9 tipov na vytvorenie vstupnej stránky, ktorá konvertuje

Hľadáte spôsob, ako jednoducho vytvoriť úžasnú vstupnú stránku, ktorá konvertuje? Aby sme túto otázku preskúmali, stanovili sme deväť kritických prvkov, aby bola vstupná stránka úspešná.

Pokračujte v čítaní a zistite, ako vytvoriť vstupnú stránku, ktorá konvertuje.

Začnime.

9 kľúčových prvkov, ktoré musí mať každá vstupná stránka, ktorá konvertuje

Existuje deväť kľúčových prvkov, ktoré musíte mať na každej jednej vstupnej stránke, ktorú vytvoríte.

1. Nadpis, na ktorom im záleží

Ak vytvárate vstupnú stránku a nezahŕňate nadpis, prichádzate o všetko. Nadpis je prvá správa, ktorú si ľudia prečítajú.

Teraz titulok nie je produkt, ktorý predávate.

Titulok je lákavý reťazec textu, ktorý sa pôvodne nachádzal v reklame a ktorého cieľom je prilákať konkrétne publikum, dúfajme, že dostatočne na to, aby pokračovalo v čítaní a prípadne vykonalo nejakú akciu. Kľúčové slovo je tu lákavé.

Prečítajú si to a – bum – sú pripravení čítať viac! Môžete povedať niečo ako „Prestaňte platiť za softvér vstupnej stránky“. Potom kliknú alebo prejdú na zamýšľané miesto (vstupnú stránku) a nadpis by mal byť „Prestaňte platiť za softvér vstupnej stránky“.

Keď si ľudia prečítajú rovnaký text v nadpise na vstupnej stránke, ľudia si to spoja a vedia, že sú na správnom mieste.

Je to pútavá alebo posilnená správa, ktorú ste použili na privedenie ľudí z rôznych miest na vstupnú stránku.

Seattle je ikonický Vesmírna ihla nedávno prešiel prestavbou, aby sa odstránili štrukturálne predmety, ktoré návštevníkom prekážali pri záberoch na Instagrame. Turistov, ktorí si chcú kúpiť lístky, teraz víta tento titulok, ktorý zdôrazňuje nový vzhľad – a úžasné výhľady, vďaka ktorým bola Space Needle vždy top atrakciou.

Čo bráni ľuďom konečne sa zorganizovať? Evernote, aplikácia na písanie poznámok a organizáciu, chápe, že je to jednoducho strach z toho, aká ťažká bude úloha. Ich titulok riešil tento strach priamo. Presne toto je posolstvo, ktoré budú chcieť ľudia, ktorí sa snažia usporiadať, počuť. Potvrdzuje to, že ich cieľ bude splnený, a zmierni ich najväčšie obavy z jeho dosiahnutia.

Čítať:  5 jednoduchých tipov na vybudovanie úspešného vzťahu s agentúrou a klientom

2. Problém(y), ktorý majú

Potom oslovte publikum problémom, ktorý pre nich riešite. Nemusí to byť jeden problém; môžu to byť dva alebo dokonca tri problémy, ktoré riešite.

Teraz mnohí z vás preskočia na predaj alebo rozprávanie o vašom riešení (vašom produkte). Ak ste nekvalifikovali problémy, ktoré sa snažíte vyriešiť, ešte ste si nevybudovali vzťah k miestu, kde môžete predložiť riešenie.

Po prvé – formulujte problém.

Všetci vieme, čo s človekom robí zlý projektový manažment. Populárna platforma pre riadenie projektov Základný tábor ukazuje nám to s touto drzou ilustráciou panikárenej administratívnej pracovníčky. Každý, kto je zaplavený neúprosnými požiadavkami moderného obchodného života, si to okamžite uvedomí.

Nauto, bezpečnostný systém vodiča, využíva štatistiky na potvrdenie potenciálnych zákazníkov, aký veľký problém je rozptýlenie pri riadení. Môžete si predstaviť, že manažér vozového parku si uvedomí, že na základe týchto štatistík je problém v skutočnosti oveľa horší, ako si mysleli. A štatistiky zasiahli tak emocionálnu, ako aj praktickú stránku mozgu, keď sa zmienili o smrteľných úrazoch a celkových nákladoch.

3. Výhody, ktoré môžete poskytnúť

Tu môžete začať hovoriť o ich bolestivých bodoch, ktoré sú skutočnými dôvodmi, prečo vôbec prešli na túto stránku. Najprv hovorte o bolesti a potom môžete hovoriť o zisku.

Žiadna bolesť, žiadny zisk, však?

Bosé gombíky sa špecializuje na celkom špecializovaný produkt – prispôsobené tlačidlá, ktoré sa pridávajú na gitarové pedále a podobné hudobné doplnky na „zvýšenie pohodlia a presnosti“. Ale ak patríte k ich cieľovému publiku a už máte dosť svojich súčasných efektových pedálov, umiestnia svoj produkt do popredia, aby vám ukázali, ako by mohla vyzerať alternatíva. Potom krátkou úvodnou vetou zopakujú, prečo sa vám to bude páčiť.

Aloompa poskytuje technológiu pre profesionálov na podujatia – predstavte si veľké stretnutia, ako sú maratóny a štátne veľtrhy. Ich domovská stránka jasne definuje produkty, ktoré ponúkajú – mobilné aplikácie, webové vloženia, informácie o polohe a živé vysielanie. Priamy prístupový bod k ponukám ich podnikania eliminuje dohady pre zákaznícku základňu, ktorá zvyčajne pracuje v krátkych termínoch.

Potom im ukážte inú cestu, ktorou sa môžu vydať… s vaším riešením. Je čas hovoriť o svojich produktoch.

4. Riešenie, ktoré máte

Konečne! Predstavte im dôvod, pre ktorý ste ich priviedli na vstupnú stránku. Uistite sa, že presne zvýrazníte, ako sa riešenie, ktoré poskytujete, spája s bodmi bolesti, ktoré ste práve spomenuli.

Čítať:  16 najlepších pracovných miest pre tehotné ženy

The Skryté dôvody, predajca kávových zŕn, robí dobrú prácu tým, že ľuďom pripomína, aké katastrofálne je vyčerpať kávu. Potom túto myšlienku spoja s riešením – svojim predplatným.

Riešenie pre automatizáciu webu Zapier predáva je viac nástrojom ako produktom. Jednoduchá a priama správa na ich vstupnej stránke veľmi jasne vysvetľuje, čo tento nástroj dokáže. Pre ich publikum zložené z rušných, technicky zdatných profesionálov je priamy prístup veľmi efektívny.

Ale potenciálni zákazníci vás nebudú len tak brať za slovo. Potrebujú sociálny dôkaz, že vaše riešenie funguje a funguje dobre.

5. Poskytnite sociálny dôkaz

Jednou z najbežnejších foriem sociálneho dôkazu sú posudky. Posudky sú zvýraznením toho, prečo je váš produkt úžasný, napísané inými ľuďmi podobnými vašej cieľovej skupine.

So sociálnym dôkazom ľudia jasne vidia: „Hej, počúvajte všetkých týchto ľudí, ktorí hovoria, aký úžasný je tento produkt.“ Stiahnite si recenzie zo svojich stránok, alebo ak ste uvedení na Amazone, môžete odtiaľ čerpať. Nájdite spôsoby, ako ukázať svojmu publiku, že ľudia ako oni sú zamilovaní do vášho produktu.

GameTextures.com predáva prvky digitálneho dizajnu dizajnérom videohier, aby mohli rýchlejšie vytvárať nové hry. Táto prípadová štúdia poukazuje na úžasné návrhy zákazníkov a ukazuje, ako ich vyrobili – so vzormi predávanými spoločnosťou GameTextures.

Vždy môžete povedať, že zákazník je spokojný, ale nie je lepšie ukázať zákazníkovi, ktorý je spokojný? Hubspot stavia svojich nadšených zákazníkov do popredia na stránke prípadových štúdií, ktorá nie je len akademická – stránka obsahuje veľmi jasnú výzvu na akciu.

Keď zakryjete sociálny dôkaz, ukážte publiku, ako ste dôveryhodní.

6. Poskytnite dôveryhodnosť

Keď sa ľudia pýtajú, či ste dôveryhodní, budú sa čudovať: „Prečo by som vám mal dôverovať v tomto riešení?

Ak toto isté riešenie alebo niečo veľmi podobné ponúka desať rôznych predajcov alebo internetových obchodov, potenciálny zákazník bude váhať. Budú sa čudovať, prečo by si mali vybrať váš produkt namiesto ostatných.

Poskytnite im jasné a presvedčivé dôvody, prečo vy a váš produkt vynikáte.

Ako dosiahnete, aby vám zákazníci dôverovali? Zachytením pocitov dôvery, ktoré už majú. Hootsuite dáva potenciálnym zákazníkom silné posolstvo zdôraznením veľkých spoločností, ktoré používajú ich produkt. Ďalej na svojej domovskej stránke si všimli aj odporúčanie od Forrester, uznávanej spoločnosti na prieskum trhu.

Čítať:  Ako rýchlosť stránky ovplyvňuje SEO

Magnaly sú v súčasnosti horúcou komoditou pre deti a spoločnosť robí dobrú prácu, keď vám to pripomína na svojej domovskej stránke. Funkcie ako vyhľadávač obchodov zvýrazňujúci všetky obchody vo vašom okolí, ktoré ponúkajú ich produkty, a sekcia s informáciami o ich príbehoch v publikáciách, ako je Business Insider, objasňujú, že ich hračky sú veľmi žiadané.

7. Ceny

Áno, napíšte im ceny vopred. Nenúťte publikum prehrabávať sa na vašom webe, aby zistilo cenu vášho produktu, pretože s najväčšou pravdepodobnosťou namiesto toho prejde na inú vstupnú stránku konkurenta, ktorý má ich informácie zobrazené jasnejšie.

Uľahčite im odstránenie všetkých potenciálnych prekážok pri nákupe, aby boli pripravení okamžite kúpiť váš produkt.

Ak je produkt drahý, skrytie ceny až do konca transakcie ich len frustruje. Chcete byť čo najužitočnejší.

Ak máte viacero možností určovania cien, nezabudnite ich uviesť aj na vstupnej stránke.

Populárna e-mailová marketingová platforma Mailchimp vám umožňuje odhadnúť cenu ich produktu na základe počtu odberateľov, ktorých máte.

Bradatý plukovník sa špecializuje na špičkové holiace potreby, no problémy s cenami riešia priamo na svojej domovskej stránke: „Špičkové holiace strojčeky. Doručené za primeranú cenu.” Tento jazyk sa opakuje na celej stránke, je zvýraznený v päte a v sekcii funkcií na domovskej stránke.

8. Výzva na akciu (známa aj ako CTA)

Výzva na akciu je špecifické správanie, ku ktorému vediete po prečítaní vstupnej stránky.

Na dosiahnutie najlepších výsledkov zahrňte na vstupnú stránku iba jednu výzvu na akciu.

Áno, je lákavé vyskúšať a predávať viac ako jeden produkt, predávať doplnky alebo zostavovať zoznam e-mailov.

Nie je však efektívne, aby vstupné stránky mali viac ako jednu výzvu na akciu.

Keď vytvárate svoju vstupnú stránku, rozhodnite sa o tom vopred. Nechajte túto výzvu na akciu nasmerovať obsah celej vašej stránky, pretože to bude tiež spôsob, akým určíte výkonnosť vašej vstupnej stránky.

Zahrňte výzvu na akciu na niekoľko miest na vstupnej stránke, aby sa mohol kedykoľvek počas svojej cesty na vašu stránku rozhodnúť pre nákup bez váhania.

Je lákavé klikať Adoboloco’s miesto, aby ste videli všetky krásne fľaše s horúcou omáčkou. Spoločnosť však svoju ponuku jasne uvádza na domovskej stránke.

„Build A Primo 3 Pack“ tlačí používateľov k objednaniu trojbalenia fliaš s horúcou omáčkou, pričom mnohí si práve objednali jednu alebo dve. V prípade produktu s priemernou hmotnosťou a cenou zásielky táto výzva na akciu pravdepodobne zvýši ich priemernú hodnotu objednávky oveľa vyššie ako výzva na akciu, ako napríklad „Nakupujte teraz“ alebo „Nájdite svoju fľašu“.

Čítať:  Prispôsobte si stránky produktov WooCommerce, aby ste zvýšili svoj predaj

Winc, služba predplatného vína, chce skôr vybudovať vzťah so zákazníkmi, než si vynútiť jednorazový impulzný nákup. Takže ich CTA, aj keď sú veľmi odvážne, sú ľahké na predaj. Namiesto toho vás vtiahnu do zážitku.

9. Zahrňte prostriedky na zmierňovanie námietok

Zmierňovače námietok sú otázky, ktoré už publiku bežia hlavou, keď sa dostanú do tohto bodu na vstupnej stránke. Toto sú hlavné dôvody, prečo môžu stránku opustiť bez zakúpenia vášho riešenia alebo produktu.

Chcete vstúpiť do tejto konverzácie a osloviť ich vopred, aby mohli urobiť informované rozhodnutie bez toho, aby museli hľadať inde.

Porozprávajte sa so svojím predajným tímom, aby ste zistili, aké sú najčastejšie otázky, a zahrňte ich na svoju vstupnú stránku. Tieto môžu byť tiež umiestnené na vašej stránke FAQ.

BetterBody Foods sa špecializuje na zdravú výživu – ich cieľovým zákazníkom veľmi záleží na tom, čo sa deje v ich telách. Spoločnosť BetterBody zabezpečuje, aby sa tieto obavy jasne riešili na svojej domovskej stránke, pričom vo zvyšku stránky pokrýva bežné potravinové problémy, ako sú GMO, lepok, mliečne výrobky, sója a ďalšie.

Na ich cenovej stránke – zvyčajne úrodnej pôde pre konverzie – dátová platforma MonsterInsights zdôrazňuje ich záruku vrátenia peňazí. Mysleli by ste si, že ktokoľvek na cenovej stránke je citlivý na cenu a záruka pomáha prekonať túto námietku. Ďalšie možné námietky sú uvedené v často kladených otázkach nižšie na stránke.

Vytvorenie vstupnej stránky, ktorá konvertuje

Pri vytváraní ďalšej vstupnej stránky sa uistite, že máte prítomných všetkých deväť prvkov, aby ste premenili čo najviac potenciálnych zákazníkov na predaj.

  1. Nadpis, na ktorom im záleží
  2. Problém(y), ktorý majú
  3. Výhody, ktoré môžete poskytnúť
  4. Riešenia, ktoré máte
  5. Sociálny dôkaz od podobného publika
  6. Poskytnite dôveryhodnosť
  7. Ceny za váš produkt(y)
  8. Jedna výzva na akciu umiestnená na celej stránke
  9. Námietky zmierňujúce predaj uzavrieť

Ste pripravení posunúť svoju stránku na ďalšiu úroveň?

Naše spravované riešenie WordPress Hosting poskytuje automatické aktualizácie doplnkov a platforiem, kompresiu obrázkov a denné zálohovanie, takže sa môžete sústrediť na vytvorenie úžasnej vstupnej stránky, ktorá sa konvertuje, zatiaľ čo vaša stránka funguje skvele.

Pozrite si naše plány, ako začať už dnes.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE