Ako nabíjať hodinky Google Pixel Watch

Vôbec prvé chytré hodinky od Googlu majú na palube veľa šikovných nástrojov a funkcií Fitbit, ale aby ste zariadenie čo najlepšie využili, budete potrebovať pevný plán nabíjania. Zistite, ako nabíjať Pixel Watch a uistite sa, že vám nikdy nedôjde šťava.

RÝCHLA ODPOVEĎ

Ak chcete hodinky Pixel Watch nabiť, pripojte magnetický nabíjací kábel USB-C zariadenia k nabíjaciemu bloku, zapojte blok do zásuvky a potom položte zariadenie na nabíjací puk.

PRESKOČTE NA KĽÚČOVÉ SEKCIE

Ako nabíjať hodinky Pixel Watch

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Nabíjanie hodiniek Pixel Watch je rovnako jednoduché ako vyhľadanie zdroja energie. Hodinky sa však budú nabíjať iba svojim oficiálnym magnetickým nabíjacím káblom.

 • Pripojte priložený Magnetický nabíjací kábel USB-C do a nabíjací blok.
 • Zapojte nabíjací blok do zásuvky vývod.
 • Položte hodinky Pixel Watch na nabíjajúci puk. Všimnete si, že puk je zakrivený, aby sa prispôsobil zaoblenej zadnej časti vášho zariadenia.
 • Po nadviazaní pripojenia sa obrazovka Pixel Watch prebudí a zobrazí percento batérie.

Výdrž batérie zariadenia nie je v porovnaní s inými zariadeniami Fitbit veľká. Po nabití by hodinky mali vydržať približne 24 hodín.

Ako dlho trvá nabíjanie Pixel Watch?

Podľa Googlu sa Pixel Watch nabijú z 0 na 100% za zhruba 80 minút. Ak sa práve snažíte získať dostatok šťavy na sledovanie spánku, zariadenie sa nabije z 0 na 50 % za približne 30 minút alebo z 0 na 80 % za približne 55 minút. Tieto tvrdenia sme testovali počas našej recenzie Pixel Watch a zistili sme, že sú pomerne presné.

Čítať:  Ako pridať metaznačky do WordPress

Prečo sa moje zariadenie nenabíja?

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Problémy s výdržou batérie sú jedným z najčastejších problémov Pixel Watch. Ak sa vám zdá, že sa vaše zariadenie nenabíja, môžete sa stretávať s jedným z nasledujúcich problémov:

 • Nedokonalé pripojenie k nabíjaciemu puku
  • Magnetický puk je navrhnutý tak, aby nabíjanie bolo bezproblémové, ale to neznamená, že je dokonalé. Ak sa po niekoľkých sekundách na hodinkách zobrazí upozornenie, že pripojenie nie je správne, jednoducho hodinky odoberte a vráťte na miesto, pričom zaoblená zadná strana puzdra sa zarovná s krivkou nabíjacieho puku.
  • Uistite sa, že na zadnej strane zariadenia aj nabíjacom puku nie sú nečistoty.
 • Použitie alternatívnej nabíjačky
  • Ako už bolo spomenuté, hodinky bude nabíjať iba oficiálny nabíjací kábel, ktorý je súčasťou balenia. Pixel Watch bohužiaľ nemôžete nabíjať pomocou nabíjacej podložky ani spätného bezdrôtového nabíjania z telefónu Pixel.
 • Neaktívny zdroj energie
  • Ak používate správny nabíjací kábel a pripojenie sa zdá správne, skontrolujte, či je zásuvka, ktorú používate, pod prúdom.

Najčastejšie otázky

Dodávajú sa Pixel Watch s nabíjačkou?

Áno. Zariadenie však nie je dodávané s nabíjacím blokom, takže si ho budete musieť pre nabíjanie zariadenia zakúpiť.

Ako zistím, koľko batérie zostáva na hodinkách Pixel Watch?

Ak chcete skontrolovať, koľko batérie v zariadení zostáva, potiahnite prstom dole z ciferníka. Percento zostávajúcej životnosti batérie sa zobrazí pod ikonou batérie.

Čítať:  Čo je Midjourney AI a ako funguje?

Môžete nabíjať Google Pixel Watch pomocou nabíjačky Apple Watch alebo inej bezdrôtovej nabíjačky?

Nie. Zariadenie vyžaduje vlastnú nabíjačku.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE