Ako dlho trvá, kým sa ovládače Switch nabijú?

Nintendo Switch je pravdepodobne najlepšou konzolou spoločnosti po dlhú dobu a jednou z najlepších vreckových herných konzol na svete. Úplná prenositeľnosť a rozširovacie možnosti, ktoré sám o sebe má, zaisťujú pomerne príjemný herný zážitok, či už ste na cestách alebo na gauči.

To znamená, že ak radi vyťahujete svoje Joycony z hlavnej konzoly a hráte na handhelde, budete ich nakoniec musieť tiež nabiť. Ako dlho ale trvá nabitie rôznych ovládačov Switch?

Ovládače prepínača nabíjania

Joycony sú jedným z najpokročilejších ovládačov na planéte s rachotiacimi motormi, IR kamerami, gyroskopmi a senzorom NFC. Napriek všetkým týmto technológiám Nintendo u každého Joyconu tvrdí 20-hodinovú výdrž batérie, čo je prekvapivo dlhá doba.

To znamená, že nabíjanie Joyconov je iný príbeh. Bežnému Joyconu trvá nabitie z nuly na 100% batérie asi tri a pol hodiny. Joycony môžete nabíjať dvoma spôsobmi:

  • Joycony môžete zapojiť do obrazovky Switch a vložiť do doku, aby sa nabili.
  • Môžete tiež získať nabíjaciu rukoväť pre Joycony a zapojiť ju buď do doku Switch alebo nabíjacieho adaptéra.

Pokiaľ ide o ovládač Switch Pro, úplné nabitie ovládača trvá približne šesť hodín. Opäť máte dva spôsoby, ako ho nabíjať, a to buď zapojením do Switchu. Prípadne ho môžete tiež zapojiť do napájacieho adaptéra Switch a nabíjať ovládač.

Existuje niekoľko spôsobov, ako nabíjať ovládač Switch Pro. | Zdroj: Nintendo

Majte na pamäti, že je najlepšie použiť príslušenstvo dodávané s originálnymi ovládačmi. V prípade Joyconov je číslo modelu originálneho nabíjacieho gripu Joycon HAC-012. Pre ovládač Switch Pro by ste mali použiť originálny USB kábel (číslo modelu HAC-010) s originálnym adaptérom Switch AC (číslo modelu HAC-002).

Čítať:  Ako zmeniť čas na G-Shocku?

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE