5 základných optimalizácií výkonu WooCommerce

Vybudovanie rýchleho obchodu WooCommerce bývalo prácou na plný úväzok. Teraz je základná optimalizácia výkonu WooCommerce jednoducho záležitosťou vedieť, aké technológie a doplnky použiť, aby bol váš obchod rýchly a vaši zákazníci boli zapojení. Tu je úvod do piatich tém o výkonnosti a súvisiacich zdrojov na úspešnú optimalizáciu vášho internetového obchodu.

Nemal by som začať s ukladaním do vyrovnávacej pamäte?

Pri pohľade na optimalizáciu výkonu WooCommerce je ľahké prikloniť sa k ukladaniu do vyrovnávacej pamäte. Aj keď je ukladanie do vyrovnávacej pamäte nevyhnutnou technikou na zrýchlenie webovej stránky WooCommerce, je dôležité, aby bolo ukladanie do vyrovnávacej pamäte tiež optimalizované.

Optimalizácia stránky

Rýchlosť načítania stránky môže znamenať rozdiel medzi predajom a okamžitým odchodom. Je dôležité zabezpečiť, aby sa viditeľná oblasť stránky načítala čo najrýchlejšie. To znamená, že grafické prvky, písma a sledovacie skripty by sa mali načítať ako posledné alebo by sa mali načítať asynchrónne.

Aj keď odložíte načítanie určitých častí webovej lokality, stále je dôležité, aby ste venovali pozornosť tomu, ako sa stránka načítava. Načítavajú sa externé zdroje? Sú tieto zdroje písma alebo niečo kritickejšie, ako napríklad CSS? Uistite sa, že kritické zdroje sú načítané rýchlo a/alebo asynchrónne.

Čítať:  Získavanie spätnej väzby od zákazníkov vo vašom obchode WooCommerce

Existuje niekoľko skvelých doplnkov pre tento typ optimalizácie Async JavaScript a Autooptimalizovať.

Optimalizácia databázy

Optimalizácia databázových dotazov a typov tabuliek je skvelý spôsob, ako vidieť veľké zvýšenie výkonu s minimálnym úsilím.

Vytvorte nový index

Indexy pomáhajú databázovému serveru MySQL nájsť informácie rýchlejšie. Predstavte si to ako register na zadnej strane starej encyklopédie alebo ako obsah v knihe. Zatiaľ čo príliš veľa indexov môže skutočne spomaliť databázu, niektoré strategicky vytvorené indexy môžu mať dramatické výhody z hľadiska výkonu.

Zvážte prihlášku tento index na svoj web WordPress, aby ste videli nárast výkonu.

MyISAM vs InnoDB

Zvyčajne sa označuje ako, MyISAM a InnoDB sú dva rôzne typy tabuliek dostupné v rámci MySQL. Pre WordPress by tabuľky mali byť vo formáte InnoDB, aby ste dosiahli čo najlepší výkon z vašej databázy. Pred vykonaním akýchkoľvek zmien si samozrejme nezabudnite zálohovať databázu.

Potrebujete previesť databázové tabuľky na InnoDB? Tento plugin by mal pomôcť.

Optimalizácia obrazu

Aj keď to môže byť ťažké uveriť, veľké obrázky môžu výrazne znížiť výkon vášho webu alebo obchodu. Môže byť lákavé myslieť si, že problém môže vyriešiť lenivé načítanie obrázkov, ale pamätajte, že každý obrázok v aktuálne viditeľnej oblasti webovej lokality sa musí načítať, aby mal váš používateľ dobrý dojem. V skutočnosti je veľkosť obrázka ešte väčší rozdiel, keď používateľ navštevuje váš web zo svojho mobilného zariadenia, pretože podmienky a rýchlosti siete sú na každom mieste na zemi iné. Našťastie existujú skvelé doplnky, ktoré vám pomôžu optimalizovať vaše obrázky!

Čítať:  Recenzia AMZScout: Stojí to za to?

TinyPNG, Predstavte si, EWWW, Krátke pixelya Robin Image Optimizer je niekoľko skvelých optimalizácia obrazu pluginy.

Ukladanie do vyrovnávacej pamäte

WordPress bol kedysi len platformou pre blogovanie. Ako sa WordPress vyvinul na schopnú platformu na vytváranie obchodov, vzdelávacích stránok atď., Je potrebné ukladať do vyrovnávacej pamäte. O tomto dôležitom aspekte optimalizácie výkonu WooCommerce sa môžete dozvedieť tak, že si pozriete ukladanie do vyrovnávacej pamäte v článku WooCommerce na blogu Hostinger.

Viacvláknové

Ak ste niekedy boli v rušnom supermarkete a priali ste si, aby otvorili ďalšiu pokladňu, už rozumiete myšlienke multi-threadingu. Pretože proces PHP funguje na príkazoch lineárnym spôsobom, rastúca lokalita sa nakoniec zastaví, keď sa jeden proces PHP zahltí. Ak pridáte ďalšie procesy, webová stránka je schopná reagovať na viac požiadaviek súčasne a systém sa znova spustí. Hostitelia WordPress ako Hostinger používajú pracovné procesy PHP na umožnenie multi-threadingu pre rýchle súbežné požiadavky. Podrobnejší pohľad na pracovné procesy a ich fungovanie nájdete v tomto článku. Ak sa cítite extra cool, môžete si dokonca vyskúšať implementáciu pracovníkov pomocou úradníka PHP dokumentácia.

Nezabudnite otestovať svoje optimalizácie

Na záver nezabudnite otestovať rýchlosť svojho webu pred a po optimalizácii. Aj keď existuje veľa zdrojov na testovanie rýchlosti stránky, GTMetrix je skvelým miestom na začatie vašej cesty. A pamätajte, že ak budete na ceste potrebovať pomoc, kontaktujte nás. Sme tu, aby sme vám pomohli!

Čítať:  Doplnky viacerých dodávateľov pre trhy WooCommerce

Nechajte optimalizáciu na nás

StoreBuilder od Hostinger, postavený na platforme, ktorej dôverujú odborníci, vám umožňuje využívať všetky výhody nášho spravovaného WordPressu a WooCommerce bez zložitosti. Nemáte skúsenosti s kódovaním? Žiaden problém. Nie je dôvod začínať od nuly alebo sa cítiť zavalený prázdnou obrazovkou. Stačí odpovedať na niekoľko otázok a za pár minút budete mať svoj vlastný internetový obchod s intuitívnou domovskou stránkou s jednoduchou navigáciou, ktorá je optimalizovaná na premenu vašich návštevníkov na zákazníkov. Skontrolovať to!

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE