5 najlepších doplnkov WordPress pre kontaktný formulár pre váš web

Používanie kontaktného formulára na vašej webovej lokalite pomáha zhromažďovať potenciálnych zákazníkov, znižovať spam a budovať vzťah s publikom. V adresári doplnkov WordPress je však na výber viac ako 1 500 doplnkov na tvorbu formulárov.

Ktorý z nich je tým správnym doplnkom pre váš web?

To závisí od vašich požiadaviek. Napriek tomu nemôžete urobiť chybu s doplnkom bohatým na funkcie, ktorý ponúka prispôsobenie, jednoduché používanie a automatizáciu.

Aby sme vám pomohli zúžiť vyhľadávanie, zostavili sme zoznam piatich najlepších doplnkov kontaktného formulára WordPress, z ktorých si môžete vybrať.

Čítajte ďalej a dozviete sa viac:

Pluginy WordPress Form Builder: Funkcie, ktoré treba hľadať

Neexistuje jediný najlepší doplnok pre kontaktný formulár pre každú stránku WordPress. Najlepší doplnok pre váš web závisí od požiadaviek – vašej úrovne zručností, potrieb a rozpočtu.

Napriek tomu tu je niekoľko faktorov, ktoré môžete zvážiť pri výbere:

 • Vizuálny tvorca: Funkcia drag-and-drop uľahčuje vytváranie formulárov. Aj keď ste začiatočník, môžete vytvárať jednoduché kontaktné formuláre až po zložité formuláre so štýlom na prednej strane.
 • Prispôsobiteľnosť: Mali by ste byť schopní prispôsobiť svoje formuláre požiadavkám vašej značky bez nadmerného CSS. Hľadajte nástroje, ktoré vám umožnia prispôsobiť formuláre podľa dizajnu a funkcie a pomôžu vašej značke vyniknúť.
 • Užívatelsky prívetivý: Plugin by mal byť jednoduchý pre vás aj pre respondentov. Mali by ste byť schopní bez väčších problémov vložiť formulár kamkoľvek ho potrebujete.
 • Podmienená logika: Podmienená logika vám pomáha upraviť kontaktné formuláre podľa vašich respondentov. Môžete skryť otázky, ktoré sa netýkajú respondenta, a zefektívniť proces odosielania.
 • Schopnosť reagovať: Viac ako polovica globálna návštevnosť webu pochádza z mobilných zariadení. Váš kontaktný formulár by sa mal prispôsobiť počítačom aj mobilným zariadeniam, aby vyhovoval všetkým zákazníkom.
 • Ochrana proti spamu: Webové formuláre dostávajú pravidelný spam od robotov alebo škodlivých aktérov. Ochrana pred spamom – napríklad CAPTCHA – vám umožňuje vyradiť zlé odpovede a uchováva vaše informácie v bezpečí.
Čítať:  10 najlepších doplnkov CRM pre WordPress

Najlepšie doplnky formulárov WordPress

1. WPForms.

2. Ninja Forms.

3. Gravitačné formy.

4. Impozantné formy.

5. HappyForms.

1. WPForms

Používa viac ako 5 miliónov webových stránok WPFormsčo z neho robí jeden z najpopulárnejších doplnkov na tvorbu formulárov.

WPForms ponúka výkonné funkcie, ako je podmienená logika, nahrávanie súborov a podpora viacstránkových formulárov. Okrem toho ďalšie funkcie, ako sú podpisy, opustenie formulára a registrácia používateľa, uvoľňujú cestu pre jednoduché odosielanie formulárov.

Kľúčové vlastnosti:

 • Neobmedzené množstvo formulárov, používateľov a odoslaní.
 • Anti-spam.
 • Viacstránkové formuláre a podmienená logika.
 • Viac ako 300 šablón formulárov a funkcií prispôsobenia.
 • E-mailové upozornenia.

Najlepší doplnok formulárov WordPress pre: Začiatočníci.

Stanovenie cien: WPForms ponúka štyri cenové úrovne. Všetky programy majú 50 % zľavu na špeciálne uvádzacie ceny na prvý rok, ale obnovujú sa za plnú cenu. Základný plán má cenu 39,50 USD/rok na prvý rok a potom sa obnoví za 79 USD/rok.

2. Ninja Forms

Ninja Forms je jedným z najlepších doplnkov formulárov WordPress na dnešnom trhu – a to z dobrého dôvodu.

S Ninja Forms môžete rýchlo vytvárať viackrokové formuláre pomocou vopred vytvorených šablón a prispôsobiť tieto formuláre pomocou rozhrania drag-and-drop. Okrem toho vám podmienená logika umožňuje triediť odpovede, zatiaľ čo ochrana proti spamu uchováva informácie v bezpečí.

Ninja Forms ponúka integráciu s populárnymi nástrojmi e-mailového marketingu, ako sú Mailchimp a Constant Contact, a platobnými riešeniami, ako sú PayPal a Stripe. Ninja Forms tiež podporuje integrácie Slack, Trello a Zapier.

Čítať:  4 najlepší softvér na live chat pre zákaznícky servis elektronického obchodu v roku 2024

Slávne značky používajúce Ninja Forms zahŕňajú Disney, Toyota a Harvard.

Kľúčové vlastnosti:

 • Drag-and-drop rozhranie.
 • Neobmedzené množstvo formulárov, podaní a e-mailov.
 • Ochrana proti spamu.

Najlepší doplnok formulárov WordPress pre: Rýchla inštalácia.

Cena: Ninja Forms ponúka štyri cenové úrovne. Všetky programy majú 50 % zľavu na špeciálne uvádzacie ceny na prvý rok, ale obnovujú sa za plnú cenu. Osobný plán má cenu 49 USD ročne na prvý rok a potom sa obnovuje za 99 USD ročne.

3. Gravitačné formy

Okrem vytvárania formulárov pomáha Gravity Forms vývojárom vytvárať riešenia súvisiace s formulármi. Môžete ho použiť napríklad na vytváranie registračných formulárov, kvízov alebo dokonca webových adresárov. Rovnako ako ostatné doplnky v zozname obsahuje aj podmienené logické funkcie a podporuje nahrávanie súborov.

Aj keď to stojí viac ako iné doplnky kontaktného formulára, väčšina prémiových tém WordPress ho používa ako vstavaný nástroj na vytváranie kontaktných formulárov.

Kľúčové vlastnosti:

 • Neobmedzené množstvo formulárov a záznamov.
 • Zabudovaná podmienená logika.
 • Viacnásobné integrácie.
 • Viac ako 30 polí formulára.

Najlepší doplnok formulárov WordPress pre: Pokročilí používatelia.

Stanovenie cien: Gravity Forms ponúka tri cenové úrovne, pričom základný plán začína na 59 USD ročne.

4. Impozantné formy

Ohromujúce formy ponúka najpokročilejšie funkcie spomedzi všetkých doplnkov v tomto zozname.

Rovnako ako Gravity Forms, Formidable Forms funguje najlepšie pre pokročilých vývojárov, pretože nie je taký priateľský pre začiatočníkov ako ostatné.

Čítať:  Emisie uhlíka klesli v roku 2024 v Spojených štátoch o 10 %.

Formidable Forms vám umožňuje vytvárať pokročilé, viacstránkové formuláre, do ktorých môžu respondenti nahrávať súbory a kontrolovať svoje odpovede pred odoslaním.

Formidable Forms napokon podporuje viacero integrácií so softvérom, ako sú Mailchimp, Aweber, Zapier, HubSpot CRM a Salesforce. Môžete sa tiež pripojiť k Disku Google, Instagramu a Shopify pomocou integrácie API.

Kľúčové vlastnosti:

 • Neobmedzené množstvo formulárov a záznamov.
 • Tvorca formulárov drag-and-drop.
 • Zabudovaná podmienená logika.
 • 170+ šablón formulárov.

Najlepší doplnok formulárov WordPress pre: Vytváranie zložitých formulárov.

Cena: zadarmo (s obmedzenými funkciami). Platené plány sú ponúkané v štyroch cenových úrovniach. Všetky programy majú 50 % zľavu na špeciálne uvádzacie ceny na prvý rok, ale obnovujú sa za plnú cenu. Základný plán je 39,50 USD ročne na prvý rok a potom sa obnoví na 79 USD ročne.

5. HappyForms

HappyForms je bezplatný doplnok kontaktného formulára, ktorý používa WordPress Customizer — tj má rovnaké používateľské rozhranie ako váš web WordPress.

HappyForms vám umožňuje vytvárať rôzne typy formulárov, od základných kontaktných formulárov až po viacstranové formuláre. Dodáva sa so službou Google reCAPTCHA, ktorá zabraňuje spamu a zaznamenáva adresy IP ako bezpečnostné opatrenie. Aj keď má svoje klady, chýbajú mu vopred navrhnuté šablóny, čo môže sťažiť jeho používanie.

Kľúčové vlastnosti:

 • Nástroj na tvorbu formulárov drag-and-drop – pripravený na Gutenberg.
 • Ochrana proti spamu.
 • Integrácia so softvérom pre e-mailový marketing.
Čítať:  Ako zjednodušiť fázovanie WordPress pomocou InstaWP ...

Najlepší doplnok formulárov WordPress pre: Vytváranie ľahkých foriem.

Cena: K dispozícii je bezplatná verzia (s obmedzenými funkciami). Platené plány sú ponúkané v troch cenových úrovniach so 7-dňovými bezplatnými skúšobnými verziami. Základný plán začína na 53,80 $/rok.

Záverečné myšlienky: 5 najlepších doplnkov pre kontaktný formulár WordPress (2022)

Výber správneho doplnku formulárov pre vaše webové stránky WordPress pomáha zhromažďovať potenciálnych zákazníkov a prevádzkovať efektívnu marketingovú stratégiu.

Potrebujete však optimalizovanú webovú stránku, ktorá povzbudí návštevníkov webu k vyplneniu kontaktného formulára a potenciálnych zákazníkov na vyskúšanie produktu alebo služby.

Prihláste sa na odber hostingového plánu Hostinger Managed WordPress pre svoj web WordPress ešte dnes, aby ste mohli využívať vyššiu rýchlosť, robustné zabezpečenie a rýchlu škálovateľnosť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE