Ako odomknúť trvalo uzamknutý účet Snapchat 2024

Nedávno sa mnohí používatelia služby Snapchat obrátili na Twitter, aby nahlásili, že ich účty Snapchat boli uzamknuté bez zjavného dôvodu. Snapchat, rovnako ako všetky hlavné stránky sociálnych médií, má algoritmy, ktoré zisťujú škodlivé alebo spamové aktivity. Jednotlivci však tvrdia, že neurobili nič zlé, aby čelili takým tvrdým následkom.

Vo všeobecnosti Snapchat uzamkne váš účet, ak pošlete príliš veľa snímok viacerým priateľom naraz. Ak je zákaz dočasný, môžete ho ľahko obnoviť kliknutím na odkaz v e-maile od tímu Snapchat. Ak však Snapchat natrvalo uzamkol váš účet, budete musieť použiť niekoľko rozšírených metód, aby ste znova získali prístup k svojmu účtu.

Existuje niekoľko ďalších dôvodov, prečo môže Snapchat podniknúť také kroky, ktorým sa budeme venovať v tejto príručke. Okrem toho spomenieme rôzne spôsoby, ako odomknúť trvalo uzamknutý účet Snapchat.

Takže bez ďalších okolkov poďme rovno na to!

Prečo Snapchat natrvalo uzamkol váš účet

Ak chcete zabrániť zablokovaniu účtu Snapchat, musíte najprv pochopiť dôvody, prečo sa problém môže vyskytnúť. Je však ťažké zistiť, ktorý faktor určuje čas, počas ktorého zostane účet uzamknutý.

Čítať:  Ako sa odhlásiť z aplikácie Cash na iných zariadeniach

Tu sú niektoré z bežných dôvodov, prečo môže Snapchat vykonať takúto akciu:

  • Neoveruje sa telefónne číslo a/alebo e-mailová adresa priradená k vášmu účtu.
  • Odosielanie príliš veľkého počtu snímok alebo žiadostí o priateľstvo naraz.
  • Odosielanie spamu alebo nevyžiadaných správ alebo snímok používateľom.
  • Porušenie pravidiel komunity.
  • Používanie nástroja tretej strany, vylepšenia alebo doplnku neovereného službou Snapchat na prístup k jej službám.
  • Pokúšate sa prihlásiť do svojho účtu Snapchat zo zakázaného zariadenia.
  • Niekto sa buď pokúsil o váš účet, alebo ho napadol.

Ako odomknúť trvalo uzamknutý účet Snapchat

Váš účet Snapchat sa zvyčajne z ničoho nič natrvalo nezablokuje. Keď softvér na vašom konci zistí akúkoľvek spamovú aktivitu, váš účet bude dočasne zakázaný. V takom prípade vám odporúčame počkať aspoň 24 hodín. Ak sa vám nepodarí znova získať prístup ani potom, môžete navštívte Snapchat a odomknite ho.

Na druhej strane, ak porušujete pravidlá alebo porušujete Licenčné zmluvy s koncovým používateľom (EULA) a iní používatelia vás nahlásia, najskôr dostanete upozornenia. Tieto varovné správy budete dostávať nepretržite, ak neprijmete správne opatrenia.

Celkovo získate tri správy, po ktorých bude váš účet Snapchat natrvalo uzamknutý. To znamená, že nemáte inú možnosť ako vytvoriť si nový účet a začať odznova. Snapchat na svojej oficiálnej webovej stránke uvádza, že neexistuje spôsob, ako môžete odomknúť trvalo uzamknutý účet Snapchat zo všetkých správnych dôvodov.

Ale ak si myslíte, že to bola len chyba z druhého konca, môžete kontaktovať Podpora Snapchat a vyriešiť váš problém.

Čítať:  Ako spustiť predplatné v 7 krokoch

Obnovte svoj účet Snapchat, ktorý bol ohrozený

Ak ste si istí, že neporušujete žiadne pravidlá ani nevykonávate žiadne spamové aktivity, možno budete chcieť zvážiť, že váš účet bol napadnutý. Je to preto, že Snapchat môže tiež uzamknúť váš účet, ak si všimne akúkoľvek nezvyčajnú aktivitu z vášho konca.

Aj keď svoj účet môžete ľahko odomknúť overením svojej identity, keď bolo vykonaných niekoľko neúspešných pokusov o prihlásenie, táto možnosť nezostáva, keď bol účet skutočne napadnutý.

V takom prípade máte na výber len vyplnenie Formulár podpory Snapchat a čakať na ich odpoveď. Musíte poskytnúť všetky potrebné podrobnosti o svojom účte vrátane používateľského mena, prepojenej e-mailovej adresy a telefónneho čísla.

Snapchat použije rovnakú e-mailovú adresu na odoslanie odpovede. Zahrňte tiež čo najviac informácií o svojom účte a incidente, napríklad keď ste k nemu stratili prístup. Je to potrebné na overenie vašej identity pre Snapchat pre ďalšie konanie.

Spôsoby, ako zabrániť trvalému uzamknutiu vášho účtu Snapchat 2024

Aj keď vám Snapchat neposkytuje presné dôvody na trvalé uzamknutie účtu, zvyčajne je to kvôli opakovanému porušovaniu pravidiel, ktorému čelíte. Ak teda odomknete trvalo uzamknutý účet Snapchat, mali by ste urobiť niekoľko opatrení, aby ste sa vyhli rovnakej situácii:

1. Odinštalujte aplikácie a doplnky tretích strán.

Ak bol váš účet dočasne zablokovaný alebo ste z tohto dôvodu dostali jedno alebo dve upozornenia od Team Snapchat, okamžite odstráňte takéto aplikácie zo svojho zariadenia. Tým zabránite strate prístupu k vášmu účtu, pretože platforma zakazuje poskytnúť týmto aplikáciám a doplnkom prístup k vášmu účtu Snapchat.

Čítať:  Ako zvýšiť zapojenie a publikum na sociálnych sieťach

2. Zdržte sa spamových aktivít.

Keď odosielate príliš veľa snímok mnohým priateľom na Snapchate, aktivita môže byť považovaná za spam. Podobne aj odosielanie žiadostí o priateľstvo viacerým ľuďom naraz bude spadať do rovnakej kategórie.

Je to preto, že v súčasnosti existuje na platforme niekoľko účtov robotov. Tieto účty neustále pridávajú a odstraňujú ľudí, aby sa zvýšil počet používateľov na ich zozname priateľov. Používatelia tiež spamujú odosielaním nespočetných záberov, aby zvýšili ich skóre a zvýšili svoj dosah.

Teraz má Snapchat svoje vlastné spôsoby, ako takúto aktivitu odhaliť a zablokovať pre čisté používateľské prostredie. Keď urobíte to isté, algoritmy softvéru vás nedokážu odlíšiť od týchto účtov robotov a môžu tiež zablokovať vašu aktivitu alebo uzamknúť váš účet.

3. Nezapájajte sa do urážlivého správania.

Ak sa vám nejako podarí vyhnúť sa algoritmom Snapchat, nemôžete uniknúť zo správ používateľov, ktoré dokazujú, že niektoré z vašich akcií sú v rozpore s pokynmi komunity. Preto si musíte pamätať, že sa nesmiete dostať do sporu s inými používateľmi alebo sa správať násilne.

Niektoré z bežných dôvodov, prečo môžu používatelia nahlásiť váš účet, zahŕňajú odosielanie alebo uverejňovanie nevyžiadaného alebo sexuálne explicitného obsahu, šikanovanie/obťažovanie používateľov slovne alebo prostredníctvom zdieľaných médií, nenávistné prejavy, vyhrážky, nabádanie k akejkoľvek forme násilia, šírenie nepravdivých informácií, vydávanie sa za iných, zapájanie sa do nelegálne aktivity, extrémistický obsah a pod.

Často kladené otázky (FAQ):

1. Na ako dlho vám Snapchat zablokuje účet?

Snapchat zakazuje účty používateľov za porušenie pokynov. Tieto zákazy spadajú do troch kategórií. Pri prvom porušení dostanete upozornenie, že váš účet bude na 24 hodín zablokovaný. Ak však tieto pravidlá neustále porušujete, Snapchat vám môže zablokovať účet na takmer mesiac a po troch upozorneniach ho aplikácia natrvalo uzamkne.

Čítať:  História spätných odkazov: Ako sledovať dôležité zmeny v profile odkazov

2. Prečo Snapchat natrvalo uzamkol môj účet?

Hlavným cieľom uzamknutia vášho účtu Snapchat je udržať platformu bezpečnú pre všetkých. Keď ich algoritmus zistí akúkoľvek spamovú aktivitu alebo porušenie ich zmluvných podmienok, váš účet bude buď dočasne alebo natrvalo uzamknutý, v závislosti od stupňa porušenia.

3. Môžem obnoviť údaje zo zamknutého účtu Snapchat?

Ak je váš účet Snapchat natrvalo uzamknutý, neexistuje žiadny možný spôsob, ako získať vaše údaje, pokiaľ sa vám nepodarí znova získať jeho prístup kontaktovaním tímu podpory. Naopak, ak bol dočasne uzamknutý, po zrušení zákazu tam budú všetky vaše údaje. V závislosti od toho, na ako dlho Snapchat uzamkol váš účet, však môžete, ale nemusíte obnoviť.

Zbalenie: Ako odomknúť trvalo uzamknutý účet Snapchat 2024

To nás privádza na koniec nášho sprievodcu, ako odomknúť trvalo uzamknutý účet Snapchat. Teraz už musíte vedieť, že jediný spôsob, ako ho obnoviť, je dokázať Snapchatu, že niekto hackol váš účet alebo že to bola chyba z jeho strany.

Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa tejto témy, prejdite do sekcie komentárov nižšie. Odpovieme vám čo najskôr. Ak ste považovali túto príručku za užitočnú, zdieľajte ju s priateľmi, aby ste im pomohli tiež.

Súvisiace témy:

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE