Ako nahrať na YouTube pomocou KineMaster

Ak používate aplikáciu na úpravu videa KineMaster, možno vás zaujíma, ako nahrať videá na YouTube. Koniec koncov, aplikácia na zdieľanie videa online má bezkonkurenčný dosah v oblasti sociálnych médií, vďaka čomu je tou správnou voľbou pre mnohých tvorcov obsahu.

Ako nahrať na YouTube pomocou KineMaster

Ak chcete nahrať video KineMaster na YouTube, ste na správnom mieste. Tento článok vysvetlí všetko, čo potrebujete vedieť o procese.

Odovzdanie videa KineMaster na YouTube cez obrazovku úprav

Najvyššou radosťou z natáčania a úpravy videa je jeho úspešné odovzdanie. Na uverejnenie videí KineMaster na YouTube môžete použiť tri spôsoby. Tu je návod, ako ho môžete nahrať pomocou rozhrania obrazovky úprav KineMaster:

 1. Spustite KineMaster a kliknite na ikonu „Film“. Tým sa otvorí obrazovka Úpravy.
 2. Vyberte položku „Médiá“, ktorá sa nachádza v kruhovej ponuke „Nastavenie“. Vyberte súbor projektu z „Prehliadača médií“.
 3. Prejdite na ľavý panel obrazovky a kliknite na ikonu „Zdieľať“.
 4. Prejdite nadol na obrazovke a vyberte možnosť „Exportovať“. Ak používate bezplatnú verziu KineMaster, vyberte „Nie, ďakujem, uložiť s vodoznakom“.
 5. Exportované sa zobrazí na pravej strane obrazovky. Kliknite na ikonu „Zdieľať“.
 6. Vyberte možnosť „YouTube“.
 7. V novom okne zadajte názov a popis videa.
 8. Prejdite do hornej časti obrazovky a kliknutím na modrú ikonu „šípky“ uverejnite a zverejnite svoje video.
 9. Váš obsah je teraz dostupný na platforme na verejné prezeranie.
Čítať:  Ako opraviť nefunkčnosť zmienok na LinkedIn (13 overených metód)

Nahranie videa KineMaster na YouTube cez ponuku Export

Tento proces sa vykonáva prostredníctvom hlavnej ponuky aplikácie. Je to celkom jednoduché, najmä ak chcete nahrať video bez toho, aby ste ho otvorili. Táto metóda nie je ideálna, ak ešte len upravujete svoje video v KineMaster.

Môžete to urobiť takto:

 1. Spustite KineMaster a vyberte video, ktoré chcete nahrať.
 2. Prejdite do pravého horného rohu a kliknite na ikonu „Exportovať“.
 3. Nastavte bitovú rýchlosť, snímkovú frekvenciu a rozlíšenie v okne „Exportovať a zdieľať“.
 4. Kliknite na tlačidlo „Exportovať“.
 5. Po exportovaní projektu sa projekt zobrazí na pravej strane obrazovky. Kliknite na ikonu „Zdieľať“ v strede súboru vášho projektu.
 6. Zobrazí sa niekoľko sociálnych platforiem. Ak chcete získať prístup k mobilnej aplikácii, vyberte položku „YouTube“.
 7. Posuňte zobrazenie nadol do časti „Ochrana osobných údajov“ a vyberte možnosť „Súkromné“. Budete tak mať čas prejsť na plochu YouTube alebo do aplikácie Štúdio a pridať dôležité informácie, ako napríklad miniatúru alebo popis, predtým, ako bude vaše video zverejnené.
 8. Prejdite do pravej hornej časti obrazovky a kliknite na modré tlačidlo „NAHRAŤ“.
 9. Po zvyšok procesu úprav sa video zobrazí na karte Moje videá v Štúdiu pre autorov. Nájdete ho aj v aplikácii Štúdio pre autorov YouTube.
 10. Keď budete pripravení zverejniť video, vráťte sa do sekcie „Ochrana osobných údajov“ v KineMaster a zmeňte ju na „Verejné“.

Odovzdanie videa KineMaster cez galériu

Niektorí používatelia si z bezpečnostných dôvodov ukladajú svoje videá do svojich telefónov a až potom ich nahrajú. Zvyčajne ide o zálohu pre prípad, že stratíte obsah alebo máte problémy s ukladaním. Takto môžete nahrať svoje video KineMaster na YouTube prostredníctvom galérie vášho telefónu:

 1. Otvorte KineMaster a vyberte súbor projektu. Kliknutím na červenú ikonu „Film“ otvoríte ponuku „Exportovať“.
 2. Vyberte ikonu „Zdieľať“ na ľavom paneli obrazovky. Prejdite do spodnej časti okna a kliknite na „Exportovať“.
 3. Zobrazí sa okno inovácie na Professional Edition. Ak chcete pokračovať v procese exportu, vyberte možnosť „Nie, ďakujem, uložiť s vodotlačou“.
 4. Uložené video sa zobrazí na pravej strane obrazovky. Kliknite na ikonu „Zdieľať“ zobrazenú v jej strede.
 5. Zobrazia sa všetky grafické aplikácie a sociálne platformy. Vyberte ikonu „Nahrať do fotografií“.
 6. Na ďalšej obrazovke kliknite na „NAHRAŤ“.
 7. Spustite na svojom telefóne aplikáciu YouTube. Klepnite na ikonu „Záznam“ v hornej časti okna.
 8. Vyberte video, ktoré ste exportovali. Zadajte názov videa, popis a ďalšie informácie, ktoré chcete pridať.
 9. Prejdite do hornej časti obrazovky a kliknutím na ikonu modrej šípky „Ďalej“ zverejnite video.
Čítať:  3 spôsoby, ako nastaviť obrázok ako pozadie pracovnej plochy z prehliadača

Nahrávanie videí KineMaster na YouTube bez vodoznaku

YouTube je o vizuálnej príťažlivosti a pútavom obsahu. Logo KineMaster vytlačené na vašich voľne upraviteľných videách môže divákov rušiť. Väčšina z nich je vyhodená, čo môže viesť k zníženiu príjmov. Našťastie existujú spôsoby, ako vodoznak odstrániť.

Inovujte na predplatné KineMaster Premium Plan

Najpresnejší spôsob odstránenia vodoznaku je zaplatiť za upgrade. Všetci používatelia s bezplatnou verziou majú vodoznak zobrazený na ich obsahu. Je to spôsob, ako môže aplikácia využiť a rozšíriť svoj trhový dosah výmenou za to, že vám ponúkne bezplatnú platformu na úpravu videa. Okrem odstránenia vodoznaku vám táto inovácia poskytne prístup k prémiovým funkciám, ako je pokročilé ovládanie vrstiev a ďalšie zvukové a obrazové efekty.

Orezanie a vrstvenie videa

Tvorcovia obsahu môžu preskúmať početné funkcie úprav KineMaster na vymazanie vodoznaku. Vrstvenie a orezanie sú niektoré z najspoľahlivejších metód. Nástroj na vrstvenie môže zamaskovať logo, vďaka čomu bude pre publikum menej viditeľné. Používatelia môžu tiež preniesť vodoznak z ohniskovej polohy do oblasti na displeji, ktorá si nevyžaduje príliš veľkú pozornosť. Jeho veľkosť je možné zmeniť aj pomocou nástroja na orezanie.

Vyskúšajte pomery strán videa

YouTube má štandardný pomer pre všetky zverejnené videá. Počas úprav však môžete tieto hodnoty mierne zmeniť, aby bol vodoznak menej viditeľný. Vďaka tomu bude pre vašich divákov menej rušivý.

Prijmite hudbu na pozadí a zvukové efekty

Aj keď je to vhodnejšie pre hlasové videá, stále ho môžete vložiť do malých prípadov vášho videa. Pomôže to nasmerovať pozornosť vášho publika na hlavný obsah videa a udržať ho v zaujatí. KineMaster poskytuje množstvo hudby a zvukov bez autorských práv, ktoré môžete použiť. Tie sú dostupné každému, kto používa platformu.

Čítať:  Prečo miestne firmy potrebujú v roku 2024 webové stránky viac ako kedykoľvek predtým

Používanie aplikácií tretích strán

Týka sa to iba používateľov systému Android. VideoProc vlogger je jednou z prémiových softvérových aplikácií na úpravu, ktorá vám pomôže bez námahy vymazať vodoznak KineMaster z vašich videí. A môžete ho používať zadarmo. Môžete ho použiť na orezanie a zakrytie vodoznaku svojím logom, pixelmi a dokonca aj textom.

často kladené otázky

Sú aktíva KineMaster chránené autorskými právami?

Áno. Všetky úpravy, ktoré vykonáte s dielami KineMaster, nemôžu spôsobiť, že dostanete sankciu YouTube. Či už ide o zvukové efekty, súbory GIF alebo hudbu, všetky sú licencované aplikáciou.

Aký je najjednoduchší spôsob vymazania vodoznaku KineMaster?

Používanie aplikácií tretích strán je najlepšou voľbou z hľadiska pohodlia a spoľahlivosti.

Môžete speňažiť videá KineMaster YouTube, ktoré majú vodoznak?

Áno. Najlepšie je však pokúsiť sa ho urobiť menej viditeľným alebo ho úplne odstrániť, aby to neovplyvnilo vašu sledovanosť.

Vírusové

Ak chcete svoju osobnú alebo obchodnú značku preniesť do 21. storočia, YouTube bude pravdepodobne kľúčovou súčasťou. V kombinácii s neuveriteľnými bezplatnými nástrojmi na úpravu KineMaster vás nič nezastaví. Môžete využiť obrovskú popularitu služby YouTube a propagovať svoj obsah na všetkých kanáloch sociálnych médií.

Nahrali ste niekedy videá KineMaster na YouTube? Ak áno, použili ste niektorý z tipov a trikov uvedených v tomto článku? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE