opraviť automatické odhlásenie zariadení spojených s WhatsApp?

Ako bezpečnostné opatrenie pre funkciu prepojených zariadení WhatsApp po štrnástich dňoch automaticky odhlási neaktívne prepojené zariadenie. Používatelia tiež často hlásia automatické odhlásenie svojich prepojených zariadení z dôvodu neočakávaného problému/chyby. To vytvára nepohodlie pri opakovanom prepájaní vašich zariadení. Našťastie to môžete opraviť pomocou nasledujúcich metód:

Čítať:  Ako reštartovať Chromebook, keď je zamrznutý?

Metóda 1 – Aktualizujte WhatsApp, aby ste získali opravu zabezpečenia

WhatsApp včas vydáva rôzne aktualizácie zabezpečenia na opravu existujúcich problémov a chýb. Následne ho môžete aktualizovať z vyhradeného obchodu vášho smartfónu, aby ste automaticky opravili odhlásenie prepojených zariadení. Tu je to, čo musíte dodržiavať:

1. Prejdite na zoznam WhatsApp na svojom smartfóne Obchod Google Play alebo Apple App Store a klepnite na Aktualizovať.

2. Ak aktualizácia WhatsApp problém nevyriešila, pokračujte ďalšou metódou.

opraviť problém s automatickým odhlásením prepojených zariadení WhatsAppopraviť problém s automatickým odhlásením prepojených zariadení WhatsApp

Metóda 2 – Pripojte sa k beta verzii a opravte problém s automatickým odhlásením zariadení prepojených cez WhatsApp

WhatsApp Beta je testovací program, ktorý pred oficiálnym vydaním prináša experimentálne funkcie a opravy chýb. Ak oficiálna aktualizácia nevyriešila problém s odhlásením z prepojeného zariadenia, môžete sa prihlásiť do programu Beta a získať opravu.

1. Keď ste v programe Beta, odinštalujte existujúci WhatsApp zo svojho zariadenia a nainštalujte ho Aplikácia WhatsApp Beta z obchodu Google Play alebo Apple App Store.

opraviť problém s automatickým odhlásením prepojených zariadení WhatsApp

2. Otvor Prepojené zariadenia kartu a prepojte nové zariadenie s aplikáciou WhatsApp.


Metóda 3 – Skontrolujte internetové pripojenie a znova pripojte svoje zariadenie

Ak je internetové pripojenie na vašom primárnom smartfóne nestabilné alebo nemá niekoľko dní pripojenie, funkcia prepojeného zariadenia môže po určitom čase automaticky odhlásiť pripojené zariadenia. To vám spôsobí ďalšie problémy s opätovným prepojením všetkých zariadení s vaším účtom WhatsApp skenovaním QR kódov, čo zaberie značný čas. Podľa týchto krokov skontrolujte svoje internetové pripojenie a znova prepojte predtým prepojené zariadenia s WhatsApp.

Čítať:  4 spôsoby, ako identifikovať roboty Twitter a falošné účty

1. Otvorte prehliadač na svojom smartfóne a prejdite Rýchlo na meranie rýchlosti vášho internetového pripojenia. Rýchlosť 5-6 Mbps postačuje pre všetky aktivity WhatsApp.

2. Potom spustite WhatsApp na svojom telefóne a klepnite na trojbodový menu v pravom hornom rohu a stlačte Prepojené zariadenia.

3. Klepnite Prepojiť zariadenie a naskenujte QR kód na druhom zariadení, aby ste ho prepojili.


4. Ak používate iPhone, klepnite na nastavenie v pravom dolnom rohu na konfiguráciu Prepojené zariadenia.

opraviť problém s automatickým odhlásením prepojených zariadení WhatsAppopraviť problém s automatickým odhlásením prepojených zariadení WhatsApp

5. Nakoniec klepnite na Prepojiť zariadenie na prepojenie nového zariadenia s vaším účtom WhatsApp v systéme iOS.

opraviť problém s automatickým odhlásením prepojených zariadení WhatsApp

Metóda 4 – Uistite sa, že údaje na pozadí sú povolené

Ak sú pre WhatsApp zakázané povolenia pre údaje na pozadí, po zatvorení aplikácie na primárnom smartfóne sa nemusia synchronizovať údaje s prepojenými zariadeniami. V dôsledku tejto nesprávnej synchronizácie sa WhatsApp automaticky odhlási z pripojeného zariadenia. Ak to chcete opraviť, overte, či sú údaje na pozadí vášho zariadenia povolené pre WhatsApp.

1. Otvorte aplikáciu Nastavenia a klepnite na WhatsApp zo zoznamu nainštalovaných aplikácií.


2. Ísť do Mobilné dáta a Wi-Fi a zapnite prepínač pre Údaje na pozadí.

opraviť problém s automatickým odhlásením prepojených zariadení WhatsApp

3. Ak používate iPhone, prejdite do nastavení WhatsApp a povoľte Obnovenie aplikácie na pozadí.

Automatické odhlásenie z prepojených zariadení WhatsAppAutomatické odhlásenie z prepojených zariadení WhatsApp

často kladené otázky

Otázka: WhatsApp sa automaticky odhlásil na mojom iPhone. Ako to opravím?

Zvyčajne sa to stane, keď existujúca chyba/závada zatvorí WhatsApp, čo vedie k automatickému odhláseniu. Ak chcete problém vyriešiť, prejdite do obchodu Apple App Store a aktualizujte WhatsApp.

Čítať:  Email Analytics: Ako sledovať, čo funguje a čo nie

Otázka: Aktualizácia WhatsApp Odhlásených všetkých mojich prepojených zariadení na Whatsapp. Ako to opraviť?

WhatsApp nedávno zaviedol bezpečnostnú opravu na odstránenie tejto chyby. Aktualizujte aplikáciu alebo prepnite na program Beta, aby ste sa vyhli odhláseniu z prepojených zariadení.

Q. Dostávam 'Vaše zariadenia boli odhlásené z dôvodu neočakávaného problému; Znova pripojte svoje zariadenie.“ Ako to opravím?

Skontrolujte svoje internetové pripojenie, povoľte obnovenie údajov na pozadí/aplikáciu a znova naskenujte QR kód, aby ste prepojili zariadenia s vaším účtom WhatsApp. Ak chcete získať ďalšie podrobnosti, prečítajte si kroky uvedené vyššie.

Zabaliť sa

Týmto sa uzatvára náš vysvetľovač, ktorý rieši problém s automatickým odhlásením prepojených zariadení z WhatsApp. Ak to považujete za užitočné, pošlite toto čítanie svojim priateľom a prihláste sa na odber GadgetsToUse, kde získate viac úžasných sprievodcov riešením problémov. Nezabudnite tiež skontrolovať nižšie uvedené odkazy na ďalšie užitočné články WhatsApp:

Mohlo by vás zaujímať:

Môžete nás tiež sledovať pre okamžité technologické novinky na Google News alebo ak chcete získať tipy a triky, recenzie smartfónov a gadgetov, pripojte sa GadgetsToUse Telegram Groupalebo sa prihláste na odber najnovších recenzií videí GadgetsToUse Youtube Channel.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE