5 najlepších doplnkov formulárov WordPress

Formuláre sú dôležitou súčasťou vašej lokality, či už ich používate na zhromažďovanie potenciálnych zákazníkov, kontaktné prostriedky alebo registračné stránky. Pomáhajú vám efektívnejšie spravovať potenciálnych zákazníkov a návštevníkov a – keď sa to robí správne – pomáhajú vytvárať neuveriteľné skúsenosti používateľov.
Takže otázka, ktorú by ste si mali položiť, je: Aký je najlepší doplnok formulárov pre WordPress? Prehľadali sme zoznam viac ako 9 000 doplnkov, ktoré sa objavia, keď do adresára doplnkov WordPress napíšete „form“, aby sme vám priniesli 5 najlepších.
Môžete sa rozhodnúť pre prvý, ktorý uvidíte, ale potom vám pravdepodobne uniknú niektoré funkcie a flexibilita, ktoré prichádzajú s alternatívami. Doplnky, ktoré nájdete nižšie, boli posúdené na základe ich účinnosti, užívateľskej prívetivosti a schopnosti vytvárať skvele vyzerajúci formulár.

Výkonný doplnok formulárov s bezplatnou verziou dostupnou pre tých, ktorí nepotrebujú pridané funkcie. Celkovo je to skvelý tvorca formulárov s výkonným rozhraním, ale cena začína stúpať, keď potrebujete prístup k jeho prémiovým rozšíreniam.

Pros

Jednou z najväčších výhod Ninja Forms je, že jej bezplatná verzia je už neuveriteľne dobre vybavená na správu väčšiny zostavení formulárov. Pod kapotou nájdete možnosti integrácie, ovládanie v teréne a prekladateľskú službu. Navyše, keďže sú zadarmo, môžete si stiahnuť a nainštalovať Ninja Forms na toľko stránok, koľko chcete.
Ak hľadáte pridanú funkčnosť, Ninja Forms sa etablovala ako popredný poskytovateľ rozšírení formulárov. Môžete si zakúpiť moduly pre integráciu Salesforce, SMS notifikácie a monitor kampaní.
Ďalšou výhodou Ninja Forms je jej komunita. S cieľom pomôcť a usmerniť nových používateľov sa skladá aj z veľkého počtu vývojárov, ktorí vám môžu pomôcť ľahko vytvárať vlastné funkcie.

Čítať:  Ako zarobiť peniaze s dronom

Zápory

Ninja Forms je skvelý doplnok pre všestrannosť a vo všeobecnosti sa veľmi ľahko používa. Akonáhle však začnete pracovať s akčnými háčikmi a filtrami, môže byť tvorca formulárov veľmi komplikovaný.
Navyše, ak hľadáte špeciálne funkcie, ako je integrácia Salesforce, budete za to musieť zaplatiť. Ale to platí takmer pre každého tvorcu formulárov.

Ďalší výkonný tvorca formulárov s niekoľkými skvelými funkciami zahrnutými zadarmo. Jednoznačne jeden z najpopulárnejších doplnkov formulárov pre WordPress, ale aj s dodatočnými poplatkami, ak požadujete viac.

Pros

Bolo by vám odpustené, keby ste si mysleli, že WP Forms je oficiálny doplnok na vytváranie formulárov pre WordPress – názov, kvalita a jednoduchosť. Ale nie je. Je to skutočne ľahko použiteľný a dobre vyrobený tvorca formulárov.
Bezplatná verzia je výkonná a bude vyhovovať potrebám väčšiny používateľov, pričom platené rozšírenia sú k dispozícii pre tých, ktorí chcú robiť viac. Po nainštalovaní doplnku nájdete funkcie geolokácie, opustenie formulára, pravidlá podmienenej logiky, možnosť pripojiť formulár pre obsah odoslaný používateľom, prihlásenie a registráciu používateľa a ďalšie.
Formuláre WP sa dodávajú aj s doplnkom Prieskumy a prieskumy. Zistili sme, že ide o neuveriteľne výkonný a všestranný doplnok, ktorý vám umožňuje jednoducho vytvárať interaktívne prieskumy a vytvárať správy v reálnom čase. Vysoko odporúčané.

Zápory

Hlavnou myšlienkou WP Forms je, že je užívateľsky prívetivý. Aby to bolo možné, obetuje niektoré zo zložitejších funkcií vytvárania formulárov, ktoré nájdete v ďalších uvedených možnostiach.
Navyše, pokiaľ ide o bezplatné verzie, bezplatná ponuka WP Forms je výkonná, ale chýba jej určitá všestrannosť, ktorú nájdete u konkurentov, ako je Ninja Forms.

Čítať:  Funkcie WordPress PHP: Ako ľahko vytvoriť vlastné funkcie WordPress

Doplnok formulárov navrhnutý tak, aby čo najjednoduchšie vytváral formuláre pomocou rozhrania drag and drop a niektorých pokročilých funkcií.

Pros

Toto môže byť len najjednoduchší tvorca formulárov pre WordPress. Everestové formuláre vám umožňujú vytvárať formuláre presunutím požadovaných prvkov na požadované miesto. Vďaka tomu je proces vytvárania formulára jednoduchý. V nástroji na tvorbu formulárov nájdete podporu viacerých stĺpcov, ochranu pred spamom, viacerých príjemcov e-mailov a obrovské množstvo možných polí formulára.
Formuláre Everest vám tiež umožňujú vkladať formuláre na vaše stránky a príspevky pomocou krátkeho kódu – vytváranie stránok je oveľa jednoduchšie.
Everest prichádza s niekoľkými šablónami návrhov formulárov, z ktorých si môžete vybrať, takže nemusíte začínať od ničoho. Položky formulára môžete zobraziť aj priamo z hlavného panela, namiesto toho, aby ste museli zakaždým otvárať doplnok.

Zápory

Vďaka funkcii drag and drop je Everest jedným z našich obľúbených tvorcov formulárov pre začiatočníkov, ktorí hľadajú jednoduchosť. Táto jednoduchosť však prichádza s obetou flexibility. Existuje niekoľko funkcií, ktoré nebudete môcť implementovať s Everestom, ktoré by ste použili s niektorými alternatívami v tomto zozname. Skvelé pre malé a stredne veľké stránky, ale možno to nie je ten správny nástroj pre tie väčšie.

Jednoduché formuláre pre Mailchimp sú navrhnuté tak, aby ste na svoj web mohli pridať neobmedzený počet registračných formulárov Mailchimp. Jediným problémom je, že na správne spustenie budete potrebovať účet Mailchimp.

Čítať:  5 najlepších emulátorov Nintendo DS pre Android

Pros

Easy Forms, pochádzajúci od Mailchimpu, má skvelý rodokmeň. Môžete očakávať prémiové a ľahko spravovateľné prostredie a výkonnú sadu nástrojov na správu zoznamov. Navyše, s možnosťou prepojiť Easy Forms s vaším účtom Mailchimp, môžete lepšie organizovať a koordinovať svoju vstupnú stránku a skúsenosti s formulármi.
Jednoduché formuláre vám poskytujú jednoduchú funkčnosť vytvárania formulárov s možnosťou použiť vstavané triedy CSS alebo pridať svoje vlastné. Umožňuje tiež viac polí, prispôsobiteľné správy o úspechu a chybách a ochranu proti spamu.
Jednoduché formuláre vám tiež umožňujú zobraziť všetky štatistiky zoznamu z hlavného panela WordPress, čo je skvelá funkcia na zefektívnenie úsilia pri vytváraní zoznamu.

Zápory

Jednou z jeho najväčších výhod je jeho najväčší pád. Ak nemáte účet Mailchimp – alebo ho nechcete – toto okamžite nebude ten správny plugin pre vás a vašu stránku.

Najstarší a najmúdrejší plugin pre kontaktný formulár. Ako najsťahovanejší doplnok kontaktného formulára v adresári doplnkov WordPress má Kontaktný formulár 7 špeciálne miesto v srdciach zostavovania CMS WordPress všade. Žiaľ, nedrží krok s dobou a možno lepšie poslúži ako kúsok nostalgie ako doplnok produkčného webu.

Pros

Je to zadarmo a môžete si ho nainštalovať na toľko stránok, koľko chcete. To znamená, že je ideálny na použitie s webovými stránkami pre vývojárov, kde nemusíte testovať možnosti formulára (alebo nechcete platiť za predĺženie licencie).
Ako už bolo povedané, na trhu doplnkov WordPress je k dispozícii niekoľko rozšírení na rozšírenie funkcií. Napríklad môžete ľahko pridajte podmienené polia s bezplatnou príponou.

Čítať:  Bezpečnosť v elektronickom obchode: ako udržať svoju stránku v bezpečí v roku 2024

Zápory

Žiaľ, tu sa profíci zastavia. Kontaktný formulár 7 môže byť dedkom doplnkov formulárov, ale vek nie vždy prichádza s funkčnosťou. S väčšou pravdepodobnosťou odporúčame alternatívy v tomto zozname, ak hľadáte výkonný tvorca formulárov pripravený na výrobu.

Aký je najlepší doplnok formulára WordPress?

Ak hľadáte najlepší bezplatný doplnok formulárov pre WordPress, potom vrelo odporúčame formuláre WP alebo Ninja. Obe ponúkajú výkonné bezplatné verzie, ktoré poskytujú skvelé možnosti vytvárania formulárov. Kontaktný formulár 7 je tiež dobrou voľbou, ale nedostal sa medzi naše najlepšie ponuky, pretože nemá skvelé používateľské rozhranie.
Ak hľadáte niečo ľahko použiteľné, potom by sme vám odporučili Everest Forms. Používateľské rozhranie je skvelé a rozhranie drag and drop zjednodušuje vytváranie akejkoľvek formy.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE