6 spôsobov, ako obísť „Blokovanie reklám nie je na YouTube povolené“

Minulý rok YouTube prinútil Vanced bez reklám vypnúť z právnych dôvodov. A teraz gigant blokuje videá pre niektorých používateľov, pokiaľ nezakážu blokovanie reklám zobrazením „Blokátory reklám nie sú na YouTube povolenévýzva. Našťastie môžete sledovať videá bez reklám zadarmo aj napriek správe YouTube proti blokovaniu reklám. Tu je návod, ako obísť chybu „Blokovanie reklám nie je povolené“ na YouTube.

Ako obísť”Blokátory reklám nie sú na YouTube povolené

Služba YouTube odteraz začala používateľom brániť v pozeraní videí, pokiaľ si nevypnú blokovanie reklám. Ak zistí, že na obchádzanie reklám používate blokovač reklám, zobrazí správu „Blokovanie reklám nie je na YouTube povolené“, po ktorej bude nasledovať:

  • Zdá sa, že možno používate blokovač reklám.
  • Reklamy umožňujú službe YouTube zostať zadarmo pre miliardy používateľov na celom svete.
  • S YouTube Premium môžete ísť bez reklám a autori môžu stále dostávať platby z vášho odberu.

Výzva na blokovanie reklám YouTube

Môžete buď deaktivovať blokovanie reklám, aby ste mohli pokračovať v pozeraní videí s reklamami, alebo vyskúšať YouTube Premium a užiť si zážitok bez reklám a zároveň pomáhať tvorcom. Google to robí preto, aby znovu získal príjmy, o ktoré by inak prišli používatelia, ktorí pozerajú zadarmo bez predplatenia ich prémiovej služby alebo reklám.

Čítať:  6 najlepších spôsobov, ako dostať zaplatené za reklamu na vašom aute

Aj keď YouTube sprísňuje používateľov, ktorí uprednostňujú bezplatné sledovanie videí bez reklám, stále existuje niekoľko možností, ktoré vám to umožňujú. Pokračuj v čítaní.

Metóda 1 – Použitie rozšírenia „Blokovanie reklám nie je povolené na obchádzaní YouTube“.

Ako už názov napovedá, toto rozšírenie prehliadača Chrome vám pomáha obísť banner „Blokovanie reklám nie je povolené“ YouTube na celej webovej stránke. Spolu s týmto rozšírením môžete použiť ľubovoľný blokovač videoreklamy. Tu je postup, ako to povoliť:

1. Zamierte k Blokovanie reklám nie je v obídení YouTube povolené rozšírenie v Internetovom obchode Chrome.

Klepnite na Pridať do prehliadača Chrome pre rozšírenie Obídenie blokovania reklám

2. Klepnite Pridať do prehliadača Chrome > Pridať rozšírenie aby ste si ho nainštalovali do prehliadača.

Klepnite na Pridať rozšírenie

3. Po pridaní prejdite na YouTube a skúste prehrať video s povoleným blokovaním reklám. Malo by sa hrať bez reklám a vyskakovacia správa „blokátory reklám nie sú povolené“.

Metóda 2 – Obíďte vyskakovacie okno služby YouTube Anti-Ad Blocker v prehliadači Brave

Brave Browser už nejaký čas propaguje YouTube bez reklám. Našťastie funkcia stále funguje bez problémov. Ak chcete obísť výzvu na blokovanie reklám YouTube, musíte do vstavaného filtra blokovania reklám Brave pridať skript. Postup:

1. Otvorte prehliadač Brave na počítači Mac alebo Windows.

2. Otvorte YouTube zadaním adresy youtube.com do panela s adresou.

3. Po načítaní YouTube kliknite na Brave Shields ikonu vedľa panela s adresou.

Obíďte výzvu YouTube Anti Ad Blocker v Brave

4. Povoľte prepínač vedľa položky „Štíty sú DOLE pre www.youtube.com“, aby ste začali blokovať reklamy na YouTube.

Obíďte výzvu YouTube Anti Ad Blocker v Brave

5. Teraz vstúpte brave://adblock v paneli s adresou otvorte stránku Filtre Brave Shields.

Čítať:  Ako dlho trvá nabíjanie prepínača?

6. Posuňte zobrazenie nadol a vložte nasledujúci kód do Vytvorte vlastné filtre box:

youtube.com##+js(set, yt.config_.openPopupConfig.supportedPopups.adBlockMessageViewModel, false)

youtube.com##+js(set, Object.prototype.adBlocksFound, 0)

youtube.com##+js(set, ytplayer.config.args.raw_player_response.adPlacements, [])

youtube.com##+js(set, Object.prototype.hasAllowedInstreamAd, true)

Obíďte výzvu YouTube Anti Ad Blocker v Brave

7. Kliknite na Uložiť Zmeny.

Metóda 3 – Blokovanie správy blokovania reklám pomocou uBlock Origin

uBlock Origin bol pôvodne navrhnutý na blokovanie sledovačov na webových stránkach, ktoré navštívite. Je zaujímavé, že podporuje vlastné filtre a rovnaký štvorriadkový kód môžete použiť v uBlock Origin, aby ste sa vyhli správe proti blokovaniu reklám na webovej stránke YouTube. Postup:

1. Nainštalujte Rozšírenie uBlock Origin vo svojom prehliadači, ak ešte nie.

2. Kliknite na ikonu rozšírenia na paneli s nástrojmi a vyberte nastavenie.

3. Vyberte Moje filtre na stránke palubnej dosky.

4. Tu skopírujte a prilepte nasledujúci kód:

youtube.com##+js(set, yt.config_.openPopupConfig.supportedPopups.adBlockMessageViewModel, false)

youtube.com##+js(set, Object.prototype.adBlocksFound, 0)

youtube.com##+js(set, ytplayer.config.args.raw_player_response.adPlacements, [])

youtube.com##+js(set, Object.prototype.hasAllowedInstreamAd, true)

5. Kliknite na Aplikovať zmeny zachrániť.

Metóda 4 – Použitie rozšírenia YouTube Anti-Ad Block Bypass

YouTube Anti-Ad Block Bypass je ďalšie užitočné rozšírenie, ktoré vám umožňuje sledovať YouTube s povoleným blokovaním reklám. Toto rozšírenie samo o sebe nie je blokovačom reklám. jednoducho zakáže kontextové okno, ktoré vám bráni pozerať videá bez reklám zadarmo. Môžete to použiť v spojení s uBlock Origin alebo podobnými rozšíreniami.

1. Otvor Obídenie blokovania reklám YouTube rozšírenie v Internetovom obchode Chrome.

2. Klepnite Pridať do prehliadača Chrome > Pridať rozšírenie aby ste ho nainštalovali.

3. To je všetko. Spárujte ho so skutočným rozšírením na blokovanie reklám YouTube a už sa vám nebude zobrazovať kontextové okno „Blokovanie reklám nie je povolené“.

Metóda 5 – Použite skript Anti-Adblock Killer Script v prehliadačoch Chrome, Edge, Safari alebo Firefox

Mnoho webových stránok blokuje blokátory reklám pomocou antiadblock systému a zdá sa, že YouTube robí niečo podobné. Ak teda pri sledovaní videí na počítači uvidíte správu o blokovaní reklám, vyskúšajte skript proti blokovaniu reklám, ako je uvedené nižšie:

Čítať:  Ako odstrániť históriu minulých transakcií v službe Google Pay

1. Nainštalujte rozšírenie správcu skriptov, napr TaperMonkey v Chrome resp GreaseMonkey vo Firefoxe.

2. Po dokončení navštívte tento odkaz a kliknite Inštalácia na importovanie skriptu proti blokovaniu reklám. Tlačidlo uvidíte iba vtedy, keď je v prehliadači nainštalované rozšírenie správcu skriptov.

3. Ak ste tak ešte neurobili, nainštalujte si do prehliadača blokovač reklám.

Skript podporuje AdBlock, AdBlock Plus, uBlock Origina AdGuard Blocker. Medzi kompatibilné prehliadače patria Chrome, Firefox, Opera, Safari a Microsoft Edge.

4. Ďalej navštívte toto Odkaz na GitHub. Ak sa zobrazí nová karta, ktorá žiada o povolenie, „Používateľský skript chce získať prístup k zdroju z viacerých zdrojov“, kliknite na Povoliť.

5. Kliknite Prihlásiť sa na odber do zoznamu filtrov pre blokovač reklám, ktorý používate vo svojom prehliadači.

6. Zatvorte a znova spustite prehliadač.

Skript teraz automaticky zistí a obíde webové stránky, ktoré sa pokúšajú blokovať vaše blokátory reklám. A to by možno malo fungovať, aby ste sa vyhli vyskakovaciemu menu „blokovanie reklám nie je povolené“ na YouTube.

Poznámka: Toto je opustený projekt a Google ho môže čoskoro opraviť, vrátane všetkých vyššie uvedených metód súvisiacich s kódom.

Metóda 6 – Použite aplikácie YouTube bez reklám tretích strán

Prípadne môžete použiť alternatívy YouTube Vanced tretích strán na bezplatné pozeranie videí bez reklám. SmartTubeNext je jednou z takýchto aplikácií s otvoreným zdrojovým kódom, ktoré sú k dispozícii pre telefóny a TV so systémom Android. Môže blokovať reklamy na začiatku videí, reklamy vo videu a sponzorovaný obsah vo vnútri, ak existuje.

Čítať:  Ako zvýšiť viditeľnosť vášho eCommerce na sociálnych sieťach

Môžete tiež nastaviť aplikáciu tak, aby automaticky preskočila na hudobnú časť videa, ak je na začiatku ticho alebo nechcený dialóg. Okrem funkcií blokovania reklám podporuje prehrávanie až v rozlíšení 8K a dostáva pravidelné aktualizácie.

Jeden si môže stiahnuť a nainštalovať SmartTubeNext APK z GitHubu na telefóne s Androidom. Na druhej strane používatelia Android TV budú musieť preniesť súbor APK z telefónu do televízora cez Wifi. Potom si môžete užívať YouTube bez reklám bez platenia prémiového odberu.

Ukončí YouTube natrvalo blokovanie reklám vo videách?

YouTube momentálne testuje blokovanie blokovačov reklám na svojej platforme. Pri pohľade na odpor používateľov je otázne, či gigant zavedie túto politiku ako štandard. Ak sa tak stane, môže to byť ťažké pre používateľov aj vývojárov.

Blokátory reklám a YouTube budú pravdepodobne uzavreté v nekonečnej naháňačke, pričom každý sa bude snažiť prekabátiť toho druhého. Ale na druhej strane je pre giganta veľmi ťažké úplne zakázať mechanizmy na preskakovanie reklám. A pravdepodobne vždy bude existovať spôsob, ako obísť tieto obmedzenia blokovania reklám na YouTube.

(Vyriešené) Blokovanie reklám nie je na YouTube povolené

Takto môžete obísť výzvu na blokovanie reklám, ktorá nie je povolená na YouTube. Dúfam, že vám táto príručka umožní sledovať videá YouTube zadarmo bez reklám alebo nákupu predplatného. Dajte mi vedieť, čo sa vám najviac osvedčilo prostredníctvom komentárov. Zostaňte naladení na ďalšie takéto tipy, triky a návody.

Mohlo by vás zaujímať:

Môžete nás tiež sledovať pre okamžité technologické novinky na Google News alebo ak chcete získať tipy a triky, recenzie smartfónov a gadgetov, pripojte sa GadgetsToUse Telegram Group alebo sa prihláste na odber najnovších recenzií videí GadgetsToUse Youtube Channel.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE