Ako odstrániť duchovných sledovateľov na Instagrame

Pokiaľ ide o Instagram, mnohí si môžu myslieť, že mať viac sledovateľov znamená väčšiu angažovanosť. To v konečnom dôsledku povedie k tomu, že vás bude oslovovať viac značiek so žiadosťou o partnerstvo. Ale nie vždy to tak je.

Hoci viac sledovateľov vedie k lepšej interakcii a viditeľnosti vášho účtu, znamená to tiež, že môžete mať viac duchovných sledovateľov. To platí najmä v prípade, ak používate neférové ​​prostriedky na to, aby ste sa stali slávnymi na platforme.

Predtým, ako sa dostaneme k tomu, ako ich identifikovať, musíme pochopiť, že majú duchovní nasledovníci môžu vážne ovplyvniť vplyv vášho obsahu. Ak je vaša angažovanosť nízka, Instagram bude považovať váš obsah za hodný pozornosti. Preto sa zníži počet sledovateľov, ktorí môžu vidieť vaše príspevky, čo povedie k celkovému poklesu vášho dosahu na Instagrame.

Prístup, ktorý ľudia používajú na zbavenie sa duchovných sledovateľov, je prostredníctvom aplikácií tretích strán, ktorých nájdete veľa v App Store/Play Store. Ak však použijete tieto aplikácie, váš účet môže byť zakázaný alebo zablokovaný, pretože Instagram nepodporuje aplikácie tretích strán.

Ak sa snažíte organicky rozšíriť svoj účet a zbaviť sa duchovných sledovateľov, ste na správnej stránke. V tejto príručke sa dozviete, ako identifikovať duchovných sledovateľov, ako aj niekoľko spôsobov, ako odstrániť duchovných sledovateľov na Instagrame.

Takže, poďme sa do toho pustiť!

Tablet Obsahu

Nasledovníci duchov a ako ich rozpoznať

Fanúšikovia duchov sú len neaktívne alebo spamové účty, ktoré vášmu účtu na Instagrame nepridávajú žiadnu hodnotu. V podstate číhajú v tieni, pretože ich prítomnosť nič neznamená. Po tom, čo vás budú sledovať, nebudú interagovať s vašimi príspevkami prostredníctvom označenia páči sa mi, komentovania alebo zdieľania.

Takže aj keď získate nasledovníka, keď vás bude nasledovať duchovný nasledovník, je to zbytočné. Vaša ďalšia otázka môže byť, ako vás potom nájdu? Existuje mnoho spôsobov, ako vás môžu sledovatelia duchov sledovať.

Veľmi bežným spôsobom, ako pridať duchovných sledovateľov do vášho účtu, je nákup falošných sledovateľov alebo sledovanie neaktívnych účtov. Väčšinou má každý účet na Instagrame množstvo duchovných sledovateľov. Všetko závisí od toho, či číslo ovplyvňuje vašu angažovanosť alebo nie.

Prvým krokom pri odstraňovaní duchovných sledovateľov na Instagrame je rozpoznať ich. Takže, aj keď si možno uvedomujete ich prítomnosť, nájsť ich je tá zložitá časť. Môžete to urobiť takto:

1. Účty s vysokým pomerom sledovania k sledovateľom

Jednoduchým trikom, ako odhaliť duchovného nasledovníka, je skontrolovať jeho sledovanosť a počet sledovateľov. Väčšinu času je duchovný nasledovník ten, ktorý má vysoký počet nasledujúcich, ale sotva ho niekto sleduje.

To však neznamená, že každý účet s väčšou sledovanosťou ako sledovateľov je duchovným účtom. Ak však účet sleduje 5 000 ľudí, je veľmi nepravdepodobné, že by mohli komunikovať s každým, koho sledujú. Preto sú pre niektorých duchovným nasledovníkom.

2. Účty bez zobrazenia obrázka

Okrem toho, že má vysoký počet sledovateľov, duchovný nasledovník zvyčajne nemá žiadny obraz. Niekedy môže byť duchovným nasledovníkom iba robot, za ktorým nestojí žiadna skutočná osoba.

Čítať:  Môžem použiť Quadpay na Venmo v roku 2024?

Tieto účty zvyčajne nemajú vo svojom profile žiadne príspevky. Ak však majú niekoľko príspevkov, môžu mať nízku kvalitu a budete sa pýtať, kto ich bude sledovať.

3. Účty s podozrivými rukoväťami a bios

To zahŕňa používateľov s podivnými rukoväťami s číslami a písmenami, ktoré sa môžu javiť ako automaticky generované heslá. Ghost účty tiež obsahujú spamové odkazy vo svojom životopise, ako aj nezvyčajný životopis alebo žiadny životopis. Zároveň to, že používateľ, ktorý nemá životopis, neznamená, že je to duchovný nasledovník.

Ak chcete používateľa považovať za duchovného nasledovníka, mal by mať na svojom účte niekoľko, ak nie všetky, z vyššie uvedených vecí.

Spôsoby, ako odstrániť duchovných sledovateľov na Instagrame

Teraz, keď už viete, ako identifikovať duchovných sledovateľov, poďme sa pozrieť na to, ako sa ich môžete zbaviť na Instagrame, aby ste získali späť svoj dosah.

1. Urob to sám

Táto metóda sa môže zdať príliš pracná, ale je to jedna z najúčinnejších a najbezpečnejších metód na odstránenie duchovných nasledovníkov. Okrem toho, ak používate túto metódu, majte na pamäti, že môžete spustiť algoritmus Instagramu, ak to neurobíte správnym spôsobom. To znamená, že nemôžete odstrániť všetkých svojich duchovných sledovateľov za deň. Takže postupujte pomaly a odstráňte ich len niekoľko naraz.

Môžete to urobiť takto:

  1. Ak chcete začať, spustite Instagram a klepnite na svoju aplikáciu Profil tab.
  2. Odtiaľ vyberte Nasledovníci. Prejdite si zoznam a identifikujte duchovných nasledovníkov pomocou vyššie uvedených tipov.
  3. Ďalej klepnite na Odstrániť aby vás prestali sledovať.

Instagram vám umožňuje odstrániť naraz iba tridsať sledovateľov. Potom už nebudete môcť odstrániť nikoho iného. Preto je potrebné, aby ste si medzi jednotlivými dávkami urobili prestávku, aby Instagram neoznačil alebo neobmedzil váš účet.

Čítať:  NAJLEPŠÍ sprievodca pre výpočet návratnosti investícií do reklamy + kalkulačka najlepšej návratnosti investícií do reklamy (ROAS).

2. Najmite si profesionála alebo agentúru

Ak si myslíte, že vyššie uvedená metóda je časovo náročná, najatie profesionála je ďalším spôsobom, ako efektívne odstrániť duchovných nasledovníkov. Mnoho jednotlivcov a agentúr online poskytuje svoje nástroje a služby, ktoré vám pomôžu zbaviť sa duchovných nasledovníkov.

Môžete si najať profesionála, ako je Tom alebo kontaktujte agentúru, ako napr Aigrowktorý vám pomôže hromadne odstrániť duchovných sledovateľov.

3. Použite aplikáciu tretej strany

Odporúča sa vyhnúť sa takýmto aplikáciám, pretože opakovane vykonávajú akciu, čo spôsobí, že ich Instagram zistí a vašu aktivitu označí ako podozrivú. Ak však viete, ako ich správne používať, dokonca aj aplikácie tretích strán môžu zostať nepovšimnuté na Instagrame a byť celkom užitočné pri eliminácii duchovných sledovateľov.

Trik na používanie týchto aplikácií je len v odstránení obmedzeného počtu duchovných sledovateľov za deň. Týmto spôsobom vás algoritmus Instagramu nezistí, keď sa zbavíte duchovných sledovateľov. Medzi takéto spoľahlivé aplikácie patrí Spamguard, Nesledovatelia a fanúšikovia duchova Správy +.

Spôsoby, ako sa vyhnúť fanúšikom duchov na Instagrame

Nie je klamstvo, že aj keď odstránite duchovných sledovateľov na Instagrame, môžete ich tak či onak získať späť. Existuje však niekoľko spôsobov, ako sa vyhnúť získaniu prívržencov duchov.

1. Vyhnite sa kupovaniu sledovateľov

Úplne prvá vec je vyhnúť sa nákupu nasledovníkov. Spoločnosti a odkazy, ktoré vás žiadajú, aby ste platili za sledovateľov, vám v podstate poskytujú robotov a duchovných sledovateľov, ktorí znížia dôveryhodnosť vášho účtu. Veľký počet sledovateľov nebude znamenať nič, ak pochádzajú od robotov a neaktívnych účtov.

Preto sa vždy snažte organicky rozvíjať svoj účet a zamerajte sa na vytváranie dobrého obsahu, ktorý vám pomôže získať skutočných a hodnotných sledovateľov.

Čítať:  Ako môže technologický manažment pomôcť s fluktuáciou a udržaním zamestnancov?

2. Nekupujte si už existujúci účet na Instagrame

Mnoho spoločností a agentúr teraz poskytuje vopred vytvorené účty na Instagrame s počtom sledovateľov, ktoré vám pomôžu získať náskok vo vašej kariére na Instagrame. Sú to však len podvody a ak padnete do ich pasce, skončíte s mnohými prívržencami duchov.

3. Nekupujte lajky a komentáre

Mnoho ľudí sa rozhodne pre nákup lajkov, komentárov a zdieľaní namiesto sledovateľov, pretože veria, že to nepovedie k získaniu duchovných sledovateľov. Nákupom angažovanosti však môžete získať sledovateľov robotov. Navyše to bude len dočasné a z dlhodobého hľadiska vám nepomôže rásť.

Často kladené otázky (FAQ):

1. Čo sa stane, keď odstránite duchovných sledovateľov na Instagrame?

Odstránením duchovných sledovateľov na Instagrame sa zlepší vaša angažovanosť. To bude mať za následok, že vaše príspevky oslovia väčšie publikum a pomôže vám to získať viac ponúk značiek a cenných zákazníkov.

2. Je dobré odstrániť duchovných sledovateľov na Instagrame?

Duchovní sledovatelia môžu zasahovať do zapojenia vašich príspevkov a zabrániť tomu, aby sa váš obsah dostal k cieľovému publiku. Odstránenie duchovných sledovateľov na Instagrame je preto skvelý spôsob, ako získať späť svoj dosah.

Balenie: Ako odstrániť duchovných sledovateľov na Instagrame

Sledovatelia duchov majú tendenciu ovplyvňovať nielen dôveryhodnosť vášho účtu, ale aj znižovať zapojenie vašich príspevkov. Z tohto dôvodu ich odstránenie môže skutočne pomôcť s vašou kariérou na Instagrame. Podľa metód v tejto príručke môžete úspešne odstrániť duchovných sledovateľov na Instagrame.

Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa tejto témy, neváhajte a dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie. Pozrite si aj súvisiace témy na konci, kde sa dozviete niekoľko ďalších opráv týkajúcich sa Instagramu.

Podobné témy:

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE