6 najlepších webových stránok celebrít

Celebrity neustále pracujú na budovaní a udržiavaní svojej osobnej značky pomocou všetkých dostupných prostriedkov, ktoré ponúka globálny web. To zahŕňa silnú prítomnosť v sociálnych médiách, marketingové stratégie sociálnych sietí a samozrejme používanie moderných platforiem na vytvorenie veľkolepej webovej stránky celebrít.

Tímy za celebritami sú často popredu v najnovších trendoch webového dizajnu. A možno vás to prekvapí, ale WordPress je platforma, ktorú si väčšina celebrít vybrala vďaka neobmedzeným možnostiam prispôsobenia.

Všetky pôsobivé návrhy vytvorené slávnymi ľuďmi, aby zostali v kontakte so svojimi podporovateľmi, nás môžu veľa naučiť, pokiaľ ide o rozvoj jedinečnej identity značky. Dnes sa pozrieme na najlepšie oficiálne webové stránky celebrít a uvidíme, prečo sú také pútavé a populárne.

Vytvorte a hostite svoje webové stránky pomocou Hostinger

Vytvorte webovú stránku hodnú celebrít – nepotrebujete žiadne zručnosti v oblasti kódovania alebo dizajnu

Najlepšie webové stránky celebrít

1. Calvin Harris

URL: https://calvinharris.com

Plošina: WordPress

Calvin Harris je veľké meno v hudobnom priemysle. Jeho webová stránka celebrít upozorňuje svojich fanúšikov na jeho pripravované hudobné vydania a dátumy vystúpení. Všetky najnovšie single a albumy, ktoré DJ produkoval, spolu s ich farebným obalom nájdete na jeho webovej stránke.

Čítať:  Najlepšie púzdra Motorola Moto G Stylus 5G (2024).

Horná ponuka vám umožňuje prechádzať stránkami a premení sa na bočnú ponuku na mobilnom zariadení – skvelé znázornenie adaptívneho dizajnu, ktorý široko používajú webové stránky celebrít. Čo je však na webovej stránke také charakteristické, je zvolená farebná paleta a abstraktné ilustrácie, ktoré sa zdajú byť špičkovým estetickým trendom webovej stránky na čele rebríčkov v roku 2024.

Calvin Harris sa rozhodol použiť čiernu a bielu – klasiku všetkých čias, vďaka ktorej je web minimalistický a trochu retro. Stránka Love Regenerator je dokonalým príkladom použitia geometrie vo webovom dizajne – geometrické tvary sú mocnými prvkami, ktoré výrazne pomáhajú pri vytváraní skvelého vizuálu. Použitie minimalistického prístupu umožňuje vašim návštevníkom sústrediť sa na to, čo ponúkate, bez toho, aby ich rozptyľoval ohromujúci obsah a honosné návrhy.

2. Ariana Grande

URL: https://arianagrande.com

Plošina: Drupal

Slávna popová diva odviedla skvelú prácu pri budovaní pôsobivej online prítomnosti. Webová stránka Ariany Grande dáva fanúšikom príležitosť držať krok s hudobnými vydaniami slávnej speváčky spolu s možnosťou kúpiť si jej tovar a prihlásiť sa na odber e-mailových aktualizácií.

Slávna speváčka sa rozhodla použiť pastelovú farebnú paletu a skreslenú typografiu, aby upozornila na svoje najnovšie albumy. Svetlomodrá farba pozadia vyvoláva pocit tlmenej sofistikovanosti.

Tým to však nekončí. Ariana používa čiary na vymedzenie sekcií na svojom webe, čo je viditeľné najmä v mobilnej verzii. Linework sa považuje za jeden z hlavných princípov webového dizajnu a hovorí sa, že dáva webovej stránke pocit čistoty a štruktúry.

Čítať:  Zabezpečte svoj podnik pomocou cloudového hostingu Hostinger: Znížte riziko, zvýšte bezpečnosť a & zostať v súlade

3. Reese’s Book Club od Reese Witherspoon

URL: https://reesesbookclub.com

Plošina: WordPress

Slávna herečka nemá osobnú webovú stránku celebrít, ale venuje sa viacerým projektom vrátane svojho slávneho knižného klubu. Táto webová stránka poskytuje všetky najnovšie informácie o činnosti čitateľov a nových knihách pridaných do klubu. Reese je známa svojím optimizmom a láskou ku všetkému živému a pútavému – takže nie je prekvapením, že si pre webovú stránku svojho knižného klubu vybrala svetlé farby.

Jasné farby sa elegantne vrátili k webovému dizajnu, aby pomohli udržať vašich divákov v kontakte s obsahom. Žltá, biela a modrá, zvolené ako hlavné farby dizajnu webových stránok, pomáhajú Reeseovej stránke vyžarovať šťastie, pozitivitu a optimizmus. Väčšia a hlasnejšia topografia v kombinácii s farebnými ilustráciami robí obsah relevantnejším a príťažlivejším pre divákov. Dizajn webovej stránky je ideálny pre milovníkov kníh a iných kreatívcov.

4. Rihanna

URL: http://rihannanow.com

Plošina: WordPress

Rihanna používa svoju webovú stránku na zdieľanie svojej hudby, ako aj módnych a make-upových trendov a rád. Jej webová stránka je vynikajúcim príkladom implementácie štýlu koláže – hlavná stránka obsahuje sériu Rihanniných fotografií, ktoré pripomínajú stránku účtu Instagram. Každá fotografia vedie na webovú stránku s najnovšími správami, hudobnými videami alebo inými informáciami, o ktoré by sa chcel známy spevák podeliť.

Čierna a biela sú najkontrastnejšie farby na použitie vo webovom dizajne a vďaka nim táto webová stránka celebrít vyzerá elegantne, luxusne a silne. Dokonalá pohyblivá grafika a geometrické línie robia webovú stránku ešte elegantnejšou, ktorá je v súlade s osobnou značkou slávneho speváka. Celkovo čierno-biela farebná schéma vytvára nadčasovú kombináciu, ktorá nikdy nevyjde z módy.

Čítať:  10 najlepších stránok na nákup hlasov v ankete Instagram pre príbehy v roku 2024

5. Víkend

URL: https://theweeknd.com/

Plošina: Crownpeak

Slávny kanadský spevák urobil svoju oficiálnu webovú stránku minimálne a vo veľmi retro štýle. The Weeknd je v posledných rokoch považovaný za jedného z najväčších nositeľov retra v hudobnom priemysle a dizajn jeho webovej stránky dokonale ladí s jeho profesionálnym imidžom. Ako hlavné farby používa aj čiernu a bielu, ale môžeme vidieť, ako sa líši od webovej stránky celebrít Rihanny.

Speváčka zvolila minimalizmus, vďaka čomu sú webové stránky jednoduché a dobre štruktúrované. Hviezda popkultúry sa rozhodla využiť všetky moderné trendy webdizajnu, vrátane kreatívnej topografie, línií a abstraktných ilustrácií.

Našu osobitnú pozornosť si zaslúži fotogaléria na hlavnej stránke. Ako neustále prechádzame fotografiami speváka, zisťujeme, že sa vznášame vesmírom a obrázky pôsobia ako planéty, okolo ktorých neustále prechádzame.

6. Leonardo DiCaprio

URL: https://leonardodicaprio.com

Plošina: WordPress

Slávny herec Leonardo DiCaprio si vybral WordPress, aby uviedol do života všetky svoje nápady na webový dizajn. Je to jedna z najinformatívnejších a dobre štruktúrovaných webových stránok celebrít — poskytuje všetky najnovšie správy o profesionálnom živote herca a obsahuje odkazy na jeho účty na sociálnych sieťach a projekty, na ktorých sa podieľa.

Veľmi zaujímavou funkciou, ktorá rozhodne upúta vašu pozornosť, je horizontálne rolovacie menu s citátmi postáv z najznámejších filmov, v ktorých DiCaprio hral. Divákom to dodáva nostalgický prvok a umožňuje fanúšikom okamžite si spomenúť na obľúbené filmové momenty.

Hercov tím rozhodne vie, ako využiť trendy webdizajnu vo svoj prospech. Tmavá farebná paleta, responzívny dizajn a nič, čo by sa dalo opísať ako prehnané, robí webovú stránku jednou z najlepších online webových stránok filmových celebrít.

Čítať:  Najlepšie púzdra na Pixel 7, ktoré si môžete kúpiť v roku 2024

Inšpirované týmito webovými stránkami celebrít? Vytvorte si vlastný

Vytvorenie skvelej webovej stránky si vyžaduje veľa času a úsilia. Je dosť ťažké držať krok s neustále sa meniacimi trendmi webdizajnu a najnovšími technológiami. Ale nie vždy to tak musí byť.

WordPress – jedna z najvýkonnejších platforiem, ktorú používajú tvorcovia webových stránok na celom svete – vám môže pomôcť navrhnúť webovú stránku akéhokoľvek druhu. To zahŕňa elektronický obchod!

Tu v Hostinger milujeme WordPress a zameriavame sa na zhromažďovanie najlepších technológií WordPress, aby ste to nemuseli robiť vy. Hostinger otvoril novú stránku v histórii spravovaného hostingu WordPress. Vytvorenie, návrh a uvedenie vašej webovej stránky do prevádzky už nemusí byť zložité a časovo náročné.

Postaráme sa o všetky technické aspekty, zatiaľ čo vy sa zameriate na vytvorenie čo najlepšieho zážitku pre návštevníkov.

Pozrite si naše plány spravovaného hostenia WordPress a začnite ešte dnes.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE