Ako hacknúť účty Facebook & Heslá v roku 2024

Ako hacknúť účty na Facebooku

Popularita Facebooku tiež umožnila podvodníkom a predátorom prosperovať na platforme.

Facebook netreba predstavovať. Stala sa najväčšou platformou sociálnych médií a hrá veľmi dôležitú úlohu v našom každodennom živote.

Platformu používame na širokú škálu vecí, od marketingu po spoluprácu a od komunikácie s rodinou a priateľmi až po aktualizácie o našich každodenných podvodoch.

Bez ohľadu na to, ako veľmi pozitívne ovplyvnil Facebook naše životy, nemožno poprieť, že nám môže tiež ublížiť.

Kybernetická bezpečnosť sa čoraz viac stáva problémom, ktorému je potrebné venovať pozornosť. Hackeri vždy hľadajú používateľov, ktorých by mohli napadnúť a manipulovať s nimi.

V takýchto časoch je dôležité chrániť sa pred bezprecedentnými kybernetickými útokmi, ktoré môžu spôsobiť zraniteľnosť vašich osobných údajov.

V tomto článku sa budeme zaoberať tým, ako hacknúť účty na Facebooku.

Hacknite účty na Facebooku tu

Predtým, ako začneme, by sme však mali spomenúť, že hacking neschvaľujeme z neetických dôvodov.

Ak ste niekto, kto plánuje hacknúť účty na Facebooku s cieľom manipulovať s používateľskými údajmi, mali by ste vedieť, že je to v rozpore s bezpečnostnou politikou Facebooku a je to tiež morálne nesprávne.

Ako už bolo povedané, existujú určité časy, keď je etické hackovanie nevyhnutné. Môžete byť napríklad znepokojený rodič, ktorý chce vedieť, čo ich dieťa robí na platforme.

Koniec koncov, s toľkými online predátormi v okolí nikdy neviete, kedy môže byť vaše dieťa v nebezpečenstve. Pozrime sa na takéto dôvody podrobne.

Dôvody pre hacknutie Facebooku

Ako už bolo spomenuté, pokiaľ nemonitorujete niečie aktivity na Facebooku z neetických dôvodov, môže existovať niekoľko dôvodov na hacknutie používateľa Facebooku.

Okrem toho je internet živnou pôdou pre zlomyseľných ľudí, takže môže byť potrebné monitorovať aktivity vašich blízkych na Facebooku, aby ste sa uistili, že sa nedostanú do takýchto problémov.

Nasleduje niekoľko dôvodov, prečo by sa niekto mohol chcieť nabúrať do niečieho profilu na Facebooku.

 1. Znepokojení rodičia, ktorí chcú len chrániť svoje deti online. Napriek tomu, aký úžasný je Facebook, je tiež domovom podvodníkov a predátorov. Príkladov zneužívania neplnoletých detí na Facebooku je niekoľko. Z tohto dôvodu sa veľa rodičov rozhodne sledovať aktivity svojich detí na Facebooku.
 2. Podobne aj Facebook je domovom podvodníkov, ktorí taja svoje záležitosti pred svojimi drahými. Keďže platforma je chránená heslom, dáva im slobodu pokračovať v podvádzaní a skrývaní. Mnoho ľudí sa rozhodne získať prístup k účtom na Facebooku, aby chytili svojho podvádzajúceho manžela.
 3. Zamestnávatelia alebo vlastníci firiem sa tiež často rozhodnú použiť hackerské nástroje na prístup spoločnosti Hain k účtom svojich zamestnancov na Facebooku, aby zistili, či pracujú produktívne alebo nie.

Hacknite účty na Facebooku tu

Ako chrániť svoj účet na Facebooku

V dnešnej dobe nekontrolovateľných útokov na sociálne siete a narušenia bezpečnosti je veľmi dôležité vedieť, ako chrániť svoj účet na Facebooku.

Nižšie sú uvedené niektoré zo základných spôsobov, ako môžete chrániť svoj účet na Facebooku a zabrániť tomu, aby bol napadnutý neznámymi stranami alebo nebezpečnými ľuďmi.

 1. Vytvorte si silné heslo: Mať silné heslo k svojmu účtu je jedným z najdôležitejších a najzákladnejších spôsobov zabezpečenia akéhokoľvek účtu sociálnych médií. Ak nechcete, aby bol váš účet na Facebooku napadnutý, vytvorte si dlhé a zložité heslo, ktoré bude pre ostatných ťažké zistiť. Použite číselné kombinácie a symboly, aby to bolo nepredvídateľnejšie. Skúste sa zamerať na aspoň 10-znakové heslo.
 2. Často meniť heslo: Nastavenie zložitého hesla iba raz nebude fungovať. Ak chcete, aby bol váš účet lepšie chránený, musíte si v poriadku často meniť heslo alebo vyhodiť hackerov.
 3. Nikdy s nikým nezdieľajte heslo: Zdieľajte svoje heslo so svojimi dôveryhodnými iba v prípade potreby, ale nikdy ho nezdieľajte s neznámymi stranami. Okrem toho sa snažte neprezrádzať svoje heslo prostredníctvom DM, pretože ho možno ľahko sledovať.
 4. Prihláste sa pomocou dôveryhodných zariadení: Nikdy sa neprihlasujte zo zariadení, ktoré nie sú vaše. Takéto zariadenia môžu uložiť vaše prihlasovacie údaje na Facebooku a vlastník potom môže mať prístup k vášmu účtu. Nikdy nepoužívajte funkciu „zapamätať si heslo“ na neznámych zariadeniach. Ak si myslíte, že ste to urobili, okamžite si zmeňte heslo.
 5. Povolenie dvojfaktorovej autentifikácie: Povolenie 2FA sa stalo štandardným postupom na každej platforme sociálnych médií. Pôsobí ako ďalšia vrstva zabezpečenia. Vždy, keď sa niekto pokúsi prihlásiť do vášho účtu z iného účtu, bude musieť zadať bezpečnostný kód. Týmto spôsobom budete môcť vedieť, či sa niekto pokúša hacknúť váš účet na Facebooku.
 6. Vždy sa prihláste z pravej webovej stránky: www.facebook.com je jediná oficiálna webová stránka, z ktorej by ste sa mali prihlásiť. Nikdy sa neprihlasujte z webových stránok s podozrivými odkazmi, ako sú face.com alebo facebook1.com. Môžu to byť rybárske webové stránky, ktoré ukradnú vaše údaje.
 7. Neklikajte na neznáme odkazy: Máte na svojom účte na Facebooku podozrivý odkaz od neznámej osoby? Neklikajte na to! Tento tip sa môže zdať ako zbytočný, ale veľa ľudí sa často nechá strhnúť a nakoniec klikne na podozrivé odkazy, ktoré ich presmerujú na webové stránky, ktoré môžu ukradnúť ich osobné údaje.
 8. Vyhľadať malvér: Nainštalujte vysoko hodnotený antivírusový softvér, ktorý dokáže sledovať váš systém a zistiť, či sa v ňom nenachádza škodlivý softvér. Tieto vírusy môžu sledovať vaše osobné údaje a zneužiť ich.
 9. Urobte svoj účet súkromným: Ak z osobných alebo obchodných dôvodov nepotrebujete ponechať svoj účet Facebook verejný, odporúča sa, aby ste ho ponechali ako súkromný. Cudzie osoby tak nebudú mať prístup k vašim informáciám na platforme. Ak však nechcete, aby bol váš účet súkromný, stačí zmeniť publikum na Priatelia alebo Priatelia priateľov.
 10. Často sa odhlasujte: Aj keď ide o vaše vlastné zariadenie, odporúčame vám, aby ste sa zo svojho účtu často odhlasovali. Môže sa stať, že niekto má prístup k vášmu zariadeniu a ak je váš účet prihlásený, bude mať prístup aj k vášmu Facebooku.
Čítať:  Vyplatí sa v roku 2024 nakupovanie sledujúcich a lajkov?

Ako hacknúť účty na Facebooku v roku 2024

Teraz, keď sme pokryli základy toho, prečo by niekto mohol hacknúť profil inej osoby na Facebooku a ako môžete lepšie chrániť svoj účet, poďme sa pustiť do najlepších hackerských nástrojov, ktoré môžete použiť na získanie prístupu k účtu niekoho na Facebooku.

1. xMobi

xMobi Facebook Hack

Hľadáte hackerský nástroj, ktorý vám pomôže získať prístup k profilu na Facebooku bez veľkých technických znalostí? xMobi je presne to, čo potrebujete.

S mierou úspešnosti 99% vám tento nástroj sľubuje, že vám pomôže pri sledovaní v prípade, že potrebujete niekoho sledovať.

Hacknite účty na Facebooku tu

xMobi vám môže pomôcť sledovať profily vašich detí na Facebooku alebo možno aj vášho partnera, ak máte podozrenie, že vás podvádzajú.

Aby však nástroj fungoval, musíte poznať používateľské meno alebo e-mailové ID, aby xMobi mohol urobiť zvyšok.

Vynaložili veľa úsilia na vývoj funkcií, ktoré skutočne pomôžu ich zákazníkom a budú mať v tomto odvetví hviezdnu povesť.

2. okoZy

aplikácia na sledovanie Facebooku eyeZy

Cítite sa leniví robiť všetku manuálnu prácu, aby ste sa dostali do niečieho účtu na Facebooku, no stále ho chcete mať pod dohľadom?

Použite nástroj na monitorovanie a sledovanie s bohatými funkciami, ako je eyeZy.

Rovnako ako ostatné dve spomenuté hackerské aplikácie, aj eyeZy má záujem poskytovať svoje funkcie znepokojeným rodičom, ktorí sa snažia chrániť svoje deti pred drsnou realitou internetu.

Získajte eyeZy ZDARMA

S elegantným a čistým rozhraním eyeZy využíva všetky súčasné technológie, aby rodičom pomohol vedieť, čo ich deti robia.

Je to nástroj vytvorený pre dnešnú hyperprepojenú mládež a je vyrobený tak, aby sa dal ľahko integrovať so súčasnými aplikáciami sociálnych médií, ako sú Instagram a Snapchat.

Cieľom eyeZy je chrániť deti tým, že rodičom poskytne ľahko použiteľné a mimoriadne efektívne riešenie.

Technológia eyeZy sa neustále zlepšuje, aby ste mali vždy k dispozícii softvér pripravený na to, čo príde.

3. uMobix

uMobix Facebook Tracker

Podobne ako xMobi, uMobix je ďalšou hviezdnou aplikáciou, ktorá je šitá na mieru rodičom, ktorí sa obávajú, že ich deti trávia príliš veľa času na internete.

Tvrdia, že patria medzi najlepšie sledovače Facebooku dostupné pre moderných rodičov, čo vám umožňuje pozorne sledovať všetko, čo sa deje v cieľovom zariadení, ktoré používajú vaše deti.

Aplikácia dokáže viac, než len pomôcť vám dostať sa do účtu vášho dieťaťa na Facebooku.

Deti dnes používajú svoje mobilné zariadenia na používanie množstva rôznych aplikácií a webových stránok.

Nikdy neviete, aké nebezpečné môžu byť, a preto má uMobix funkcie, ktoré umožňujú rodičom dôkladne monitorovať všetky aspekty cieľového zariadenia vrátane toho, komu volajú, posielajú SMS atď.

4. Cocospy

Cocospy

Aplikácia cocospy je primárne určená pre rodičov a zamestnávateľov, ale ak ju chcete použiť na špehovanie svojho manželského partnera, nehanbite sa, pretože aplikácia má niekoľko vynikajúcich funkcií, ktoré môžu pomôcť sledovať aktivity kohokoľvek s malými alebo žiadnymi technickými zručnosťami.

Najlepšie na používaní aplikácie je, že funguje v utajenom režime, čo znamená, že budete neviditeľní, keď budete sledovať niečie aktivity.

Okrem toho, že vám Cocospy pomáha hackovať Facebook, Twitter a TikTok, má niekoľko ďalších funkcií, ktoré si zaslúžia zmienku.

Na začiatok vám pomôže sledovať protokoly hovorov a kontakty.

Okrem toho má funkciu geo-plot, ktorá vám umožňuje sledovať miesto pobytu cieľa.

S cocospy môžete mať tiež prístup k fotografiám a videám a histórii prehliadača na cieľovom telefóne. Vyskúšajte aplikáciu a nebudete sklamaní.

Čítať:  10 tipov na blogovanie pre startupy

5. mSpy

mSpy Facebook Messenger

mSpy je ďalší nástroj na sledovanie, ktorý vám môže pomôcť preniknúť do Facebooku a zistiť, čo robia vaše deti alebo manželský partner.

Podobne ako Cocospy funguje v neviditeľnom režime, čo znamená, že cieľová osoba nebude mať potuchy o tom, že je monitorovaná.

Aplikácia chápe, že internet je plný online predátorov a nevhodného obsahu a zaväzuje sa chrániť pred ním vaše deti.

Okrem sledovania Facebooku má softvér množstvo ďalších funkcií, o ktorých musíte vedieť.

Tento nástroj vám umožňuje čítať správy, sledovať hovory, sledovať polohu, sledovať platformy sociálnych médií, prezerať fotografie a videá a ďalšie na cieľovom telefóne.

Vzhľadom na svoju kompatibilitu je aplikácia podporovaná pre Android aj iOS. Okrem toho majú vynikajúci zákaznícky servis, ktorý je k dispozícii 24 × 7 v rôznych jazykoch.

6. Hoverwatch

Hoverwatch Facebook Messenger Spy App

Hľadáte cenovo dostupnú špionážnu aplikáciu, ktorá vám pomôže sledovať vaše deti?

Vyskúšajte Hoverwatch!

Ako už názov napovedá, pomocou tohto nástroja môžete sledovať online aktivity svojich detí a vedieť, či sa nespájajú so zlou spoločnosťou.

Začať s nástrojom je pomerne jednoduché.

Všetko, čo musíte urobiť, je zadať svoje e-mailové ID a heslo, nainštalovať aplikáciu a začať tajne sledovať.

Facebook nie je jediným miestom, kde sa vaše deti môžu dostať do problémov a Hoverwatch to chápe.

To je dôvod, prečo softvér robí viac vrátane toho, že vám umožňuje sledovať hovory a kontakty, správy, geografické označovanie atď.

Aplikácia je k dispozícii na zariadeniach iPhone aj Android a má vynikajúce rozhranie pre jednoduché surfovanie.

Ďalšie aplikácie, ktoré si zaslúžia zmienku

Okrem vyššie uvedených aplikácií je tu niekoľko ďalších aplikácií, ktoré vám môžu pomôcť preniknúť do účtov na Facebooku.

1. MobiStealth

Ak vám to názov aplikácie nevysvetľuje, MobiStealth je úžasný Facebook tracker, ktorý vám pomôže tajne sa nabúrať do mobilných telefónov.

Môžete tiež sledovať SMS a hovory a vždy vidieť, kde sa vaša cieľová osoba nachádza.

Aplikácia je široko používaná niekoľkými rodičmi spolu s firmami, aby dohliadali na svojich zamestnancov.

2. SpyBubble

SpyBubble je monitorovací nástroj, ktorý je neuveriteľne jednoduchý na používanie a rovnako jednoduchšie na stiahnutie na cieľové zariadenie.

Rodičia môžu použiť SpyBubble na sledovanie aktivít svojich detí na Facebooku, ale to nie je všetko, čo aplikácia robí.

Tento nástroj sa môže pochváliť niekoľkými ďalšími funkciami, ako je sledovanie GPS, vzdialený prístup k fotoaparátu, snímanie snímok obrazovky a nahrávanie hovorov.

3. XNSpy

Hľadáte univerzálnu aplikáciu, ktorá dokáže viac než len sledovať Facebook na cieľovom telefóne? Potom je XNSpy presne to, čo potrebujete.

Aplikácia sleduje všetky správy na Facebooku a dokonca umožňuje nahrávanie obrazovky.

Okrem toho môžete v aplikácii aktivovať upozornenia na základe kľúčových slov, čo znamená, že vždy, keď zadáte konkrétne slovo, budete upozornení.

To vám ako rodičom uľahčuje dohľad nad svojimi deťmi.

4. Špiónsky

Spyic je ďalšia užívateľsky prívetivá aplikácia, ktorá pomáha zamestnancom, rodičom a manželom sledovať svoje ciele.

Najlepšie na tom je, že ak používate zariadenie so systémom iOS, nebudete potrebovať fyzický prístup k cieľovému telefónu na preniknutie do Facebooku, pretože ho možno nainštalovať cez iCloud.

Okrem toho aplikácia sleduje všetky správy a označuje ich časovými pečiatkami pre pohodlie toho, kto ich sleduje. Vyskúšajte aplikáciu!

5. Spyera

Spyera je ďalšia aplikácia, ktorá má funkciu sledovania Facebooku. Môžete diskrétne sledovať všetky aktivity správ na Facebooku na cieľovom telefóne.

Čo odlišuje tento nástroj od ostatných, je jeho schopnosť zaznamenávať hlasové hovory a videohovory na Facebooku. Aplikácia sa ľahko používa a je podporovaná na zariadeniach Android aj iPhone.

Okrem toho aplikácia sleduje aj iné platformy sociálnych médií, ako sú WhatsApp, Instagram a Snapchat.

Aplikácia má jednoduchú inštaláciu a užívateľsky prívetivý webový panel. Okrem toho je tento nástroj podporovaný na niekoľkých platformách, ako sú Android, iOS, Windows PC a Mac OS.

6. iKeyMonitor

iKeyMonitor je fenomenálna aplikácia, ktorá sleduje všetky aktivity na Facebooku cieľovým používateľom.

Prístrojová doska softvéru je nápadná a okamžite upozorňuje na dôležité informácie. Môžete sledovať správy, multimédiá, hovory atď.

Skvelá vec na aplikácii je, že poskytuje podrobný prehľad o všetkých aktivitách na Facebooku, čo znamená, že nemusíte neustále špehovať a stačí skontrolovať neskôr, keď budete mať čas.

Dobrou správou je, že je k dispozícii bezplatná verzia, čo znamená, že si aplikáciu môžete vyskúšať a zistiť, či sa vám páči ešte pred jej zakúpením.

Samozrejme, prémiový plán ponúka množstvo ďalších užitočných funkcií, ktoré by ste mohli potrebovať, ak potrebujete vykonať dôkladné monitorovanie.

7. FlexiSpy

V neposlednom rade je FlexiSpy ďalší sledovač sociálnych médií, ktorý vám umožňuje sledovať aktivity vášho cieľa na Facebooku.

Má zabezpečený online dashboard, kde sa ukladajú všetky aktivity, aby ste k nim mali prístup neskôr, ako budete chcieť. Umožňuje vám tiež sledovať fotografie, značky, príspevky a videoklipy.

Aplikácia tiež umožňuje používateľom vyhľadávať kľúčové slová v správach, čo výrazne uľahčuje sledovanie.

Okrem toho je tu aj sledovanie GPS, čo znamená, že budete vždy vedieť, kde sa vaša cieľová osoba nachádza.

Čítať:  Ako nastaviť WooCommerce pomocou Google Analytics

Aplikácia je podporovaná na počítačoch so systémom Android, iOS a Windows.

Iné spôsoby hackovania účtov na Facebooku

Pokiaľ ide o hackovanie účtov na Facebooku, špionážne aplikácie sú jedným z najlepších a najbezpečnejších spôsobov, ako získať prístup k niečiemu profilu na Facebooku bez toho, aby vás niekto chytil.

Avšak pre používateľov, ktorí to chcú urobiť len raz, môžu byť takéto aplikácie časovo náročné a zdĺhavé.

V takýchto prípadoch existuje niekoľko jednoduchších spôsobov, ako sa dostať do niekoho účtu na Facebooku.

O niektorých z nich budeme diskutovať v nasledujúcej časti.

Hádanie hesla

Toto je možno jeden z najjednoduchších spôsobov, ako získať prístup k profilu niekoho iného, ​​pretože nepotrebujete žiadne technické znalosti.

Uhádnutie hesla môže byť trochu zložité, ak cieľ nepoznáte osobne, ale ak je to niekto z vašich blízkych, uhádnutie jeho hesla na Facebooku môže byť jednoduchšie, než si myslíte.

Predtým, ako začnete, sa však uistite, že máte správnu e-mailovú adresu alebo telefónne číslo, ktoré používajú na zadanie svojho profilu.

Keď poznáte e-mailovú adresu alebo telefónne číslo priradené k ich účtu, všetko, čo musíte urobiť, je správne uhádnuť ich heslo.

Je však dôležité si uvedomiť, že aj keď je tento trik veľmi praktický, pretože nevyžaduje veľa technických znalostí, nemusí fungovať, ak nepoznáte cieľ zblízka.

Dostanete len niekoľko pokusov o prelomenie hesla, kým Facebook upozorní svojho používateľa, že sa niekto pokúša vstúpiť do jeho účtu.

Nižšie sme rozobrali niekoľko tipov, ktoré vám môžu pomôcť správne uhádnuť niečie heslo na Facebooku.

 1. Mali by ste začať s bežnými heslami. Je cieľovou osobou váš manžel alebo manželka? Nepoužívajú silné heslá na ochranu svojich účtov na Facebooku? Ak si myslíte, že osoba, na ktorej Facebook sa pokúšate vstúpiť, až tak nedbá na bezpečnosť svojho účtu, je možné, že používa spoločné heslo. Ak chcete správne uhádnuť niečie heslo, použite príklady ako iloveyou, 123456, heslo a 123123. Tieto heslá sú bežnejšie, než si myslíte.
 2. V hesle použite číselné kombinácie. Je možné, že ste si istí heslom cieľovej osoby; možno ste ich počuli, ako to niekomu povedali, ale stále nemôžete použiť rovnaké heslo na získanie prístupu k ich profilu na Facebooku. V takýchto prípadoch skúste použiť čísla na konci hesla. Použite 1 alebo 2 alebo 123, pretože sú celkom bežné.
 3. Ak používanie číselných kombinácií nefunguje, je možné, že cieľ používa vo svojom hesle veľké písmeno. Ak si myslíte, že áno, urobte prvé písmeno v hesle veľké a uvidíte, či to funguje.
 4. Ak cieľovú osobu veľmi dobre poznáte, zamyslite sa nad tým, čo sa jej páči a čo by mohla použiť ako svoje heslá. Vyskúšajte súvisiace dátumy, narodeniny a špeciálne frázy, ktoré by pre nich mohli mať význam. Ak sa snažíte hacknúť účet vášho manžela, skúste použiť výročie sobáša alebo nejaký iný prvok, ktorý by mohol mať nejaký význam.
 5. Používatelia Facebooku si niekedy nastavia rady pre heslá, aby si ich mohli ľahko zapamätať pre prípad, že by ich v budúcnosti zabudli. Ak má cieľová osoba nastavenú nápovedu, použite ju a možno sa vám podarí dostať sa do jej profilu.

Zabudol si heslo

Ak sa vám ručné hádanie hesiel zdá byť príliš náročné, dobrou správou je, že existuje ďalší spôsob, ako prelomiť niečie heslo, a to pomocou možnosti Zabudnuté heslo, ktorú poskytuje Facebook.

Ak chcete niekomu obnoviť heslo na Facebooku, postupujte podľa nasledujúcich krokov.

Skôr ako začnete s procesom, musíte poznať správnu e-mailovú adresu alebo telefónne číslo priradené k ich účtu.

 1. Prejdite na facebook.com a zadajte e-mailové ID alebo kontaktné číslo, ktoré používa cieľová osoba.
 2. Ďalej kliknite na Zabudnuté heslo pod heslom. Narazíte na kontextové okno, v ktorom budete musieť vykonať ďalšie kroky.
 3. Potom si Facebook vyžiada e-mailovú adresu na obnovenie, aby vám mohol poslať odkaz na obnovenie hesla. Je však pravdepodobné, že k tomuto e-mailovému ID nemáte prístup. V takom prípade klepnite na „Už k nim nemáte prístup“.
 4. Potom musíte zadať alternatívne e-mailové ID. Neuvádzajte svoje e-mailové ID, namiesto toho vytvorte falošné a uveďte ho, aby ste mohli získať odkaz na obnovenie hesla.
 5. Facebook vám potom položí niekoľko otázok na overenie, že ste skutočne vlastníkom účtu, do ktorého sa pokúšate zadať. Ak je vám cieľová osoba blízka, odpovedať na tieto otázky môže byť jednoduché.
 6. Ak odpoviete na všetky otázky správne, Facebook vám pošle odkaz na obnovenie hesla na alternatívne e-mailové ID a odtiaľ si môžete vytvoriť nové heslo a dostať sa do účtu cieľovej osoby.

Súbory cookie na hacknutie Facebooku

Okrem špionážnych aplikácií a manuálneho hackovania existujú aj iné spôsoby, ako sa dostať do účtu niekoho na Facebooku, a to prostredníctvom súborov cookie.

Pamätajte, že na používanie tohto riešenia potrebujete mať určité technické znalosti.

Ak neviete, čo sú cookies, sú to malé kúsky textu, ktoré do vášho prehliadača odosiela webová stránka, ktorú navštívite.

Tieto texty pomáhajú webovej stránke zapamätať si údaje o vašej návšteve, aby vám pri ďalšej návšteve mohli uľahčiť zážitok.

Čítať:  489 obchodných mien Curated Health Coach

Pamätajú si vaše preferencie a spôsob, akým chcete surfovať na konkrétnej webovej stránke. Súbory cookie však môžu byť tiež skvelým spôsobom, ako sa nabúrať do platforiem sociálnych médií.

Používate rovnakú WiFi sieť ako cieľová osoba? Voila! To je váš kľúč k hacknutiu ich účtu.

Musíte naklonovať heslo osoby a oklamať Facebook, aby si myslel, že prehliadač je už overený.

Aby ste sa vyhli vyveseniu akýchkoľvek červených zástav, jednoducho prejdete do ich profilu a budete pokračovať tam, kde prestali.

Phishing

Ďalšou populárnou metódou, ktorú používajú hackeri na prístup k účtom na Facebooku, je phishing. Phishing je akt odosielania falošných správ, ktoré vyzerajú, že pochádzajú z dôveryhodného zdroja.

Hackeri tak pošlú e-mailom obeti falošnú stránku a keď poskytnú svoje prihlasovacie údaje, okamžite uspejú v pokuse o preniknutie do ich účtu na Facebooku.

Ak chcete používať phishing, musíte mať určité technické znalosti, aby ste s ním mohli pokračovať.

Aby ste to dokázali úspešne, musíte použiť aj zručnosti sociálneho inžinierstva, pretože to môže byť presvedčivejšie.

Oslovte svoju cieľovú osobu a povedzte, že jej účet je v nebezpečenstve a potrebujete jej prihlasovacie údaje, aby ste jej pomohli účet zachrániť.

Pošlite im vami vytvorenú phishingovú stránku, ktorá vám pomôže získať poverenia, keď na ňu cieľ zadá.

Používanie softvéru na zaznamenávanie kláves

Ak chcete použiť túto metódu, musíte mať priamy prístup k cieľovému telefónu, kde budete musieť nainštalovať keylogger.

Tieto nástroje zaznamenávajú všetky aktivity klávesnice na cieľovom zariadení, čo znamená, že ak sa cieľ prihlási do svojho účtu na Facebooku, môžete k nemu získať prístup sledovaním vstupov z klávesnice.

Keyloggery sa ľahko používajú, ale tu je návod:

 1. Vyberte si softvér na zaznamenávanie kláves, ktorý je bezpečný a uznávaný a má všetky potrebné funkcie, ktoré potrebujete.
 2. Nainštalujte a aktivujte aplikáciu na zariadení, ktoré chcete sledovať.
 3. Potom sa môžete dostať do ovládacieho panela softvéru a zobraziť uložené heslá cieľovej osoby.

Aj keď je online veľa bezplatných keyloggerov, varujeme pred ich používaním.

Bezplatné aplikácie sú nespoľahlivé a môžu poškodiť vaše zariadenie alebo zariadenie niekoho iného.

Buďte pripravení minúť aspoň pár dolárov za renomovanú aplikáciu, ak chcete správne sledovať aktivitu niekoho na Facebooku.

často kladené otázky

Aká je potreba hackovania účtov na Facebooku?

Už sme diskutovali o dôvodoch, prečo by niekto mohol chcieť hacknúť účet na Facebooku.

Pomocou takýchto trikov sa však nabúrajte do účtov ľudí, ktorých poznáte a na ktorých vám záleží.

Nikdy nehackujte z neetických alebo nezákonných dôvodov, pokiaľ sa nechcete dostať pod radar kybernetického práva.

Ak ste znepokojený rodič, podozrivý manželský partner, ktorý sa obáva nevery alebo odhodlaný zamestnávateľ, ktorý chce monitorovať produktivitu svojich zamestnancov, nabúranie sa do účtov na Facebooku môže byť nevyhnutné a etické.

Pre vaše pohodlie používajte špionážne aplikácie, aby ste nemuseli manuálne získavať prístup k niečím zariadeniam, pretože aplikácie to urobia za vás.

Sú bezplatné špionážne aplikácie dobré?

Bezplatné špionážne aplikácie sú dobré iba z hľadiska ich ceny, ktorá je nulová. Pokiaľ ide o zvyšok funkcií, sú otázne.

Malo by byť samozrejmé, že hacknutie niekoho Facebooku si vyžaduje zručnosti, a preto budete potrebovať výnimočný softvér, aby ste to dokázali.

A najlepší softvér vyžaduje, aby ste vyplatili nejaké peniaze.

To však nie je zlé. Svoje účty sociálnych médií musíte chrániť čo najviac a ísť na legitímnu špionážnu aplikáciu s plánom predplatného zaisťuje bezpečnosť vášho účtu.

Na druhej strane bezplatné špionážne aplikácie majú veľmi slabé zabezpečenie a často kradnú používateľské dáta, aby mohli pokračovať v prevádzke.

Faktor „zadarmo“ je určite lákavý, ale neoplatí sa vystavovať vaše osobné informácie riziku.

Je legálne hackovať účty na Facebooku?

Zákonnosť hackovania účtov na Facebooku závisí od účelu, ktorý za tým stojí.

Ak ste zainteresovaná osoba, ktorá chce len vedieť, čo robí cieľová osoba na svojom profile, potom to rozhodne nie je nezákonné.

Ak sa však nabúrate do účtu cudzej osoby a použijete jej osobné údaje vo svoj vlastný prospech, považuje sa to za nezákonné.

Bude cieľová osoba vedieť, či hacknem jej účet na Facebooku?

Nie nevyhnutne. Ak sa pokúšate uhádnuť ich heslo a skúšali ste to niekoľkokrát, Facebook im môže poslať upozornenie.

Ak však na sledovanie aktivít niekoho na Facebooku použijete špionážnu aplikáciu, nebude o tom informovaný, pretože väčšina špionážnych aplikácií funguje v utajenom režime.

Záverečné myšlienky

Špionážne aplikácie pre mobilné telefóny môžu byť celkom užitočné pre spoločnosti, ktoré chcú chrániť svoje záujmy, aj pre rodičov, ktorí chcú chrániť svoje deti pred nepríjemnými vecami, ktorým ich online svet môže vystaviť.

Takéto aplikácie sú prijateľné len na tieto účely.

Vzťahy môžu byť zničené akýmkoľvek iným použitím alebo ešte horšie… môžete skončiť vo väzení. Starostlivo sa rozhodnite o svojich motiváciách.

Odporúčame vám vyskúšať xMobi pre sofistikovaný zážitok zo špionáže. Môžete tiež použiť mSpy, ak chcete minimalistickejší používateľský zážitok, napríklad pre rodičovské obavy.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE