Ako neprečítané správy na Instagrame: 3 úžasné spôsoby

Ak hľadáte, ako neprečítané správy na Instagrame, odpoveď je jednoduchá, prejdite na profesionálny účet a použite funkciu „Označiť ako neprečítané“. Ale čo ak chcete neprečítané správy priamo zo svojho osobného účtu? Je to možnosť? Áno, je. Venujte niekoľko minút čítaniu nasledujúcich informácií a verte mi, že tento dopyt už nikdy nebudete musieť hľadať.

Predtým, ako vám poviem, ako prečítať správy na Instagrame, je dôležité vedieť, či je možné prečítať správy, ktoré ste už otvorili.

Môžete si prečítať správu na Instagrame?

Odpoveď je jasné áno. Instagram umožňuje svojim používateľom nečítať správy priamo z aplikácie; táto funkcia je však v súčasnosti obmedzená pre tých, ktorí prevádzkujú profesionálny účet. V prípade, že neviete, Instagram obsahuje dve rôzne sady účtov. Zatiaľ čo jeden je označený ako profesionálny (vrátane účtu autora a obchodného účtu), druhý má slúžiť na osobnej úrovni.

Snažím sa povedať, že vlastníctvom profesionálneho účtu sa dostanete do najflexibilnejšej pozície, z ktorej môžete bez námahy neprečítať správy. Je to teda slepá ulička pre majiteľov osobných účtov? Samozrejme, že nie.

Bežná vec, ktorú väčšina majiteľov osobných účtov robí, aby označovala správy na Instagrame ako neprečítané, je, že ich účet najskôr prejde na profesionálny a potom použije exkluzívnu funkciu. Aj keď môžete zopakovať to isté, podelím sa o zvláštne, ale účinné metódy, ktoré vám umožnia prestať čítať správu na Instagrame aj bez spustenia prepínača.

Uistite sa, že ste si prečítali celú cestu a získali všetky možné vedomosti, ktoré sa točia okolo otázky “ako neprečítané správy na Instagrame?” Zatiaľ sa pozrime na najzrejmejšiu metódu.

Čítať:  Najväčšie výhody outsourcingu služieb správy blogu

Ako neprečítané správy na Instagrame: Zjavný prístup

Prechod na profesionálny účet

Ako už bolo spomenuté, neprečítaná správa nástroj je v súčasnosti exkluzívny pre profesionálnych majiteľov účtov. Aby ste sa naučili, ako neprečítané správy na Instagrame, veľa viete, ako prejsť na profesionálny účet Instagram, ak ste to ešte neurobili.

V systéme Android:

 • Krok 1: Spustite na svojom smartfóne aplikáciu Instagram (najnovšiu verziu).
 • Krok 2: Zadajte prihlasovacie údaje a prihláste sa.
 • Krok 3: Z domovskej obrazovky aplikácie prejdite do sekcie nášho účtu kliknutím na ikonu Profil, ktorá sa nachádza v pravom dolnom rohu.
 • Krok 4: Hľadajte Upraviť profil tlačidlo a kliknite naň.
 • Krok 5: Pomocou prstov sa posúvajte trochu nadol, kým nenájdete možnosť, ktorá hovorí Prepnúť na profesionálny účet. Vyberte Business Account alebo Creator Account podľa vašich požiadaviek a potom naň klepnite.
 • Krok 6: Objaví sa úplne nová obrazovka. Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať Ďalšie a pokračujte.
 • Krok 7: Potom klepnite na ďalej pokiaľ vás Instagram prevedie celou úvodnou časťou.
 • Krok 8: Nakoniec sa zobrazí potvrdzujúca správa. Pokračujte udieraním OKa týmto spôsobom potvrdzujete svoje rozhodnutie prejsť na profesionálny účet (podnikateľ/tvorca).

V systéme iOS:

 • Krok 1: Spustite aktualizovanú verziu aplikácie Instagram na svojom iPhone alebo iPade
 • Krok 2: Prihláste sa do svojho účtu pomocou vyhradených poverení,
 • Krok 3: Umiestnite kurzor myši na spodnú časť obrazovky a potom klepnite na ikonu svojho profilu.
 • Krok 4: Vyhľadajte tlačidlo Upraviť profil a kliknite naň. Nájdete ho na stránke profilu.
 • Krok 5: Nájdite a kliknite na možnosť prepínača, ktorá hovorí „Prepnúť na profesionálny účet.“Vyberte si Podnikateľ/tvorca Zaúčtujte a pokračujte.
 • Krok 6: Hit Ďalšie.
 • Krok 7: Zatiaľ čo vám Instagram predstaví profesionálnu sekciu, prejdite okolo nej stlačením tlačidla Pokračovať.
 • Krok 8: Zobrazí sa potvrdzujúca správa. Jednoducho klepnite na OK a máte hotovo.

A vďaka tomu bude váš účet úspešne prevedený na profesionálny účet. V skutočnosti ste teraz pripravení naučiť sa, ako označiť správy Instagramu ako neprečítané.

Ako neprečítané správy na Instagrame

Teraz, keď prevádzkujete profesionálny (obchodný/tvoriaci) účet, je čas, aby som vás previedol, ako neprečítané správy na Instagrame. Postupujte podľa nižšie uvedených krokov a môžete začať.

Čítať:  5 spôsobov, ako generovať QR kód s umením pomocou AI a fotografií

Ako zrušiť prečítanie správy na Instagrame: Android

 • Krok 1: Spustite aplikáciu Instagram na svojom smartfóne s Androidom a prihláste sa.
 • Krok 2: Na samotnej domovskej obrazovke klepnite na ikonu DM, ktorá sa nachádza v pravom hornom rohu, čím otvoríte doručenú poštu
 • Krok 3: Nájdite požadované konverzácie, ktoré chcete označiť ako neprečítané. Dlho stlačte a klepnite na Viac.
 • Krok 4: Zasiahnite “Označiť ako neprečítané” možnosť z ponuky, ktorá sa zobrazí.

Ako neprečítané správy na Instagrame: iOS

 • Krok 1: Otvorte aplikáciu Instagram na svojom smartfóne so systémom iOS a pomocou prihlasovacích údajov sa prihláste.
 • Krok 2: Priamo na domovskej obrazovke klepnite na ikonu bubliny chatu, ktorá sa nachádza v pravom hornom rohu. Pomôže vám to otvoriť doručenú poštu.
 • Krok 3: Nájdite požadované konverzácie. Dlho stlačte a stlačte možnosť, ktorá hovorí Viac.
 • Krok 4: Zobrazí sa ponuka; všetko, čo musíte urobiť, je zasiahnuť “Označiť ako neprečítané” možnosť.

Voilá, takto neprečítané správy na Instagrame. Keď skončíte, uvidíte modrú bodku, ktorá vytvára miesto hneď vedľa konverzácie, a to nie je nič iné ako indikátor neprečítaných údajov. Vo vašej doručenej pošte sa objaví aj červené číslo upozornenia.

Mysli na to: Používanie funkcie „Označiť ako neprečítané“ na Instagrame nebude označiť ako neviditeľné pre príslušného odosielateľa.

Ako neprečítané správy na Instagrame: Exkluzívne pre osobný účet

Profesionálne účty sú skvelé, ale verte mi, existuje veľa používateľov, ktorí neuprednostňujú obchodné účty alebo účty tvorcov, pretože s väčšou pravdepodobnosťou používajú Instagram na osobné účely. S najväčšou pravdepodobnosťou ste jedným z nich a to je dôvod, prečo ste stále tu.

Myslím, že už je celkom jasné, že pre majiteľov osobných účtov neexistuje žiadna oficiálna funkcia na neprečítanie správ tak flexibilne, ako to robia majitelia profesionálnych účtov. Našťastie však existujú skvelé riešenia.

Obmedzenie na Instagrame

Jedným z najlepších spôsobov, ako neprečítať správy na osobnom účte Instagram, je použitie funkcie obmedzenia. Predtým, ako budete pokračovať a naučíte sa, ako neprečítať správy na Instagrame tým, že niekoho jednoducho obmedzíte, je dôležité mať jasnú predstavu o tom, čo robíte.

Čítať:  Ako opraviť príbehy Instagramu, ktoré sú priblížené

Kedykoľvek sa rozhodnete obmedziť niekoho (alebo akýkoľvek účet) na Instagrame, správy, ktoré ste od danej osoby dostali, budú označené ako žiadosti o správu. Teraz majte na pamäti, že bez ohľadu na to, či si ich prečítate kedykoľvek, ich stav sa nezmení. Jednoducho povedané, správy budú stále označené ako neprečítané. Okrem toho už nemôžete ani odpovedať na správy, kým sa nerozhodnete zrušiť obmedzenia.

 • Krok 1: Spustite Instagram a prihláste sa, ak ste tak ešte neurobili.
 • Krok 2: Umiestnite kurzor myši na používateľský účet, od ktorého chcete mať správy označené ako neprečítané.
 • Krok 3: Otvorte účet a klepnite na ikonu troch bodiek, ktorá sa nachádza v pravom hornom rohu obrazovky.
 • Krok 4: Z ponuky, ktorá sa objaví, stlačte“ Obmedziť.”

Takto môžete neprečítané správy na Instagrame pomocou „obmedziť“.

Aplikácia tretej strany: Aigrow

Aj keď je to nástroj tretej strany, Aigrow prináša najsľubnejší spôsob, ako neprečítané správy na Instagrame. Je to živá platforma, ktorá skrýva balík nástrojov na rast, zapojenie a správu Instagramu, ale tu sa zameriam predovšetkým na to, ako neprečítané správy na Instagrame.

Pre tých, ktorí sa zaujímajú o pracovný mechanizmus Aigrow, dovoľte mi povedať vám, medzi mnohými úžasnými funkciami, ktorá vám pomôže „neprečítané správy“, je schopnosť umožniť používateľom odosielať a prijímať správy prostredníctvom e-mailu.

 • Krok 1: Navštívte oficiálnu webovú stránku spoločnosti Aigrow.
 • Krok 2: Vytvorte si bezplatný účet pomocou požadovaných poverení.
 • Krok 3: Prihláste sa.
 • Krok 4: Spustite svoj informačný panel a prepojte svoje účty Instagram. Keďže platforma umožňuje pridanie viacerých účtov, môžete ich prepojiť a spravovať toľko súčasne.
 • Krok 5: Na domovskej obrazovke vyhľadajte možnosť, ktorá hovorí “Spravovať účet” a kliknite naň,
 • Krok 6: Nájsť „DM na e-mail“ a potom pridajte ľubovoľný zo svojich pracovných e-mailov, aby ste mohli pokračovať.
 • Krok 7: Ďalej budete musieť potvrdiť svoju e-mailovú adresu priamo z doručenej pošty. A vďaka tomu sa vaše správy na Instagrame spoja s vašou e-mailovou adresou. To znamená, že zakaždým, keď niekto odošle DM alebo dostanete správu na Instagrame, bude o tom informovaný e-mailom.
 • Krok 8: Teraz ste pripravení označiť správy ako neprečítané v e-maile, a teda dostať správy pod neprečítaný banner na Instagrame.
Čítať:  Ako pridať kontakty z iPhone do WhatsApp

Často kladené otázky o tom, ako neprečítané správy na Instagrame

1. Môžete si prečítať správu na Instagrame?

Áno, správu na Instagrame si môžete prečítať oficiálnym prístupom za predpokladu, že prevádzkujete profesionálny účet. Funkcia Instagram Označiť ako neprečítané je momentálne exkluzívna pre profily, ktoré sú spustené ako obchodné účty alebo účty tvorcov. Aj keď zatiaľ neexistuje žiadne oficiálne slovo, v najbližších rokoch môžete očakávať, že funkcia bude uvedená do prevádzky pre osobné účty.

2. Ako neprečítané správy na osobných účtoch Instagramu?

Ak vlastníte osobný účet a hľadáte, ako neprečítané správy na Instagrame, najlepším možným spôsobom je spustiť prepnutie a použiť funkciu Označiť ako neprečítané. V prípade, že si to neželáte, jedinou alternatívou je použiť funkciu obmedzenia. Majte však na pamäti, že obmedzenie účtu vám zabráni odpovedať aj na ich DM.

3. Funguje funkcia neprečítaných obojsmerne?

Keď prečítate akúkoľvek konverzáciu zo svojho účtu Instagram, nemá to žiadny vplyv na odosielateľa. Takže ak si myslíte, že „Označiť ako neprečítané“ mení indikátor konverzácie pre odosielateľa, máte nesprávne očakávania.

Zabaliť sa

Ako neprečítané správy na Instagrame kladie veľa ľudí, ale dostupné odpovede vhodne riešia iba otázku obmedzenej sekcie. Hovorím o tých, ktorí vlastnia profesionálny účet. Aby som sa uistil, že každý majiteľ účtu na Instagrame môže neprečítať správy, vytvoril som ten najpodrobnejší zápis. Poďme si v krátkosti zhrnúť, čo sme sa doteraz naučili:

 • Oficiálny prístup je obmedzený na profesionálny instagramový účet.
 • Keď už máte firemný alebo tvorivý účet, môžete jednoducho prejsť na požadovanú konverzáciu a použiť funkciu Označiť ako neprečítané.
 • Majitelia osobných účtov môžu použiť funkciu Obmedziť alebo zvážiť použitie aplikácií tretích strán, ako je AiGrow, na neprečítané správy na Instagrame.

Prečítajte si celý článok a zbavte sa všetkých otázok, ktoré vytvárajú priestor Ako neprečítané správy na Instagrame.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE