Ako nájsť odstránených priateľov na Snapchat bez používateľského mena

Snapchat, pomerne populárna aplikácia sociálnych médií, vám umožňuje vymazať používateľov jediným klepnutím. Ale rovnako jednoduché, ako to je, často existujú sťažnosti na náhodné odstránenie priateľov. Môžete tiež odstrániť priateľov z hnevu, ale keď sa veci nakoniec ochladí, už je neskoro.

Situáciu ešte zhoršuje to, že si nepamätáte používateľské meno odstránených priateľov. Je to pochopiteľné, pretože platforma vám umožňuje zmeniť prezývky pre vašich priateľov, aby bola komunikácia zaujímavejšia.

Našťastie s týmto sprievodcom v ruke je možné nájsť odstránených priateľov na Snapchate bez používateľského mena. Musíte si však zapamätať niektoré podrobnosti o ich profile, ak nie používateľské meno. Stačí si ho prečítať a nájsť riešenie, ktoré najlepšie funguje vo vašej situácii.

Takže bez meškania začnime!

Spôsoby, ako nájsť odstránených priateľov na Snapchat bez používateľského mena

Či už priateľov zo Snapchatu odstránite náhodne alebo úmyselne, najlepšie je pridať si ich späť čo najskôr, aby ste sa zachránili pred drámou priateľov. Našťastie, keď klepnete na tlačidlo Odstrániť, aby ste odstránili používateľov zo zoznamu priateľov, nikdy v skutočnosti nezmizli.

Môžete ich ľahko nájsť zadaním ich používateľského mena, vyhľadaním v kontaktoch, prezeraním skupinových rozhovorov alebo pomocou ich Snapcode na ich nájdenie. Trochu časovo náročná metóda zahŕňa sťahovanie údajov Snapchat.

Stále zmätený? neboj sa. Tieto metódy podrobne vysvetlíme nižšie. Takže čítajte ďalej!

1. Prezrite si svoj zoznam priateľov.

Jednou z užitočných funkcií Snapchat je, že používatelia sa nemusia navzájom pridávať, aby sa stali priateľmi na platforme. To znamená, že ak niekoho odoberiete zo svojho účtu a on vás tiež neodstráni zo svojho účtu, je vysoká pravdepodobnosť, že ho nájdete vo svojom zozname priateľov.

Čítať:  20 nástrojov marketingovej agentúry na rozšírenie vášho podnikania

Toto je teda prvý a najjednoduchší spôsob, ako pridať späť priateľa, ktorého používateľské meno si nepamätáte. Pamätajte, že táto metóda funguje najlepšie, ak ste tohto priateľa len nedávno odstránili.

Postup:

 1. Ak chcete začať, spustite Snapchat aplikácie vo vašom telefóne. Dostanete sa na obrazovku fotoaparátu.
 2. Ďalej klepnite na Užívateľský profil ktorý je najčastejšie váš Ikona Bitmoji v ľavom hornom rohu obrazovky. Tým sa dostanete do svojho profilu.
 3. Odtiaľ prejdite nadol na Moji priatelia pod Priatelia a klepnite na ňu.
 4. Teraz prejdite nadol a nájdite priateľa, ktorého ste nedávno odstránili. Budú mať ‘+ ikonu doprava. Klepnutím naň ich pridáte späť.

Ak nevidíte priateľa, ktorého ste nedávno odstránili, znamená to, že vás tiež odstránil zo svojho účtu. Preto táto metóda nebude fungovať. Ale nebojte sa. Máme pre vás množstvo ďalších riešení. Len pokračujte v čítaní!

2. Pridať späť odstráneného priateľa Snapchat z kontaktov.

Ďalšou skvelou funkciou, ktorú Snapchat svojim používateľom ponúka, je, že synchronizuje vaše telefónne kontakty s vaším účtom Snapchat. Takže v prípade, že ste odstránili priateľa, ktorý našťastie existuje v zozname kontaktov vášho telefónu, môžete ho jednoducho pridať bez toho, aby ste museli hľadať jeho používateľské meno.

V skutočnosti, aj keď ste nikoho neodstránili, táto funkcia vám umožňuje ľahko nájsť ľudí, ktorých možno poznáte, a okamžite ich pridať do svojho Snapchatu.

Ak chcete nájsť odstránených priateľov na Snapchate bez používateľského mena, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 1. Začnite otvorením Snapchat aplikáciu na vašom zariadení.
 2. Potom klepnite na Ikona užívateľského profilu alebo Ikona Bitmoji v ľavom hornom rohu.
 3. Ďalej prejdite nadol na Priatelia a klepnite na Pridať priateľov.
 4. Teraz pod Rýchle pridanie, uvidíte všetky návrhy zo služby Snapchat. Akýkoľvek kontakt, ktorý má V MOJICH KONTAKTOCH napísané vedľa znamená, že sú synchronizované z kontaktov vášho telefónu.
 5. Klepnite na Všetky kontakty vedľa Rýchle pridanie iba na rozšírenie zoznamu vašich kontaktov.
 6. Tam sa môžete posunúť nadol a nájsť používateľa, ktorého ste nedávno odstránili. Pre vašu vlastnú jednoduchosť použite abecednú navigáciu na pravej strane obrazovky.
 7. Nakoniec, keď nájdete používateľa, ktorého ste hľadali, klepnite na Pridať vedľa ich mena.
Čítať:  11 najlepších stránok na nákup sledovateľov Snapchat & Pohľady na príbeh v roku 2024

Ak sa vám vyššie uvedené kroky zdali časovo veľmi náročné, tu je návod, ako celý proces skrátiť.

 1. Spustite Snapchat aplikácie na vašom zariadení.
 2. Keď sa dostanete na obrazovku fotoaparátu, jednoducho potiahnite prstom nadol po hľadáčiku.
 3. Tým sa dostanete na obrazovku skratiek, ktorá zobrazuje vaše hry a mini hry, najlepších priateľov, návrhy rýchleho pridania a populárne témy/príbehy. Priateľa, ktorého ste nedávno odstránili, môžete vyhľadať pod Rýchle pridanie oddiele.
 4. Keďže zoznam je dosť krátky, klepnite na Vidieť viac aby som to ešte trochu rozšíril. Ľudia, ktorí sú tiež pridaní do vášho zoznamu kontaktov, budú mať V MOJICH KONTAKTOCH napísané vedľa nich.
 5. Ak chcete pridať osobu, ktorú ste hľadali, jednoducho klepnite na Pridať vedľa ich mena.

Táto krátka metóda však nie je vždy užitočná, pretože zoznam nezahŕňa všetkých z vášho zoznamu kontaktov.

3. Pridať späť odstráneného Snapchat priateľa pomocou Snapcode.

Ďalšou metódou je použitie Snapcode na pridanie odstráneného priateľa Snapchat. Snapcode je QR kód špecifický pre Snapchat, ktorý je jedinečný pre každého používateľa. Účelom je dostať vás na profily iných ľudí, adresy URL a stránky na stiahnutie aplikácií.

Používatelia niekedy odfotia Snapcode inej osoby, pretože momentálne nemajú k dispozícii internetové pripojenie. Ak ste pridali svojho nedávno odstráneného priateľa rovnakým spôsobom a stále máte obrázok niekde vo svojej galérii, postup je jednoduchý.

Ale v prípade, že ste obrázok Snapcode nikdy nenasnímali alebo ho potom neodstránili, existuje iný spôsob. Väčšina ľudí zverejňuje snímku obrazovky svojho Snapcode na iných platformách sociálnych médií, napr Instagram, Twitter, Facebooka tak ďalej.

Ak teda budete mať šťastie a používateľ, ktorého ste nedávno odstránili zo svojho účtu Snapchat, má svoj Snapcode zverejnený na inej platforme sociálnych médií, môžete ho cez ňu jednoducho pridať späť. Len budete musieť trochu kopať.

Potom postupujte podľa krokov nižšie a zistite, ako používať Snapcode na pridávanie ľudí:

 1. S obrázkom Snapcode používateľa uloženého vo vašich Fotkách prejdite na Snapchat.
 2. Potom klepnite na Ikona Pridať priateľov nachádza v pravom hornom rohu obrazovky.
 3. Ďalej klepnite na Ikona ducha Snapchat na pravej strane Vyhľadávací panel.
 4. Teraz vyberte obrázok, ktorý obsahuje Snapcode z fotoaparátu. Uistite sa, že obrázok Snapcode je jasný a presný, inak sa vám zobrazí kontextová správa „Ľutujeme, kód Snapcode bol neplatný.“
 5. Ak bolo skenovanie úspešné, Snapchat vás prenesie do používateľského profilu. Jednoducho klepnite na Prijať priateľa tlačidlo na ich pridanie späť.
Čítať:  Ako zmeniť heslo v Messengeri

4. Prezrite si svoje skupinové chaty.

Ak ste súčasťou mnohých skupinových rozhovorov, pozrite sa na členov každého z nich. Je vysoká pravdepodobnosť, že používateľ, ktorého hľadáte, bude aspoň v jednom z nich. Tu je postup, ako skontrolovať členov skupinových rozhovorov na Snapchate:

 1. Začnite otvorením Snapchat aplikáciu v telefóne.
 2. Potom, potom na Ikona četov z panela kariet v spodnej časti obrazovky.
 3. Teraz prejdite a klepnite na ktorýkoľvek zo skupinových rozhovorov. Najlepšie je ísť, aby vám nič neušlo. Skupinové rozhovory na Snapchate možno ľahko identifikovať, pretože budú mať viacero Bitomjis.
 4. Po otvorení chatu klepnite na Ikona bitmojis pre vstup do nastavení chatu.
 5. Pod Členovia skupinyklepnite na Vidieť viac pre zobrazenie všetkých členov.
 6. Ak narazíte na osobu, ktorú ste predtým odstránili, klepnite na Pridať vedľa ich používateľa, aby ste ich pridali späť.

5. Obnovte údaje Snapchat.

Teraz poslednou možnosťou, ako nájsť odstránených priateľov na Snapchate bez používateľského mena, je stiahnuť si údaje Snapchat. Bude obsahovať všetky informácie o vašom účte vrátane zoznamu ľudí, ktorých ste zablokovali alebo odstránili.

Postup:

 1. Ak chcete začať, prejdite na stránku Webová verzia Snapchatzadajte svoje prihlasovacie údaje a kliknite na Prihlásiť sa.
 2. Potom prejdite na Moje údaje.
 3. Ak je e-mail vášho účtu už overený, kliknite na Odoslať žiadosť v spodnej časti stránky. V opačnom prípade najprv overte svoj e-mail.
 4. Keď budú vaše údaje pripravené na stiahnutie, Snapchat vám pošle odkaz prostredníctvom e-mailu. Môže to trvať trochu dlhšie, takže buďte trpezliví.
 5. Po prijatí kliknite na odkaz.
 6. Teraz zadajte svoje prihlasovacie údaje a pristanete na Moje údaje stránku.
 7. Pod Vaše údaje sú pripravenékliknutím na odkaz na súbor zip začnite sťahovanie.
 8. Po stiahnutí súboru prejdite do priečinka jeho umiestnenia.
 9. Kliknite naň pravým tlačidlom myši a vyberte si Extrakt.
Čítať:  Ako obnoviť heslo Kik bez e-mailu

Potom otvorte súbor a vyhľadajte používateľské meno osoby, ktorú ste predtým odstránili, aby ste ju pridali späť.

Čo sa stane, keď znova pridáte odstránených priateľov na Snapchat

Ak odstránite osobu zo svojho účtu Snapchat a potom ju znova pridáte, Snapchat obnoví celú vašu históriu s touto osobou vrátane snímok, ktoré boli odoslané počas obdobia, v ktorom ste neboli priateľmi. To samozrejme platí len vtedy, ak daná osoba prijme vašu žiadosť aj druhýkrát.

Pamätajte, že ak niekoho vymažete alebo zablokujete, daný používateľ si to nemusí uvedomiť. Táto skutočnosť však nemôže zostať skrytá, keď ich pridáte späť, keď ich Snapchat upozorní. Dávajte si preto pozor na svoje činy a v budúcnosti nerobte žiadne chyby, inak sa veci môžu stať nepríjemné.

Často kladené otázky (FAQ):

Dostanú ľudia upozornenie, keď ich znova pridám na Snapchat?

Hoci Snapchat neupozorní ľudí, keď ich odstránite, dostanú správu „(Vaše používateľské meno) si vás pridal späť! oznámenie. Jednoducho im vysvetlite, že dôvodom je nehoda, porucha alebo chyba v aplikácii. Aspoň sa vám ich podarilo pridať späť na váš Snapchat.

Môžem stále poslať správu niekomu, koho som vymazal zo Snapchatu?

Či stále môžete poslať správu niekomu, kto sa nenachádza vo vašom zozname priateľov Snapchat, závisí od nastavení ochrany osobných údajov daného používateľa. Ak povolili správy od „Všetci“, dostanú vašu správu. Ak sú však obmedzené, pri odosielaní správy sa zobrazí správa „Čaká“ namiesto „Doručené“.

Balenie: Ako nájsť odstránených priateľov na Snapchat bez používateľského mena

Je pochopiteľné, že môžete náhodne alebo úmyselne odstrániť určitých ľudí zo svojho Snapchatu a potom to ľutovať. Ale skôr, ako ich budete môcť pridať späť, zistíte, že si nepamätáte ich používateľské meno.

Táto príručka vysvetľuje, čo môžete v takejto situácii urobiť. Vyššie je vysvetlených niekoľko spôsobov, ako pridať ľudí späť bez ich používateľských mien. Prejdite si ich a dajte nám vedieť, ktorý z nich bol užitočnejší v sekcii komentárov nižšie.

Podobné témy:

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE