7 najlepších nástrojov, aplikácií a softvéru na tímovú spoluprácu

Aplikácie na spoluprácu sú absolútnymi záchrancami, ak máte na starosti veľký tím.

Organizuje všetku prácu, udržuje ich v synchronizácii a umožňuje všetkým členom tímu sledovať prebiehajúce aktivity. Aplikácie na spoluprácu vám umožňujú automatizovať proces zdieľania a správy súborov a dokumentov medzi rôznymi používateľmi, systémami a rozhraniami.

Poskytuje vzdialeným používateľom možnosť pracovať súčasne na projekte, keď sa prihlásia do systému, a poskytuje im všetky aktualizácie, ktoré o úlohe potrebujú.

Zlepšuje produktivitu zamestnancov a podnikania, najmä medzi ľuďmi, ktorí nepracujú v rovnakej kancelárii. To zvyšuje globálnu produktivitu zamestnancov pôsobiacich z celého sveta.

Tieto aplikácie zefektívňujú pracovné postupy, spravujú plány založené na cloude a poskytujú pracovníkom vyššiu flexibilitu.

Existujú desiatky nástrojov na tímovú spoluprácu, ale my vám predstavujeme 7 najlepších aplikácií na spoluprácu, ktoré vám pomôžu zvýšiť efektivitu vašej práce a dosiahnuť lepšie výsledky –

Flock uľahčuje konverzáciu prostredníctvom jednoduchého komunikačného softvéru v aplikácii. Rozhranie chatu je jednoduché, obsahuje emotikony a ďalšie funkcie, ktoré zlepšujú kvalitu chatu. Spája vašu spoločnosť tým, že vám pomáha spojiť sa so všetkými a všade.

Pomáha vám viesť prakticky efektívne stretnutia a spolupracovať so vzdialenými kolegami a obchodnými partnermi. Funkcie videohovorov a zdieľania obrazovky vylepšujú celý proces stretnutí a dodávajú mu pocit stretnutia v reálnom čase. Flock vám umožňuje spojiť sa s viac ako 20 ľuďmi v jednej zasadacej miestnosti.

Jeho ukladanie súborov a vyhľadávanie zdieľaných súborov je veľmi jednoduché vďaka robustnému mechanizmu kanálov. Poskytuje vám prístup ku všetkým znalostiam, diskusiám a zdieľaným súborom vášho tímu bez ohľadu na to, kto ich zdieľa a kedy sa zdieľajú.

Aplikácia vám umožňuje premeniť všetky vaše konverzácie na akcie vytváraním a priraďovaním úloh pomocou vstavaného zoznamu úloh, ktorý je možné zdieľať. Má tiež možnosť vykonávať bohaté prieskumy vrátane obrázkov a anonymného hlasovania, aby pochopila, čo si každý pracovník myslí o konkrétnej záležitosti.

Čím Flock vyniká:

 • Priame chaty a rýchle konverzácie
 • Jednoduché sledovanie
 • Súkromné ​​kanály pre dôverné diskusie
 • Verejné kanály pre konverzácie s rovnakým záujmom
 • Skupinové hovory jeden na jedného
 • Hlavné integrácie ako Trello, GitHub, Twitter, Disk Google a ďalšie
 • Rýchlo zdieľané pripomienky, vďaka ktorým nikdy nezmeškáte termín
 • Neobmedzený počet členov tímu
 • 5 GB úložného priestoru pre súbory a 10 000 histórie správ
 • Aplikácie na zvýšenie produktivity, ako sú zdieľané poznámky, ankety a ďalšie

Cena:

Flock prichádza s 30-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou. Jeho platená verzia pre stredne veľké tímy a spoločnosti stojí okolo 4,50 USD na používateľa mesačne. Podnikový balík má vlastnú kvótu, o ktorej sa môžete dozvedieť po osobnom kontaktovaní tímu kŕdľa.

Čítať:  30 najlepších detských filmov na Disney Plus

Slack je jednou z najpopulárnejších a najspoľahlivejších aplikácií, pokiaľ ide o tímovú spoluprácu a komunikáciu. Pomáha vám zostať organizovaný prostredníctvom verejných a súkromných kanálov pre konverzácie, súbory, nástroje, ľudí a ďalšie.

Slack umožňuje ľuďom a firmám spolupracovať s tímami v iných spoločnostiach, rovnako ako pri spolupráci s vašimi tímami, so vstavanými bezpečnostnými funkciami pre dôverné informácie. Poskytuje vám virtuálny kancelársky priestor s robustnými komunikačnými nástrojmi vrátane skupinových chatov, ktoré pomáhajú synchronizovať ľudí z rôznych miest.

Aplikácia na spoluprácu slack je vhodná pre mobilné aj desktopové verzie, vďaka čomu máte všetky konverzácie na dosah ruky na akomkoľvek mieste a odkiaľkoľvek. Vytvára celý váš pracovný postup prostredníctvom automatických rutín, akcií a komunikácie.

Slack poskytuje ochranu údajov na podnikovej úrovni, aby boli vaše súbory a dokumenty v bezpečí a spĺňali vaše požiadavky na súlad. Pomáha zaistiť, že prístup k kritickým informáciám získajú iba potrební ľudia so schválenými zariadeniami pomocou funkcií, ako je jednotné prihlásenie, nárokovanie domény a ďalšie.

Ochrana údajov Slack šifruje údaje na ochranu vašich údajov pomocou nástrojov, ako je správa podnikových kľúčov Slack, protokoly auditu, prevencia straty údajov a ďalšie.

Čím vyniká Slack:

 • Efektívny chatbox pre profesionálnu tímovú prácu
 • Pripomenutia dôležitých aktualizácií na jednom mieste
 • Dôležitých 2 200+ integrácií vrátane Google Drive, Salesforce, Zoom, Asana a ďalších
 • Automaticky ukladaná a vyhľadávateľná história
 • Jednoduchý videohovor a hlasový hovor pre efektívny pracovný proces
 • Schopnosti riadenia a riadenia rizík
 • Zabezpečenie siete a posilnenie serverov

Cena:

Štandardná zľavnená cena pre malé a stredné podniky je 2,67 USD na osobu a mesiac, účtovaná ročne. To isté pre balík Plus je 5 USD a podnikový balík má vlastnú cenovú ponuku, ktorú je potrebné poznať po kontaktovaní administratívneho oddelenia.

Všetci vieme, aký efektívny je softvér spoločnosti Microsoft. Tímy spoločnosti Microsoft pomáhajú pri stretnutí, četovaní, telefonovaní a spolupráci z jedného miesta. Umožňuje vám okamžite prejsť zo skupinového chatu na videohovor s jednoduchosťou jediného kliknutia a bezpečne sa pripája, pristupuje, zdieľa a spolutvorí súbory v reálnom čase.

Prostredníctvom Microsoft Teams môžu zamestnanci zdieľať svoj názor a efektívne komunikovať s GIF, nálepkami a emoji v skupinových a individuálnych chatoch. Umožňuje vám tiež zdieľať a upravovať súbory v reálnom čase pomocou aplikácií, ako sú Word, PowerPoint, Excel a ďalšie.

Inovatívne funkcie, ako sú vložené preklady správ, zdieľanie obrazovky, záznam schôdzí, automatické prepisy robia celý proces spolupráce priamočiarejším, jednoduchším a efektívnejším. Funkcia rozostrenia pozadia vám dáva pri vedení online stretnutia skutočne profesionálny pocit a sústredíte sa na objekt, teda na vás.

Funkcie aplikácií na zvýšenie produktivity zabezpečujú, že produktivita vášho tímu sa zvyšuje s pracovným tokom a procesom automatizácie, čím sa zjednodušuje spolupráca a komunikácia. Na druhej strane aplikácie na riadenie projektov poskytujú jednoduchú navigáciu v zložitých procesoch prostredníctvom automatizácie a iných relevantných nástrojov.

Čítať:  DreamHost rozhovory Mark Story o jeho PHP J...

V čom Microsoft Teams vyniká:

 • Organizuje poznámky, dokumenty a kalendár spolu
 • Zoznámte sa s viac ako 10 000 ľuďmi na jednom mieste
 • Pokročilé funkcie, ako sú skupinové hovory, cloudová hlasová schránka, prenosy hovorov a ďalšie
 • Hlboká integrácia s OneDrive, Office 365 a ďalšími
 • Neobmedzené množstvo správ, kanálov a vyhľadávania
 • 10 GB úložisko tímových súborov
 • Vlastné pozadia
 • K dispozícii je viac ako 700 populárnych aplikácií
 • Aplikácie špecifické pre dané odvetvie

Cena: The Základný podnikateľský plán stojí približne 2 doláre na používateľa mesačne, fakturované ročne.

Microsoft 365 Business Standard stojí približne 10 USD na používateľa mesačne a Office 365 E3 na používateľa a mesiac stojí približne 20 USD na používateľa mesačne, fakturované ročne. Všetky plány ponúkajú bezplatnú 1-mesačnú úvodnú skúšobnú verziu.

Twist je prehľadná, nerozptyľujúca a organizovaná aplikácia na tímovú spoluprácu, ktorá zaisťuje sústredenú rovnováhu v práci pri konverzáciách založených na spolupráci medzi zamestnancami.

Všetky informácie na Twist sú usporiadané na najvyššej úrovni a sú transparentné, čím sa eliminuje čas, úsilie a energia vášho tímu vynaložená na diskusie v e-mailoch a chatovacích aplikáciách. Tímové diskusie sú štruktúrované s kriticky špecifickými kanálmi a môžu byť použité súkromne alebo verejne.

Je to najlepšia alternatíva pre tímy, ktoré premýšľajú dopredu, pretože ponúka štruktúrovanejšiu komunikáciu s vláknami, ktoré podporujú cielené diskusie na konkrétne témy, na rozdiel od iných dezorientovaných chatovacích aplikácií. Informácie sú zabezpečené a zostávajú štruktúrované vo všetkých formách.

Ľuďom tiež poskytuje nepretržitý priestor, aby sa sústredili na hlavnú činnosť bez akéhokoľvek rozptyľovania, a všetky konverzácie sa kryštalizujú s neporušenými diskusiami.

Štruktúrované komunikačné vlákna s účinnými nástrojmi pre lepšiu komunikáciu pomáhajú kriticky premýšľať o konkrétnej konverzácii a premyslenejšie na ňu reagovať, čím sa zvyšuje lepšia spätná väzba, lepšie rozhodovanie a lepšie výsledky a tímová práca. Umožňuje vám nahradiť všetky vaše interné e-maily a skupinové rozhovory vstavanými vláknami, ktoré sa nikdy nestratia.

Čím Twist vyniká:

 • Vlákna určené pre dlhé diskusie
 • Prehľadateľné chaty
 • Transparentnosť celej spoločnosti
 • Dôveruje viac ako 23 000 ľuďom a známym menám ako Starbucks, GameStop a ďalšie
 • Efektívne spolupracujte, vzdialené tímy a pracovníci
 • Viaceré kanály na komunikáciu s členmi tímu
 • Žiadne offline/online indikátory s tlakom zostať v spojení po celý deň
 • Plná kontrola nad upozorneniami
 • Spolupráca hostí
 • Prepojte nástroje, ktoré už používate, ako GitHub, Todolist a ďalšie

Cena:

Majú bezplatný plán. Základný plán stojí 5 V na používateľa mesačne a účtuje sa ročne.

Čítať:  Zabezpečenie aplikácií – Tu je to, čo by vývojári mali vedieť

Discord je nástroj na spoluprácu iba na pozvanie so servermi, ktoré sú usporiadané na základe tém s viacerými kanálmi, čo vám umožňuje súkromne spolupracovať, zdieľať a rozprávať sa o svojom dni alebo pracovnej záťaži.

Poskytuje vám pocit osobného stretnutia tým, že vám umožňuje zamávať na pozdrav cez videohovory a poskytuje pocit nízkej latencie videohovoru a hlasového hovoru. Vo voľnom čase môžete dokonca mať kreslenie so zdieľaním obrazovky, aby ste mohli vo voľnom čase komunikovať a chatovať s kolegami.

Nesúlad je jednou z jedinečných aplikácií na trhu, ktorá nielenže existuje na to, aby vám uľahčila pracovný proces, ale niekoľkými spôsobmi podporuje aj neformálnu komunikáciu s priateľmi. Umožňuje vám stráviť nejaký čas so svojimi kolegami, ktorí sa stali priateľmi, tým, že vám uľahčí virtuálne rozhovory a stretnutia.

Ich motívom je vytvoriť spolupatričnosť vo vašom živote. Jeho silné vedenie technickej podpory a zákaznícke služby zaisťujú, že akýkoľvek problém, ktorému ako používateľ Discord čelíte, bude vyriešený a vyriešený v minimálnom čase.

Čím Discord vyniká:

 • Vlastný členský prístup
 • Go-Live a zdieľanie obrazovky
 • Kontroly pravopisu
 • Vlastný stav
 • Znížené nastavenie pohybu
 • Nástroj iba na pozvanie
 • Organizovaný rozhovor

Cena:

Cena Discordu nie je verejnosti odhalená. Je k dispozícii iba vtedy, keď si ho stiahnete po prijatí pozvánky a komunikujete o ňom priamo s administratívnym oddelením.

6. Zoho CliQ

Tímový komunikačný softvér Zoho CliQ zjednoduší vašu tímovú spoluprácu a zorganizuje vašu komunikáciu. Robí to tak, že spravuje informácie týkajúce sa každej oblasti a spája obľúbené nástroje pre jednoduchšiu prácu.

Dôverujú jej renomované značky vrátane CRCC Asia, Zomaron, Purolite a ďalších. Zoho Cliq verí v spojenie ľudí, akcií a všetkého ostatného na jednom mieste pre efektívnejšie a efektívnejšie fungovanie.

Vďaka segmentovaným kanálom umožňuje Zoho premieňať nápady na realitu s vaším tímom, vďaka čomu sú konverzácie skutočne viditeľné, transparentné a efektívne. Umožňuje vám prejsť na hlasový hovor alebo videohovor jediným klepnutím bez ohľadu na to, odkiaľ a kedy pracujete. CliQ tiež automatizuje všetky vaše každodenné aktivity a zbavuje vás záťaže súvisiacej so segmentovanou pracovnou záťažou.

Ich špičkový bezpečnostný systém s rozšíreným šifrovaním údajov a tajným chatom zaisťuje, že údaje vašej organizácie sú v bezpečných rukách a sú absolútne bezpečné. Ich funkcie spojené s obrazovkami umožňujú tímovú mobilitu a produktivitu práce, keď nestačí iba hovor alebo textová správa. Vysvetlením bodov prostredníctvom tabúľ na obrazovke zabezpečíte, že každý člen tímu kriticky pochopí, čo sa deje.

Jeho softvér pre obchodnú komunikáciu je proaktívny softvér, ktorý vám pomáha[plánovaťvytváraťaspolupracovaťnakanálochIsautomatickýmiupozorneniamibotovapriebežnýmiaktualizáciamizostavovaniaUmožňujevámtiežpresúvaťsúboryaobrázkypriamozvášhocloudovéhoúložiskaanahradiťčasovonáročnéstretnutiakonverzáciamivreálnomčaseaautomatickýmhlásením[plancreateandcollaborateIchannelswithautomatedbotalertsandcontinuousbuildupdatesItalsoallowsyoutodropfilesandimagesdirectlyfromyourcloudstorageandreplacetime-consumingmeetingswithreal-timeconversationsandautomaticreporting

Čím Zoho CliQ vyniká:

 • Prehľadateľné konverzácie
 • Plánovanie kalendára
 • Centralizované pracovné postupy
 • Vlastné zostavovacie bity
 • Príkazové skratky
 • Okamžité virtuálne stretnutia
 • Fungovanie zdieľanej tabule
 • Robustná integrácia s Dropbox, Trello, Mailchimp a ďalšími
 • Jeden z najlacnejších nástrojov dostupných na trhu
Čítať:  Vysvetlenie 5 typov členských stránok

Cena:

Ich základný plán je bezplatný. Ich neobmedzený plán s viac ako 500 používateľmi však stojí menej ako jeden dolár na používateľa mesačne, keď sa účtuje ročne.

Komunikačná platforma Rocket.Chat, ktorá udržiava pracovný tok v chode centralizáciou všetkých nástrojov, údajov a kontaktných bodov na jednej platforme, je určená na tímovú spoluprácu a zapojenie zákazníkov.

Pomáha pri zefektívňovaní celého vášho komunikačného kanála a znižuje náklady a zvyšuje produktivitu a výkon tímu. Rocket.Chat prepojí celý váš tím so zákazníkmi, dodávateľmi a partnermi, centralizuje komunikáciu týkajúcu sa vašich projektov a zabráni tomu, aby vám unikli akékoľvek relevantné informácie.

Keďže ide o viackanálovú platformu, spája všetky vaše kanály sociálnych médií ako Facebook, Whatsapp, Telegram a ďalšie, webové stránky, CRM a lístky na podporu na jednu platformu. Umožňuje vám tiež komunikovať so zainteresovanými stranami z jedného miesta a nájsť všetky potrebné údaje pomocou automatizovaných procesov, zrýchlených služieb a zlepšenej zákazníckej skúsenosti.

Rocket.Chat zefektívňuje a zefektívňuje vaše konverzácie prostredníctvom funkcií spolupráce, ako je zdieľanie obrazovky. Zdieľanie súborov, reakcie na emotikony, potvrdenia o prečítaní, živé rozhovory, hosťujúci používatelia, audio a video hovory a ďalšie.

Používateľské rozhranie Rocket.Chat je navrhnuté s cieľom poskytnúť ich agentom všetky potrebné funkcie pre produktívne riešenie zákazníckych služieb a vynikajúcu používateľskú skúsenosť. Platforma, ktorá má vlastný trh, vám pomôže nájsť aplikácie, ktoré vám pomôžu zlepšiť operácie, ako sú CRM, integrácie a ďalšie.

Čím vyniká Rocket.chat:

 • Bezproblémová prispôsobivosť
 • Omnikanálová platforma
 • Bezpečná komunikácia
 • Neobmedzené integrácie a API
 • Open source s aktívnou komunitou, nekonečným inovačným potenciálom a funkciami bez brány
 • Robustná flexibilita
 • Ultra rýchle vytvorenie riešenia
 • Vysoká softvérová kompatibilita
 • Agilný zákaznícky servis

Cena:

Komunitný balík je bezplatný a umožňuje 1 000 používateľom. Balík Pro stojí 4 doláre na používateľa mesačne a účtuje sa ročne.

Ak chcete získať cenovú ponuku na podnikový balík, obráťte sa priamo na ich obchodné oddelenie, pretože cena online nie je zverejnená.

Každá spoločnosť je jedinečná s jedinečnými požiadavkami. Preto je pre spoločnosť a jej zamestnancov nevyhnutné zvoliť si správny nástroj spolupráce, ktorý vyhovuje jej pracovným požiadavkám a firemnej kultúre.

Pri výbere správneho nástroja na spoluprácu je potrebné zvážiť funkcie, ktoré každé zariadenie ponúka, jednoduchosť použitia týchto nástrojov a povolené možnosti ochrany osobných údajov. Ak ste spoločnosť s vysoko dôvernými údajmi, používajte iba nástroje, ktoré sa dodávajú s overenou politikou šifrovania údajov.

Počet integrácií sa stáva dôležitým aj pri výbere správnych nástrojov spolupráce. Musíte zvážiť kompatibilitu nástroja s typmi súborov, s ktorými je váš tím najpriateľskejší.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE