6 základných doplnkov WordPress pre profesionálnych fotografov

Aj keď v dnešnej dobe nie je nedostatok služieb na ukladanie a zdieľanie fotografií, ak ste seriózny fotograf, ktorý sa živí fotografovaním, budete potrebovať webovú stránku na propagáciu svojej firmy, interakciu s klientmi a zobrazovanie svojich obrázkov. .

Mnoho fotografov si pre svoje obchodné stránky vyberá WordPress. Je to výkonný systém na správu obsahu, ktorý kombinuje tú správnu mieru flexibility a jednoduchosti použitia, aby používateľom, ktorí nie sú technicky naklonení, ponúka jednoduchú platformu, na ktorej môžu stavať svoje stránky.

Jedným z hlavných lákadiel pre fotografov je však obrovské množstvo doplnkov zameraných na fotografiu, ktoré sú k dispozícii pre WordPress. Robia z WordPress skvelú aplikáciu na vytvorenie akejkoľvek stránky na stránku, ktorá sa dokonale hodí na podnikanie v oblasti fotografie.

V tomto článku sa pozriem na šesť doplnkov, o ktorých by mal vedieť každý fotograf.

SlideDeck 2 pre WordPress

[code][/code]

Existuje veľa posuvných doplnkov pre WordPress, ale SlideDeck 2 posúva posuvníky na inú úroveň. Umožňuje veľmi jednoducho vytvárať prispôsobené posúvače na zobrazenie obrázkov, textu a videí. SlideDeck obsahuje desiatky „šošoviek“, ktoré umožňujú vytváranie mnohých rôznych formátov posuvníkov.

Uzávierka

Shutter je doplnok na kontrolu fotografií a prezentácií, ktorý umožňuje fotografom zobrazovať obrázky, aby si ich klienti mohli vybrať. Zahŕňa funkcie vodoznaku, aby fotografi mohli zobrazovať svoje obrázky bez toho, aby ich bolo možné stiahnuť v ich neoznačenej verzii a galériách pre klienta, takže klienti môžu prehliadať svoje súbory, vyberať si a pristupovať k verzii v plnom rozlíšení s platbou alebo bez nej.

Čítať:  Ako sa stať webovým vývojárom na voľnej nohe a získať klientov

BirchPress

Ak ste portrétny fotograf alebo potrebujete spôsob, ako spravovať stretnutia, BirchPress je plugin pre vás. Je to výkonné rozšírenie na plánovanie a rezervácie, ktoré klientom umožňuje vidieť vašu dostupnosť a rezervovať si schôdzky z vašej webovej stránky WordPress.

SEO Friendly obrázky

Fotografické stránky sú zjavne náročné na obrázky, a to znamená, že musíte venovať osobitnú pozornosť optimalizácii obrázkov pre vyhľadávače. SEO Friendly Images vám pomôže postarať sa o obrázky s atribútmi ALT a TITLE.

Správca médií Plus

Aj keď je WordPress skvelý na zobrazovanie obrázkov, jeho možnosti správy médií môžu byť obmedzenejšie, než na aké je profesionálny fotograf zvyknutý. Väčšina bude používať externé služby na hosťovanie obrázkov, ako je Flickr alebo 500px. Media Manage Plus je praktický spôsob, ako integrovať tieto služby so správou médií WordPress, čo umožňuje fotografom jednoducho prenášať obrázky z externého hostingu a služieb zdieľania na svoje stránky.

Zjednodušené sociálne zdieľanie

Samozrejme, nestačí len dostať obrázky na vašu stránku, musíte tiež poskytnúť spôsob, akým ich môžu používatelia vašej stránky zdieľať cez sociálne siete. Zjednodušené sociálne zdieľanie poskytuje jednoduchý widget na zdieľanie, ktorý podporuje väčšinu hlavných sociálnych sietí.
Toto sú niektoré z vrcholov dostupných pre fotografov, ktorí používajú WordPress, ale je ich oveľa viac. Ak máte obľúbený doplnok súvisiaci s fotografovaním, neváhajte ho zdieľať v komentároch nižšie.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE