Aké čerpacie stanice akceptujú Venmo QR kód: Odpovedané

Premýšľali ste niekedy nad tým, aké čerpacie stanice akceptujú Venmo QR kód? Ak áno, pripravte sa na to, aby ste tu našli odpoveď.

Keď idete na jeden z tých dlhých výletov, chcete sa čo najviac vyhnúť oháňaniu sa debetnou alebo kreditnou kartou. Pandémia tiež jasne ukázala, že vždy je lepšie prejsť na možnosť bezkontaktnej platby. Takže predtým, ako vyrazíte, je prirodzené sa opýtať, ktoré čerpacie stanice akceptujú Venmo QR kódy. Pozrime sa, či nejaké existujú a ako, ak áno.

Ktoré čerpacie stanice akceptujú Venmo QR kód?

Dnes môžete na čerpacích staniciach platiť za benzín naskenovaním QR kódov. Toto zahŕňa:

 • Shell
 • BP
 • Mobil
 • Texas
 • Chevron
 • Krogers
 • Exxon

Zvyčajne majú vlastnú osobnú mobilnú aplikáciu schválenú QR kódom. Môžete sa stretnúť aj s QR kódmi zo služieb Apple Pay a Google Pay.

To nie je to, čo chcete vedieť. Vaša otázka je“Ktoré čerpacie stanice akceptujú Venmo QR kódy?” Bohužiaľžiadne v súčasnosti.

Existujú čerpacie stanice, ktoré môžu namiesto toho naskenovať váš QR kód v obchode. Neurobili žiadne veľké oznámenie ani nič podobné. Ak však požiadate pracovníka stanice, naskenuje váš kód, ak má na to prostriedky.

Ak chcete zobraziť svoj QR kód v obchode, otvorte aplikáciu Venmo a vyhľadajte „Show to Paymožnosť “. Suma bude odpočítaná z vášho predvoleného platobného média na Venmo. To znamená, že to môže byť z vášho zostatku Venmo alebo priamo z vašej banky alebo družstevnej záložne.

Čítať:  10 spôsobov, ako opraviť chybový kód Chrome „nedostatok pamäte“.

Aby sa na čerpacej stanici zobrazil kód Venmo QR, ktorý môžete naskenovať počas platby, spoločnosť musí kontaktovať poskytovateľa predajného miesta. Samotný proces nie je príliš komplikovaný, ale čerpacie stanice nepodnikli žiadne kroky na jeho začlenenie.

Zaujímalo vás niekedy prečo? Hlavne preto, že sú zaneprázdnení tvorbou vlastných aplikácií pre čerpacie stanice. Chcú, aby ste mali možnosť platiť cez Venmo, ale chcú, aby ste to urobili pomocou ich aplikácie.

Takže, keď zastavíte na čerpacej stanici, nájdete QR kódy. Na skenovanie týchto QR kódov však budete potrebovať buď Apple Pay, Google Pay, alebo mobilnú aplikáciu čerpacej stanice.

Ako môžete platiť na čerpacích staniciach pomocou QR kódov cez Venmo?

Zistili sme, že čerpacie stanice neakceptujú Venmo QR kódy. Napriek tomu je možné naskenovať QR kód a zaplatiť cez Venmo.

Určite sa pýtate ako?

Najprv začnime stiahnutím aplikácie čerpacej stanice. Pre príklad uvedieme Shell.

 • Stiahnite si Aplikácia Shell Motorist z App Store alebo Google Play.
 • Prejdite si výzvy na nastaviť si účet.
 • Keď máte možnosť prepojiť spôsob platbymôžete pridať Venmo kartu alebo vašu Venmo peňaženku.
 • Môžete pridať viacero spôsobov platby a vybrať jeden spôsob ako predvolený. Urobme peňaženku Venmo ako predvolenú metódu.
 • Keď sa ocitnete na pumpe, hľadajte a QR kód na jeho tele.
 • Keď ho nájdete, spustite aplikáciu Shell Motorist.
 • Hľadajte ikona skenera v aplikácii.
 • Podržte telefón pred skenerom.
 • Telefón zaregistruje číslo pumpy a vašu polohu.
 • Potom budete presmerovaní na možnosť platby.
 • Vložte do svojho PIN kód alebo odtlačok prsta pre biometrické rozpoznávanie.
 • Platba je dokončená.
Čítať:  Základy WordPress: Čo je to krátky kód?

Ktoré čerpacie stanice akceptujú Venmo QR kód? žiadne. Ale akceptujú Venmo ako spôsob platby.

Ak prepojíte peňaženku Venmo, suma sa odpočíta zo zostatku vo vašej peňaženke Venmo. Ak sú peniaze za plyn väčšie ako váš aktuálny zostatok v peňaženke, zvyšok sa vyberie z akéhokoľvek spôsobu platby spojeného s vaším účtom Venmo. Môže to byť vaša debetná alebo kreditná karta.

Keď prepojíte debetnú kartu Venmo, je to to isté. Ak na vašom účte Venmo nie je dostatočný zostatok na uskutočnenie transakcie, zvyšok je dodaný z vašich iných spôsobov platby.

Kreditná karta Venmo je úplne iná záležitosť. Dostanete priamu platbu z karty, pokiaľ je aktívna.

Alternatívne spôsoby platby na čerpacej stanici cez Venmo?

Existujú aj iné spôsoby, ako môžete platiť na čerpacej stanici cez Venmo. Jeden zahŕňa používanie karty Venmo a druhý pomocou Google Pay.

Plaťte na čerpacích staniciach kartou Venmo

Pri platbe cez Venmo môžete použiť kartu Venmo priamo na čerpacej stanici. Po dokončení čerpania plynu do auta choďte do skladu na stanici.

Prejdite do registra a prejdite prstom pomocou karty Venmo, ako by ste to robili v bežnom obchode. Debetná karta Venmo má status Mastercard. To znamená, že ho môžete použiť takmer kdekoľvek, v každom obchode, či už je to čerpacia stanica alebo bežný obchod s oblečením.

To isté platí pre kreditnú kartu Venmo Signature. Kreditnú kartu Venmo môžete použiť kdekoľvek, kde akceptujú kreditnú kartu Visa. To znamená takmer všetky čerpacie stanice.

Plaťte pomocou Google Pay kartou Venmo

Na čerpacích staniciach sa zvyčajne zobrazuje QR kód Apple Pay aj Google Pay.

Čítať:  Ako začať s PPC reklamou

Svoju debetnú alebo kreditnú kartu Venmo môžete prepojiť so svojím účtom Google Pay. Potom, keď idete na čerpaciu stanicu:

 • Spustite Google Pay aplikácie.
 • Klepnite na ‘Naskenujte ľubovoľný QR kód‘ v ľavej hornej časti domovskej obrazovky.
 • Zapnite telefón v hornej časti QR kódu po otvorení skenera.
 • Na platobnej stránke zadajte množstvo plynu.
 • Teraz musíte zadajte svoj PIN kód.
 • Vyberte enter.
 • A hotovo!

Apple pay nemôžete použiť na platbu Venmo, pretože Apple odteraz neakceptuje peňaženku Venmo.

Prečo čerpacie stanice chcú, aby ste používali ich aplikáciu?

Teraz, keď sme hovorili o tom, aké čerpacie stanice akceptujú Venmo QR kód. Určite sa čudujete, prečo tak trvajú na tom, aby mali vlastnú aplikáciu.

Spoločnosti to stojí určitú sumu zakaždým, keď sa spoja s inou platobnou platformou. Tí menej známi môžu profitovať z partnerstva s inou spoločnosťou. Avšak tí, ktorí majú prosperujúce podniky, radšej takpovediac odstrihnú sprostredkovateľa.

Je jednoduchšie povoliť peňaženku Venmo do ich osobnej aplikácie, ako partnerstvo s Venmo samostatne.

Nehovoriac o tom, že čerpacie stanice ponúkajú vernostné body zákazníkom, ktorí používajú ich aplikácie.

Povzbudzovaním zákazníkov, aby sa pripojili k ich aplikácii prostredníctvom odmien a zliav, upozorňujú na používanie svojej aplikácie. Dobre, dobre fungujúca aplikácia je vždy dobrá pre podnikanie a trochu pasívny príjem.

Nie je to vždy len biznis. Stanice vám chcú uľahčiť hľadanie čerpadiel. Ich vlastná aplikácia robí lepšiu prácu pri sledovaní polohy všetkých púmp ako napríklad Mapy Google.

Celkovo to má na vás urobiť dobrý dojem, aby ste sa stále vracali na čerpaciu stanicu tej istej spoločnosti.

Musíte si všimnúť, že odmeny sa nezobrazia v momente, keď začnete aplikáciu používať. Vo všeobecnosti musíte aplikáciu používať znova a znova na čerpacích staniciach, kým cez ňu nezačnete šetriť nejaké peniaze. Aplikácie čerpacích staníc sú pre vás výhodné len vtedy, ak veľa jazdíte.

Čítať:  6 odborných predpovedí SEO a obsahového marketingu na rok 2024

Čerpacie stanice ako Chevron a Texaco tiež nechcú úplne prísť o biznis s Venmo a podobnými platobnými aplikáciami. Odvtedy prešli len 2 roky Chevron a Texaco pridali peňaženku Venmo na ich spôsoby platby. Dlho predtým prijali peňaženku PayPal, ktorá je materskou spoločnosťou Venmo.

často kladené otázky

Niektoré často kladené otázky týkajúce sa témy „Aké čerpacie stanice akceptujú Venmo QR kód“ sú prevzaté z internetu.

Môžem použiť Venmo na čerpacej stanici?

Debetná karta Venmo je prijateľným spôsobom platby na väčšine čerpacích staníc. Ak však chcete platiť cez mobilnú aplikáciu, Chevron je jediný, ktorý má vo svojej aplikácii Texaco a Chevron možnosť Venmo.

Akceptuje Walmart QR kód Venmo?

Áno, Walmart akceptuje Venmo QR kód. Ak nemôžete nájsť kód v obchode, opýtajte sa zamestnanca Walmartu. Po naskenovaní kódu budete presmerovaní na platobnú stránku.

Ako môžem použiť QR kód na Venmo?

Klepnite na možnosť skenera v aplikácii Venmo. Vyzerá to ako ikona bludiska. Vezmite svoj telefón a vycentrujte ho na QR kód. Telefón automaticky dokončí skenovanie a prenesie vás na platobnú stránku.

Záver

Čerpacie stanice akceptujú QR kódy a môžete platiť cez peňaženku Venmo naskenovaním kódu. Len čerpacie stanice nemajú Venmo QR kód, ktorý si zatiaľ môžete naskenovať. Nemôžete ich tiež požiadať, aby naskenovali váš kód Venmo, aby ste dostali platbu. Obchodník (spoločnosť čerpacej stanice) sa musí spojiť s Venmom, aby sa tak stalo. Ak chcete systém aktivovať, mali by sa obrátiť na svojho poskytovateľa miesta predaja (POS).

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE