[6 Easy Steps] Ako pridať darčekovú kartu do Venmo

Hľadáte prevod prostriedkov z darčekovej karty do spoločnosti Venmo? Potom je celkom zrejmé, ako pridať darčekovú kartu do Venmo. Hoci celkový proces nezodpovedá žiadnemu typu raketovej vedy, to isté môže byť problematické, ak sa vydáte nesprávnym smerom. Matematika je jednoduchá; nepoznáte tento proces, a preto ste tu.

Nebojte sa; Pomôžem vám so situáciou.

Ako pridať darčekovú kartu do Venmo?[Quick Answer]

Ak chcete pridať darčekovú kartu do Venmo, jednoducho spustite aplikáciu na svojom smartfóne, prihláste sa, prejdite na kartu Platby v časti Nastavenia a klepnite na vyhradenú možnosť pridania darčekovej karty.

Ale počkajte, je tu ešte niečo, čo by ste si mali uvedomiť.

Najpodrobnejšia odpoveď je tu. V tomto článku vám pomôžem naučiť sa, ako bez námahy pridať darčekovú kartu do Venmo a všetko, čo s ňou súvisí. Okrem toho vás prevediem tým, ako nájsť poštové smerovacie čísla darčekových kariet víz a tiež odpoviem na niektoré otázky týkajúce sa darčekových kariet Venmo. Dôveruj mi; tieto zdroje sú kritické, aby ste sa uistili, že počas celej cesty nenarazíte na žiadny problém.

Takže, začnime hneď!

Darčekové karty predstavujú spôsob platby, ktorý možno použiť na nákupy v maloobchodných predajniach, reštauráciách, čerpacích staniciach a na iných miestach. Na kartu vložíte peniaze, ktoré potom vy alebo príjemca karty môžete použiť na akceptovaných miestach.

Čítať:  Ako vám najlepšie aplikácie na zapojenie zamestnancov môžu pomôcť prekonať manažérske výzvy

Keď prichádzame do Venmo, online mobilná platobná služba sa vždy snaží pomáhať svojim používateľom všetkými možnými spôsobmi. Preto umožňujú aj používanie darčekových kariet. Ale ako?

Ako pridať darčekovú kartu do Venmo?

Darčekovú kartu VISA môžete jednoducho nahrať na Venmo a použiť ju ako svoj zostatok Venmo na posielanie peňazí a platenie pri nakupovaní online aj v obchodoch. Jednoducho naskenujte svoj Venmo QR kód pri pokladni v obchode a zaplatíte bezdotykovo.

Ako už bolo spomenuté, proces „Ako pridať darčekovú kartu do Venmo“ nie je zložitý. A aby bol tento proces jednoduchší, rozdelil som ho do 6 jednoduchých krokov. Postup:

  1. Otvor Aplikácia Venmoa prihláste sa pomocou svojich prihlasovacích údajov.
  2. Choďte na “Nastavenie” Ponuka.
  3. Na karte Predvoľby vyberte možnosť “Spôsob platby”.
  4. Klepnite na „Pridajte banku alebo kartu.
  5. Klepnite na „kard“ na pridanie darčekovej poukážky
  6. Zadajte všetky požadované informácie o darčekovej karte, ako je dátum vypršania platnosti, 16-miestne číslo atď.

Týchto 6 krokov v podstate odpovedá „ako pridať vízovú darčekovú kartu do Venmo“. Pri pridávaní darčekovej karty však budete musieť zadať PSČ karty.

Potrebujete s tým pomôcť? Prejdite do ďalšej časti a zistite, kde nájdete PSČ darčekovej karty Visa.

Kde nájsť PSČ darčekovej karty Visa?

Pre PSČ použite to, ktoré ste zadali pri aktivácii alebo registrácii s adresou na webovej stránke. Ak vás však zaujíma, ako pridať darčekovú kartu víza do Venmo, keď nepoznáte adresu karty, nezúfajte; Mám ťa pokryté.

V takejto situácii je požiadavka zmeniť adresu na vašej karte. Ak to chcete urobiť, postupujte takto:

Krok 1 – Aktivácia darčekovej poukážky

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je pozrieť sa na zadnú stranu karty, kde je zvyčajne uvedené telefónne číslo alebo webová stránka. Na aktiváciu karty použite toto telefónne číslo alebo webovú stránku (nezabudnite si kartu zaregistrovať na autentickej stránke, aby ste sa vyhli spamovým webovým stránkam). Jednoducho zadajte adresu webovej stránky do panela s adresou vášho webového prehliadača. Nehľadajte názov webovej stránky, pretože podvodníci si mohli vytvoriť webovú stránku s rovnakým názvom, aby ukradli prostriedky z vašej darčekovej karty Venmo. Keď správne zadáte adresu, nie je šanca, že sa dostanete na spamovú webovú stránku.

Čítať:  Prečo moja platba Zelle neprejde?

Vo všeobecnosti môžete svoju darčekovú kartu aktivovať tak, že poskytnete iba číslo darčekovej karty Visa a overovacie číslo karty (CVN) vytlačené na zadnej strane karty. Nie je potrebné poskytovať osobné údaje.

Krok 2 – Aktualizácia fakturačnej adresy / Pridanie PSČ

Po aktivácii karty nájdite možnosť aktualizácie PSČ a fakturačnej adresy priradenej k vašej darčekovej karte Visa. V prípade, že sa z nejakého dôvodu stretnete s nejakou chybou a nemôžete aktualizovať poštové smerovacie číslo vízovej darčekovej karty, jednoducho kontaktujte poskytovateľa karty pomocou telefónneho čísla na zadnej strane vašej karty a požiadajte ho o pomoc.

Niektoré darčekové karty nemusia mať možnosť aktualizovať PSČ prostredníctvom webovej stránky. V takýchto situáciách jednoducho skúste použiť Zip kartu spojenú s adresou vášho bydliska.

V skutočnosti väčšina kariet vyžaduje registráciu darčekovej karty na webovej stránke na jej aktiváciu. A ak tento krok neurobíte, vaša darčeková karta Venmo môže byť odmietnutá.

Toto bolo všetko o tom, ako pridať vízovú darčekovú kartu do Venmo, keď nepoznáte alebo si nepamätáte poštové smerovacie číslo vízovej darčekovej karty. Čo ak si nepamätáte PIN svojej karty a niekde sa vyžaduje? O tom je ďalšia časť.

Nájdenie kódu PIN darčekovej karty

Ak chcete za niečo zaplatiť svojou darčekovou kartou u konkrétneho obchodníka, povedzme KFC atď. (Namiesto prepojenia s Venmo), môžete byť požiadaní o zadanie kódu PIN vašej darčekovej karty. Ak chcete teraz nastaviť kód PIN darčekovej karty, pozrite si pokyny uvedené na zadnej strane karty. Väčšina darčekových kariet umožňuje nastavenie PIN podľa vašich preferencií.

Ako previesť darčekovú kartu Visa na hotovosť?

Okrem toho, že vás naučím, ako pridať darčekovú kartu do Venmo, popíšem aj 5 účinných metód na premenu vašej darčekovej karty Visa na hotovosť. V prípade, že chcete získať nejaké peniaze výmenou za darčekovú kartu, postupujte podľa krokov tu.

Predajte to na webovej stránke na výmenu darčekových kariet

Ak sa nechcete učiť Ako pridať darčekovú kartu do Venmo, namiesto toho chcete nájsť najjednoduchší spôsob premeny darčekovej karty na hotovosť; toto je ono.

Čítať:  Ako sťahovať príbehy z Instagramu online

Stačí prejsť na webovú stránku výmeny darčekov Zvýšiť, Nátierka na darčekové poukážky, atď., a jednoducho predať svoju kartu. Najprv si budete musieť vybrať ponuku. Keď vyberiete darčekovú kartu Visa so správnym zostatkom, môžete ju odoslať a prejsť na proces overenia. Po dokončení môžete dostať zaplatené.

Pridajte svoju darčekovú kartu do peňaženky PayPal

Ak sa chcete vyhnúť poplatkom za výdavky, mali by ste vyskúšať PayPal. Stačí sa zaregistrovať na webovej stránke a pripojiť bankový účet. Po dokončení budete môcť previesť prostriedky z darčekovej karty na svoj PayPal.

Pridajte svoju darčekovú kartu k účtu Venmo

Ako som už opísal, ako pridať vízovú darčekovú kartu do Venmo, myslím si, že túto metódu nie je potrebné ďalej vysvetľovať. A s týmto sprievodcom „Ako pridať darčekovú kartu do Venmo“ pravdepodobne nájdete túto metódu najjednoduchšiu. Navyše je to tiež najlepšia metóda, pretože vám umožňuje priamo previesť darčekové karty na váš bankový účet.

Použite kiosk na výmenu darčekových kariet

Ide o spoľahlivý spôsob prevodu darčekových kariet na hotovosť. Nájdite stroje v obchodoch s potravinami; zvyčajne vyzerajú ako kasínové automaty a vytvárajú podobné zvuky.

Tento systém vyžaduje, aby ste zadali informácie o svojej karte, ako je číslo karty a dátum vypršania platnosti. Potom sa vám ponúkne možnosť využiť ponuku vrátenia peňazí.

Prijmite ho, vytlačte poukaz a odneste ho k pokladni. Zvyčajne je to všetko, čo musíte urobiť, aby ste pomocou tejto metódy získali peniaze. V prípade, že budete mať problémy s potiahnutím karty, požiadajte o pomoc.

Kúpte si darčekové poukážky iných obchodníkov

Niekedy je najjednoduchším spôsobom konverzie generickej darčekovej karty Visa zakúpenie darčekovej karty nového obchodníka, ktorú používate. Táto metóda je užitočnejšia, keď nájdete dobrý predaj na darčekových kartách.

Niektoré z predajov darčekových kariet vám pomôžu ušetriť 20 % alebo dokonca viac na darčekovej karte, čo znamená, že darčekovú kartu v hodnote 100 USD si môžete kúpiť iba za 80 USD.

To bolo všetko, čo ste potrebovali vedieť o tom, ako pridať darčekovú kartu do Venmo. Teraz sa pozrime na niektoré často kladené otázky o tom, ako pridať darčekovú kartu do Venmo, aby ste sa uistili, že neodchádzate z tejto stránky s nejakými otázkami týkajúcimi sa darčekovej karty Venmo.

Čítať:  Ako nájsť svoj odporúčací kód v aplikácii Cash?

Ľudia sa tiež pýtajú – Ako pridať darčekovú kartu do Venmo

1. Čo by som mal zahrnúť, keď niekomu dávam darčekovú kartu Visa ako darček?

Keď dávate kartu, poskytnite príjemcovi darčeka všetky materiály, ktoré ste dostali pri kúpe karty, vrátane jej podmienok.

Keď dávate kartu niekomu mladšiemu s malými skúsenosťami s používaním karty, odporúčame vám, aby ste si spolu prečítali materiály.

2. Moja darčeková karta Visa sa stratila; Čo mám teraz robiť?

Darčekové karty Visa sa dodávajú s bezpečnostnými a ochrannými funkciami. To znamená, že môžu byť nahradené v prípade krádeže alebo straty. Tu je to, čo by ste mali urobiť v prípade krádeže alebo straty karty.

  • Stratu karty ihneď nahláste vydavateľovi karty. Ak tak chcete urobiť, kontaktujte svojho poskytovateľa karty prostredníctvom bezplatného čísla uvedeného na zadnej strane karty alebo v dokumentácii ku karte.
  • Inštitúcia poskytovateľa karty bude vyžadovať číslo darčekovej karty na zrušenie karty a vydanie náhradnej; preto by ste si číslo svojej karty mali uložiť niekde v bezpečí.
  • Ak chcete zabrániť neoprávnenému použitiu, nezabudnite svoju darčekovú kartu podpísať späť. Pri platbe kartou budete vyzvaní, aby ste podpísali potvrdenie o nákupe.

3. Končí platnosť darčekových kariet, keď nie sú uplatnené?

Podľa federálnych zákonov nesmie platnosť darčekovej karty uplynúť skôr ako 5 rokov od dátumu nákupu. Ak sa však do roka nepoužije, môže byť z karty každý mesiac účtovaný poplatok za nečinnosť, obsluhu alebo nečinnosť, čím sa znižuje jej hodnota.

Záverečné myšlienky o tom, ako pridať darčekovú kartu do Venmo

Tým som vás previedol, ako pridať darčekovú kartu do Venmo. Metódu som opísal dobre štruktúrovaným spôsobom, aby som vám pomohol všetko ľahko pochopiť. Okrem toho som tiež poskytol spôsoby, ako premeniť darčekovú kartu na hotovosť. Keď si celý tento zápis prečítate, verte mi, že svoju darčekovú kartu môžete pridať do Venmo bez akýchkoľvek problémov.

Teraz viete, ako pridať darčekovú kartu do Venmo.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE