7 najlepších alternatív Hootsuite pre začínajúce marketingové agentúry

Vedeli ste, že a bežný používateľ sociálnych médií strávi 2 hodiny a 25 minút na sociálnych sieťach?

Sociálne médiá denne používa 4,2 miliardy ľudí, viete si teda predstaviť, ako mocné sa tieto virtuálne platformy stali?

A toto zvýšené používanie sociálnych médií vyvolalo potrebu zjednotiť správu sociálnych médií. Keďže naša online prítomnosť nie je obmedzená len na jednu webovú stránku, máme tendenciu používať viac ako jednu platformu sociálnych médií, aby sme zostali informovaní.

Prvým používateľom, ktorý identifikoval túto medzeru a začal so službami správy sociálnych médií, je Hootsuite.

Hootsuite je jedným z najstarších nástrojov na správu sociálnych médií, a aj keď ide o veľmi obľúbenú a spoľahlivú platformu, Hootsuite má aj niektoré nedostatky. Chýba mu napríklad integrácia CRM, nie je vhodný pre mobilné zariadenia a jeho podrobná analýza je drahá. Pred nákupom pre vašu firmu musíte zvážiť nevýhody.

A keďže v súčasnosti existuje veľa možností, nie je na škodu hľadať alternatívy. Správny?

Takže tu sme vám priniesli najlepšie alternatívy Hootsuite s funkciami, výhodami a nevýhodami a cenami.

Takže bez ďalších okolkov sa vrhnime na to.

1. SocialPilot

SocialPilot

Cena: 35 dolárov

Prvým v našom zozname alternatív Hootsuite je SocialPilot. Všetko o SocialPilot kričí na špičkovú používateľskú skúsenosť a kvalitu. Poskytuje vám obrovské množstvo funkcií, ktoré prichádzajú s výnimočnou použiteľnosťou a nákladovo efektívnymi plánmi. Umožňuje vám spúšťať kampane na sociálnych sieťach a každodenné úlohy efektívne, rýchlo a presne. Jednoduchosť, keďže je silnou stránkou SocialPilot, má elegantné a automatické používateľské rozhranie, ktoré sa ľahko používa a naviguje.

SocialPilot je komplexná platforma s vysoko operatívnymi nástrojmi na správu sociálnych médií. Či už ide o vytváranie skupín podobných účtov, prácu so stránkami na Facebooku z individuálneho účtu alebo prípravu podrobných správ o výkonnosti, SocialPilot je vyvinutý tak, aby ste zo svojich stránok sociálnych médií a svojich klientov vyťažili maximum.

Prečo zvoliť SocialPilot pred Hootsuite?

 • Plánovanie sociálnych médií: Vytváranie a plánovanie príspevku pomocou SocialPilot je pre používateľov hračkou. Na vyniknutie príspevku sú k dispozícii rôzne možnosti – napríklad pridávanie a úprava obrázkov, videí a dokonca aj obrázkov GIF prostredníctvom vstavaného vyhľadávacieho nástroja.
 • Hromadné plánovanie: SocialPilot umožňuje hromadné plánovanie (obrázkov aj článkov) až 500 príspevkov vopred, aby ste nikdy nezmeškali žiadny príspevok v čase, keď je vaše publikum vysoko aktívne.
 • Správa obsahu: Na rozdiel od nástrojov marketingu obsahu, ktoré obmedzujú vaše vyhľadávanie na desať alebo viac kľúčových slov, SocialPilot vám umožňuje preskúmať toľko kľúčových slov, koľko potrebujete.
 • Objavte trendový obsah: SocialPilot vám pomôže nájsť najaktuálnejšie a najaktuálnejšie nápady na obsah jednoduchým filtrovaním vyhľadávania obsahu uverejneného za posledných pár hodín, deň alebo týždeň.
 • Kalendár sociálnych médií: Tento nástroj od SocialPilot vám pomôže vizualizovať vašu obsahovú stratégiu. Pomáha pri zefektívňovaní vašich kanálov sociálnych médií a zvyšuje zapojenie prostredníctvom plánovania, organizácie a realizácie.
 • Analytics: Správa sociálnych médií je neúplná bez analytických nástrojov. SocialPilot má efektívny analytický nástroj, ktorý generuje prehľady pre stránky Facebook, Twitter, LinkedIn a Pinterest.
 • Prehľady a výkony: Poskytuje prehľad o výkonnosti vybranej stránky, popis rastu publika a demografické rozdelenie.
 • Automatizácia RSS kanálov: Tento nástroj automaticky zdieľa blogy vašich preferovaných webových stránok na vašich účtoch sociálnych médií. So SocialPilot máte možnosť pripojiť RSS kanál z vašej webovej stránky alebo akejkoľvek inej webovej stránky podľa vašich preferencií.
 • Mobil a doplnky: Doplnok je tlačidlo, ktoré po kliknutí automaticky vytvorí základ príspevku pridaním meta názvu a adresy URL stránky, na ktorú ste sa plavili.
 • Dostupné integrácie: Integrácie Zapier a Feedly sú dostupné v SocialPilot.
 • Rozšírenia: Webové rozšírenie pre SocialPilot je možné nainštalovať a používať v prehliadačoch ako Chrome, Safari a Firefox.
Čítať:  27 najlepších aplikácií pre sledovateľov Instagramu pre Android & iOS v roku 2024 (zadarmo a platené)

Čo si ľudia myslia o SocialPilot?

Jennifer W

Páči sa mi, že môžem naplánovať viacero príspevkov pre viacero účtov a dávkový obsah. Analytika je tiež dobrá. Môžeme mať oveľa viac účtov v porovnaní s niektorými inými stránkami.

Kate W

Analytika je dobrá, zobrazenie kalendára je skvelé, podpora je vynikajúca. Úžasné. Ďakujem tímu SocialPilot. Uľahčuje mi to prácu na rôznych klientskych účtoch.

Brian W

SocialPilot zapadol do perfektnej ceny a veľmi rýchlo ma pripojil ku všetkým mojim účtom na sociálnych sieťach. Môžem vytvárať príspevky a plánovať ich, ako sa mi páči. Ďakujem!

2. Odoslať

Odoslať

Cena: 89 dolárov mesačne

Ďalšia alternatíva Hootsuite na našom zozname je Odoslať. Je to nástroj na správu sociálnych médií so všetkými dôležitými nástrojmi potrebnými na súčasné spustenie rôznych kanálov sociálnych médií.

Okrem základných úloh sociálnych médií, Sendible podporuje riadenie tímu, ponúka podrobnú analýzu výkonu a umožňuje vám prácu klienta označiť bielym štítkom. Rovnako ako SocialPilot, aj Sendible vám pomáha nájsť obsah, ktorý stojí za to zdieľať/trendovať.

Pros

 • Sendible sa integruje so všetkými hlavnými sociálnymi sieťami, ako sú Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram a Pinterest. Tiež sa integruje s blogovacími platformami ako Medium, WordPress, Blogger.
 • Plagát s informačným kanálom RSS, návrhy obsahu, vstavaná knižnica obsahu a jednoduchý prístup k nástroju na návrh, Canva uľahčuje zaneprázdnenie kalendára sociálnych médií.
 • Hromadné plánovanie obsahu s obrázkami prostredníctvom odovzdania súboru CSV je skvelý nástroj v aplikácii Sendible.
 • Dôležitými funkciami sú tímová spolupráca, analýzy a prehľady, CRM, e-mailový marketing, sociálne počúvanie a publikovanie.
Čítať:  Aká je najlepšia veľkosť loga pre váš web? (a sociálne siete, tlač atď.)

Angelique W

Platforma je intuitívna a školenie nových zamestnancov na uverejňovanie príspevkov je hračka. Funkcie ukážky a reťazca schvaľovania nám pomáhajú zabezpečiť, aby boli naše príspevky presné a krásne.

Zápory

 • Žiadny bezplatný plán, ale k dispozícii je 30-dňová skúšobná verzia.
 • Ďalšími nevýhodami sú nedostatočné sledovanie recenzií a chýbajúce zobrazenie kalendára.

Overený používateľ

Mal som veľa problémov s nepresnou analytikou a zvláštnymi chybami.

3. Neskôr

Neskôr

Cena: 15 $/mesiac

Neskôr je robustná platforma na správu sociálnych médií, ktorá umožňuje začínajúcim obchodníkom plánovať príspevky na sociálnych sieťach na rôznych platformách. Má užívateľsky prívetivé funkcie so štatistikami a analýzami, ktoré vám pomôžu zvýšiť váš dosah a návratnosť investícií, vďaka čomu je jednou z najlepších alternatív Hootsuite.

Neskôr spája detailné vizuálne prvky s ľahko použiteľnými funkciami ktoré zlepšujú a zefektívňujú vašu marketingovú stratégiu sociálnych médií. Integruje sa s Instagramom, Facebookom, Twitterom a Pinterestom.

Pros

 • Základné funkcie neskoršieho sú plánovanie príspevkov potiahnutím myšou, zobrazenie kalendára a knižnica médií na ukladanie obrázkov a videí.
 • Neskôr obsahuje podrobný analytický panel so širokou škálou prehľadov z platforiem, ktoré integrujete so softvérom.
 • Karta zhromažďovania médií neskôr umožňuje používateľom ukladať obsah od iných používateľov Instagramu na neskoršie opätovné zdieľanie.
 • Funkcia Linkin.bio vám umožňuje vytvoriť klikateľnú vstupnú stránku, ktorá pomáha pri generovaní kvalitných potenciálnych zákazníkov.

Francesca C

Veľmi sa mi páči rozhranie a galéria médií a ich bulletiny sú skutočne poučné a užitočné.

Zápory

 • Poskytuje plánovanie príbehov Instagramu, ale iba prostredníctvom upozornení push.
 • Momentálne nezverejňuje videá na Pinterest cez mobilnú aplikáciu, iba cez desktopovú verziu.

Vasco D

Rozhranie Facebook API je veľmi chybné a neustále sa odpája, čo spôsobuje, že funkcia plánovania a automatizácie je zbytočná, ak potrebujeme robiť všetko ručne.

4. Plánovač príspevkov

Plánovač príspevkov

Cena: 109 dolárov mesačne

Ďalším v zozname alternatív Hootsuite je Plánovač príspevkov. Je to platforma „vytvorená marketingovými pracovníkmi sociálnych médií pre marketingových pracovníkov sociálnych médií“. Plánovač príspevkov je platforma navrhnutá na zlepšenie marketingu a kampaní na sociálnych sieťach akejkoľvek firmy, najmä začínajúcich obchodníkov.

Plánovač príspevkov sa snaží získať väčšiu angažovanosť na sociálnych sieťach za kratší čas. Každá interakcia s používateľom sa používa ako dátový bod pre neustále zlepšovanie služby.

Pros

 • Ide o cloudový marketingový nástroj sociálnych médií, ktorý pomáha firmám s vývojom obsahu, plánovaním príspevkov a sledovaním výkonu.
 • Plánovač príspevkov má rozsiahlu knižnicu, ktorá pomáha používateľom vytvárať pútavý obsah.
 • Funkcia Recycle pomáha pri oživení vášho najlepšieho stále zeleného obsahu a v prípade potreby ho neustále dopĺňa do sociálneho ekosystému. Táto funkcia pomáha šetriť čas.
Čítať:  Ako urobiť SEO pre webové stránky elektronického obchodu: techniky, nástroje a & Osvedčené postupy

Jennifer H.

Systém sa ľahko nastavuje a používa. Existuje veľa možností a doplnkovej pomoci. Tiež sa mi páči evergreenová možnosť povoliť opätovné uverejnenie príspevkov neskôr.

Zápory

 • Informuje o trendoch, ale nie vždy je to relevantné.
 • Je to drahá platforma.

Anil J

Najhoršia vec na tomto produkte je nedbalosť ľudí na zákazníckej podpore. Zdá sa, že nikdy nebudú dostupné.

5. Vyrovnávacia pamäť

Buffer

Cena: 250 $/mesiac

Ďalej na našom zozname najlepších alternatív Hootsuite je Buffer. Túto výnimočnú platformu používa viac ako 75 000 manažérov sociálnych médií. Je to freemium nástroj, ktorý sa najlepšie hodí pre každého, kto chce vytvoriť prítomnosť na sociálnych sieťach.

V čase, keď bol Buffer spustený, to bol len plánovací nástroj pre Twitter. V priebehu rokov však prešla dlhú cestu a urobila významný pokrok. Teraz sa stala a komplexný nástroj na správu pre všetky kanály sociálnych médií.

Pros

 • Podrobný analytický nástroj vám pomôže zistiť, či sú vaše rozhodnutia o obsahu a plánovaní účinné a relevantné.
 • Do poradia môžete kedykoľvek a kdekoľvek pridávať príspevky vo forme obrázkov, článkov, správ, videí a podobne.
 • Integrácia informačného kanála RSS, automatické plánovanie, publikovanie, zapojenie a vytváranie vstupnej stránky sú niektoré z hlavných funkcií Bufferu.

Ann Korb

Keďže sme malá spoločnosť, nemáme rôzne oddelenia, takže jej používanie je bezproblémové a jednoduché.

Zápory

 • Jednou z nevýhod Bufferu je, že aj keď máte tím troch členov, budete musieť kúpiť plán pre päť ľudí, pretože to je najnižší limit.
 • Rozšírenie zaostáva v prehliadači Google Chrome.

Overený používateľ

Nákladovo efektívna možnosť pre začínajúce podniky a skorý rast – nie je to dlhodobé riešenie.

6. Agorapulse

AgoraPulse

Cena: 199 dolárov mesačne

Používa viac ako 17 000 manažérov sociálnych médií Agorapulse ako ich nástroj na správu sociálnych médií, vďaka čomu je táto platforma voľbou profesionálov. Tento nástroj ponúka integráciu CRM.

vstavaná jednotná sociálna schránka ktorý používateľom umožňuje prístup ku konverzáciám. Agorapulse podporuje hlavné kanály sociálnych médií ako Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn a YouTube.

Pros

 • Jeho intuitívne publikovanie umožňuje používateľom plánovať, spolupracovať a plánovať obsah pre všetky kanály sociálnych médií.
 • Prehľadná analýza je prezentovaná v elegantných a použiteľných správach PDF a CSV, ktoré informujú o tom, čo funguje a čo nie.
 • Agorapulse tiež ponúka päť bezplatných nástrojov; Easy Advocacy, Facebook Ads Report, Facebook Barometer, Twitter Report Card a Facebook Timeline Contest.

Cynthia M

Agorapulse je úplne úžasný. Používame ich už niekoľko mesiacov pre množstvo sociálnych kanálov a skupín, ktoré sme zmenili od NULY po HERO.

Čítať:  10 najlepších alternatív Oberlo pre WooCommerce a...

Zápory

 • Mobilná aplikácia nie je užívateľsky prívetivá.
 • Nedovoľuje uverejňovanie viacerých obrázkov.

Overený používateľ

Je to naozaj neohrabané a stále je potrebné veľa vylepšení.

7. SocialOomph

SocialOomph

Cena: 55 dolárov mesačne

Predtým známy ako TweetLater.com, SocialOomph bol pôvodne spustený na zvýšenie produktivity prostredníctvom efektívnej správy Twitteru. Postupom času však začala zlepšovať celkovú produktivitu rôznych kanálov sociálnych médií a zmenila svoj názov na SocialOomph.

SocialOomph je a nástroj freemium ktorý môže pôsobiť aj ako jedna z najlepších bezplatných alternatív Hootsuite, ktorá pomáha zvyšovať produktivitu a zlepšovať riešenia a služby pre používateľov sociálnych médií.

Pros

 • SocialOomph pomáha jednotlivcom a tímom so správou sociálnych médií prostredníctvom rôznych balíkov.
 • Platforma poskytuje používateľom jednoduchý spôsob sledovania kľúčových slov na Twitteri.
 • Podpora blogov RSS je dostupná aj v SocialOomph.

Nick G

Šetrí mi to veľa času, keď musím vykonávať opakované úlohy na sociálnych sieťach.

Zápory

 • Keďže ide pôvodne o platformu pre Twitter, väčšina funkcií je určená iba pre Twitter.

Suzzane Y

Používateľské rozhranie bolo také hrozné, neohrabané a mätúce, že som si nevedel spomenúť, ako všetko fungovalo.

Ktorý z nich si vyberiete?

Takže v tomto zozname sme zúžili niektoré z najlepších alternatív Hootsuite. Aj keď je trh zaplavený nástrojmi na správu sociálnych médií, len málokto ponúka takéto komplexné služby.

Vzhľadom na cenový faktor, funkcie a zákaznícku podporu sa SocialPilot javí ako takmer dokonalý nástroj na správu. Na rozdiel od iných nástrojov ponúka a skúška zadarmo.

Na čo čakáš? Vyskúšajte nástroj, ktorý upgraduje a zjednoduší vaše stratégie správy sociálnych médií!

často kladené otázky

🌟 Čo je to správa sociálnych médií?

Správa sociálnych médií je metóda plánovania, plánovania, analýzy, počúvania a interakcie s obsahom uverejneným na platformách sociálnych médií, ako sú Facebook, Instagram, Reddit, YouTube a Twitter.

🌟 Čo sú nástroje na správu sociálnych médií?

Nástroje na správu softvéru sú navrhnuté tak, aby umožnili používateľovi publikovať, monitorovať a spravovať jednu alebo viacero vašich sietí sociálnych médií z individuálneho rozhrania.

🌟 Aké sú nejaké alternatívy Hootsuite?

SocialPilot, Buffer, Agorapulse a Later sú niektoré z najlepších alternatív Hootsuite.

🌟 Je SocialPilot lepší ako Hootsuite?

SocialPilot pokrýva takmer všetky funkcie, ktoré vyžadujú malé firmy, začínajúci marketéri alebo digitálna agentúra spravovanie sociálnych médií, a je najdostupnejší s cenou od 75 USD/mesiac pre 3 používateľov.

🌟 Aké sú niektoré z najlepších nástrojov na správu sociálnych médií v roku 2023?

Tu sú najlepšie nástroje na správu sociálnych médií v roku 2023, ktoré stojí za zváženie:

 • SocialPilot
 • Buffer
 • Agorapulse
 • Odoslať
 • Neskôr
 • SocialOomph
 • Plánovač príspevkov

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE