6 najlepších spôsobov, ako pripojiť váš iPhone k počítaču so systémom Windows 11

Ak uprednostňujete používanie počítača so systémom Windows pred Macbookom a hľadáte bezproblémové pripojenie k vášmu iPhonu, ste na správnom mieste. Táto príručka ukazuje niekoľko šikovných spôsobov, ako pripojiť iPhone k počítaču so systémom Windows 11. Môžete sa naučiť pripojiť externý mikrofón k iPhone, aby ste zachytili vysokokvalitný zvuk.

Ako pripojiť iPhone k počítaču so systémom Windows 11?

Pripojenie iPhonu k počítaču so systémom Windows 11 nie je žiadna veľká veda. Na pohodlné prepojenie oboch môžete použiť rôzne aplikácie, ako napríklad iTunes, Phone Link, Intel Unison atď. Aplikácie tretích strán, ako je Airdroid a služba iCloud od spoločnosti Apple, navyše uľahčujú prístup k údajom vášho iPhone na cestách. Bez ďalšieho odkladu sa teda pozrime na rôzne spôsoby pripojenia vášho iPhone k WindowsPC.

Metóda 1 – Pomocou dátového kábla pripojte iPhone k počítaču so systémom Windows 11

Ak máte pôvodný dátový kábel vášho iPhone, môžete ho pripojiť medzi iPhone a Windows 11 PC a zobraziť súbory zariadenia. Tu je to, čo musíte dodržiavať.

Čítať:  Prečo je na monitore čierna čiara? Rýchla oprava

1. Zapojte pôvodný dátový kábel do svojho iPhone a druhý koniec pripojte k počítaču so systémom Windows 11.

2. Pripojený iPhone vás k tomu okamžite vyzve Dôverujte počítaču. Klepnite Dôvera aby sa váš iPhone mohol pripojiť k Windowsu.

3. Ďalej otvorte Prieskumníka na počítači so systémom Windows 11 a prehľadávajte zariadenia a jednotky, aby ste našli súbor Apple iPhone riadiť.

Pripojte iPhone k Windowsu 11 pomocou USB

4. Dvojitým kliknutím na váš iPhone disk zobrazíte Vnútorné úložisko.

5. Otvorte interné úložisko a začiarknite každý priečinok, ktorý chcete zobraziť fotografie a médiá súbory. Môžete ich skopírovať alebo presunúť do počítača a vytvoriť tak zálohu.

Pripojte iPhone k Windowsu 11 pomocou USB

6. Prípadne môžete importovať všetky fotografie a videá z vášho iPhone kliknutím pravým tlačidlom myši na jednotku a kliknutím na ikonu Importovať možnosť.

Pripojte iPhone k Windowsu 11 pomocou USB

Ak váš počítač so systémom Windows nerozpozná váš iPhone, prečítajte si nášho sprievodcu, ako vyriešiť problém, že systém Windows nerozpozná iPhone.

Metóda 2 – Pripojte iPhone pomocou iTunes (káblové/bezdrôtové)

Okrem prehrávania hudby je iTunes neuveriteľnou pomôckou na správu mobilných zariadení pre zariadenia so systémom iOS. V dôsledku toho môžete svoj iPhone pripojiť k Windowsu 11 pomocou tohto nástroja a synchronizovať dáta drôtovo alebo bezdrôtovo. Postupujte podľa týchto krokov:

1. Inštalácia iTunes z obchodu Microsft na vašom počítači so systémom Windows.

2. Ďalej otvorte iTunes, rozbaľte účtu tab a kliknite Prihlásiť sa.

Pripojte iPhone k Windowsu 11 pomocou iTunes

3. Zadajte svoje poverenia Apple ID a kliknite Prihlásiť sa synchronizovať s ním svoj účet Apple.

Čítať:  11 najlepších záložných doplnkov WordPress na rok 2024

4. Klepnite Povoliť na vašom iPhone, aby ste po zobrazení výzvy schválili žiadosť o prihlásenie.

Pripojte iPhone k Windowsu 11 pomocou iTunes

5. Zadajte overovací kód na iTunes a kliknite ďalej.

Pripojte iPhone k Windowsu 11 pomocou iTunes

6. Pripojte svoj iPhone k počítaču so systémom Windows 11 pomocou pôvodného dátového kábla.

7. A ikona telefónu sa okamžite objaví na hornom paneli nástrojov iTunes. Kliknutím naň zobrazíte podrobnosti o pripojenom iPhone.

8. Kliknite Synchronizovať v pravom dolnom rohu na synchronizáciu údajov medzi vaším iPhone a Windows 11 PC. Teraz si môžete prezerať a prehliadať údaje svojho telefónu v iTunes.

Pripojte iPhone k Windowsu 11 pomocou iTunes

9. Okrem toho môžete povoliť „Synchronizujte s týmto iPhone cez WiFi“ na bezdrôtové pripojenie a synchronizáciu vášho iPhone so systémom Windows 11 pomocou iTunes.

Pripojte iPhone k Windowsu 11 pomocou iTunes

Metóda 3 – Na pripojenie iPhonu k Windowsu 11 použite prepojenie na telefón

Spoločnosť Microsoft nedávno predstavila novú aktualizáciu svojej obľúbenej aplikácie Windows Phone Link, ktorá používateľom umožňuje bezdrôtovo pripojiť iPhone k Windowsu 11. Po pripojení môžete uskutočňovať hovory, prezerať správy a zobrazovať aktuálny stav vášho iPhone v reálnom čase. Pozrite si nášho podrobného sprievodcu pripojením vášho iPhone k Windowsu pomocou aplikácie Windows Phone Link.

Pripojte iPhone k Windowsu 11 pomocou Windows Phone Link

Metóda 4 – Pripojte Windows k iPhone pomocou Intel Unison

Intel Unison je ďalšou jednoduchou alternatívou pripojenia iPhone k Windowsu 11, podobne ako Windows Phone Link. Unison je však o krok vpred a umožňuje používateľom bezproblémovú výmenu súborov medzi iPhone a Windows PC cez Wi-Fi.

Okrem toho môžete volať, prijímať správy a spravovať upozornenia zariadenia z pohodlia počítača so systémom Windows. Pozrite si jednoduché kroky na konfiguráciu Intel Unison na pripojenie iPhone k počítaču so systémom Windows 11.

Čítať:  Ako zvýšiť počet telefonických hovorov zo vstupných stránok & Využite analýzu prichádzajúcich hovorov

Pripojte iPhone k Windowsu 11 pomocou Intel Unison

Ak vás zaujíma, čo je lepšie, prečítajte si nášho podrobného sprievodcu porovnaním Windows Phone Link vs. Intel Unison a vyberte si aplikáciu, ktorá vyhovuje vašim potrebám.

Metóda 5 – Vyskúšajte aplikácie tretích strán na pripojenie iPhone k počítaču so systémom Windows 11

Ak si neželáte inštalovať aplikácie ako Phone Link a Intel Unison do počítača so systémom Windows 11, môžete na pripojenie a zdieľanie údajov bez námahy použiť webových klientov tretích strán. Airdroid je populárna aplikácia tretej strany v tejto doméne, ktorá používateľom umožňuje pripojiť ich iPhone k Windowsu cez webového klienta. Tu je to, čo musíte urobiť:

1. Inštalácia Airdroid na vašom iPhone z App Store.

2. Klepnite na ikonu ikona profilu v ľavom hornom rohu vytvorte nový účet.

3. Po úspešnom vytvorení účtu otvorte webového klienta Airdroid v prehliadači na vašom PC.

4. Zadajte Prihlásiť sa poverenia a kliknite na položku Prihlásiť sa.

Pripojte iPhone k Windowsu 11 pomocou AirDroid

5. Teraz máte prístup k obsahu vášho iPhone, vrátane fotografie, súborya schránka. Presuňte súbor kamkoľvek na plochu a preneste ho.

Pripojte iPhone k Windowsu 11 pomocou AirDroid

Metóda 6 – Spravujte údaje iPhone z Windows 11 pomocou iCloud

Nakoniec si môžete prezerať a synchronizovať údaje medzi vaším iPhone a desktopom pomocou iCloud. Ak chcete zobraziť synchronizovaný obsah, prihláste sa do svojho účtu Apple pomocou iCloud v prehliadači na počítači.

1. OTVORENÉ iCloud v prehliadači na počítači a Prihlásiť sa s prihlasovacími údajmi k účtu Apple.

2. Teraz môžete zobraziť všetky synchronizované údaje svojho iPhone na počítači so systémom Windows 11 kliknutím na dostupné služby.

Čítať:  4 spôsoby, ako bezplatne exportovať PDF v aplikácii Adobe Scan

Pripojte iPhone k Windowsu 11 pomocou iCloud

často kladené otázky

Otázka: Ako bezdrôtovo pripojiť môj iPhone k Windowsu 11?

Na bezdrôtové pripojenie iPhonu k Windowsu 11 môžete použiť aplikácie ako Phone Link, Intel Unison a aplikáciu iTunes. iTunes však vyžaduje káblové pripojenie v prvom nastavení, aby sa umožnila bezdrôtová synchronizácia. Ďalšie podrobnosti nájdete v príslušných metódach uvedených vyššie.

Otázka: Môžem pripojiť iPhone k počítaču so systémom Windows 11 cez USB?

iPhone môžete pripojiť priamo k počítaču so systémom Windows 11 cez USB, ale zobrazuje iba obmedzené médiá telefónu. Ak chcete problém vyriešiť, môžete si stiahnuť iTunes na synchronizáciu a zobrazenie kategorizovaných údajov zariadenia na počítači so systémom Windows 11.

Otázka: Ako používať Phone Link s iPhone v systéme Windows 11?

Stiahnite si aplikáciu Phone Link z obchodu Microsoft Store (ak ju váš systém nedostal cez Windows Update). Ďalej postupujte podľa pokynov na obrazovke a nainštalujte si sprievodnú aplikáciu do svojho iPhone, aby ste ju prepojili s počítačom so systémom Windows 11. Pre presné podrobnosti si prečítajte vyššie uvedené kroky.

Zabaliť sa

To nás privádza na koniec tohto vysvetlenia, kde sme diskutovali o jednoduchých spôsoboch pripojenia iPhone k počítaču so systémom Windows 11. Dajte nám vedieť o svojom obľúbenom spôsobe pripojenia a podeľte sa oň so svojimi priateľmi, ktorí si možno lámu hlavu nad hľadaním riešenia. Nezabudnite sa prihlásiť na odber GadgetsToUse a pozrite si odkazy nižšie, kde nájdete ďalšie úžasné tipy a triky pre iOS.

Mohlo by vás zaujímať:

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE