7 najlepších tipov na vytvorenie vražednej stratégie obsahu videa

Video obsah zmenil spôsob, akým prijímame informácie. Ľudia uprednostňujú pozeranie videí, pretože bez ohľadu na tému sú informácie, ktoré videá sprostredkúvajú, ľahko pochopiteľné, zapamätateľné a vybaviteľné.

Okrem toho je video hlavným rozprávačským médiom, ktoré oslovuje divákov vizuálne a emocionálne.

Na druhej strane, viac ako 85 % všetkých firiem používa videoobsah a zvyšok sa k nim čoskoro pridá, aby sa videoobsah stal neoddeliteľnou súčasťou ich marketingovej stratégie.

Zatiaľ čo väčšina firiem používa videá, len málo z nich sa zameriava na stratégiu videoobsahu. Väčšina firiem a marketérov vie, že potrebuje obsahovú stratégiu, no nevie, ako ju vytvoriť. Váš úspech alebo nedostatok v marketingovom úsilí závisí od stratégie obsahu videa.

Proces tvorby obsahovej stratégie nemusí byť chaotický alebo chaotický. Nasledujúce praktické tipy vám pomôžu vytvoriť vražednú stratégiu videoobsahu, ktorá prináša očakávané výsledky.

Čo, prečo a ako stratégia videoobsahu

Nikdy by sme nemali predpokladať, že firmy používajú video marketing bez stratégie. Používali to v tej či onej forme. Po častiach alebo v plnom rozsahu. Niektorí s veľkým úspechom, zatiaľ čo väčšina mala smolu.

Jednoducho povedané, stratégia videoobsahu je zhromažďovanie vedomostí, cieľov, nápadov a zdrojov na jednom mieste.

Zahŕňa tiež plánovanie, vytváranie, distribúciu a monitorovanie video obsahu. Stratégia zahŕňa aj farby, tón, prvky značky a spôsoby, ako zlepšiť zážitok diváka.

Možno ste vytvorili videá a spustili úspešné kampane bez konkrétnej stratégie. Teraz je čas dať tvar svojim minulým činom.

Písomná stratégia videoobsahu vám tiež pomôže identifikovať chýbajúce časti a doplniť ich, aby boli vaše marketingové kampane robustnejšie a úspešnejšie. Pomáha vám ušetriť čas, zdroje a námahu.

Stratégia videoobsahu je nevyhnutná, ak plánujete vytvoriť viacero videí, rôzne typy videí, použiť niekoľko distribučných kanálov a dosiahnuť viacero cieľov.

Aj keď váš aktuálny plán zahŕňa len jedno alebo dve videá, z dlhodobého hľadiska budete potrebovať viac videoobsahu. Neskôr môžete ľutovať, že nemáte stratégiu videoobsahu, ktorá pokrýva všetky nepredvídané udalosti a viaceré distribučné kanály.

Takže teraz je čas vybudovať vražednú stratégiu videoobsahu. Pozrime sa ako.

7 tipov na vytvorenie vražednej stratégie videoobsahu

1. Pochopte cieľovú skupinu

Firmy a obchodníci už majú reálnu predstavu o svojej cieľovej skupine. Toto pochopenie by podniky získali pri jednaní so svojimi zákazníkmi.

Hoci by sa vám tieto znalosti hodili, hlbší prehľad o bolestivých bodoch, preferenciách, postojoch a správaní publika by vám mal pomôcť vytvoriť obsah, ktorý ich zmení vo váš prospech.

Upútať pozornosť publika a zaujať ich je jedna vec, no ovplyvňovať ich správanie prostredníctvom nenápadných správ je vec druhá.

Porozumenie publiku vám pomôže nastaviť správne ciele, posolstvo a tón. Osoba kupujúceho vám v tomto cvičení výrazne pomôže.

Namiesto toho, aby ste zacielili na veľa, ale neoslovili žiadneho, osoba kupujúceho vám pomôže vytvoriť videoobsah, ktorý by oslovil vášho typického zákazníka.

Tento ideálny, ale imaginárny zákazník bude mať meno, tvár, povolanie, záľuby, problémy atď. Majte na pamäti, že možno budete musieť vytvoriť viacero kupujúcich osôb a každá z nich nemusí presne reprezentovať vašu cieľovú skupinu.

Spoločnosť Deloitte Private oslovila spoločnosť Aamplify, ktorá sa špecializuje na vytváranie osobností zákazníkov, aby analyzovala ich cieľové publikum a vytvorila osobnosti pre ich marketingový plán. Úsilie Aamplify pomohlo spoločnosti Deloitte zúžiť marketingové posolstvo a obsah, ktorý priniesol pozitívne výsledky.

Čítať:  12 tipov, ako propagovať svoj web online

Rozvoj a osobnosť kupujúceho nie je jednoduché ani jednorazové cvičenie. Väčšina ľudí sa zameriava na všeobecné charakteristiky.

Musia sa zamerať na výzvy, ktorým zákazníci čelia, faktory, ktoré riadia ich nákupné rozhodnutie, a zámer, ktorý stojí za ich rozhodovaním.

To znamená, že nie ste bez pomoci. Analytické nástroje ako Sprout Social vám môžu pomôcť s prieskumom trhu a prieskumom zákazníkov. Tento nástroj poskytuje cenné informácie o sociálnych médiách, ktoré vám pomôžu vytvoriť efektívnu osobnosť kupujúceho.

2. Rozhodnite sa o cieľoch a metrikách

Definovanie cieľov je oveľa komplikovanejšie, ak plánujete vytvoriť viacero videí alebo spustiť video marketingovú kampaň.

Stanovenie cieľov je jednoduché, ale rozhodovanie o cieľoch, ktoré sú praktické a prospešné pre rozvoj vášho podnikania, je náročná práca.

Jedným z najpopulárnejších spôsobov, ako definovať svoje video marketingové ciele, je použiť stratégiu SMART. SMART metóda stanovovania cieľov, vytvorená v 80. rokoch minulého storočia, obstála v skúške času, aj keď s niekoľkými úpravami.

konkrétne: Nie všetci, dokonca ani mnohí, ale niektorí ľudia robia videá len preto, že ich konkurenti sledujú video marketing. Konkrétny cieľ na vytvorenie videa vám pomôže rozhodnúť sa, aké video vytvoriť, metriky, ktoré sa majú sledovať, a použiť distribučné kanály.

Merateľné: Vo video obsahu je potrebné sledovať množstvo metrík. Môžete stráviť dni pozeraním sa na čísla a grafy a napriek tomu nikdy nedosiahnete svoj cieľ. Kľúčom k úspechu je meranie metrík sociálnych médií, na ktorých záleží. Napríklad, ak chcete vytvoriť e-mailový zoznam, musíte sa zamerať na prihlásenia na odber bulletinu.

Dosiahnuteľné: Vo video marketingu je ľahké nechať sa strhnúť a stanoviť si ciele, ktoré nie sú praktické. Stanovenie nerealistických cieľov sa môže ukázať ako katastrofálne pre vašu morálku, rozpočet a úspech vašej kampane. Zároveň sa nepodkopávaj tým, že si stanovíš príliš malý cieľ. Zhromažďujte údaje zo svojich webových stránok, účtov sociálnych médií a predchádzajúcich kampaní na oslovenie zákazníkov, aby ste určili dosiahnuteľné ciele.

Relevantné: Je to skvelá príležitosť stratená, ak video nesúvisí s výzvami, ktorým čelí vaše cieľové publikum. Vysoko kreatívne a pútavé video, ktoré nemá nič spoločné s vaším produktom alebo potrebami publika, sa môže stať virálnym. Majte však na pamäti, že to nemusí prinútiť publikum, aby vykonalo akciu, ktorú chcete.

Limitovaný časom: Môžete mať pripravených niekoľko videí a v takýchto situáciách si stanovte priority pre lepšie výsledky. Napríklad teraz je ideálny čas na vytváranie videí o dovolenkových plavbách na karibské ostrovy, namiesto ich zverejňovania od augusta do októbra, čo je vrchol sezóny hurikánov v regióne.

3. Definujte marketingové posolstvo

Dva body uvedené vyššie pomôžu vytvoriť správu, ktorá bude mať maximálny vplyv na publikum. Pamätajte, že marketingové posolstvo musí byť relevantné pre publikum, ciele vašej značky, a čo je najdôležitejšie, musí vyniknúť.

Presvedčiť publikum správnym posolstvom je najdôležitejšou vlastnosťou videomarketéra. Neexistuje žiadny pevný vzorec na vytvorenie efektívneho marketingového posolstva. Nasledujúce body vám však môžu pomôcť začať:

Poskytujte riešenia

 • Nie je to text ani obrázok, je to videoobsah, ktorý je najlepším médiom na zobrazenie riešení. To je to, čo väčšina potenciálnych zákazníkov hľadá – efektívne riešenia ich problémov.
 • Videá musia prezentovať vašu značku, produkt alebo službu ako riešenie problému.
 • Ukážte, ako môžete vyriešiť problém zákazníka a ušetriť čas, námahu a peniaze.
 • Diváci sa do videa zapoja, ak môžete poskytnúť dôkazy na podporu svojich tvrdení.

Zvýraznite jedinečnosť vašej značky

 • Váš produkt alebo služba nemusí byť niečo neuveriteľné. Ale musí byť lepší ako vaša konkurencia. A vaša jedinečnosť by mala byť zdôraznená vo videu.
 • Nezabudnite uviesť „v čom je váš produkt lepší ako ostatné?“ „Aký úžitok bude mať divák z registrácie na vašej webovej lokalite?“ 'Aká zľava je k dispozícii pre tých, ktorí si dnes kúpia váš produkt?'

Humanizujte marketingové posolstvo

 • Zákazníci môžu vidieť predajné ihrisko na míle ďaleko. Rozprávanie, ktoré oslovuje emócie, má neuveriteľnú schopnosť poľudštiť vaše marketingové posolstvo.
 • Pridajte kreatívne a emocionálne prvky, aby bol váš obsah pre publikum atraktívnejší.
Čítať:  16 najlepších rozšírení SEO pre Chrome

Pre väčšinu z nás je obdobie sviatkov časom nakupovania, oslavy a kvalitne stráveného času s našimi blízkymi. Ale pre čašníkov, pracovníkov obchodov, baličov darčekov atď. je toto najrušnejšie a najhektickejšie obdobie v roku.

Toto video od coca coly, ktoré získalo milióny videní, ukazuje intenzívny život týchto pracovníkov počas prázdnin. Na konci reklamy vidíme, ako značka nealkoholických nápojov ďakuje týmto tvrdo pracujúcim darčekmi. Video má jasné marketingové posolstvo, ale je tiež jedinečné, efektívne a emotívne.

4. Vyberte typy videa

V akejkoľvek videokampani, či už ide o produkty SaaS alebo pre e-commerce video marketing, cieľov je veľa, vkus publika sa líši a zmení sa aj marketingové posolstvo. Nemôžete sa spoliehať len na jeden typ videa, ktoré presvedčí vašu cieľovú skupinu.

Preto si vyberte a vytvorte zoznam typov videí, ktoré najlepšie poslúžia vášmu účelu. Existuje viac ako tucet typov marketingových videí. Najbežnejšie sú:

 • Ukážky produktov: Video, ktoré predstavuje produkt, jeho vlastnosti a tiež to, ako funguje. Použite vizuály s vysokým rozlíšením, aby ste mali väčší vplyv na divákov.
 • Vysvetľujúce videá: Tie môžu byť live-action resp animovaný obsah. Použite ich na vysvetlenie zložitých pojmov a tiež na rozloženie zložitých riešení, aby diváci lepšie a hlbšie pochopili produkt alebo službu. Pre lepšiu odozvu ich umiestnite na vstupnú stránku alebo domovskú stránku.
 • Priame prenosy: Živé videá priťahujú viac divákov ako vopred nahraný obsah. Priame prenosy sú osobnejšie, autentickejšie a pútavejšie. Pozvite publikum, aby zverejnilo otázky alebo komentovalo video, aby ste zvýšili zapojenie.
 • Sociálne dôkazové videá: Hodnotenia zákazníkov, referencie a videá o rozbalení zákazníkov predstavujú skúsenosti zákazníkov s vaším produktom. Použite potvrdenie zákazníka zvýšiť dôveru vo vašu značku a ovplyvniť divákov, aby konali.
 • Videá o firemnej kultúre: Používa video na zdôraznenie firemnej kultúry, étosu a udalostí. Použite tento typ videa na zlepšenie imidžu značky, humanizáciu značky alebo prilákanie talentov do spoločnosti.
 • Marketingové videá influencerov: Spolupráca s odborníkmi a influencermi pomôže zlepšiť expozíciu značky. Ideálny typ videa na použitie v marketingu sociálnych médií.

Táto reklama Volvo je jedným z najlepších príkladov sociálneho dôkazu. Hoci ide o starostlivo naplánovaný kúsok, diváci nemôžu obdivovať kreativitu a oceniť snahu značky vybudovať si dôveru.

V tomto videu značka urobila dosť na to, aby vyvolala zvedavosť diváka dozvedieť sa viac o produkte (nákladné vozidlá Volvo).

5. Rozhodnite sa o distribučných kanáloch

Tu skutočne začína video marketing. Štyri vyššie uvedené kroky súvisia s videoprodukciou. Teraz sa rozhodnete pre najlepšie obsahové kanály na oslovenie cieľového publika.

 • Mali by ste zverejňovať videá na všetkých možných miestach?
 • Potrebujete špeciálnu vstupnú stránku na umiestnenie videa?
 • Ako bude vstupná stránka videa prínosom pre vaše marketingové úsilie?
 • Prospeje alebo ovplyvní vašu značku alebo úspech vašej marketingovej kampane, ak budete videá zdieľať na konkrétnom distribučnom kanáli?

Dokument stratégie videoobsahu musí zodpovedať všetky tieto otázky.

V tejto fáze opäť zohráva veľkú úlohu prieskum konkurencie a zákazníkov. Služby ako Sprout Social vám pomôžu pochopiť správanie zákazníkov a konkurentov.

Musíte zistiť kanály, kde je vaša cieľová skupina najaktívnejšie. Môžete sa tiež učiť od svojich konkurentov; nasledovať ich kroky a robiť to lepšie, alebo sa poučiť z ich chýb.

Výber distribučných kanálov by nikdy nemal byť rozhodnutím na poslednú chvíľu. Dĺžka videa, obsah, správa a rozmery videa závisia od distribučných kanálov. Ak si vyberiete Instagram, použite bezplatné online video editory zmeniť tvar a veľkosť videa tak, aby vyhovovalo platforme.

6. Optimalizujte obsah videa, aby ste zvýšili dosah a zapojenie

Desiatky konkurentov, stovky marketérov a tisíce videí s rovnakým cieľom ako vy sa snažia upútať pozornosť publika.

Ako plánujete pri tak veľkej konkurencii prilákať cieľové publikum, vysoko na Googli a YouTube, alebo aby sa vaše video stalo virálnym na platformách sociálnych médií?

Potrebujete samostatnú sekciu v stratégii marketingu obsahu, kde sú uvedené najlepšie techniky optimalizácie videa. Tu je niekoľko z nich:

 • Uľahčite si prehrávanie videa na stolnom počítači (a notebooku), tablete a mobilnom zariadení.
 • Pridajte relevantné názvy, popisy, značky a metadáta optimalizované pre kľúčové slová.
 • Zahrňte krátky prepis obsahu videa.
 • Vytvorte krátke videá (môžete použiť nástroje na správu zákazníckej skúsenosti robiť zákaznícky prieskum, aby sme pochopili preferencie zákazníkov v tomto ohľade)
 • Použite vlastné miniatúry, ktoré podnietia ľudí pozrieť si video.
 • Namiesto toho, aby služba YouTube mohla vyberať miniatúry, použite a softvér na úpravu videa vybrať najvhodnejšie snímky videa a upraviť ich do efektívnych miniatúr.
 • Zahrňte jasnú výzvu na akciu, ktorá je viditeľná a ľahko pochopiteľná (použite klikacie tlačidlá alebo odkazy vo videu a popise).
Čítať:  5 najlepších nástrojov na hodnotenie rizika kybernetickej bezpečnosti

Berenji & Associates používa jasnú výzvu na akciu, ktorá vás vyzve, aby ste zavolali právnickej firme na bezplatnú konzultáciu. Video bez toho, aby čakalo, kým sa diváci rozhodnú, čo spravia, divákom povie, čo majú robiť po zhliadnutí videa.

7. Zamerajte sa na konzistenciu

V sadzbe, akou Technológia AI sa vyvíja, čoskoro budete môcť vytvárať vlastné videá, od začiatku, v priebehu niekoľkých sekúnd. Do tej doby nikto nemôže spochybniť, že výroba videa je namáhavý proces.

Vytvorenie príležitostného videa zároveň nepomôže dosiahnuť vaše marketingové alebo obchodné ciele.

Naše skúsenosti nás nútia s istotou povedať, že nedostatok konzistentnosti je jedným z najväčších dôvodov, prečo podniky, malé aj veľké, zlyhávajú vo video marketingu.

Ak chcete byť v súlade s vaším video marketingovým úsilím, musíte mať jasný plán – musíte definovať úroveň konzistencie. Jedným zo spôsobov, ako to dosiahnuť, je vytvorenie a vývojový diagram procesu ktorý vám pomôže zosúladiť všetku vašu prácu jednotným spôsobom.

V stratégii obsahu videa čo najpresnejšie uveďte počet videí, ktoré plánujete zverejniť za týždeň alebo mesiac, typy videí, distribučné kanály a techniky propagácie. Nezabudnite nerobiť kompromisy medzi kvalitou a kvantitou.

Pravidelné zverejňovanie videí je dobrý zvyk, ktorý si treba pestovať.

 • Po prvé, pravidelní diváci budú očakávať ďalšie video zo série.
 • Po druhé, konzistencia pomôže zvýšiť hodnotenie vášho vyhľadávača.

Aj keď to nie je vaša pracovná doba, pomocou nástrojov na plánovanie sociálnych médií môžete uverejňovať videá v čase a dni, kedy vaše cieľové publikum s najväčšou pravdepodobnosťou uvidí obsah a zapojí sa doň.

3 odborné tipy pre video marketing

1. Aké sú najviac prehliadané prvky v stratégii videoobsahu?

V podnikaní musíte viesť úspešné video marketingové kampane a udržať si náskok pred konkurenciou. Aby sa to stalo, musíte pracovať inteligentne a nielen tvrdo pracovať. Môžeš outsourcovať úpravu videa a vytvoriť jasný plán pre výskumné nástroje, proces výroby videa a automatizačný softvér, ktorý sa má použiť.

Výskum: Nechýbajú pokročilé výskumné nástroje online. Väčšina firiem a obchodníkov však nemá čas naučiť sa tieto sofistikované nástroje a ich funkcie.

Sprout Social je pokročilý, ale ľahko použiteľný analytický nástroj sociálnych médií, ktorý vám výrazne uľahčí úlohy výskumu a monitorovania výkonu. Je to komplexný obchod pre:

 • Prieskum trhu, prieskum konkurencie a sledovanie najnovších trendov.
 • Nájdite vhodných influencerov, porovnajte ich výkonnosť a analyzujte ich ROI.
 • Sledujte výkonnosť viacerých účtov sociálnych médií z jednej platformy.
 • Sledujte zmienky o značke a správanie zákazníkov, aby ste mohli rýchlo prijať opatrenia na zapojenie publika.
 • Naplánujte si neobmedzený počet príspevkov a nájdite svoj najlepší čas na uverejňovanie, optimálny typ príspevku, obľúbené značky hash, najpútavejší typ média atď.

Strih videa: Úprava videa je rozhodujúca pre zlepšenie vzhľadu, pocitu a toku video obsahu. Odborné ruky redaktora môžu zvýšiť hodnotu obsahu, zvýšiť zapojenie a urobiť video atraktívnym a zapamätateľným. Náklady na úpravu videa závisia od veľkosti, typu obsahu videa a rozsah projektu. Potrebujete profesionálnu agentúru na úpravu videa, aby ste:

 • Odstráňte neočakávané chyby a ďalšie zábery a usporiadajte dobré časti, aby ste vytvorili príbeh, ktorý chcete.
 • Zabezpečte plynulé prechody medzi scénami, aby bol príbeh prirodzený.
 • Dajte rovnakú dôležitosť video a audio stopám. Zahrňte vhodné zvukové efekty na vyplnenie prestávok v dialógoch medzi scénami.

Nástroje automatizácie: Jasná stratégia obsahu videa vám pomôže identifikovať úlohy, ktoré treba automatizovať. Potom si môžete vytvoriť zoznam automatizačných nástrojov, ktoré vám pomôžu dokončiť tieto úlohy.

Čítať:  TikTok: Ako zapnúť priame správy v systéme Android & iPhone

Napríklad: Použite Nástroje na automatizáciu AI pre online kurzy vytvoriť textové súhrny videí, ktoré si študenti môžu stiahnuť a skontrolovať neskôr.

2. Aké sú kľúčové výzvy video marketingu?

Investujte do fotoaparátu a nástrojov na úpravu: V súčasnosti je produkcia videa vďaka smartfónom a bezplatným nástrojom na úpravu videa jednoduchá a cenovo dostupná. Ale náročná časť je vyrobiť video obsahu profesionálne a autoritatívne.

Firmy, ktoré chcú vytvárať vysokokvalitné videá, musia investovať do kamier, zvukových zariadení a editačné nástroje alebo služby.

Vytvorte pútavý videoobsah: Stále viac firiem využíva videoobsah na dosiahnutie svojich cieľov. Krajina videa je preplnená, vďaka Technológia AI. Ak chcete zvýšiť svoj dosah, musíte sa zamerať na pôsobivý videoobsah.

3. Aké sú najčastejšie chyby pri vývoji stratégie videoobsahu?

Chyby, ktoré tu nájdete, sú prekvapivo bežné. Nejako sa vkrádajú, aj keď autor dokumentu vie, že tieto chyby zaťažujú obsahovú stratégiu.

Teraz je čas napraviť chyby skôr, ako poškodia vaše video marketingové kampane.

 • Nesnažte sa vopred definovať a rozhodnúť každý bod: Stratégia videoobsahu je len rámec navrhnutý tak, aby vás viedol správnym smerom a tlačil vás do akcie. Akýkoľvek pokus rozhodnúť o každom detaile vášho plánu vás len spomalí.
 • Nemáte v pláne zmeniť účel alebo aktualizovať videoobsah: Každý obsah má trvanlivosť, po prekročení ktorej môže poškodiť hodnotenie alebo získavanie zákazníkov. Musíte mať plán kontrolovať všetky svoje videá a pravidelne ich aktualizovať alebo premieňať.
 • Nebuďte príliš posadnutí osobnosťou zákazníka: Osobnosť zákazníka je vytvorená, aby pochopila demografiu, obľúbenosti, bolestivé body, výzvy a preferencie cieľového publika. Niekedy to však marketéri zachádzajú príliš ďaleko a robia to kompromisom v kreativite. Použite osobnosť zákazníka ako sprievodcu a nie absolútnu pravdu.

Záverečné slová

Neustály úspech vašich marketingových kampaní závisí od rámca, ktorý si teraz vytvoríte. Náš malý sprievodca so 7 najlepšími tipmi zaisťuje, že na začiatok máte vražednú marketingovú stratégiu obsahu.

Stavebné kamene vražednej stratégie videoobsahu sú tu. Jediné, čo musíte urobiť, je prispôsobiť rámec vašim potrebám a začať vytvárať videá.

Chápeme, že je šialene ťažké byť v strehu a sledovať analýzy naprieč platformami. Preto odporúčame používať analytický nástroj typu všetko v jednom Sprout Social.

Už viac ako 100 000 marketérov využíva výhody z jeho marketingovej automatizácie. Je čas to urobiť. Začnite zadarmo a presvedčte sa sami.

Prečo video na sociálnych sieťach exploduje

Sprievodca analýzou TikTok pre rast vírusov

často kladené otázky

1. Čo je stratégia videoobsahu?

Ide o marketingový plán, ktorý načrtáva, ako využiť videoobsah na zdieľanie stručného posolstva prostredníctvom videorozprávania. Stratégia videoobsahu dáva tvar a smer vášmu marketingovému úsiliu. Prináša rôzne stavebné kamene marketingu pod jeden dáždnik.

2. Ako vytvoriť účinnú stratégiu videoobsahu?

Tu je postup, ako vytvoriť účinnú stratégiu videoobsahu:
1. Pochopte cieľovú skupinu: Je nevyhnutné poznať vašu cieľovú skupinu.
2. Rozhodnite sa o cieľoch a metrikách: Ciele sú formy, ktoré určujú tvar vášho videoobsahu.
3. Definujte marketingové posolstvo: Presvedčiť svoje publikum správnym posolstvom je najdôležitejšou kvalitou video marketingu.
4. Vyberte typy videí: Uprednostnite typy videí, ktoré riadia ciele vašej značky.
5. Rozhodnite sa pre distribučné kanály: Toto určí optimálnu dĺžku a formát vášho video obsahu pre každú kľúčovú sociálnu platformu.
6. Optimalizujte obsah videa: Urobte zo svojho videa virálne na platformách sociálnych médií.
7. Zamerajte sa na konzistentnosť: Pravidelné zverejňovanie videí je dôležité pre viditeľnosť vašej značky.

3. Ako vytvoriť vynikajúce videá s obmedzeným rozpočtom?

Tu je niekoľko spôsobov, ako vytvoriť vynikajúce videá s obmedzeným rozpočtom:
1. Prepracovaním videí a konverziou fotografií na videoobsah
2. DIY video produkcia
3. Namiesto hľadania hercov a hlasových umelcov pre videá môžete použiť interný tím
4. Používajte bezplatné alebo cenovo dostupné klipy, špeciálne efekty a hudbu
5. Využite obsah vytvorený používateľmi, aby ste propagovali svoju značku a poskytli potenciálnym zákazníkom sociálny dôkaz.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE