Ahrefs hrdé úspechy v roku 2024

SEO je marketingová disciplína, ktorá sa neustále mení, a preto každý mesiac neustále aktualizujeme, vylepšujeme a spúšťame nové funkcie v Ahrefs.

Náš plán produktov je založený na kombinácii reagovania na tieto zmeny v odvetví a vypočutia potrieb našich používateľov z celého sveta. V súčasnosti viac ako 1 600 marketérov dôveruje SEOptimeru pre ich audit SEO a generovanie potenciálnych agentúr.

Sme obzvlášť hrdí na nasledujúce ocenenie, ktoré sme získali v roku 2020:

Ocenenia G2

Na konci roka 2020 bol Ahrefs uznaný za jeden z najlepších nástrojov SEO v roku Ocenenia G2 v zime 2021. Tieto ocenenia sú pre nás dôležité, pretože ich určujete vy, naši zákazníci. Sme nadšení, že sme tiež jedným z najlepšie hodnotených SEO nástrojov v celkovom hodnotení G2. Tieto hodnotenia sa počítajú na základe viacerých ukazovateľov vrátane toho, či by nás naši zákazníci odporučili svojim kolegom a priateľom.

Sme veľmi hrdí na to, že sme získali 2 ocenenia pre špičkových používateľov v kategórii SEO Tools spoločnosti G2 na zimu 2021.

Ďakujeme všetkým našim…

pridané SEOoptimer na Pondelok 21. decembra 2020

Tieto ocenenia stavajú na úspechu, ktorý sme dosiahli skôr v roku 2020, keď sme získali 3 ocenenia v cenách G2 na jeseň 2020:

Ahrefs.com je poctený, že bol uznaný v súťaži G2 na jeseň 2020 Awards, pričom nezískal 1, ale 3 ocenenia v softvéri SEO…

pridané SEOoptimer na Piatok 2. októbra 2020

Môžeš pozrite si všetky naše recenzie na G2.com od zakladateľov agentúr, nezávislých pracovníkov a značiek, ktorí všetci používajú Ahrefs na auditovanie svojich stránok a vytváranie prehľadov:

Čítať:  9 základných metrík sociálnych médií na sledovanie v roku 2024 [+ 6 Best Tools]

Používatelia nás milujú! Pozrite si všetky naše recenzie na G2

https://www.g2.com/products/seoptimer/reviews

pridané SEOoptimer na Piatok 23. októbra 2020

Digital.com – Najlepší SEO softvér

Okrem toho sme získali aj prestížne ocenenie Digital.com za najlepší SEO softvér v roku 2021. Digital.com je popredný nezávislý web s recenziami pre nástroje a služby pre malé firmy. Výskumný tím Digital.com vykonáva nezávislé recenzie všetkých nástrojov SEO v tomto odvetví a zoraďuje ich na základe množstva kritérií vrátane funkcií, recenzií zákazníkov a jednoduchého použitia. Ich výskumný tím povedal:

“Ahrefs je nástroj nabitý funkciami so skvelou cenovkou. Má výkonné nástroje na audit, vďaka čomu môžu používatelia ľahšie zistiť, aké zmeny je potrebné vykonať na zlepšenie hodnotenia a celkového SEO.”

Digital.com nás vybral ako jeden z najlepších SEO nástrojov na rok 2021! 🎉

Ďakujeme našim verným zákazníkom za vašu neustálu podporu!

pridané SEOoptimer na Sobota 9. januára 2021

SaaS Awards – Finalista najlepšieho nástroja digitálneho marketingu

V roku 2020 sme boli tiež finalistom prestížnych ocenení SaaS Awards v užšom výbere pre Najlepší nástroj digitálneho marketingu, čo bola česť, že sme boli uznaní medzi ostatnými lídrami v celom ekosystéme digitálneho martech!

Do budúcnosti plánujeme vydať ešte viac aktualizácií a nových funkcií pre Ahrefs v roku 2021. Ako vždy, tieto aktualizácie produktov sú informované našimi vernými zákazníkmi, ktorí nám poskytujú neoceniteľnú spätnú väzbu.

Čítať:  Posúdenie indexového prehľadávania s cieľom odstrániť prekážky v hodnotení

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE