Ako odosielať na Fire TV Stick zo zariadenia iPhone alebo Android

Vedeli ste, že svoje mobilné zariadenie môžete zrkadliť na obrazovku Fire TV? Je to rýchly spôsob, ako zdieľať video alebo skladbu v telefóne s každým v miestnosti. Môžete streamovať z počítača na Fire TV Stick, ale tu je návod, ako odosielať na Fire TV Stick zo zariadenia iPhone alebo Android pre rýchlejšie sledovanie na veľkej obrazovke.

RÝCHLA ODPOVEĎ

Ak chcete odosielať na Fire TV Stick z mobilného zariadenia, stlačte a podržte tlačidlo Domov na diaľkovom ovládači Firestick a potom vyberte Zrkadlenie.

KĽÚČOVÉ SEKCIE

Ako povoliť zrkadlenie obrazovky na Fire TV Stick

Než budete môcť zrkadliť svoje mobilné zariadenie do Fire TV, musíte túto funkciu aktivovať na Fire TV Stick. Nie všetko Verzia Amazon Fire TV Stick podporujú zrkadlenietakže možnosť možno nenájdete.

Najprv použite na navigáciu diaľkový ovládač Fire TV Stick Nastavenia menu a vyberte Displej a zvuk.

Adam Birney / Android Authority

Ďalej vyberte Povoliť zrkadlenie displeja.

Adam Birney / Android Authority

Môžete tiež použiť skratku, aby ste sa sem dostali stlačením a podržaním tlačidla Domov na diaľkovom ovládaní a výberom Zrkadlenie.

Adam Birney / Android Authority

Váš Fire TV teraz prejde do režimu zrkadlenia a čaká na pokyny z vášho mobilného zariadenia. Postupujte podľa krokov v častiach nižšie pre príslušné zariadenie.

Čítať:  Ako niekoho zablokovať alebo odblokovať na TikTok

Ako odosielať na Fire TV Stick zo zariadenia Android

Ak máte zariadenie Android, postupujte podľa týchto pokynov a odošlite do Fire TV. Nižšie uvedené príklady budú používať zariadenie Samsung Galaxy, ktoré používa Smart View, ale iné zariadenia Android majú podobné funkcie, ako je Cast alebo Screen Mirroring. Ak chcete nájsť možnosť, ktorú váš model podporuje, vyhľadajte v nastavení zariadenia výrazy ako „zobrazenie, zdieľanie, odosielanie, zrkadlenie“. V opačnom prípade si prečítajte naše odporúčania pre najlepšie aplikácie na zrkadlenie obrazovky.

Na zariadeniach Galaxy otvoríte ťahaním dole z hornej časti obrazovky Rýchle nastavenie. Potom kliknite na Smart View zo zoznamu.

Adam Birney / Android Authority

Vyberte zariadenie, z ktorého chcete zrkadliť obrazovku telefónu alebo z neho prehrávať obsah.

Prípadne, ak otvoríte aplikáciu, ktorú ste tiež nainštalovali do Fire TV, uvidíte ikonu Mirror v pravom hornom rohu obrazovky. V tomto príklade použijeme YouTube.

Adam Birney / Android Authority

Kliknite na ikonu zrkadlenia a potom vyberte svoju Fire TV zo zoznamu dostupných zariadení na odosielanie obsahu.

Adam Birney / Android Authority

Ako odosielať na Fire TV Stick z iPhonu alebo iPadu

Pretože Fire TV Stick natívne nepodporuje AirPlay pre iOS, budete si musieť stiahnuť aplikáciu tretej strany, aby ste to mohli obísť. Môžete použiť aplikáciu Fire TV, ale to vám umožní ovládať Fire TV Stick iba z telefónu a neprenášať obsah obrazovky do televízora. V obchode Fire TV Appstore nájdete dve možnosti: Screen Mirroring a AirScreen.

Čítať:  Fyzický server vs. cloudový server: Výber najlepšej možnosti pre vašu firmu

V tomto príklade budeme používať AirScreen. Najprv prejdite do Appstore z domovskej obrazovky Fire TV a vyhľadajte AirScreen. Potom nainštalujte aplikáciu.

Adam Birney / Android Authority

Pri prvom otvorení AirScreen získate QR kód, ktorý môžete naskenovať pomocou iPhonu alebo iPadu. Po naskenovaní otvorte odkaz. Vyberte typ obsahu, ktorý chcete odoslať do televízora, a máte hotovo.

Adam Birney / Android Authority

Ak potrebujete odoslať znova, môžete prejdením prstom dole po obrazovke otvoriť Kontrolné centrum a vyberte Zrkadlenie obrazovky na vašom iPhone alebo iPade. Nakoniec kliknite na AS-AFTMM[AirPlay] pre zrkadlenie obrazovky iOS na Fire TV Stick.

Najčastejšie otázky

Potrebuje Fire Stick na zrkadlenie Wi-Fi?

Obrazovku svojho mobilného zariadenia môžete zrkadliť na Fire TV Stick bez toho, aby ste boli pripojení k Wi-Fi. Váš telefón však musí byť pripojený k Wi-Fi alebo používať mobilné dáta na streamovanie obsahu.

Môžete prenášať YouTube TV na Fire Stick?

Áno, môžete odosielať YouTube na svoj Fire TV Stick. Otvorte Youtube a kliknite na ikonu zrkadlenia v pravom hornom rohu a potom vyberte svoju Fire TV zo zoznamu zariadení.

Dokážete zoslať Oculus Quest na Fire Stick?

Áno, Oculus Quest môžete odoslať na svoj Fire TV Stick, pričom váš telefón bude fungovať ako prostredník. Najprv povoľte zrkadlenie displeja na Fire TV. Potom odošlite Oculus Quest do aplikácie Oculus vo vašom telefóne. Nakoniec použite funkciu Smart View v telefóne na zrkadlenie jeho obsahu na Fire TV.

Čítať:  Ako začať podnikať na Amazon FBA s malými peniazmi v roku 2024

Môžete odosielať do televízie pomocou aplikácie Fire TV?

Nie, aplikácia Fire TV slúži iba ako diaľkové ovládanie pre vašu Fire TV Stick; neumožňuje vám preniesť obrazovku telefónu do Fire TV.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE