5 WordPress pluginov na zvýšenie konverzií

Keď sa pozriete na stránku doplnkov WordPress, zistíte, že sa pýtate, ktoré doplnky sú vhodné pre váš web. Chcete viac konverzií a máte základnú predstavu o tom, čo to znamená, no neviete, ako sa to premietne do toho, čo by návštevníci mali na stránke vidieť. Tu je 5 doplnkov WordPress, ktoré to dokážu zistiť za vás.
Rozhodli ste sa pre web WordPress a máte na to dobrý dôvod. Viac ako 25 % z 10 miliónov najlepších stránok používa WordPress, pretože sa ľahko používa, rozhranie je intuitívne a čo je najlepšie, je to open source. Teraz všetko, čo potrebujete, je spôsob, ako zvýšiť konverzie.
Odlíšte svoju stránku od konkurencie pomocou doplnkov WordPress navrhnutých na zvýšenie konverzií. To všetko a zároveň vám dáva slobodu vytvárať, zdieľať a realizovať potenciál vašich stránok. Tu je päť doplnkov, o ktorých si myslíme, že sú vhodné.

1. OptinMonster

OptinMonster je vysoko odporúčaný doplnok na zvýšenie konverzií WordPress a skvelý nástroj pre začiatočníkov aj stredne pokročilých vývojárov WordPress.
Funguje to tak, že vám umožňuje poskytovať návštevníkom vašich webových stránok formuláre na prihlásenie sa do zoznamu odberateľov e-mailu alebo sa stať súčasťou konkrétnej kampane.
V súčasnosti je doplnok aktívny na 276 000 webových stránkach s mnohými úspešnými konverziami – stačí si ho vygoogliť.
Skvelý doplnok, ak hľadáte:

 • Ľahko použiteľný nástroj na tvorbu formulárov
 • Integrácia s inými marketingovými službami
 • Pokročilé zacielenie na úrovni stránky
 • Personalizácia správania
 • Jednoduché A/B testovanie
 • Podrobná analýza konverzií
Čítať:  Jednoduché techniky na riešenie problémov s WordPress, ktoré môžete vyskúšať

2. Výzvy na akciu WordPress

Nie sme veľkými fanúšikmi obrazoviek posiatych reklamami na vlastný obsah. Rovnako ako väčšina návštevníkov chceme viac priestoru venovaného vysokokvalitnému a ľahko čitateľnému obsahu (a nejaké biele miesto). Čo sa týka výziev na akciu, tento doplnok na zvýšenie konverzie sa nám páči najviac.
Výzvy na akciu WordPress vám pomôže umiestniť výzvy na akciu podporujúce konverziu do textu (nie navrchu alebo do nepríjemného kontextového okna). Tieto CTA môžete navrhnúť tak, aby vyzerali a pôsobili presne ako zvyšok vašej stránky, takže nebudú vyčnievať a narúšať vašu inak dokonalú používateľskú skúsenosť. Skvelý doplnok WordPress a veľmi odporúčame.
Skvelý doplnok, ak hľadáte:

 • Presvedčivé CTA na celom vašom webe
 • Výzvy na akciu, ktoré nezasahujú do používateľskej skúsenosti
 • Zvyšovanie konverzie WordPress nenápadným spôsobom

3. WordPress Local SEO

Existuje VEĽA SEO doplnkov na zvýšenie konverzií. Koniec koncov, zvýšenie konverzií niekedy znamená len prilákanie ďalších ľudí na vašu stránku. Optimalizovaná prítomnosť organického vyhľadávania prostredníctvom zlepšenia SEO je jedným z najlepších spôsobov, ako to dosiahnuť.
Takže namiesto toho, aby sme sa zamerali na SEO vo všeobecnosti, odporúčame doplnok na posilnenie lokálne SEO – niečo, čo sa často vynecháva z úvah o SEO pre malé a stredné podniky.
Toto je obzvlášť dôležité, ak ste malý, všekanálový podnik, ktorý chce predávať online aj v obchode. Tento doplnok vám pomôže mať konzistentnú prítomnosť na webe, aby vás miestni mohli nájsť.

Čítať:  Útoky otravy DNS (spoofing): Čo potrebujete vedieť

Skvelý doplnok, ak:

 • Sú viackanálovým obchodom, ktorý chce predávať online a v obchode
 • Chcete, aby vás našli miestni zákazníci
 • Pochopte základy SEO, ale musíte to urobiť o krok ďalej

4. TweetDis

Ak ste v odvetví, kde líderstvo v myšlienke môže zvýšiť konverzie (väčšina odvetví), potom pridanie trocha citovateľného kúzla na Twitteri do vašich blogových príspevkov môže znamenať dlhú cestu.
Nie je žiadnym tajomstvom, že hoci sú niektoré témy pekné, citáty WordPress nemajú žiadne pragmatické využitie – okrem toho, aby na stránke niečo vyniklo.
TweetDis berie tento nedostatok funkčnosti a rozširuje ho o lesklé úvodzovky, ktoré sú tiež priamo zdieľateľné na Twitteri. Všetko, čo musíte urobiť, je vytvoriť tweetovateľný obsah.
Skvelý doplnok, ak:

 • Majte aktívnu spoločenskú prítomnosť
 • Vytvárajte skvelé úryvky obsahu, ktoré možno tweetovať
 • Ste v odvetví, kde je kľúčové byť myšlienkovým lídrom

5. Testovanie Nello AB

A/B testovanie je dôležitým nástrojom v súprave nástrojov každého obchodníka bez ohľadu na to, či pracuje s webom WordPress alebo nie. Aby sme dokončili náš zoznam 5 doplnkov WordPress na zvýšenie konverzií, použijeme náš obľúbený doplnok na testovanie A/B: Nello AB testing.
Dôvod, prečo sa nám tento doplnok páči, je ten, že vám umožňuje otestovať prakticky čokoľvek a to jednoducho. To zahŕňa titulky, miniaplikácie, typy príspevkov, témy, ponuky, celé blogové príspevky a ďalšie.
Skvelý doplnok, ak:

 • Chcete spustiť prvky testovacej lokality AB
 • Hľadáte jednoduchý spôsob implementácie a sledovania rozdielov v testoch
Čítať:  Základy WordPress: Boj proti spamu v komentároch WordPress

Optimalizujte svoju stránku WordPress

Plná optimalizácia webovej stránky WordPress si vyžaduje viac než len doplnky. Zásuvné moduly vám pomôžu zvýšiť konverzie, existujú však aj ďalšie kroky, aby ste sa dostali medzi 10 miliónov najlepších webových stránok na internete. Ďalšou skvelou metódou na optimalizáciu konverzií je optimalizácia rýchlosti stránky. Pozrite si nášho sprievodcu, ako zvýšiť rýchlosť stránky (a tým aj konverzie) pomocou jednoduchých optimalizácií, ktoré môže urobiť každý.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE