5 najlepších doplnkov WordPress Live Chat v roku 2024

Zákazníci oceňujú získanie vysokokvalitnej podpory vždy, keď narazia na problém s vaším produktom alebo službou.

Používanie živého chatu WordPress na poskytovanie interaktívnej zákazníckej podpory na vašom webe je vynikajúci spôsob, ako to urobiť a prilákať viac zákazníkov. V skutočnosti, Statista zdieľa, že 12 % spotrebiteľov v USA si vyberá jednu maloobchodnú službu pred druhou na základe funkcie živého chatu.

Ako vlastník webu WordPress môžete na svoj web pridať funkciu živého rozhovoru prostredníctvom doplnku pre živý rozhovor WordPress.

Ale s toľkými doplnkami na živý rozhovor WordPress, z ktorých si môžete vybrať, možno budete mať problém s výberom doplnku. Aby sme vám pomohli nájsť ten správny doplnok, zostavili sme zoznam piatich najlepších doplnkov WordPress na live chat.

Čítajte ďalej a dozviete sa:

Riešenia živého chatu – výhody

Pridanie funkcie živého chatu na vašu stránku WordPress vám môže pomôcť so zákazníckou podporou a ústnym marketingom. Poďme preskúmať niektoré z výhod, ktoré si užijete s doplnkom živého rozhovoru.

Poskytnite okamžitú zákaznícku podporu

Živý chat WordPress vám umožňuje ponúknuť vašim zákazníkom okamžitú podporu. Keď majú návštevníci webových stránok otázky týkajúce sa vašich produktov alebo služieb, môžu prostredníctvom chatovacieho poľa kontaktovať zástupcu zákazníka.

Čítať:  Čo môžeme očakávať od WordPress 6.0 po vydaní?

Vaši agenti zákazníckej podpory môžu organizovať priame chatovacie relácie s vaším potenciálnym zákazníkom a posunúť zákazníka ďalej v predajnom lieviku.

Zvýšte predaj

Ponuka intuitívnej zákazníckej podpory prostredníctvom živého chatu môže pomôcť zvýšiť konverzie na vašej webovej stránke elektronického obchodu.

Vaši zástupcovia zákazníkov môžu vymazať akékoľvek dezinformácie o produkte alebo službe, viesť potenciálnych kupcov cez nákupný proces a zvýšiť mieru konverzie.

Zvýšte udržanie zákazníkov

Funkcia živého rozhovoru na vašom webe WordPress vám môže pomôcť zlepšiť spokojnosť zákazníkov a udržať si viac zákazníkov.

napr. Kajakúdaje ukazujú, že 51 % kupujúcich opakovane nakupuje od spoločností, ktoré poskytujú proaktívnu chatovú podporu.

WordPress Chat Plugins: Funkcie, ktoré treba hľadať

Prejdime k funkciám – ktoré funkcie by ste mali uprednostniť pred ostatnými?

Keďže vaším cieľom s doplnkom pre live chat je poskytovať kvalitné služby zákazníkom, mali by ste hľadať doplnok pre live chat WordPress s funkciami, ktoré vám pomôžu túto skúsenosť ponúknuť.

Môžete napríklad hľadať:

automatizácia

Ak váš doplnok podporuje automatizáciu, môžete ho nastaviť tak, aby riešil bežné otázky a problémy zákazníkov. Automatizácia zahŕňa spúšťače, ktoré sa vyskytujú, keď si zákazník vyberie určité možnosti alebo podmienky.

Intuitívne používateľské rozhranie

Intuitívne používateľské rozhranie zlepšuje zákaznícku skúsenosť a uľahčuje pracovníkom vašej technickej podpory.

Napríklad, ak vaši zákazníci potrebujú pomoc pri navigácii na vašom webe, napr inline chat okno môže im slúžiť lepšie.

Čítať:  Ako pripojiť reproduktor Sonos

Analýzy a prehľady

Uistite sa, že váš softvér na live chat podporuje analýzy a prehľady. Mala by zhromažďovať spätnú väzbu od zákazníkov a nahlásiť ju vášmu tímu zákazníckej podpory vhodným spôsobom.

Najlepší doplnok Live Chat pre WordPress

 • LiveChat.
 • Olark.
 • 3CX Live Chat.
 • HubSpot WordPress Plugin.
 • Tawk.To.

LiveChat

LiveChat je platforma služieb zákazníkom typu všetko v jednom, ktorú môžete použiť na četovanie so zákazníkmi na svojej webovej lokalite. LiveChat je kompatibilný s množstvom tvorcov stránok a tém. Jeho intuitívny dizajn tiež uľahčuje inštaláciu na váš web.

Kľúčové vlastnosti:

 • Prístup k prehľadom a analýzam.
 • Režim správ na komunikáciu so zákazníkmi online a offline.
 • Hodnotenie podporných služieb a zamestnancov.
 • Upozornenia a prispôsobené a automatické odpovede.
 • Podpora viacerých kanálov.

Najlepší WordPress Live Chat Plugin pre: Správa live chatov, sociálnych médií, Facebook messenger, WhatsApp, podpora e-mailových lístkov a SMS z jednej platformy.

Stanovenie cien: Prémiové plány začínajú na 16 USD mesačne na agenta pri ročnej fakturácii.

Olark

Olark je elegantný softvér na live chat s jednoduchým a intuitívnym rozhraním. Je celkom jednoduché ho nainštalovať a používať vo vašom pracovnom postupe WordPress. Po inštalácii sa okamžite spustí a vaše okno rozhovoru bude pripravené na použitie.

Kľúčové vlastnosti:

 • Podporuje integrácie a API.
 • Ponúka analýzu živého chatu.
 • História chatu.
 • Podporuje automatizáciu a vlastné zasielanie správ.
 • Jazykový preklad.

Najlepší WordPress Live Chat Plugin pre: Živý jazykový preklad.

Stanovenie cien: Prémiový plán začína na 29 USD mesačne na agenta.

Čítať:  [6 Easy Steps] Ako pripojiť aplikáciu Cash k Plaid v roku 2024

3CX Live Chat

3CX Live Chat je ďalšou slušnou možnosťou pre váš web WordPress. Ponúka dynamický a prispôsobiteľný balík a miniaplikáciu živého chatu. Okrem toho má váš doplnok plnú integráciu do celého komunikačného systému 3CX, ktorý ponúka živé hlasové hovory a videohovory.

Kľúčové vlastnosti:

 • Podpora prieskumov a ankiet.
 • Analýza grafov a sledovanie návštevníkov.
 • Integrácie tretích strán.
 • Kompatibilita medzi zariadeniami.

Najlepší WordPress Live Chat Plugin pre: Prieskumy, kontaktné formuláre a ankety vo vašom chatovacom poli.

Stanovenie cien: Bezplatný plán s obmedzenými funkciami. Platené plány začínajú na 150 EUR (~ 161 USD) ročne pre 10 používateľov.

HubSpot WordPress Plugin

HubSpot ponúka doplnok WordPress, ktorý vám pomôže zapojiť vašich zákazníkov pomocou živého rozhovoru, chatbotov, kontextových okien a ďalších. Môžete tiež využívať prístup k bezplatnému CRM HubSpot, marketingovej automatizácii a vstavanej analytike.

Podľa Datanyze, HubSpot je popredný softvér na automatizáciu marketingu s podielom na trhu 35,53 %. Pomocou doplnku HubSpot WordPress môžete automatizovať mnoho bežných funkcií živého rozhovoru a pracovať na automatizácii ďalších marketingových funkcií.

Kľúčové vlastnosti:

 • Stovky integrácií.
 • Prístup k CRM softvéru HubSpot.
 • Podpora pre chatboty a automatizáciu.
 • Formuláre, prieskumy a kontextové okná.

Najlepší WordPress Live Chat Plugin pre: Integrácia a automatizácia zákazníckej podpory.

Stanovenie cien: Bezplatná verzia s obmedzenými funkciami. Prémiové plány začínajú na 45 USD mesačne s rozšírenými funkciami (pre e-mailový marketing, vstupné stránky a webové formuláre).

Tawk.To

Ak hľadáte doplnok živého rozhovoru, ktorý monitoruje živý rozhovor na vašom webe v reálnom čase, Tawk.To je správna cesta. Pomocou tejto bezplatnej aplikácie na živý rozhovor môžete komunikovať so všetkými svojimi zákazníkmi bez ohľadu na ich zariadenie.

Čítať:  Ako znížiť požiadavky HTTP/S, ktoré váš web WordPress robí

Tawk.To má mobilné aplikácie pre iOS a Android, ktoré vám pomôžu zostať v kontakte a neobmedzene chatovať s návštevníkmi vašich webových stránok.

Kľúčové vlastnosti

 • Podpora pre aplikácie naprieč zariadeniami.
 • Jazykový preklad v reálnom čase.
 • Intuitívne rozhranie pre chat agentov.
 • Prehľady a analýzy.

Najlepší WordPress Live Chat Plugin pre: Malé firmy, ktoré sa chcú spojiť so zákazníkmi naprieč zariadeniami a platformami.

Stanovenie cien: Zadarmo.

Záverečné myšlienky: 5 najlepších doplnkov WordPress Live Chat

Živý chat je vynikajúci spôsob interakcie so zákazníkmi online. Pomocou doplnkov na live chat WordPress môžete zvýšiť svoje konverzie, ponúknuť okamžitú podporu a zlepšiť skúsenosti zákazníkov.

Okrem zapojenia zákazníkov prostredníctvom živého chatu môžete investovať do výkonnosti svojich webových stránok, aby ste ich rýchlo načítali a lepšie slúžili návštevníkom webových stránok.

Prihláste sa na hosting Hostinger Managed WordPress ešte dnes a užite si optimalizovanú, bezpečnú a škálovateľnú webovú stránku.

Pozrite si naše plány, ako začať už dnes.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE