Ako aktivovať eSIM Mint Mobile

Zatiaľ čo Mint Mobile je v procese akvizície T-Mobile, aspoň zatiaľ si stále môžete kúpiť samostatné tarify Mint a aktivovať si pre nich eSIM. Nižšie vysvetlíme proces aktivácie.

RÝCHLA ODPOVEĎ

Najjednoduchším spôsobom aktivácie eSIM Mint Mobile je použitie aplikácií operátora pre Android a iPhone. Otvorte buď, kliknite Aktivujte si SIM kartua proces začne. Ak prevádzate od iného operátora, majte so sebou staré informácie o účte (vrátane prípadných kódov PIN).

Ako aktivovať eSIM Mint Mobile

V aplikácii Mint Mobile

Toto je preferovaná metóda, pretože je najjednoduchšia. Len nezabudnite skontrolovať Kompatibilita s eSIM najprv na webe Mint a než začnete, uistite sa, že je váš telefón nabitý a pripojený k Wi-Fi. Pokiaľ prevádzate od iného operátora, budete tiež chcieť mať po ruke informácie o svojom starom účte, vrátane jeho čísla a PIN.

Nasledujte tieto kroky:

  • Otvorte aplikáciu Mint Mobile pre Android alebo iPhone.
  • Kliknite Aktivujte si SIM kartu. Aplikácia zistí kompatibilitu zariadenia.
  • Ak sa to podarí, aplikácia vás celým procesom prevedie. Podľa Mint by to malo trvať len „minúty“, ale pre každý prípad si možno budete chcieť vyhradiť až hodinu.

Na webe Mint Mobile

To môže byť pohodlnejšie, ak ste práve zaplatili za tarifu Mint Mobile na webe (pomocou počítača alebo tabletu) a ste pripravení okamžite začať. Môžete sa rozhodnúť pre zaslanie e-mailového odkazu pre neskoršiu aktiváciu, ale na účely tejto príručky budeme predpokladať, že si prajete, aby sa guľa točila ďalej.

  • Akonáhle sa dostanete na stránku s potvrdením objednávky pre plán mincovne, kliknite Aktivujte teraz.
  • Naskenujte dodaný QR kód pomocou telefónu, ktorý chcete použiť. Obvykle to zahŕňa iba vytiahnutie aplikácie Fotoaparát v telefóne a kliknutí na odkaz, keď sa objaví v hľadáčiku, ale majitelia Androidu sa možno budú musieť uistiť, že ich nastavenie fotoaparátu má zapnuté skenovanie QR.
  • Spustí sa proces aktivácie. Ak sa váš telefón po naskenovaní QR kódu zasekne na mobilnom pláne, zatvorte príslušné okno v telefóne a skúste kód naskenovať znova.
Čítať:  Ako opraviť sťahovanie Netflix, ktoré nefunguje offline

Ako záložný je QR kód tiež súčasťou vášho potvrdzovacieho e-mailu. Ak sa zdá, že e-mail chýba, skontrolujte zložky koša alebo spamu.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE