7 najlepších webhostingových služieb pre úložisko SSD pre WordPress

Servery SSD (solid-state drive) sú rýchlejšie a spoľahlivejšie.

Na rozdiel od tradičných serverov HDD (jednotka pevného disku), ktoré sa pri ukladaní údajov spoliehajú na mechanické rameno a magnetický povlak, majú disky SSD flash pamäť, ktorá číta a zapisuje údaje. rýchlejšie ako HDD.

HDD majú vo vnútri pohyblivé časti, takže sa môžu zrútiť častejšie ako úložisko SSD. To môže často spôsobiť nízku dobu prevádzkyschopnosti.

V tomto príspevku sa dozviete o 7 najlepších webových hostiteľoch WordPress, ktorí ponúkajú servery SSD zadarmo. Ak váš súčasný hosting nemá SSD, je lepšie ich nechať.

Za rovnakú cenu, akú platíte za bežné hostingové servery, môžete mať servery SSD. Preto má zmysel prejsť na niečo lepšie.

1. BlueHost

BlueHost je jednou z najdostupnejších spravovaných hostingových služieb WordPress. Úložisko SSD sa štandardne dodáva so všetkými zdieľanými hostingovými a VPS plánmi, ktoré ponúka BlueHost.

Aj keď si kúpite základný plán, získate hosting SSD bez dodatočných nákladov. Súbory a databázy sú uložené a obsluhované prostredníctvom rýchlych SSD diskov.

Spolu s tým získate aj bezplatnú ochranu CDN a DDoS pre každý plán. Poskytujú vám tiež bezplatné denné zálohy a zálohy na požiadanie.

Ponúkajú tiež bezplatné migrácie a bezplatnú doménu spolu s certifikátmi SSL. Získate 24 × 7 chat a e-mailovú podporu, ako aj 99,99% záruku dostupnosti.

Čítať:  Zefektívnite svoj elektronický obchod pomocou XT-Commerce

BlueHost má servery s povoleným protokolom HTTP/2, ako aj službu vyrovnávacej pamäte na úrovni servera, čo znamená, že vaša stránka sa načíta rýchlo, aj keď ide o inštaláciu náročnú na zdroje. Plány zdieľaného hostingu BlueHost začínajú od 3,95 $ mesačne.

Hostiteľ s BlueHost

2. Hosting A2

A2 Hosting nedávno aktualizoval svoje serverové zdroje a teraz je každý plán dodávaný s bezplatným úložiskom SSD. Ich hostingové servery sa dodávajú s vysokokapacitnými SSD, ktoré nie sú zdieľané s inými webovými stránkami na rovnakom serveri.

Spolu s rýchlymi servermi ponúka hosting A2 bezplatnú migráciu stránok, podporu servera Turbo 24 × 7.

Získate tiež bezplatné certifikáty SSL, ktoré vám pomôžu načítať vaše stránky cez zabezpečené pripojenie HTTPS.

A2 Hosting vám ponúka Kombinácia SwiftServer, Turbo Server a SSD. So všetkými tromi dohromady zaručujú, že sa vaša stránka načíta do 3 sekúnd. Ich plány začínajú od 2,96 $ mesačne pre plán Lite, 3,70 $ / mesiac pre Swift a 7,3 $ / mesiac pre plán Turbo.

Hostite pomocou A2Hosting

3. InMotion Hosting

InMotion má povesť jednej z najrýchlejších zdieľaných hostingových služieb. Ich nové servery SSD diskov reagujú rýchlejšie a majú nižšiu latenciu, čo znamená, že váš web sa začne načítavať bez oneskorenia servera.

Nižšia latencia znamená, že vaši používatelia nebudú musieť vidieť prázdnu bielu obrazovku, keď navštívia váš web alebo blogový príspevok. Prostriedky ako Javascript, CSS a obrázky sa v InMotion načítavajú rýchlejšie.

Čítať:  Zraniteľnosť doplnku Facebook for WordPress postihuje viac ako 500 000 používateľov

Zaviedli tiež trvalé ukladanie do vyrovnávacej pamäte. Je to mechanizmus vyrovnávacej pamäte napájaný z batérie, ktorý ukladá súbory a dáta serverov do vyrovnávacej pamäte, ktorá je oddelená od serverov. V prípade výpadku serverov zostanú vaše dáta v bezpečí. Svoj web nebudete musieť úplne obnoviť zo zálohy.

Základný plán SSD spoločnosti InMotion začína od 5,99 USD mesačne a dosahuje až 13,99 USD mesačne.

Hostite pomocou InMotion

4. Kinsta

Kinsta je spravovaný hosting WordPress, špeciálne vytvorený pre profesionálne obchodné webové stránky a blogerov. Ak to neviete, BforBloggers je hostiteľom Kinsta.

Ponúkajú úložisko SSD na všetkých plánoch spolu s vlastným ovládacím panelom, ochranou proti DDoS/malvéru, okamžite škálovateľnými servermi a bezplatnými hodinovými zálohami.

Používajú cloudovú platformu Google, vďaka čomu je rýchlejšia a ľahko škálovateľná. Nedávno zvýšili svoje celkové úložisko SSD vo všetkých plánoch.

Kinsta ponúka ukladanie do vyrovnávacej pamäte na úrovni servera, monitorovanie výkonu, bezplatné CDN a bezplatné migrácie spolu s mnohými ďalšími pokročilými funkciami. Vaše zdroje sú tiež izolované, tj vaše súbory a databáza nie sú zdieľané s inými používateľmi na rovnakom serveri.

Cena spoločnosti Kinsta začína na 30 USD/mesiac pre štartovací plán a ide na 1 500 USD/mesiac pre Enterprise plány.

Hostiteľ s Kinsta

5. WPX hosting

WPX je spravovaný hosting WordPress, ktorý je známy svojimi rýchlymi servermi. Majú robustné úložisko SSD a nedostatočne zaťažené servery, ktoré pomáhajú rýchlo načítať vaše stránky.

Čítať:  Aktualizujte na Drupal 9 a dajte svojej aplikácii šp...

S WPX získate funkcie, ako je ochrana Incapsula, WPX Cloud CDN, pracovná oblasť a bezplatný certifikát SSL na všetkých plánoch.

Ponúkajú vám fixnú záruku, čo znamená, že keď sa niečo pokazí na vašom webe alebo blogu WordPress, ich tím podpory to manuálne opraví. WPX ponúka aj 24×7 chat podporu a z osobnej skúsenosti je ich podpora najlepšia zo všetkých.

Ich cena začína na 24,99 $ / mesiac a dosahuje až 99 $ / mesiac.

Pred presťahovaním sa do Kinsta som hostil svoj blog na hostingových serveroch WPX. Takže z osobnej skúsenosti, pokiaľ ide o rýchlosť a podporu, sú najlepší.

Hosťujte s hostingom WPX

Použite kód kupónu BforBloggers a ušetrite 50 % na svojej faktúre za prvý mesiac.

6. GreekGeeks

GreenGeeks je ekologický webový hostiteľ, pretože na prevádzkovanie svojich serverov využíva obnoviteľnú energiu.

Úložné servery SSD sú štandardom vo všetkých plánoch GreenGeeks. Získate bezplatné denné zálohy, monitorovanie dostupnosti a okamžite škálovateľný server, bezplatné CDN, HTTP/2 a ďalšie pokročilé funkcie.

Ponúkajú bezplatné názvy domén s každým plánom, takže ak práve začínate, pomôže vám to ušetriť nejaké peniaze. GreenGeeks používa technológiu Powerchacher spolu s PHP 7, vďaka čomu je ešte rýchlejší.

Získate tiež monitorovanie dostupnosti s nepretržitým chatom a telefonickou podporou.

Ich cena začína na 2,95 $ mesačne pre plán EcoSite Lite a dosahuje až 11,95 $ / mesiac pre prémiový plán.

Hostite s GreenGeeks

7. DreamHost

Čítať:  Ako vytvoriť úžasný web s prieskumom pomocou WordPress

DreamHost je jedným z najstarších webových hostiteľov a jedným z najviac odporúčaných hostingov WordPress.

Ponúkajú úložné servery SSD, ktoré sú špeciálne optimalizované pre webové stránky WordPress. Ak hľadáte cenovo dostupného webového hostiteľa, ktorý ponúka SSD, DreamHost je pre vás tou najlepšou voľbou.

Každý plán má 100% záruku dostupnosti, bezplatnú doménu, podporu 24 × 7, bezplatný certifikát SSL, ochranu zdrojov a vstavané ukladanie do vyrovnávacej pamäte na strane servera.

DreamHost prichádza s vlastným ovládacím panelom, ktorý je oveľa pokročilejší a ľahšie sa používa ako starý C-panel.

Ich cena začína na 2,95 $ mesačne pre plán Starter a 5,95 $ / mesiac pre plán Unlimited.

Hostiteľ s DreamHost

Tu sú ďalšie užitočné príručky pre vás:

Dajte mi vedieť v komentároch, ktorý hostiteľ ste si vybrali a či váš súčasný používa servery SSD alebo nie. Nezabudnite zdieľať tento príspevok na Twitteri a Facebooku.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE