Ako manuálne nainštalovať tému Magento

Skôr či neskôr si pravdepodobne budete chcieť nainštalovať inú ako predvolenú tému Magento. Dobrou správou je, že inštalácia témy Magento je rýchla a jednoduchá. Toto bude splnené v spravodlivom 3 jednoduché kroky.

Krok 1: Stiahnite si tému

Existuje veľa miest, kde nájdete dobrú tému Magento. Tu je niekoľko miest, ktoré by ste mohli začať hľadať:

A samozrejme, tisíce ďalších možností možno nájsť s jednoduchým Google vyhľadávanie. Teraz si pravdepodobne všimnete, že niektoré šablóny sú zadarmo, zatiaľ čo v iných prípadoch vám budú dizajnéri za prácu účtovať poplatky. Bez ohľadu na to, ktorú cestu si vyberiete, skončíte so súborom, ktorý sa nachádza .PSČ formát. Stiahnite si ho do počítača a rozbaľte ho.

Krok 2: Nahrajte tému

Po rozbalení motívu ho budete chcieť odovzdať svojmu poskytovateľovi webhostingu. Keďže ste skvelým rozhodovateľom, vybrali ste si jeden z najlepších skriptov nákupného košíka na trhu a pravdepodobne ste si pre svoje stránky vybrali zabezpečené a optimalizované hostiteľské prostredie Magento od Hostinger. Našťastie to však bude rovnaké bez ohľadu na to, kto je váš webhosting. V závislosti od zvolenej témy uvidíte aspoň 2 priečinky.

/aplik
/koža

Poznámka: Niektoré témy zahŕňajú a /js aj priečinok.

Pripojte sa k svojmu webovému hostiteľovi cez FTP a nahrajte ho do koreňového adresára svojho webu.

Čítať:  Ako nastaviť trojitý monitor?

Krok 3: Aktivujte svoju tému

Teraz sa prihláste do svojho administrátorského panela Magento a z rozbaľovacej ponuky v hornej časti stránky vyberte Systém -> Konfigurácia. V ľavom menu kliknite na „Design“. Kliknutím na hlavičku „Témy“ rozbalíte sekciu.

Uvidíte 5 polí:

  • Preklady
  • Šablóny
  • Vzhľad (obrázky / CSS)
  • Rozloženie
  • Predvolené

Do týchto polí pridáte názov témy. Prvé pole „Preklady“ sa zvyčajne ponechá prázdne, pokiaľ nepoužívate alternatívny jazyk.

Povedzme, že sme si stiahli štýl s názvom Modrý, do polí Šablóny, Vzhľad, Rozloženie a Predvolené zadajte „modrý“ a kliknite na Uložiť konfiguráciu. Názov témy a názov, ktorý zadávate do každého poľa, sa budú líšiť v závislosti od témy, ktorú si vyberiete. Niektoré motívy budú mať viacero farieb, takže všetky polia nemusia mať rovnaký názov.

Teraz, keď je vaša téma na mieste, inovujte výkon svojich webových stránok prechodom na plne spravovaný plán hostenia Magento, aby ste zvýšili rýchlosť, rozsah a bezpečnosť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE