4 spôsoby, ako zablokovať kanál YouTube alebo video na Android TV a telefóne

Na rozdiel od mobilnej aplikácie YouTube neposkytuje funkciu blokovania natívne vo svojej aplikácii Android TV, takže je ťažké zbaviť sa nepotrebných videí a kanálov. Ale nebojte sa; budeme zdieľať účinné riešenia na vyriešenie tohto problému. Tento článok popisuje niekoľko šikovných spôsobov, ako zablokovať kanál YouTube a video na Android TV a telefónoch. Okrem toho sa môžete naučiť zmeniť rýchlosť prehrávania YouTube na Android TV.

Ako zablokovať kanál alebo video na YouTube?

Zatiaľ čo YouTube neustále pridáva užitočné funkcie na prehliadanie obsahu na smartfónoch a stolných počítačoch, v prípade aplikácie Android TV to tak nie je. Aplikácia YouTube na Android TV ponúka jednoduché používateľské rozhranie na sledovanie videí na základe vašich odporúčaní, histórie pozerania a hodnotení Páči sa mi. Neexistuje však žiadne špeciálne tlačidlo na blokovanie irelevantných videí alebo kanálov na vašej časovej osi, čo sťažuje správu nepotrebného obsahu. To znamená, že sa pozrime na účinné techniky na vyriešenie tohto problému.

Čítať:  4 spôsoby uloženia odkazov na výsledky vyhľadávania Google do počítača alebo telefónu

Metóda 1 – Skryte a zablokujte kanál YouTube a video na Android TV

Napriek absencii funkcie blokovania v aplikácii YouTube pre Android TV môžete použiť určité funkcie v aplikácii na skrytie a odstránenie nepotrebného obsahu z vašej časovej osi. Tu je to, čo musíte dodržiavať:

1. Dlho stlačte požadované video pomocou tlačidlo výberu na diaľkovom ovládači Android TV a zobrazte súvisiace možnosti.

2. Ďalej klepnite na Možnosť bez záujmu skryť a zablokovať vybrané video na vašej časovej osi YouTube.

Blokovať kanál a video YouTube

3. Nakoniec stlačte tlačidlo Neodporúčať kanál možnosť odstrániť budúce odporúčania z vybratého kanála YouTube. To je všetko! úspešne ste odstránili požadované video YouTube pomocou funkcií v aplikácii aplikácie YouTube pre Android TV.

Blokovať kanál a video YouTube

Metóda 2 – Povoľte obmedzený režim na blokovanie obsahu YouTube pre dospelých (Android TV)

Povolenie obmedzeného režimu je ďalšou užitočnou metódou na blokovanie kanála YouTube a videí s potenciálne nevhodným obsahom. Po aktivácii algoritmus YouTube odfiltruje a zablokuje všetky videá pre dospelých z vašej časovej osi. Pre jednoduchú opravu postupujte podľa týchto krokov:

1. Rozbaľte ľavý bočný panel aplikácie Android TV YouTube a klepnite na nastavenie.

2. Ďalej prejdite na Obmedzený režim a zapnite prepínač, aby ste odfiltrovali všetok obsah pre dospelých na vašej časovej osi.

Blokovať kanál a video YouTube

Metóda 3 – Zablokujte kanál YouTube a video na YouTube Kids

Ak chcete chrániť svoje dieťa pred pozeraním nevhodných videí na YouTube Kids, môžete získať prístup k jeho profilu podľa týchto jednoduchých krokov na blokovanie takéhoto nevhodného obsahu.

Čítať:  Google hovorí, že chcú vedieť viac o celkovom kontexte stránok autorov a o tom, ako zapadajú do webovej lokality

1. Otvoriť YouTube Kids (Android, iOS, Android TV) a prihláste sa z účtu svojho dieťaťa profilu.

2. Klepnite na ikonu trojbodový vedľa názvu videa.

3. Stlačte tlačidlo Blokovať toto video aby ste ho odstránili z časovej osi YouTube Kids.

Blokujte kanál a video YouTube Kids

4. Vyriešte výzvu na obrazovke a klepnite na Predložiť na potvrdenie vašej akcie.

Blokujte kanál a video YouTube Kids

5. Prípadne stlačte tlačidlo trojbodový v pravom hornom rohu aktuálne prehrávaného videa.

Blokujte kanál a video YouTube Kids

6. Stlačte tlačidlo Blokovať na odstránenie videa z profilu YouTube Kids.

Blokujte kanál a video YouTube Kids

Metóda 4 – Blokovanie nevhodného kanála YouTube alebo videa na mobile

Na rozdiel od Android TV ponúka mobilná aplikácia YouTube používateľom bohaté a prepracované prostredie s výhodou ovládania a blokovania nepotrebných videí a kanálov na ich účtoch. Pozrite si nášho podrobného sprievodcu manuálnym blokovaním kanálov a videí YouTube pomocou funkcií v aplikácii na vašom smartfóne.

Blokovať kanál a video YouTube

Bonus: Blokujte konkrétne komentáre alebo urážlivé slová na YouTube

Dostávanie nenávistných odpovedí a urážlivých komentárov k vašim nahraným videám je na YouTube čoraz bežnejšie. Ak ste tvorcom obsahu a chcete sa ho zbaviť, vytvorili sme podrobného sprievodcu, ktorý vám pomôže zastaviť a blokovať urážlivé komentáre a slová na YouTube.

Ako odblokovať kanál YouTube?

Ak ste zmenili názor a rozhodli ste sa odblokovať predtým zablokovaného používateľa/kanál na YouTube, Štúdio YouTube je pre vás komplexným riešením.

1. OTVORENÉ Štúdio YouTube a kliknite nastavenie v ľavom bočnom paneli.

2. Prepnúť na Spoločenstva a prejdite nadol na Skrytí používatelia. Tento stĺpec obsahuje všetky používateľské mená, ktoré ste v minulosti zablokovali.

Čítať:  [Fixed] Živé efekty TikTok sa nezobrazujú alebo nefungujú

3. Ak chcete odblokovať zablokovaného používateľa YouTube, kliknite X vedľa mena a stlačte Uložiť aplikovať zmeny.

často kladené otázky

Otázka: Ako blokovať videá v aplikácii YouTube?

Ak chcete skryť/zablokovať konkrétne video v aplikácii YouTube, klepnite na trojbodkovú ponuku vedľa jeho názvu a stlačte Nemám záujem. Okrem toho môžete klepnúť na „Neodporúčať kanál“, aby ste sa vyhli pozeraniu ďalších videí od používateľa YouTube.

Otázka: Ako blokovať kanály v aplikácii YouTube pre Android?

Prejdite na stránku kanála a stlačením trojbodkovej ponuky zablokujte používateľa. Ak zistíte, že kanál je nevhodný, môžete ho nahlásiť službe YouTube pomocou možnosti Nahlásiť používateľa.

Otázka: Ako zablokovať kanál YouTube v televízii?

Hoci neexistuje žiadny priamy spôsob, ako zablokovať kanál YouTube na Android TV, môžete použiť funkcie v aplikácii a obmedzený režim, aby ste dosiahli požadované výsledky. Ak chcete získať ďalšie podrobnosti, prečítajte si kroky uvedené vyššie.

Otázka: Ako blokovať kanály YouTube, ktoré sa stále zobrazujú po zakázaní?

Rozšírenie Channel Blocker pre prehliadač Google Chrome môžete použiť na blokovanie kanálov YouTube, ktoré sa stále zobrazujú po zakázaní. Postupujte podľa týchto jednoduchých krokov pre jednoduchú opravu.

Otázka: Môžem odstrániť kanál YouTube z návrhov bez toho, aby som ho zablokoval?

Áno. Môžete dať pokyn algoritmu YouTube, aby odstránil konkrétny kanál YouTube z vašich návrhov stlačením možnosti „Nemám záujem“. Ak chcete dosiahnuť to isté, postupujte podľa krokov uvedených v tejto príručke.

Čítať:  Recenzia Marshalla Middletona – Váš prenosný DJ na cestách

Zbalenie: Filtrujte svoju digitálnu spotrebu!

To nás privádza na koniec tohto článku, kde sme diskutovali o všetkých drobnostiach, ako zablokovať kanál YouTube alebo video na Android TV a smartfóne. Ak to považujete za užitočné, povedzte to svojim priateľom a prihláste sa na odber GadgetsToUse, aby ste si mohli prečítať ďalšie úžasné vysvetlenia. Nezabudnite tiež skontrolovať nižšie uvedené odkazy na ďalšie populárne články na YouTube.

Mohlo by vás zaujímať:

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE