Ako nájsť svoj odporúčací kód v aplikácii Cash?

V tomto článku odpovieme na vašu otázku – ako nájsť môj odporúčací kód v aplikácii Cash. Pokračujte v čítaní a dozviete sa.

Cash App je skvelý spôsob, ako jednoducho posielať a prijímať peniaze. Na to môžete použiť účet Cash App spravovať všetky svoje financie a tiež spravovať svoje aktíva, ako sú bitcoiny a akcie. Popularita aplikácie Cash App stúpa a k platforme sa pripája stále viac ľudí. The kľúč k úspechu aplikácie Cash App možno pripísať programu odporúčaní Cash App.

Môžeš použite svoj odporúčací kód Cash App na pozvanie priateľov a získajte 5-15 $. Môžeš nájdite odporúčací kód v sekcii profilu aplikácie Cash a môžete kód zdieľať s odkazom z rovnakého miesta v aplikácii. A keď sa používateľ pripojí k aplikácii Cash s vaším odporúčacím kódom a pošle svojich prvých 5 USD po pripojení karty v priebehu nasledujúcich 14 dní, obaja získate bonus ako odmenu.

The bonus sa môže pohybovať od 5 do 15 USD v závislosti od vašej polohy v USA a Spojenom kráľovstve. Ale ak sa stále pýtate „Ako nájsť svoj odporúčací kód v aplikácii Cash?“ Napísali sme tento článok popisujúci presný postup, ktorý môžete použiť na nájdenie odporúčacieho kódu, zdieľanie so svojím priateľom a ako ho môžu použiť vaši priatelia.

Ako nájsť svoj odporúčací kód v aplikácii Cash?

Dostali sme otázku „Ako nájsť svoj odporúčací kód v aplikácii Cash?“ trochu. A keď sme mali možnosť preskúmať túto tému, zistili sme, že je to ošemetná situácia. Hotovostná aplikácia nezobrazuje priamo váš odporúčací kód v aplikácii. Aplikácia ho má, ale nezobrazuje ho iba na obrazovke. Namiesto toho ho musíte nájsť pomocou niekoľkých ďalších krokov.

Čítať:  5 spôsobov, ako implementovať SEO do vašej stratégie inbound marketingu

To bol presne dôvod, prečo mnohí ľudia nemohli nájsť odporúčací kód a prišli o nejaké peniaze navyše z odporúčania, ktoré mohli urobiť svojim priateľom a rodinám. Ale nemaj obavy. V tomto sme sa vám venovali.

Ako nájsť môj odporúčací kód na Cash App nie je úplne komplikované, ale trochu zložité. Keď to však zistíte, budete prekvapení, že áno skrýva sa na očiach. Začnime teda týmto.

Ak chcete nájsť svoj odporúčací kód v aplikácii Cash, postupujte podľa krokov nižšie.

Krok 1: Otvorte aplikáciu Cash na svojom telefóne a prejdite na svoj profil kliknutím na ikonu profilu v pravom hornom rohu.

Krok 2: Na obrazovke vášho profilu kliknite na veľké zelené tlačidlo s nápisom „Pozvite priateľov, získajte X“.

The X ukazuje sumu, ktorú môžete získať, keď sa niekto, koho odporučíte, pripojí k platforme a splňte požiadavky na odoslanie minimálne 5 USD v priebehu nasledujúcich 14 dní.

Krok 3: Po kliknutí na toto tlačidlo Aplikácia Cash vás môže požiadať o prístup k vašim kontaktom na svojom telefóne. Môžeš kliknite povoliť alebo môžete prístup aj odmietnuť.

Krok 4: Na ďalšej obrazovke uvidíte pole, do ktorého môžete zadať telefónne číslo a e-mailom osoby, ktorú chcete zdieľať. Stačí zadať informácie a odtiaľto s nimi môžete zdieľať svoj odporúčací odkaz a odporúčací kód.

Krok 5: A v prípade, že nechcete dať Cash App prístup k vášmu telefónnemu kontaktu, čo je rozumný spôsob, môžete pozrite si ikonu zdieľania v pravom hornom rohu. Kliknite naň.

Krok 6: Po kliknutí na ikonu zdieľania sa vám zobrazí výzva na ďalšie možnosti zdieľania na sociálnych médiách a iných platformách. Medzi možnosťami uvidíte aj možnosť skopírovať kód. Kliknutím na tlačidlo Kopírovať skopírujete odkaz na sprostredkovanie a kód odporúčania do schránky.

Krok 7: Po skopírovaní kódu otvorte aplikáciu na poznámky/správy a vložte ju, aby ste ju uložili na budúce použitie. Skopírovaný text bude obsahovať odkaz na odporúčanie aplikácie Cash a kód odporúčania aplikácie Cash.

Čítať:  9 výkonných nástrojov rastu Instagramu, ktoré môžete použiť v roku 2024

Pomocou týchto krokov ste úspešne našli svoj odporúčací kód v aplikácii Cash. Aj keď je to trochu komplikovaný postup, ako nájsť odporúčací kód v aplikácii, nie je to také ťažké.

Ako najlepšie zdieľať svoj odporúčací kód v aplikácii Cash s mojimi priateľmi?

Keď budete mať kód vo svojej poznámkovej aplikácii, môžete ho použiť kdekoľvek chcete. Každý, kto použije odporúčací odkaz alebo odporúčací kód na registráciu do aplikácie Cash, sa bude počítať ako vaše odporúčanie. A kedykoľvek pripojí kartu k svojmu účtu Cash App a pošlú z Cash App minimálne 5 USD, budete odmenení sumou X, ktorú vám Cash App sľúbila.

Takže, aké sú ako najlepšie posielate pozvánky svojim priateľom a rodine? Tiež, kde môžete použiť tento odkaz na sprostredkovanie a kódy?

1. Pošlite ich e-mailom

Zatiaľ čo jedným z najlepších spôsobov, ako poslať odporúčací kód svojim priateľom a rodine, je jednoducho použiť e-mail napíšte e-mail osobe, ktorú odporúčate, a uveďte odkaz na odporúčanie aplikácie Cash a kód odporúčania.

Tiež im povedzte, že ak sa zaregistrujú, pripojí kartu a v priebehu nasledujúcich 14 dní pošlú minimálne 5 USD, dostanete odmenu 5 – 15 USD. Tým sa zvýši pravdepodobnosť, že sa prihlásia na platformu a použijú váš odkaz alebo kód na sprostredkovanie.

2. Pošlite ich prostredníctvom SMS

Môžete tiež použite textové správy na zdieľanie odkazu a kódu aplikácie Cash so svojimi priateľmi a rodinami. Jednoducho skopírujte texty z aplikácie na poznámky, do ktorej ste prilepili odkaz na odporúčanie a kód. Potom otvorte schránku správy a pred odoslaním ju prilepte.

3. Zdieľajte to na sociálnych médiách

Zdieľanie na sociálnych médiách je ďalším spôsobom, ako získať odkaz a kód na odporúčanie aplikácie Cash. Pomocou odkazu a kódu na odporúčanie môžete uverejniť príspevok na sociálnych sieťach a zdieľať ho na svojich sociálnych médiách. Každý, kto použije odkaz alebo kód odporúčania, bude vaším odporúčaním a budete odmenení.

4. Použite na svojom webe

Predpokladajme, že prevádzkujete webovú stránku a máte na nej návštevnosť. Ďalší dobrý nápad je pomocou odkazu na sprostredkovanie alebo kódu odporúčania na webovej stránke. Najprv vytvorte obsah webovej stránky s popisom referenčného kódu a jeho použitia. Potom zverejnite obsah na svojej webovej stránke a získajte bonus za odporúčanie.

Čítať:  Ako začať predávať na Etsy: Sprievodca krok za krokom pre rok 2024

5. Použite ho na svojom kanáli YouTube

Váš kanál YouTube je ďalšou platformou, ktorú môžete použiť zdieľajte odkaz alebo odporúčací kód aplikácie Cash App. Jednoducho vytvorte video, ktoré popisuje proces registrácie a prečo je aplikácia Cash taká užitočná, a v popise uveďte odkaz na odporúčanie aplikácie Cash a kód, aby vaše publikum mohlo kliknúť a pripojiť sa k platforme.

Ako používať odporúčací kód v aplikácii Cash?

Ak by niekto použil odkaz na odporúčanie pri registrácii do aplikácie Cash, bol by automaticky vaším odporúčaním. Ale ak nepoužili odkaz a jednoducho si stiahli aplikáciu Cash App do svojho telefónu a použili ju na vytvorenie svojho účtu, nebojte sa. Stále existuje spôsob, ako použiť odporúčací kód v aplikácii Cash.

Takže vaši odporúčaní môžu použiť nasledujúce spôsoby registrácie do aplikácie Cash.

Použite odkaz na registráciu do aplikácie Cash

Použitie odkazu je najjednoduchšie. Opýtajte sa svojich odporúčaní použite odkaz na prihláseniea nemusíte sa báť, že by ste premeškali bonus za odporúčanie.

Manuálne zadajte kód pri registrácii

Ak osoba, ktorej ste poslali odkaz na odporúčanie a kód odporúčania, nepoužila odkaz na odporúčanie na registráciu do aplikácie Cash, aj po vytvorení účtu mohla použiť kód odporúčania vo svojej aplikácii. Povedzte im, aby postupovali podľa krokov uvedených nižšie a použili váš odporúčací kód v aplikácii Cash.

Krok 1: Otvorte aplikáciu Cash na vašom telefóne a prejdite do sekcie profilu kliknutím na ikonu profilu v pravom hornom rohu obrazovky.

Krok 2: Prejdite nadol na koniec obrazovky. Uvidíte možnosť odporúčania kódu nad možnosťou Odhlásiť sa. Kliknite na tlačidlo.

Krok 3: Po kliknutí na tlačidlo Kód odporúčania sa na novej obrazovke zobrazí výzva zadajte odporúčací kód. Zadajte kód ručne alebo ho skopírujte a vložte do poľa. Po umiestnení odporúčacieho kódu sa uistite, že je správny a stlačte tlačidlo Enter nižšie.

Keď zadáte odporúčací kód a aplikácia Cash ho prijme, používateľ môže teraz pripojiť kartu a poslať minimálne 5 USD v priebehu nasledujúcich 14 dní. Po splnení požiadaviek budete odmenení sumou bonusu na vašom účte.

Čítať:  Ako vytvoriť webovú stránku Meme, aby ste zabavili masy

Dobre. To odpovedá na vašu otázku „Ako nájsť svoj odporúčací kód v aplikácii Cash?“ a ako ho môžete zdieľať a používať.

Často kladené otázky (FAQ)

Niektoré často kladené otázky týkajúce sa „Ako nájsť svoj odporúčací kód v aplikácii Cash?“ sú prevzaté z internetu.

1. Ako získate 10 dolárov zadarmo na hotovostnú aplikáciu?

Môžete získať 10 dolárov zadarmo na Cash App jednoduchým odporúčaním iných ľudí na platforme. Nie ste to len vy, ale aj osoba, ktorá sa zaregistruje, kto tiež získa bonus za odporúčanie 10 USD. Existujú však požiadavky, aby použili váš odporúčací odkaz alebo odporúčací kód, pripojili kartu a poslali minimálne 5 USD v priebehu nasledujúcich 14 dní.

2. Ako získam 200 dolárov na hotovostnú aplikáciu?

Pomocou funkcie Cash App Borrow môžete získať 200 $ na Cash App. 200 $ je maximálna suma, ktorú si môžete požičať z aplikácie Cash App. Na získanie pôžičky však musíte splniť určité požiadavky.

Pred pôžičkou musíte pravidelne vkladať na účty aplikácie Cash App. Ak ste pravidelne mesačne vkladali minimálne 1 000 $, môžete mať nárok na pôžičku.

3. Ktorá banka používa hotovostnú aplikáciu?

Cash App používa Lincoln Savings Bank a Sutton Bank pre všetky svoje finančné úlohy a činnosti. Preto všetky transakcie, ktoré vykonáte v aplikácii Cash, prechádzajú cez jednu z týchto dvoch bánk.

Záver

Preto je odpoveď na vašu otázku ‘Ako nájsť svoj odporúčací kód v aplikácii Cash?’ je vyhľadať tlačidlo „Odporučiť priateľa“ na obrazovke profilu aplikácie Cash a skopírujte odkaz na sprostredkovanie a kód odporúčania odtiaľ do aplikácie na poznámky. Po skopírovaní kódu a odkazu odtiaľto ho môžete použiť na zdieľanie a odoslanie svojim priateľom.

Tento článok podrobne popisuje všetky procesy a informácie, ktoré potrebujete v súvislosti s otázkou „Ako nájsť svoj odporúčací kód v aplikácii Cash?“ a súvisiace veci. Dúfame, že sme vám dnes poskytli cenné informácie.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE